فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
انحصار موفقيت
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
با جعبه بازي كن
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
بازنشستگي هدفمند (چگونه به بازنشستگي‌تان شادي و معنا دهيد)
كاسبي حرفه‌اي (چگونه مي‌توانيد كاسب پول‌ساز باشيد)
در ادامه از خوب به عالي
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
مديريت پروژه سبز (بر اساس آخرين استاندارد جهاني)
هوگه (راز لذت بردن از لحظات ساده‌ي زندگي)
 • 23,000 تومان
 • با تخفیف: 23,000 تومان
اول سود (كسب و كار خود را از يك هيولاي پول‌خوار به يك ماشين پول‌ساز تبديل كنيد)
چرا اين‌ها را در مدرسه يادم ندادند
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
راهنماي كوچك موفقيت شگفت‌انگيز
 • 23,000 تومان
 • با تخفیف: 23,000 تومان
گنج دروني شما چيست (آن كار شگفت‌انگيزي كه براي انجامش متولد شده‌ايد را كشف كنيد)
بازاريابي 1 داستان عاشقانه (چگونه براي مشتريانتان مهم شويد)

انحصار موفقيت

 • 24,000 تومان

ياد بگيريد اسلحه گذشته را قلاف كنيد، سكته قلبي يا مغزي كنيد بعد خودتان خواهيد ديد چگونه موفق مي‌شويد اهداف خود را محقق كنيد. مفاهيم مهمي مانند حياط خلوت كارها، چهارخانه فعاليت‌ها، فرارهاي آگاهانه و غيرآگاهانه و تله اهداف چندگانه بازيگران صفحه نمايش انحصار موفقيت در زندگي شما هستند. نيروهاي مداخله‌گر در موفقيت از نوع دروني و بيروني كه در زندگي روزمره هميشه همراه ما هستند و تعيين مي‌كنند كه چه كسي موفق باشد و چه كسي در حسرت موفقيت بماند.

با جعبه بازي كن

 • 24,000 تومان

لازم است به شما بقبولانم كه دوري از شكست نتيجه‌ي خوبي در پي نخواهد داشت. اگر جسارت كشيدن نقشه‌اي را داشته باشيد، مردم دنبال شما راه خواهند افتاد. ما به افرادي كه نقشه مي‌كشند جايزه مي‌دهيم و نه به دنباله‌روها. اين كتاب به شما خواهد آموخت كه براي رسيدن به موفقيت واقعي لازم است كه آغازگر مسيري نو باشيد. مسيري كه نقشه‌اي ندارد و شما بايد نقشه اش را تهيه كنيد.

بازنشستگي هدفمند (چگونه به بازنشستگي‌تان شادي و معنا دهيد)

 • 28,000 تومان

چند بار از متخصصين عالي رتبه دنيا در زمينه مديريت زمان مشاوره گرفته‌ايد تا متوجه شويد كه چطور براي زندگي‌تان برنامه‌ريزي كنيد؟ مطمئنا خيلي كم. اما اين موضوع دقيقا همان چيزي است كه اين كتاب براي افراد بازنشسته و كساني كه براي اين مرحله جديد زندگي آماده‌اند، فراهم آورده است. هيروم اسميت همان‌طور كه براي طراحي‌هاي بسيار موثر خود در سررسيد فرانكلين معروف است، در زمينه توصيه‌هاي تجاري تراز اول هم پرآوازه است و در اين كتاب ما را از بينش عالي و تجربه شخصي خود بهره‌مند مي‌سازد. او با شوخ‌طبعي، طرح داستان و ايده‌هاي الهام‌بخش همه افراد بالاي 50 سال را به سوي يك بازنشستگي شاد و فوق‌العاده خوش‌آيند هدايت مي‌كند. اين كتاب حاوي پيشنهادات كاربردي درباره همه چيز است. از تطبيق دادن خود با شغل بعدي، سلامتي و مراقبت از خود، اهميت روابط، سر و سامان دادن به زندگي و كار، نكات داوطلبانه، ملزومات مالي و اين كه چطور سال‌هاي بازنشستگي‌تان را مديريت كنيد تا كاملا سرشار از لذت و راضي‌كننده باشد. هيروم اسميت كارشناس منحصربه‌ فرد و مشاور خردمند در زمينه بازنشستگي هدفمند شما را از ترس زندگي در اين دوران دور مي‌كند و كاري مي‌كند كه عاشق آن شويد.

