فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تاريخ و تبيين مفهوم خرد
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
با عقل زندگي كن با عشق قدم بردار
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
از قلبت بياموز (درس‌هايي از زندگي عشق ورزيدن و گوش دادن به ديگران)
آرزوهايتان را زندگي كنيد (بدانيد چه مي‌خواهيد چرا مي‌خواهيد و قرار است برايش چه كار كنيد)
1 فنجان تجربه
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
قدرت بيان (حرف بزن و پيروز شو)
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
دوستي با خدا يك گفتگوي نامتعارف
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
چرا مردها عاشق زنان زيرك مي‌شوند
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
خودت رو به فنا نده
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
گند كاري بسه
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان

تاريخ و تبيين مفهوم خرد

 • 75,000 تومان

خرد چيست؟ به اين پرسش نمي‌توان بدون ارجاع به تاريخ خرد پاسخ داد؛ اما تاريخ خرد، تاريخ نقد خرد است و نقد خرد نيز به دو معناست: نقد خرد بر ديگري و نقد خرد بر خود. پر پيداست كه خرد در دو حالت نقاد است، پس خرد و نقد متعلق هم‌اند: خرد تنها با نقادي و خودنقادي است كه خردمندي‌اش را اثبات مي‌كند؛ خرد اگر نقاد نباشد، نابخرد مي‌شود. «امروزه ديگر نمي‌توانيم مانن هگل گمان كنيم كه جهان در اندرون خود ساماني خردمندانه دارد، بلكه بر اين باوريم كه تنها آن ميزان از خرد در جهان مي‌توان يافت كه خود متحقق كرده‌ايم.» هربرت شندلباخ فيلسوف معاصر آلماني و از استادان مسلم فلسفه است. وي رساله استادي خود را پيش آدورنو و پس از مرگ او نزد هابرماس نوشت و سال‌ها استاد فلسفه در دانشگاه‌هاي فرانكفورت و برلين بود.

تو بي‌نظيري (چطور تغييرات زندگي را هدايت كنيم با شكست‌هايمان بجنگيم و زندگي آگاهانه‌اي داشته باشيم)

 • 59,000 تومان

با وجود همه آن چيزي كه جهان به سمت ما پرتاب مي‌كند، در حال حاضر انعطاف‌پذيري متاعي ارزشمند است كه در واقع پايه اصلي اين كتاب مفيد و خواندني اثر نيل پاسريچا مي‌باشد. كتاب «تو بي‌نظيري» نه تنها عزت‌نفس شما را بالا مي‌برد بلكه همانند چراغ راهي است در برابر موفقيت‌ها و شكست‌هاي شما. اين كتاب از ذخاير روح انساني بشر حمايت مي‌كند. در تمام جوانب زندگي، موارد اندكي هستند كه اهميت آنها از عقب‌نشيني كمتر باشد. يافتن انعطاف‌پذيري تنها به معناي از عهده چيزي بر‌آمدن نيست بلكه استفاده از آن‌ در گام‌هايي كه در زندگي بر‌مي‌داريد و آموختن مهارتي مفيد در دنياي بي سر‌و‌ته امروز است. كتاب نيل مثل يك چهار‌چوب با ‌ارزش و داراي ابزار كار‌آمد است كه سرشار از ايده‌ها و نظرات كاربردي و داستان‌ها و حكايت‌هايي است كه در زندگي با آنها سر‌و‌كار داريم. نيل دوباره دست به كار شده و راهنمايي كاربردي، جامع و شخصي را براي زندگي توليد كرده است. يك تغيير مسير قدرتمند از اضطراب و نگراني به سمت شكوه و فوق‌العاده بودن. پاسريچا علم، داستان و مقدار مناسبي از شوخ‌طبعي را با يكديگر تركيب كرده و از آن ابزاري براي ترويج انعطاف‌پذيري و مقاومت ساخته است. همان‌ ابزاري كه احساس مي‌كرديم در اين دنيا ديگر نيازي به آن نداريم. آيا شما هم مثل خيلي از ما نازك نارنجي هستيد؟ پس تنها ابزاري كه به آن نياز داريد انعطاف‌پذيري است. اجازه دهيد اين كتاب خواندني راهنماي گام به گام شما شود.

