فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
حد و مرزت را تعيين كن تا آرامشت را بيابي (راهنمايي براي كاميابي در ارتباط با ديگران)
زندگي من استيون هاوكينگ
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
ريكشاران
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
با 1 عادت ساده كنترل زندگي‌ات را در دست بگير (بزن قدش)
موشي به نام ميكا
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
مثل 1 راهب فكر كن (تربيت ذهن براي آرامش و زندگي هدفمند)
بزرگسالي (چگونه در دنياي بزرگسالي قدم برداريد)
بيت ‌كوين پول آينده (كتابي كه سرمايه‌تان را حفظ و چند برابر مي‌كند)
آخرين باشگاه كتاب‌خواني
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
1 تصميم (اولين قدم به سمت 1 زندگي بهتر)
 • 63,000 تومان
 • با تخفیف: 63,000 تومان

حد و مرزت را تعيين كن تا آرامشت را بيابي (راهنمايي براي كاميابي در ارتباط با ديگران)

 • 85,000 تومان

دست از كشمكش برداريد، آنچه را مي‌خواهيد آزادانه بر زبان آوريد و خود واقعي تان را زندگي كنيد. حد‌ و مرز‌هاي سالم: همه ما مي‌دانيم كه بايد حد و مرز‌‌هايي داشته باشيم تا بتوانيم در كار و زندگي به تعادل برسيم، با افراد ناخوشايند و نامطلوب كنار بياييم و از روابط با شريك زندگي، دوستان و خانواد لذت ببريم، اما معناي ((حد و مرزهاي سالم)) دقيقا چيست و چگونه ‌مي‌توانيم نيازهايمان را موفقيت بيان كنيم، ((نه)) بگوييم و بدون اينكه ديگران را برنجانيم، قاطع باشيم؟ ندرا گلاور تواب، روان‌درمانگر معتبر، متخصص رشته پرطرفدار روابط و يكي از تاثير گذار‌ترين روان‌درمانگران در اينستاگرام، اين موضوع پيچيده را واضح و روشن براي دنياي امروز بيان مي‌كند. كتاب حد و مرزت را تعيين كن تا آرامشت را بيابي با تعريف‌هايي جامع و مرتبط با واقعيت، راهي ساده و در عين‌حال قدرتمند براي تعيين حد و مرزهاي سالم در تمام جنبه‌هاي زندگي ارائه مي‌دهد؛ راهي كه ريشه در آخرين تحقيقات و بهترين تمرين‌هاي مورد‌استفاده در درمان شناختي _ رفتاري دارد. اين راهكار به ما كمك مي‌كنند نيازهايمان را به‌وضوح بشناسيم، آنها را بدون عذرخواهي بيان كنيم و مشكلات ريشه‌اي پشت وابستگي، كشمكش با ديگران، اضطراب، افسردگي فرسودگي شغلي و موراد ديگر را حل كنيم.

شايد تو 1 چند پتانسيلي باشي (راهنمايي براي آنهايي كه بزرگ شده‌اند اما هنوز نمي‌دانند مي‌خواهند چه‌كاره شوند)

 • 65,000 تومان

وقتي بزرگ شدي مي‌خواهي چه‌كاره شوي؟ اين سوال آشنا از همه مادر كودكي پرسيده‌ شده است. اين پرسش كه در ظاهر بي‌آزار به‌نظر مي‌رسد، عواقب ناخواسته‌اي به همراه دارد. مي‌تواند اين حس را بدهد كه بايد حتما يك شغل، يك علاقه‌مندي يا زمينه‌اي كه به آن تعلق داشته باشيد، انتخاب كنيد. اما آيا مي‌دانستيد كه اين‌طور نيست؟ كتاب شايد تو يك چند پتانسيلي باشي كمك مي‌كند علايق و مهارت‌هايتان را به نفع خود جهت‌دهي كنيد.

زندگي من استيون هاوكينگ

 • 30,000 تومان

كتاب تاريخچه مختصر زندگي من، اثري نوشته استيون هاوكينگ است كه نخستين بار در سال 2013 انتشار يافت. اين كتاب به ماجراي زندگي شگفت‌انگيز استيون هاوكينگ مي‌پردازد و از دوران كودكي او در لندن پس از جنگ تا رسيدن هاوكينگ به شهرت و اعتبار بين‌المللي را مورد بررسي قرار مي‌دهد. اين كتاب موجز، سرگرم‌كننده و صادقانه، علاوه بر داشتن عكس‌هايي كمتر ديده شده از اين دانشمند بزرگ، جنبه‌هايي از زندگي هاوكينگ را به تصوير مي‌كشد كه در آثار ديگر كمتر به آن پرداخته شده است: پسربچه‌اي باهوش و جستجوگر كه همكلاسي‌هايش به او لقب «انيشتين» داده بودند؛ مردي شوخ و بازيگوش كه بر سر وجود سياه‌چاله‌ها با همكارانش شرط مي‌بست؛ و همسر و پدري جوان كه تلاش مي‌كرد علاوه بر دست و پنجه نرم كردن با بيماري عصبي ALS، براي خود نامي در دنياي فيزيك و اخترشناسي دست و پا كند. كتاب تاريخچه مختصر زندگي من، با جذابيت‌هاي منحصر به فرد و شوخ‌طبعي‌هاي خاص هاوكينگ، مخاطبين را با فراز و نشيب‌هاي زندگي يكي از بزرگترين و تأثيرگذارترين دانشمندان چند دهه اخير آشنا مي‌كند.