كاسبي حرفه‌اي (چگونه مي‌توانيد كاسب پول‌ساز باشيد)

 • 25,000 تومان

به باور من وضعيت بازار به آن اندازه كه همه مي‌گويند خراب نيست، چون كه عمده مشكل را در نوع اداره كردن كسب و كار مي‌دانم. متاسفانه اكثر كسب و كارها در ايران و به خصوص مغازه‌ها به شكلي سنتي اداره مي‌شوند و بر پيش فض‌هايي از گذشته استوار هستند كه در عصر حاضر كارايي خود را از دست داده‌اند. بهتر است كه بپذيريم شرايط فعاليت در بازار و كاسبي كردن نسبت به گذشته تفاوت‌هاي زيادي داشته و ما نسبت به اين تغييرات، جا مانده‌ايم. اين كتاب به شما عزيزان كمك مي‌كند تا اگر به فكر راه‌اندازي مغازه خود هستيد به شكلي حساب شده و آگاهانه اين قدم را برداريد و همچنين به عزيزاني كه در حال حاضر مغازه‌اي را اداره مي‌كنند، كمك مي‌كند تا از كسب و كار سنتي ناكارآمد فاصله بگيرند و با مجهز شدن به اصول، روش‌ها، تكنيك‌ها و ابزارهاي مديريتي، فروش خود را افزايش دهند تا بتوانند سهم بيشتري از بازار را كسب كنند.

در ادامه از خوب به عالي

 • 15,000 تومان

بايد اين نگرش خيرخواهانه، (و در عين‌حال كاملا نادرست) را كنار بگذاريم كه نخستين راه رسيدن به تعالي در نهادهاي اجتماعي اين است كه ”بيشتر شبيه يك موسسه‌ي تجاري” عمل كنيم. بيشتر موسسات تجاري جايي بين متوسط و خوب قرار مي‌گيرند. و تعداد اندكي از آن‌ها به درجه‌ عالي مي‌رسند. وقتي شركت‌هاي عالي را با شركت‌هاي خوب مقايسه مي‌كنيد، مي‌بينيد كه بسياري از آن‌ها اصول تجاري مبتني بر متوسط بودن را در پيش گرفته‌اند نه عالي بودن. پس چرا بايد بخواهيم اصول كاري مبتني بر متوسط بودن را وارد نهادهاي اجتماعي كنيم؟ ما به‌ يك زبان جديد نياز داريم. بين موسسه‌ تجاري و نهاد اجتماعي تفاوت مهمي وجود ندارد، اما بين عالي و خوب تفاوت عمده‌اي وجود دارد. ما بايد از اعمال ساده‌انگارانه ”زبان تجارت” در نهادهاي اجتماعي دست بكشيم و در عوض به‌طور يكپارچه به زبان تعالي روي بياوريم. جيم كالينز

مديريت پروژه سبز (بر اساس آخرين استاندارد جهاني)

 • 23,000 تومان

اين كتاب دربرگيرنده ترجمه كامل استاندارد مديريت پروژه سبز (P5_ version 2016) و مطالب گردآوري شده مرتبط با آن، در جهت معرفي مديريت پروژه سبز و آشنايي بيش‌تر با مفاهيم پايه‌اي استاندارد مذكور مي‌باشد. P5 بر انسان، طبيعت، ثروت، فرآيندها و محصولات تمركز دارد و در راستاي حمايت از اهداف 2030 يونسكو به رشته تحرير درآمده است. اميد آن‌كه مديران پروژه با به‌كارگيري مفاهيم و شاخصه‌هاي مطرح شده در اين كتاب به ارتقاء سطح پايداري پروژه‌هاي كشور عزيزمان ايران كمك نموده و آينده‌اي روشن‌تر براي همگان بيافرينند...

هوگه (راز لذت بردن از لحظات ساده‌ي زندگي)

 • 23,000 تومان

لذت خواندن اين كتاب را از خود دريغ نكنيد. نويسنده در اين كتاب از راه بيان داستان‌هاي شخصي زندگي‌اش و هم‌چنين ارائه‌ي راه‌كارهاي عملي به تعريف مفهوم هوگه مي‌پردازد. هوگه سبكي از زندگي سالم و آرامش‌بخش است. درك اين مفهوم كمك مي‌كند شادي‌هاي كوچك زندكي را دريابيم و از آن‌ها لذت ببريم. لذت‌هايي كه، به واسطه‌ي سبك زندگي مدرن امروز و اطلاعات زيادي كه روزانه از رسانه‌هاي مختلف مي‌گيريم، از آن‌ها غافل شده‌ايم. هوگه دقيقا دست روي اساسي‌ترين مشكل زندگي مدرن مي‌گذارد: سرعت بالاي زندگي. اين كه آن‌قدر سرعت زندگي‌هايمان زياد شده است كه گاهي حتي نمي‌فهميم چطور صبح را شب كرده‌ايم. هوگه مي‌خواهد كه سرعت زندگي‌مان را كم كنيم و از لحظه لحظه آن لذت ببريم.