همه‌چيز آن‌طور كه ديده مي‌شود نيست (پذيرش اين كه در زندگي هيچ چيز مطلق نيست همه اتفاق‌هاي زندگي نسبي هستند)

 • 45,000 تومان

خودت را بدون قضاوت تماشا كن، ببين چقدر اشتياق داري كه مورد تحسين ديگران باشي؟ شنيدن جملات تحسين‌آميز بد نيست، اما چقدر تعريف و تمجيدها واقعي هستند و يا به خاطر نياز تو را تحسين مي‌كنند؟ خودت بهتر از هر كسي مي‌فهمي كه آيا شايسته تحسين‌ هستي يا نه!!! همه افراد چنين مشغوليت ذهني دارند. چقدر نگران مي‌شوي زماني كه كسي بر خلاف تصورت چيزي بگويد؟ آيا در مقام دفاع از خودت‌ برمي‌آيي؟ آزرده خاطر مي‌شوي؟ بحث مي‌كني؟ و يا تمام وجودت پر مي‌شود از ترس؟!!! چرا اين همه اشتياق براي نظر ديگران؟ خودت را از تعريف و تحسين ديگران بي‌نياز كن. خودت را كشف كن به درون خودت سفر كن و هميشه از خودت بپرس كه تو كيستي. وقتي همه چيز آن‌طور كه ديده مي‌شود نيست، اشتباه بزرگي است كه تو هم در آن مسير گام برداري و با خودت مدام تكرار كن: من تغيير را مي‌پذيرم و در مسير عقل و انديشه قدم برمي‌دارم. آدم‌ها را محترم مي‌شمارم. با حقيقت دروني خويش روبه‌رو مي‌شوم. بر ترس‌هايم غلبه مي‌كنم. خود واقعي‌ام را همان‌گونه كه هستم به نمايش مي‌گذارم تا آرامش ذهن را تجربه كنم. به شما اطمينان مي‌دهم: اگر تصويري كه از خود به جهان پيرامون‌تان نشان مي‌دهيد هماني نباشد كه واقعا هستيد، هيچ‌گاه احساس شادماني نخواهيد كرد.

با عقل زندگي كن با عشق قدم بردار

 • 99,000 تومان

كتاب كه پيش روي شماست يك برنامه 365 روزه الهام‌بخش است كه كمكتان مي‌كند با عشق و مهرباني گام برداشته و در هر جنبه از زندگي، محبت، مهر و اعتماد به‌نفس را تجربه كنيد. - اين كتاب باعث مي‌شود در هر لحظه از زندگي خود، حضور و نقش خداوند را تجربه كرده و ايمان‌تان را قوي‌تر كنيد. - ديگر گذشته تاريك‌تان نمي‌تواند زندگي آينده شما را تحت تاثير قرار دهد در عوض مطالعه اين كتاب موقعيت خاصي است كه به شما اين امكان را مي‌دهد ترس‌هايتان را كنار بگذاريد و با ياري پروردگار دست به ماجراجويي بزنيد.

