فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

13 كاري كه افراد با ذهن قوي انجام نمي‌دهند

  • 75,000 تومان

كتاب 13 كاري كه افراد با ذهن قوي انجام نمي‌دهند، راهكارهايي براي ايجاد تغييراتي بنيادين در زندگي و از بين بردن عادات بد است. امي مورين نويسنده كتاب 13 كاري كه افراد با ذهن قوي انجام نمي‌دهند، ويژگي‌هاي افراد قدرتمند از لحاظ ذهني را به وضوح در اين كتاب شرح داده و خواننده را نسبت به اشتباهات ذهني‌اش مرتكب مي‌شود، آگاه مي‌كند. كتاب 13 كاري كه افراد با ذهن قوي انجام نمي‌دهند، اثري انقلابي با استراتژي‌هاي روحي و رواني و كاربردي است كه با كمك آن مي‌توانيد لذت شادي و موفقيت را در زندگي‌تان تجربه كنيد. اگر وقت‌تان را با نگراني و استرس هدر مي‌دهيد، اگر از وعده‌هاي نافرجامي كه به خودتان بارها داده‌ايد خسته شديد، اگر خودتان را به خاطر گذشته سرزنش مي‌كنيد و يا نگران هستيد مبادا ديگران شما را رد كنند و يا بابت رفتارتان دلخور شوند، مطالعه كتاب 13 كاري كه افراد با ذهن قوي انجام نمي‌دهند، به شدت به شما توصيه مي‌شود.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

چگونه مردم را تحليل كنيم

  • 40,000 تومان

يكي از ساده‌ترين راه‌هاي تجزيه و تحليل ديگران، نگاه كردن به زبان بدن آن‌ها است. اين كه چطور يك نفر خودش را نگه‌ مي‌دارد، حركت مي‌كند و حتي حرف مي‌زند، مي‌تواند چيزهاي زيادي در موردش به شما بگويد. تفاوت‌ زيادي بين رفتار هر كس وجود دارد و هيچ راه دقيقي براي گفتن اين كه چه چيزي يك نفر را مي‌سازد، وجود ندارد.

چگونه مثل انيشتين بيانديشيم

  • 35,000 تومان

واژه‌ي انيشتين را كه مي‌توان با خود واژه‌ي نابغه برابر دانست ، چرا كه شخصيتي تاثيرگذار تر و مهمتر از او در تاريخ علم نبوده است. در زماني كه ستاره اي جهاني شدن بسيار دشوارتر از امروز بود ، او توانست تبديل به يك ستاره ي واقعي شود. انيشتين به سرعت در جهان توسط ميليون ها نفر، كساني كه كمترين شناختي هم از پيچيدگي‌هاي نظريه‌هاي علمي نداشته‌اند ، شد. در اين كتاب قصد داريم بدانيم كه او چگونه كارش را انجام مي داد بخش‌هاي مختلف شخصيتش را بكاويم و به برخي از عواملي كه جهان‌بيني او را شكل داده‌اند نگاهي بياندازيم.

چگونه مثل بيل‌گيتس بيانديشيم

  • 35,000 تومان

برترين كارآفرين عصر ، بيل گيتس ، در شروع دوره‌ي كامپيوترهاي شخصي نقش ارزنده‌اي داشت و روش تجارت را براي هميشه متحول ساخت. هر بار كه كامپيوتري را روشن مي‌كنيد ميراث او براي ما تازه مي‌شود. اين كتاب الهام‌بخش ، شما را با اصول منحصر بفرد بيل گيتس در زمينه تجارت ، كامپيوتر ، فعاليت هاي بشردوستانه و زندگي شخصي او آشنا مي‌كند ، كه با رمزگشايي اين اصول ، مي‌توانيد از آنها در زندگي خود استفاده كنيد. همچنين خواهيد توانست همانند بيل گيتس (نابغه IT جهان و يكي از تاثيرگذارترين افراد قرن بيستم به انتخاب مجله تايم) بيانديشيد.

صفحه‌ی 1