فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دخترا عذرخواهي چرا (نقشه‌اي عاري از شرم براي پذيرش و دستيابي به اهداف)
روان درماني مبتني بر تحليل عملكرد
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
خودآموز گام به گام درمان مبتني بر آرام‌سازي حالت ام دي تي
تنها در اين لحظه اكت (خودآموز گام به گام روش درماني مبتني بر پذيرش و تعهد)
بررسي رابطه شادماني و ويژگي‌هاي دموگرافيك شغلي و شخصيتي كاركنان دادگستري شهر اصفهان
مشاوره حرفه‌اي براي افراد ناتوان (راهنماي عملي براي يافتن شغل)
رمزگشايي از روان‌پويشي كوتاه مدت
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
سرمايه عاطفي (كاركردها و ضرورت‌ها)
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان

دخترا عذرخواهي چرا (نقشه‌اي عاري از شرم براي پذيرش و دستيابي به اهداف)

 • 40,000 تومان

< آيا تا به حال احساس درماندگي كرده‌ايد؟ آيا تا به حال تلاش كرده‌ايد زماني را به روياهاي خود اختصاص دهيد يا حتي روياهايتان را براي خود بازگو كنيد؟ در كتاب دختراء عذرخواهي چرا!؟! ريچل هاليس از دام‌هاء چالش‌ها و بهانه‌هايي سخن مي‌گويد كه مانع از دستيابي ما به اهدافمان مي‌گردند. او با صداقتي نيروبخش و دلچسب از تجارب و اشتباهات خود مي‌گويدء و توصيه‌هايي ملموس و واقعي درباره اين‌كه چطور آن زندگي دلخواه خودمان را خلق نماييمء ارائه مي‌دهد.>

روان درماني مبتني بر تحليل عملكرد

 • 40,000 تومان

روان‌درماني مبتني بر تحليل عملكرد (FAP) كه با تأكيد بر اصولي از قبيل برقراري رابطه درماني، آگاهي، عشق، شجاعت و ... به افزايش مهارتهاي درمانگري مؤثر و اثربخشي درمان كمك مي‌نمايد، از درمانهاي فرامدرن محسوب مي‌شود. با توجه به اينكه از يك سوء FAP كارايي بالايي در حوزه مشكلات ميان فردي و اختلالات شخصيت دارد و از سوي ديگر شيوع بالاي اختلالات شخصيت و مشكلات عديده در ارتباطات ميان فردي در زنان روسپي گزارش شده است، براي نخستين بار از اين درمان براي بهبود كيفيت زندگي و عزت نفس زبان روسپي استفاده نمودم؛ زنان پرمهري كه اگر چه به واسطه داشتن برچسب ”روسپي” بي مهري زيادي ديده‌اند ولي با صبوري مرا در يادگيري اين درمان همراهي نمودند. اين تجربه به من كمك كرد كه اهميت رابطه درماني كه FAP به شكل جدي به آن مي‌پردازد را بيشتر درك نمايم.

درمانگر روابط جنسي و عاطفي خود باشيد (1 برنامه خودآموز موثر براي زوج‌هايي كه خواستار بهبود روابط خود مي‌باشند)

 • 36,000 تومان

با ‎آغاز هر زندگي مشترك گويي نهالي در خاك كاشته مي‌شود كه در فصول مختلف زندگي نيازمند مراقبت و رسيدگي‌هاي خاص مي‌باشد، تا به درختي تنومند تبديل گردد. ريشه اين درخت را ارتباط سالم عاطفي و جنسي همسران تشكيل مي‌دهد. پژمردگي شاخ و برگ اين درخت نشان مي‌دهد كه يك اصل ريشه‌اي دچار مشكل شده است. اميدوارم راهكارهاي ساده و كاربردي ارائه شده در اين كتاب كمكي باشد در راستاي بهبود روابط زوج‌هايي،‌كه به هر دليل امكان مراجعه به درمانگر را ندارند.

خودآموز گام به گام درمان مبتني بر آرام‌سازي حالت ام دي تي

 • 40,000 تومان

بسيار مفتخرم از اين‌كه اولين كتاب به زبان فارسي در زمينه درمان به روش آرام‌سازي حالت (ام دي تي) در اختيار شما قرار گرفته است. درمان به روش آرام‌سازي حالت، يك روش مبتني بر شواهد علمي است كه براي درمان طيف گسترده‌اي از اختلالات نوجوانان مناسب است. نكته مبهم براي درمانگران اين است كه در عمل، چگونه مي‌توان از رفتارهاي سلوك و مقابله‌جويانه در نوجوان پا را فراتر گذاشته و به آن‌ها كمك نمود، تا در فرايند درمان مشاركت نمايند و به اين طريق مهارت‌هاي اجتماعي سالم و حركت در جهت ارزش‌هاي زندگي خود را بيابند..

