فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زندگي در مرگ
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
چطور مي‌شود با ديزاينرها زندگي كرد و آن‌ها را نكشت
وابي‌سابي (براي هنرمندان شاعران فيلسوفان و ديزاينرها)
طاهره طاهره عزيزم (نامه‌هاي غلام‌حسين ساعدي به طاهره كوزه‌گراني)
منتسكيو
 • 3,000 تومان
 • با تخفیف: 3,000 تومان
نقاب بركش بناپارت (نمايش‌نامه)
 • 1,500 تومان
 • با تخفیف: 1,500 تومان
3 تك‌گويي (نمايش‌نامه)
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان

زندگي در مرگ

 • 110,000 تومان

زندگي در مرگ

چطور مي‌شود با ديزاينرها زندگي كرد و آن‌ها را نكشت

 • 17,000 تومان

اگر مي‌خواهيد با ديزاينرها زندگي كنيد يا براي مدتي طولاني همكارشان باشيد يا قرار است به نحوي از انحاء با اين‌ها ارتباط داشته باشيد، اين كتاب، كه درباره بعضي عادات اين جماعت است، كمك‌تان مي‌كند كمي بيشتر بشناسيدشان و بفهميد چرا اين‌قدر خل و چل‌اند. ممكن است ديزاينرها آدم‌هايي معمولي به نظر بيايند ـ فقط يك مقدار موي سر و صورت‌شان بلندتر است و خونسردي پنهاني دارند. اما در عمق وجودشان بيشتر شبيه بچه‌اي هستند كه عاشق شيريني است، از اين شاخه به آن شاخه مي‌پرند و هميشه سرگرم كاري هستند. براي آن كه بتوانيد در فضايي كوچك به هم‌زيستي مسالمت‌آميزي با اين‌ها برسيد (هر چند احتمالش كم است) ـ چه آن فضا آسانسور باشد چه دفتر كار يا، بدتر، خانه ـ قبل از آن كه خيلي دير بشود حتما اين كتاب را بخوانيد.

وابي‌سابي (براي هنرمندان شاعران فيلسوفان و ديزاينرها)

 • 55,000 تومان

وابي‌سابي مقوله‌اي رازآميز و قديمي در زيبايي‌شناسي ژاپني است و امروز مبناي كار بسياري از ديزاينرها، هنرمندان و نويسندگان شده است. ضمن آن‌كه وابي‌سابي پيشنهادهايي مي‌دهد براي شيوه خاصي از زيستن كه در آن چيزها ساده‌اند، نه پر زرق و برق - و بدوي‌اند، نه بي‌بو و خاصيت و ملال‌آور. به قول نويسنده، «وابي‌سابي از برخي از ويژگي‌هاي آنچه به طور معمول "هنر بدوي" خوانده مي‌شود برخوردار است، يعني اشيايي كه بي‌آلايش، ساده و بي‌تكلف‌اند و از مواد طبيعي ساخته شده‌اند - هر چند، برخلاف هنر بدوي، وابي‌سابي تقريبا هيچ‌گاه به صورت نمايشي و نمادين به كار گرفته نمي‌شود.» لئونارد كورن، نويسنده كتاب حاضر، از مهم‌ترين نظريه‌پردازان وابي‌سابي است. او در اين كتاب به تاريخچه وابي‌سابي مي‌پردازد، روند نضج يافتن آن را بررسي مي‌كند، ويژگي‌هايش را برمي‌شمارد و تصويري كلي و كاربردي از اين پديده به دست مي‌دهد. اين اولين كتابي است كه درباره وابي‌سابي در فارسي ترجمه و منتشر شده است. اين كتاب براي تمام كساني كه به دنبال ساده اما عميق زيستن‌اند خواندني است.