از قلبت بياموز (درس‌هايي از زندگي عشق ورزيدن و گوش دادن به ديگران)

 • 49,000 تومان

در كتاب «از قلبت بياموز»، دان گوتليب، روانشناس و مجري تلويزيون توضيح مي‌دهد كه چطور از حوادث غيرمترقبه زندگي‌مان به درك و شعور عميق‌تر دست پيدا كنيم. اين تجارب از جانب مولفي است كه خود در زندگي با شكست‌هاي بي‌شماري مواجه شده است. از لحظه‌اي كه به دليل ضايعه نخاعي در سن سي و سه سالگي فلج شد، دان با سوالات بسياري روبه‌رو شد كه خيلي‌ها در طول زندگي‌شان به آن برمي‌خورند. در تمام مدتي كه مشغول سر و سامان دادن به خانواده، شغل و زندگي‌اش بود، او به مطالعه نقاط مشترك ميان خود و ديگران پرداخت. موضوعاتي همچون ميل به عشق ورزيدن، درك كردن و امنيت داشتن. درس‌هاي ارزشمند و حساسي كه در اين كتاب آمده مطمئنا قلب هر خواننده‌اي را مي‌لرزاند.

آرزوهايتان را زندگي كنيد (بدانيد چه مي‌خواهيد چرا مي‌خواهيد و قرار است برايش چه كار كنيد)

 • 69,000 تومان

خيلي از ما حتي بلد نيستيم آرزو كنيم و گاهي آرزوهايمان را از روي دست ديگران تقلب مي‌كنيم. بيشتر توجه ما به اين است كه ديگران كجا زندگي مي‌كنند، چه ماشيني سوار مي‌شوند، مارك لباس‌هايشان چيست و چه امكاناتي دارند و به اين مي‌انديشيم كه اگر ما هم چنين باشيم دهان مردم از تعجب باز مي‌ماند. راستش را بخواهيد ما با آرزوهايي كه مال خودمان نيست هيچ‌وقت رنگ خوشبختي را نخواهيم ديد. شايد موفق شويم حسرت حسودان را بخريم اما زندگي‌اي كه چشم ديگران دنبالش باشد به دهان آدم مزه نمي‌كند... آدمي بايد آرزوهاي خودش را زندگي كند و در پي خواسته‌هاي قلبي خود باشد.

1 فنجان تجربه

 • 28,000 تومان

آنچه باعث مي شود آدم‌ها به زندگي دلخواه دست پيدا نكنند ترس از گذشته‌هاي پيدا و پنهان و هراس از آينده نامعلوم است . بزرگترين عيب آدم ها ناديده گرفتن تجربيات مفيد ديگران است ، تا دل‌تان بخواهد زندگي پر از تجربيات موفق و ناموفق است . تجزيه و تحليل گم شده زندگي‌هاي امروزي است . بزرگترين ايراد آدمي تجربه نكردن است و اين ريشه در ترس از شكست دارد (ترس مي تواند در كار و زندگي و يا حرف ديگران باشد.) ترس از هرچه كه باشد زيان بار است . جسور باشيد و در كار و زندگي مزه ترس را بچشيد ( همان طور كه غذاهايي را كه تا به حال ميل نكرده ايد اول مزه و بعد ميل مي‌كنيد ). جسارت باعث مي‌شود ريسك پذير باشيد از شكست نهراسيد و مانند كودك نوپا اميدوارانه به سوي هدف از پيش تعيين شده حركت كنيد . تا اشتباه نكنيد موفقيت به دست نخواهيد آورد . يك مسافت هزار فرسخي نيز با "قدم اول " شروع مي‌شود مهم اين است كه ما چگونه آغازگري باشيم . انسان در مسير زندگي با فراز و نشيب‌هاي فراواني چون : فرصت‌ها ، علاقه مندي‌ها ، تهديد ها و انتخاب‌هايي رو به رو ـ و ناگزير به عبور كردن از آن هاست . حاكم همه اتفاقات زندگي سه چيز است : - هدف -اراده -نگرش باور "مي توانم " توجه داشته باشيد زندگي بدون حماقت‌ها چنگي به دل نمي زند .