دستور كار گروه‌درماني براي افسردگي مداوم (سيستم روان‌درماني تحليل شناختي رفتاري سي بي اي اس پي) راهنماي درمانگران

 • 30,000 تومان

دستور كار گروه‌درماني براي افسردگي مداوم (سيستم روان‌درماني تحليل شناختي رفتاري سي بي اي اس پي) راهنماي درمانگران

بررسي اثربخشي مشاوره به روش شناختي عاطفي بارلو بر بهبود سرد مزاجي جنسي زنان مراجعه‌كننده به مراكز مشاوره شهر اصفهان

 • 15,000 تومان

تمايلات جنسي يك حوزه مهم در زندگي بيش‌تر انسان‌ها است. امور جنسي بيش از بيش‌تر حيطه‌هاي فعاليت انسان مستلزم همكاري ذهن، بدن و روان است و نيز رفتارهاي جنسي در نتيجه وابستگي عميق بين زن و مرد در زندگي مشترك شكل مي‌گيرد و اگر زوجي در زندگي مشترك اين رفتارها را از خود نشان ندهند، آن زندگي سطحي و بي معني تلقي مي‌شود. هم‌چنين موارد بسياري از خيانت به همسر و فجايع متعاقب، فقط به دليل كمبود ميل جنسي و ناتواني جنسي مشاهده شده است. تقريباً در تمام فرهنگ‌ها، مباحث جنسي به مثابه يك تابو است كه در هاله‌اي از مسائل خرافي پيچيده شده و صحبت درباره آن معمولاً با احساس‌هاي منفي مثل شرم، خجالت، ترس و گناه همراه است. جهالت، ناآگاهي و افراط و تفريط دو خطر بالقوه در تعامل انسان و روابط جنسي است. ناآگاهي در مورد مسائل جنسي مي‌تواند سرچشمه اضطراب و تنش‌هاي رواني شود.

تنها در اين لحظه اكت (خودآموز گام به گام روش درماني مبتني بر پذيرش و تعهد)

 • 25,000 تومان

كتابي كه در دست شماست اولين كتاب به زبان فارسي در زمينه درمان مبتني بر تعهد و پذيرش (ACT) است. رويكرد اين درمان تلفيقي از حكمت موجود در علوم مدرن و معنويت نهفته در علوم باستاني براي خلق يك زندگي منعطف و رضايت‌بخش است. ذهن ابزار حيرت‌انگيزي براي خلاقيت و انجام اقدامات موثر در زندگي است. اما همين وسيله ارزشمند مي‌تواند ما را به سمت تيره‌روزي و نوميدي هدايت كند. موضوع اصلي كتاب اين است كه اگر قدري از سرعت خودتان بكاهيد و به تماشاي ذهن خود بنشينيد، متوجه خواهيد شد كه ذهن همواره در تلاش است تا زندگي را به عنوان مشكلي كه بايد آن را حل كرد به ما معرفي كند، در حالي كه زندگي فرايندي است كه بايد تجربه شود. همين نگرش كهنه، آغازگر مشكلاتي است كه روز به روز نيز بر دامنه آن‌ها افزوده مي‌شود.

بررسي رابطه شادماني و ويژگي‌هاي دموگرافيك شغلي و شخصيتي كاركنان دادگستري شهر اصفهان

 • 10,000 تومان

شادماني احساسي است كه همه ما آن را مي‌خواهيم و براي به دست آوردن آن تلاش مي‌كنيم، اما تعداد كمي از ما به آن دست مي‌يابيم. نعمت شادماني و شاد زيستن از جمله موهبت‌هاي بزرگ الهي است كه به انسان داده شده است و عوامل زيادي بر آن تاثير مي‌گذارند مانند سلامتي، تحصيلات، شغل، شخصيت و... در اين كتاب به بررسي رابطه شادماني با تعدادي از اين عوامل مي‌پردازيم...