طاهره طاهره عزيزم (نامه‌هاي غلام‌حسين ساعدي به طاهره كوزه‌گراني)

 • 43,000 تومان

انتشار نامه‌ها و نوشته‌هايي از اين‌گونه، آن‌هم در سرزمين ما، هميشه هم‌راه با دودلي بوده‌اند. هيچ‌يك از ما تمايلي به انتشار نامه‌هاي عاشقانه‌مان نداريم. شايد بسياري از ما تمايلي به انتشار نامه‌هاي خانواده‌گي‌مان هم نداشته باشيم. همه ما نوشته‌هايي، در جايي دور از دسترش ديگران داريم، كه نمي‌خواهيم كسي آن را ببيند. نامه‌هاي اين كتاب بخشي از زندگي يكي از بزرگ‌ترين نويسنده‌گان اين سرزمين و در نتيجه بخشي از تاريخ ادبيات معاصر ماست. از سوي ديگر اين نامه‌ها بخش بسيار خصوصي زندگي يك انسان به نام غلام‌حسين ساعدي است و ناشر در ترديد ميان اين دو نكته. طاهره و غلام‌حسين هرگز به هم نرسيده‌اند و اين عشق، بي‌وصل پايان يافته است. غم فراق و اندوه عشق تا زماني كه در جهان خاكي بوده‌اند هم‌راهشان بوده است. شايد اين كتاب بهانه و دليلي شود تا آن‌دو در جهاني ديگر و يا زندگي‌اي ديگر به هم برسند.، شايد هم مرهمي باشد بر اندوه عشق غلام‌حسين و راز پنهان طاهره، شايد...

منتسكيو

 • 3,000 تومان

بايد بسيار زندگي كني با اندكي بداني.

نقاب بركش بناپارت (نمايش‌نامه)

 • 1,500 تومان

جشن دويست سالگي انقلاب فرصتي را براي شاشا فراهم آورد تا اين ولتريست سيسيلي به يك بازي ذهني بر اساس شيوه‌هاي ولتري دست زند. اين بازي ذهني و يا به قول خودش طالع‌بيني رويدادهاي گذشته، در قالب يك مناظره تخيلي تلويزيوني با شركت ناپلئون بناپارت و يكي از مخالفان سرسخت‌اش، نويسنده و شاعر رمانتيك فرانسوي شاتو بريان و يك جوان امروزي كه آن دوران را تنها در كتاب‌هاي تاريخ خوانده است شكل مي‌گيرد تا در كنار كوهي از مقالات و تفاسير، درباره اين انقلاب و نقش بناپارت، جنبه‌هاي متفاوت‌تري نمايانده شود.

3 تك‌گويي (نمايش‌نامه)

 • 15,000 تومان

نزديك به صد و بيست سال پيش، آگوست استريندبرگ نمايش‌نامه‌نويس شهير سوئدي، مونولوگي تك‌پرده‌اي نوشت كه در آن از زبان يك زن به شرح ماجراي يك مثلث عشقي پرداخت. ظرافت‌هاي روايي اين نمايش‌نامه و سفيدخواني مخاطب از روايت، در نوع خود بي‌نظير بود. نزديك به نيم قرن پس از روي صحنه آمدن اين نمايش‌نامه «يوجين اونيل» نمايش‌نامه‌نويس برجسته و جنجالي آمريكا مونولوگي تك‌‌پرده‌اي نوشت كه او نيز از زبان يك زن به روايت ماجراي يك مثلث عشقي ميان دو زن و يك مرد پرداخت. پس از نزديك به چهل سال از نوشتن نمايش‌نامه «اونيل»، «هارولد پينتر» نمايش‌نامه‌نويس انگليسي كه از شهرت و اعتبار بسيار زيادي برخوردار است اثري تك‌‌پرده‌اي نوشت به نام «مونولوگ» كه در آن به شرح داستان يك مثلث عشقي اين بار ميان دو مرد و يك زن پرداخت. سه‌تك‌گويي مجموع اين سه نمايش‌نامه است كه براي مقايسه و بررسي يك موضوع با فاصله زماني 90 ساله در يك جلد آمده است.

صفحه‌ی 1