فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خلق گزينه‌هاي عالي (راهنماي تفكر همبند براي مديران و رهبران)
ساختن مدير
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
پيش‌بري استراتژي ديجيتال (راهنمايي براي خلق دوباره كسب و كارتان)
درونت را جستجو كن (تقويت هوش هيجاني بر پايه ذهن‌آگاهي)
ذهن تقابل‌پذير (رهبران موفق چگونه با تفكر همبند به موفقيت مي‌رسند)
چرا اين همه مردان بي‌كفايت رهبر مي‌شوند (و چطور مي‌توان اين مشكل را حل كرد)‌
منحني دوم (ديدگاه‌هايي در نوسازي جامعه)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان

خلق گزينه‌هاي عالي (راهنماي تفكر همبند براي مديران و رهبران)

 • 145,000 تومان

«خلق گزينه‌هاي عالي، نادرترين كتاب در زمينه كسب ‌و ‌كار است كه به تصميم‌گيرندگان مي‌آموزد چگونه بينديشند، نه آنكه به چه بينديشند. از نظر من كتابي عالي و بي‌مانند است.» .مالكوم گلدول، عضو هيئت تحريريه نيويركر و نويسنده كتاب‌هاي پرفروش نقطه اوج، پلك زدن و غيرمعمولي‌ها «خواندن اين كتاب به بسياري از افراد توصيه مي‌شود. اين كتاب با دو استراتژي بي‌نظير و داستاني پويا‏، قفل خلاقيت شما را مي‌گشايد و با ارائه شواهدي قوي، فرضياتتان را به چالش مي‌كشد و براي تقويت قوه تفكر، تمرين‌هايي عملي ارائه مي‌دهد. اين كتاب را به رهبران، دانش‌آموزان و هر كسي كه مي‌خواهد مهارت حل‌مسئله را در خود تقويت كند، توصيه مي‌كنم.» .آدام گرنت، نويسنده پرفروش‌ترين كتاب‌هاي نيويورك‌تايمز به نام‌هاي ببخش و بگير، بازآفريني و يكي از دو نويسنده كتاب گزينه «ب» «تفكر همبند، ابزاري قدرتمند است. اين كتاب براي به كارگيري نيروهاي مختلف و ايجاد مشاركت در انتخاب‌هاي بهتر، روشي مطمئن ارائه مي‌دهد. من سخت تلاش كرده‌ام تا تمرين‌كننده رويكرد «يافتن راه سوم بهتر» باشم، چراكه معتقدم اين رويكرد به انتخاب‌هايي موثرتر و خلاقانه‌تر مي‌انجامد. خلق گزينه‌هاي عالي، منبعي اساسي براي متفاوت انديشيدن فراهم مي‌كند و مي‌تواند به رهبران كمك كند تا برخي از دشوارترين مشكلات خود را حل كنند.» .ديويد تيلور‏، رئيس و مديرعامل شركت پروكتراندگمبل

ساختن مدير

 • 80,000 تومان

نخستين تجربه رهبري كردن يك تيم‏، تلاشي طاقت‌فرساست. جولي ژو، مدير ارشد تكنولوژي، راهنمايي روشن ارائه كرده است تا در نقش مديريتي جديدتان، احترام ديگران را جذب كنيد و به نتيجه برسيد. جولي وقتي در 25 سالگي براي اولين بار مدير شد، به فهرست طولاني كارها -از استخدام تا اخراج و از جلسات تا پيام‌ها- خيره شد و با هزاران سوال و عدم قطعيت مواجه شد. حالا جولي ژو تيم‌هايي شامل ده‌ها تا صدها نفر را مديريت كرده و مهم‌ترين، درس را فرا گرفته است: مدير عالي ساخته مي‌شود، آدم مدير به دنيا نمي‌آيد. اين راهنماي مدرن با مثال‌هاي روزمره و بينش‌هايي تحول‌زا همراه شده است، از جمله اين‌كه: . چطور يك مدير عالي را از مدير متوسط تشخيص دهيم (همراه با تصوير) . چطور به يك مصاحبه خيلي بد برگرديم و نيرويي را كه لازم داريم، استخدام كنيم . چطور در زير‌دستانمان اعتماد ايجاد كنيم . وقتي باورتان را از دست مي‌دهيد و پاسخي نمي‌يابيد، چه بايد بكنيد چه تازه‌كار باشيد، چه يك رهبر مجرب، و چه منتظر ارتقا باشيد، اين كتاب راهنماي شماست تا به مديري كه هميشه آرزويش را داشته‌ايد، تبديل شويد.

چه كنيم تا تيم‌هاي مجازي خوب كار كنند (مديريت و توانمندسازي تيم مجازي تا در زمان دوركاري موفق عمل كند)

 • 45,000 تومان

ازآنجا كه سازمان‌هاي بيشتري به دوركاري گرايش پيدا كرده و از آن حمايت مي‌كنندء ضروري است رهبران آن‌ها در راستاي دوركاريء فرهنگ مناسبي ايجاد كنند. رابرت گليزرء رهبر و نويسنده كتاب‌هاي پرفروش وال استريت ژورنالء در اين كتاب توضيح مي‌دهد چرا فرهنگ در ايجاد مبنايي براي دوركاري مهم است و اصول و استراتژي‌هاي خاص مورد نياز براي رونق محيط دوركار را بررسي مي كند. بيشتر كسب و كارها مي‌توانند با كاركنان دوركار پيشرفت كنندء به شرط آنكه پايه و اساس درستي داشته باشند و از چنين سيستمي حمايت كنند. اين كتاب راهنمايي است كه به شما مي‌گويد چطور اين كار را انجام دهيد.