مشاوره حرفه‌اي براي افراد ناتوان (راهنماي عملي براي يافتن شغل)

 • 15,000 تومان

هدف اصلي كتاب حاضر بررسي فنون مشاوره حرفه‌اي است كه ثابت شده در كمك به افراد ناتوان براي تصميم‌گيري درست در شغل و زندگي موفق بوده‌اند. انتظار مي‌رود كه مشاوران توان‌بخشي بخش خصوصي و عمومي، مشاوران شغلي، مشاوران مدارس و مشاغل مبتني بر جامعه بتوانند از فنون اين كتاب در كار با افراد جوان دچار ناتواني استفاده كنند. اهداف خاص اين كتاب شامل موارد زير مي‌شود: - آگاه سازي مشاوران و مدرسان از نياز به مشاوره حرفه‌اي جامع براي افراد ناتوان - توسعه دانش مشاوران مدارس و مدرسان مشاوره فني براي فراگيري فنون كار با دانش‌آموزان ناتوان - توسعه پايگاه‌هاي اطلاعاتي مشاوران شغلي مبتني بر جامعه براي فراگيري فنون كار با افراد ناتوان - ارائه منبع كتابي و درسي براي داتشجويان آموزش خاص و مشاوران توان‌بخشي در دوره‌هاي تحصيلي عالي كه قصد كار با افراد ناتوان در راستاي توسعه شغلي و يافتن شغل را دارند ارائه مرجع و فعاليت‌هاي پيشنهادي به مدرسان و مشاوران در حال كار براي تسهيل جست و جوي شغل و روندهاي اجرايي كه در آن مراجع درگير است.

رمزگشايي از روان‌پويشي كوتاه مدت

 • 20,000 تومان

روان‌درماني با هدف كشف، برجسته‌سازي و سپس اصلاح پويه‌هاي ناهنجار روان آدمي، با نفس زندگي همكار است: طبيعت از طريق در معرض قرار دادن انسان با دشواري‌ها او را قدرتمند مي‌سازد و روان‌درماني نيز به واسطه مواجهه دادن درمانجو با بدكاركردي‌هاي ذهنش وي را به خودكنترلي بيشتري مجهز مي‌كند.

سرمايه عاطفي (كاركردها و ضرورت‌ها)

 • 20,000 تومان

در كتاب حاضر براي اولين بار با نگاهي جديد و علمي، يكي از ظرفيت‌هاي مثبت بسيار ارزشمند انسان، يعني سرمايه عاطفي كه شامل حسن جوشش، نشاط و انرژي دروني است، مورد بحث قرار گرفته است.

اكت و آر اف تي در روابط (كمك به مراجعان مشتاق صميميت و حفظ تعهدات سالم با استفاده از درمان مبتني بر پذيرش و تعهد و نظريه چهارچوب رابطه)

 • 14,000 تومان

به مراجعان خود كمك كنيد تا صميميت و ارتباط را در روابط خود به دست آورند. عشق احساسي فراگير و ژرف است. اما وقتي سخن از روابط رمانتيك به ميان مي‌آيد، عشق مي‌تواند پيچيده شود. حتي اگر شما مشاور خانواده نباشيد، با مراجعاني سر و كار داشته‌ايد كه در روابط خود مشكل داشته‌اند. به منظور كمك به چنين مراجعاني، ابتدا بايد كمكشان كنيد تا ارزش‌هاي بنيادين خود را درك كنند، اينكه چگونه اين ارزِ‌ش‌ها روابط‌شان را آگاهي مي‌بخشند و چگونه رفتار آنها سبب تخريب تلاش‌هايشان به منظور يافتن صميميت و ارتباط مي‌شود. ACT و RFT در روابط با تركيب عناصر درمان مبتني بر پذيرش و تعهد و نظريه چهارچوب روابط تمركز خود را بر رويكردهاي رفتاري به زبان و شناخت قرار مي‌دهد و نكات كاربردي براي كمك به مراجعان ارائه مي‌‌كند تا آنها بتوانند انتظارات خود را حول روابط شناسايي كنند كه چگونه بتوانند اين انتظارات را به طرز موثرتري با طرف خود در ميان بگذارند. با شناسايي انتظارات و ارزش‌هاي شخصي و با نشان دادن الگوهي مركزي رفتار مي‌توانيد به مراجعان خود كمك كنيد تا صميميت را با شريك خود ايجاد و حفظ كنند و در مجموع دركي بهتر از رابطه خود به دست آورند.

1  2  صفحه‌ی 1