قدرت بيان (حرف بزن و پيروز شو)

 • 79,000 تومان

در دنياي امروز براي كسب موفقيت در هر زمينه‌اي بايد از بيان خوبي برخوردار باشيد. با كسب مهارت در فن بيان نه تنها مي‌توانيد سطح زندگي خود را ارتقا بخشيد بلكه قادر خواهيد بود با ايجاد انگيزه در ديگران، زندگي آن ها را متحول كنيد. خوشبختانه فن بيان هنري قابل يادگيري است و با آموختن اين هنر سطح اعتماد به نفس و تاثيرگذاري شما افزايش مي‌يابد. در اين كتاب روش ها و تكنيك هاي موثري براي كسب اين مهارت در اختيار شما گذاشته شده تا با بهره‌گيري از آن‌ها بتوانيد در هر شرايطي با اقتدار صحبت كنيد و تاثير مثبتي در شنونده ايجاد كنيد. هم‌چنين متدهايي براي افزايش قدرت صدا، ايجاد انگيزه و جلب توجه مشتري هنگام فروش مطالعه خواهيد كرد. هرچه بيان شما قوي‌تر و قاطع‌تر باشد تاثيري كه در مخاطب ايجاد مي‌كنيد ماندگارتر خواهد بود. بسياري از افراد موفق به واسطه بيان خوبي كه داشتند راه موفقيت را براي خود هموار كرده و پله هاي ترقي يكي پس از ديگري پيموده‌اند. شما هم مي‌توانيد با مطالعه اين كتاب و آموختن فن بيان به جمع اين افراد بپيونديد.

دوستي با خدا يك گفتگوي نامتعارف

 • 69,000 تومان

ارتباط شما با من هيچ تفاوتي با ارتباط شما با هم ندارد. شما نيز آغاز تعامل و ارتباط تان با يكديگر با يك گفتگو شكل گرفته است. اگر گفتگو خوب پيش برود، دوستي شما شكل مي گيرد و اگر دوستي تان خوب پيش برود حس يكي شدن را تجربه خواهيد كرد - يكي شدن - با شخص ديگر . با من هم دقيقا " به همين صورت خواهد بود . ابتدا با هم صحبت مي كنيم . هر كدام از شما با خداي خود صحبت كرده ايد و هر كدام در زماني متفاوت با روشي منحصر به فرد چنين تجربه اي داريد. اين هميشه يك گفتگوي دو طرفه خواهد بود، درست مانند همين چيزي كه الان بين من و شما صورت گرفته است . مي تواند مكالمه اي باشد؛ در ذهن شما ، يا پاسخ تان را در آهنگي كه بعدا " خواهيد شنيد يا فيلمي كه در آينده ببينيد دريافت خواهيد كرد، يا در سخنراني كه بعدا" شركت خواهيد كرد، يا در مقاله اي كه بعدها در مجله اي مي خوانيد . زماني كه براي شما كاملا ' روشن شود كه ما پيوسته در حال مكالمه هستيم ، آنگاه خواهيم توانست به سمت ايجاد دوستي گام برداريم .

چرا مردها عاشق زنان زيرك مي‌شوند

 • 45,000 تومان

چرا مردها عاشق زنان زيرك مي‌شوند! آيا خيلي خوب هستيد؟ زنا ن زيرك اثر شري آرگوو به شيوه‌اي منحصر به فرد مي‌گويد كه چرا مردها جذب يك زن قوي كه مي‌تواند روي پاهاي خود بايستد مي‌شوند. اين كتاب راهنماي رابطه با جزئيات دقيق، فاش مي‌كند كه چرا يك زن قوي خيلي خواستني‌تر از يك «زن بله گو» است كه همواره خود را قرباني مي‌كند. مولف جواب‌هايي قانع كننده براي پرسش‌هاي سختي كه زنان هميشه مي‌پرسند، دارد: - چرا مردان در ابتدا خيلي رمانتيك هستند و چرا بعدها تغيير مي‌كنند؟ - چرا مردها قدر دختران خوب را نمي‌دانند؟ - چرا وقتي زني در مقام دفاع از خود برمي‌آيد، مرد به او احترام مي‌گذارد؟ اين كتاب سرشار از پند و اندرز، مثال‌هاي واقعي جالب، داستان‌هايي از حرف‌هاي زن و افكار مرد و قوانين جاذبه است. «زنان زيرك» پاسخ‌هاي نهايي را در اختيارتان مي‌گذارد. كمكتان مي‌كند خود را بشناسيد، از موضع‌تان دفاع كنيد و با شيوه كاملا متفاوت با مردان ارتباط برقرار كنيد. وقتي بدانيد تحكم و قاطعيت تا چه اندازه در نظر مردان جذاب است، نه تنها جنبه رمانتيك زناشويي‌تان را بالا مي‌بريد، بلكه عشق و احترام مردتان را راحت‌تر از هميشه به دست خواهيد آورد.