اول سود (كسب و كار خود را از يك هيولاي پول‌خوار به يك ماشين پول‌ساز تبديل كنيد)

 • 35,000 تومان

برخي كارآفرينان گردش نقدي را با سودآفريني اشتباه مي‌گيرند. كتاب اول سود اين فرآيند را به حدي ساده مي‌كند كه ديگر براي سودده نبودن بهانه نداشته باشيد و گردش نقدي داشته باشيد! تامين بودجه‌ي بزرگ‌ترين دردسر يك كارآفرين است. با خواندن كتاب ”اول سود“ مانع از ورشكستگي ايده‌هاي تجاري بزرگ مي‌شويد. اين كتاب هوشمندانه نوشته شده و علاوه بر لذت بردن از مطالعه آن، اجراي آن آسان و كاملا موثر است.

چرا اين‌ها را در مدرسه يادم ندادند

 • 32,000 تومان

چرا دانش‌آموزان در دبيرستان‌ها و دانشگاه‌ها ملزم به گذراندن دروسي هم‌چون زبان انگليسي، رياضي و علوم هستند ولي در عين حال، هيچ نيازي به يادگيري مديريت پول شخصي احساس نمي‌شود؟! كتاب ”چرا اين‌ها را در مدرسه يادم ندادند؟ 99 قانون مديريت پول شخصي در زندگي“ در ابتدا با هدف انتقال تجربيات نوبسنده به پنج فرزندش در آستانه ورود به بزرگ‌سالي تهيه شد. پس از نگارش كتاب، نويسنده دريافت كه مهارت‌هاي مديريت پول شخصي تقريبا در هيچ يك از دوران دبيرستان، دانشگاه و حتي دوره‌هاي مديريت mba آموخته نمي‌شود، علاوه بر اين كه، متاسفانه كتاب‌هاي اين حوزه نيز عمدتا محتوايي بسيار پيچيده و طولاني دارند.

راهنماي كوچك موفقيت شگفت‌انگيز

 • 23,000 تومان

ديگر همچون گذشته موفقيت‌هاي غيرمعمول و شگفت‌انگيز صرفا مختص برخي از افراد برگزيده نيست، زيرا با كشف ساختار فكري «از ما بهتران»، پيروي از آناني كه سمبل موفقيتند، و در پيش گرفتن منش و خوي قهرمانان، پيشرفت‌هاي محيرالعقول در دسترس شما نيز خواهد بود. رابين شارما يكي از استاتيد مسلم و طراز اول آموزنده‌هاي رهبري، در كتاب «راهنماي كوچك موفقيت شكفت‌انگيز» تعاليمي را با شما به اشتراك گذارده است كه پيروي از آن‌ها موجب شده تا بسياري از افراد همسان شما، ضمن دست زدن به كارها و اقدامات خارق‌العاده، زندگي بي‌نظيري را براي خود و مقدمات ترقي و پيشرفت اطرافيان را نيز فراهمه سازند. اگر شما هم حقيقتا آماده‌ايد تا «با روياهاي‌تان زندگي كنيد»، اين كتاب نيروي محركتان خواهد بود...

گنج دروني شما چيست (آن كار شگفت‌انگيزي كه براي انجامش متولد شده‌ايد را كشف كنيد)

 • 19,000 تومان

هر از گاهي كتابي بيرون مي‌آيد كه واقعا مي‌تواند به مردم كمك كند. اگر شما يكي از آن افرادي هستيد كه احساس مي‌كنند ار كار خود ناراضي هستند يا نمي‌دانند كه وقتي بزرگ شدند مي‌خواهند چكار كنند. اين كتاب را بخوانيد. تمرين‌هاي آن را انجام دهيد و شاهد تغييرات زندگي خود باشيد.

بازاريابي 1 داستان عاشقانه (چگونه براي مشتريانتان مهم شويد)

 • 9,500 تومان

بازاريابي، ابزاري است براي بيان ارزش ايده‌هايمان در بازار. بازاريابي به ضرورتي ناخوشايند در هر كسب و كاري بدل شده است، اما شايد بتوانيم به نگرش متفاوتي از آن دست پيدا كنيم، به گونه‌اي كمتر به عنوان ابزاري ناخوشايند براي تبليغ و بيشتر به مثابه راهي براي كمك به مردم جهت حل مشكلات‌شان تلقي شود. نام كتاب به ما مي‌گويد‍: بازاريابي مي‌تواند به منزله يافتن راه‌هاي بيشتر براي انجام بهتر كارها و اهميت دادن به مشتريان باشد. بازاريابي مي‌تواند نقطه آغاز سفري باشد به سوي درك نيازها و خواسته‌هاي مردم. بازاريابي مي‌تواند ابزاري باشد براي ديدن جهان از نگاه مشتريانمان.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1