پيش‌بري استراتژي ديجيتال (راهنمايي براي خلق دوباره كسب و كارتان)

 • 90,000 تومان

تحول ديجيتال ديگر خبري جديد نيستء يك ضرورت است. چگونه است كه بسياري از شركت‌هاي بزرگ در صنايع سنتيء با موفقيت توانسته‌اند كسب و كارهايشان را به شيوه‌هاي واقعا تحول‌آفرينء ديجيتالي كنند. نيويورك‌تايمز- دژ مستحكم رسانه‌هاي سنتي- پا به عرصه ديجيتال گذاشته است. بست‌بايء در مقابله با تهديد آمازونء كسب و كارش را متحول كرده است و تحليل دادهء مكمل كسب و كار تجهيزات كشاورزي جان دير شده است. اگر فقط دستي از دور بر آتش ديجيتال داشته باشيدء يا واحدي مستقل و كوچك براي گذار ديجيتال راه بيندازيد- همان كاري كه بيشتر شركت‌ها انجام مي‌دهند- موفق نخواهيد شدء بلكه بايد هسته كسب و كارتان را از اساس متحول كنيد و مطمئن شويد استراتژي ديجيتال همه جوانب سازمانتان را دربرمي گيرد.

درونت را جستجو كن (تقويت هوش هيجاني بر پايه ذهن‌آگاهي)

 • 65,000 تومان

دوره درونت را جستجو كن چيد منگ تن از اولين مهندسان گوگل و پيشگام در زمينه رشد شخصي با استقبال زيادي در گوگل مواجه شد دوره‌اي كه براي ايجاد تحول در كار و زندگي بهترين و درخشان‌ترين افراد در يكي از خلاق‌ترين موفق‌ترين و سودآورترين كسب و كارهاي دنيا طراحي شده و اكنون مي‌تواند همين كار را براي شما انجام دهد.

ذهن تقابل‌پذير (رهبران موفق چگونه با تفكر همبند به موفقيت مي‌رسند)

 • 46,000 تومان

راجر مارتين در اين كتاب كه سرشار از بينش و بصيرت است، به ما نشان مي‌دهد كه رهبران برجسته در تفكر همبند مهارت بسيار زيادي دارند. يعني مي‌توانند دو ايده متناقض را در كنار هم قرار داده و سپس به ايده جديدي برسند كه تركيبي از هر دو است و نقاط مثبت هر دو ايده را شامل مي‌شود. اكثر تصميم‌هاي مديريتي اين‌گونه گرفته مي‌شود كه ابعاد مثبت و منفي گزينه‌هاي موجود بررسي و سپس يكي از آن‌ها به طور كامل حذف مي‌شود. متفكران سنتي نه تنها به جنبه‌هاي برجسته هر گزينه توجه مي‌كنند، مشكلات را به اجزاي كوچك‌تر تقسيم و جداگانه روي آن‌ها كار مي‌كنند و در نهايت تصميم خود را بر اساس انتخاب بين بد و بدتر و بهترين گزينه موجود مي‌‌گيرند....

چرا اين همه مردان بي‌كفايت رهبر مي‌شوند (و چطور مي‌توان اين مشكل را حل كرد)‌

 • 47,200 تومان

نگاهي به اطرافيان بيندازيد به محل كار و جامعه تلويزيون را روشن كنيد. رهبري بي‌كفايت همه‌جا هست و البته جاي كتمان نيست كه اكثرشان مردند. توماس چامارو پرموزيك در اين كتاب جذاب 2 سوال اساسي مطرح مي‌كند: چرا راه براي مردان بي‌كفايت در رسيدن به رهبري هموار است؟ و چرا اين راه براي افراد شايسته بخ‌خصوص زنان مشقت‌بار و سخت است؟ چامارو پرموزيك كه چند دهه از عمرش را سرسختانه صرف تحقيقات كرده به اين نتيجه رسيده است كه گرچه اكثريت قريب به‌اتفاق رهبران مردند اما آن‌ها در قياس با رهبران زن عملكردي ضعيف دارند.

منحني دوم (ديدگاه‌هايي در نوسازي جامعه)

 • 48,000 تومان

آينده چه ارمغاني براي جامعه دارد؟ چارلز هندي يكي از انديشمندان بزرگ معاصر است. در «منحني دوم» برپايه عمري كار و تلاشش، نگاهي به آينده مي‌اندازد تا ببيند چه چالش‌ها و فرصت‌هايي پيش رو است. او به رويه‌هاي رايج سرمايه‌داري مي‌نگرد و مي‌پرسد آيا اين نظام پايدار خواهد بود. او آسيب‌هاي جامعه‌اي را بررسي مي‌كند كه برمبناي اعتبار بنا شده است. باور نادرست رشد بي‌وفقه را به چالش مي‌كشد. حتي مي‌پرسد آيا نبايد در نقش‌هايمان به عنوان دانشجو، پدر يا مادر، كارمند و رأي‌دهنده در زندگي بازنگري كنيم و هدف جامعه ايده‌آل آينده چه بايد باشد. مانند هميشه برانگيزنده و متفكرانه، پرسش‌هايي را مطرح مي‌كند كه همه ما بايد از خود بپرسيم و همزمان، سمت و سويي را كه به پاسخ آن‌ها مي‌انجامد به ما نشان مي‌دهد.

صفحه‌ی 1