خودت رو به فنا نده

 • 25,000 تومان

چه عاملي مانع تو شده تا آنچنان كه دوست داري زندگي نكني؟ بسياري از مردم در پاسخ به اين پرسش به موارد گوناگون اشاره مي‌كنند از جمله روابط با ديگران، پول، شغل يا شرايط ناگوار! اما هيچ يك از اين موارد عامل اصلي ايجاد تفاوت نيستند. گري جان بيشاپ، سال‌هاست كه به عنوان مشاور رشد فردي با مراجعان متعدد كار كرده و معتقد است فقط يك مانع در اين مسير وجود دارد: خودتان! اگر همه اكنون مخالفت كرده و در لاك دفاعي فرو رفتيد، پس لطفا اين كتاب را نخوانيد چون مناسب شما نيست. اما اگر تا به حال به دنبال يك كتاب براي توانمند شدن خود بوده‌ايد تا به شما كمك كند استعدادهاي نهان در درون خود را بشناسيد و با كمك آن‌ها به خودتان كمك كنيد؛ تبريك مي‌گويم چون بالاخره انتظار به پايان رسيد؛ خودت رو به فنا نده همان كتابي است كه منتظرش بوديد؛ از آن به عنوان بيانيه تغيير استفاده كنيد تا زندگي خود را متحول كرده و شان واقعي خود را نشان دهيد. گري جان بيشاپ يكي از متخصصان برجسته رشد فردي در صنايع است. رويكرد فلسفه شهري او نشانگر يك موج جديد از توانمندسازي فردي و تسلط بر زندگي است كه تاكنون نتايج معجزه‌آساي متعدد براي گروه كثيري از خوانندگان در راستاي بهبود كيفيت و عملكرد در زندگي ايجاد كرده است.

گند كاري بسه

 • 38,000 تومان

خودتان هم مي‌دانيد كه نبايد... اما انجام مي‌دهيد. خودتان هم مي‌دانيد كه بايد... اما انجام نمي‌دهيد! شاغل هستيد يا زندگي را به بطالت مي‌گذرانيد؛ تاكنون نتوانسته‌ايد شوهر يا همسر دلخواه‌تان را بيابيد؛ براي پس‌انداز كردن يا دستيابي به اهداف سلامتي با مشكل مواجه شديد؛ مشكل شما هر چه باشد... فقط ناشي از خرابكاري خودتان است! و اكنون شما را خسته كرده است. اگر حقيقتا به دنبال يك زندگي خارق‌العاده هستيد؛ پس قطعا نمي‌توانيد به شيوه‌هاي عادي و رايج عمل كنيد. از هم اكنون دست به كار شويد و شماره عميق‌ترين بخش ذهن ناخودآگاه خود را بگيريد؛ همان قسمت كه قادر است شما را توانمند كند تا منفي‌ترين افكار و رفتارهاي خود را به سمت همان شيوه‌اي كه هميشه مي‌خواستيد اما روش رسيدن به آن را نمي‌دانستيد؛ برگردان كنيد! آماده باشيد كه هر آن‌چه تاكنون در مورد خودتان مي‌دانستيد را بطور كلي واژگون كنيد.

1  2  3  صفحه‌ی 1