ريكشاران

 • 48,000 تومان

دكتر بيون كاتيلاتو، فرزند يك خانواد مهاجر هندي، مربي انگيزشي در فضاي ديجيتال است كه با استفاده از داستان‌هاي منحصربه‌فردش، صحنه شبكه‌‌هاي اجتماعي را در كمترين زمان فتح كرده و از طريق كانال‌هايش، تعداد بسياري را به وجد مي‌آورد. او حالا براي طرفدارانش كتابي در دوازده فصل نوشته است: شخصيت اصلي كتابش يك ريكشاران هندي است كه حين جابه‌جا كردن مسافران، با مشاوره‌ها و اندرزهايش در زمينه‌هاي عشق و ناكامي، ترس و شجاعت، حساس بودن و خودشيفتگي، صداقت و ثابت‌قدم بودن در تعقيب اهداف زندگي، به آنها كمك مي‌كند به خودشان اعتماد كنند تا بتوانند در مراحل سخت زندگي قدرت تصميم‌گيري داشته باشند.

با 1 عادت ساده كنترل زندگي‌ات را در دست بگير (بزن قدش)

 • 70,000 تومان

وقتش رسيده كه به خودت يك «بزن قدش» جانانه هديه دهي. تو لايق بهترين ها هستي! اگر اعتماد به‌نفس نداري، اگر از نق زدن‌هاي ذهني خود خسته‌اي، اگر هميشه روي عيب و ايرادهايت تمركز داري، اگر به‌خاطر موفقيت ديگران اعصابت به‌هم مي‌ريزد و خودت را بي‌عرضه مي‌داني، بدان كه تو تنها نيستي، اما با اين كتاب قرار است خيلي چيزها تغيير كند ...

موشي به نام ميكا

 • 45,000 تومان

موش سرآشپز و رولد دال در داستان جذاب و پرماجراي يك موش شجاع كه به‌دنبال خوشمزه‌ترين پنير دنياست يكديگر را ملاقات مي‌كنند. موشي به نام ميكا يك داستان ماجراجويانه و قهرمان‌محور در سبك كودكانه است؛ داستان يك موش و اهالي يك شهر، موشي كه به ‌تنهايي سفري را به دنياي بيرون آغاز مي‌كند تا ثابت كند چيزي به اسم پنير وجود دارد، و در اين بين ياد مي‌گيرد كه با بقيه موجودات و جانوران دوست و مهربان باشد.

در محاصرۀ احمق‌ها (4 الگوي رفتاري انسان‌ها چگونه با هر فردي در دنياي تجارت و زندگي ارتباط موثر برقرار كنيم)

 • 75,000 تومان

اين كتاب با روشي ساده و در عين حال نو‌آورانه به ما كمك مي‌كند تا بر‌اساس چهار الگو‌ي شخصيتي (قرمز، آبي، سبز و زرد)، شخصيت افرادي را كه با آنها در ارتباطيم ارزيابي كنيم و با بينشي كه در اختيارمان مي‌گذارد بتوانيم روش‌هاي تعامل و به اشتراك‌ گذاري اطلاعات خود را با ديگران تطبيق دهيم. اريكسون به شما كمك خواهد كرد خود را بهتر بشناسيد، مهارت‌هاي ارتباطي و اجتماعي خود را پرورش دهيد، با اطمينان خاطر به رسيدگي به اختلافات بپردازيد، پويايي رابطه خود با رئيس و تيمتان را بهبود ببخشيد و به شما مي‌آموزد در مديريت و ارتباط با افراد، كاري كنيد كه آنها بهترين خودشان باشند. و با كمي شانس، مي‌توانيد خاطر‌جمع شويد كه شما آن فرد احمق نيستيد!

مثل 1 راهب فكر كن (تربيت ذهن براي آرامش و زندگي هدفمند)

 • 75,000 تومان

وقتي مانند راهب فكر كنيد ، ياد مي‌گيريد: . مشغوليت ذهني را كنار بگذاريد . بر افكار منفي غلبه كنيد . از ترس به نفع خودتان استفاده كنيد . چرا با آنكه در جست‌و‌جوي خوشبختي هستيد، آن را نمي‌يابيد . چرا مقايسه قاتل عشق است . از تمام كساني كه سر راهنتان قرار مي‌گيرند، چيزي ياد بگيريد . چرا رفتارتان مطابق با افكارتان نيست . هدف و مقصد خود را بيابيد . چرا مهرباني براي رسيدن به موفقيت ضروري است و ...

بزرگسالي (چگونه در دنياي بزرگسالي قدم برداريد)

 • 65,000 تومان

يك كتاب راهنماي جامع و جذاب براي مسائل بزرگسالان پر‌شور در همه سنين؛ از به‌ هم زدن دوستي با دشمن دوست‌نما گرفته تا تعمير توالت خانه‌. اگر فارغ‌التحصيل شده‌اي و براي مصاحبۀ شغلي لباس رسمي مي‌پوشي ولي با پيژامه به فروشگاه مي‌روي، اگر نه آشپزي بلدي و نه مي‌داني چطور خانه‌ات را تميز كني، هيچ اشكالي ندارد. اما مجبور نيستي به اين شرايط ادامه دهي. فقط به اين خاطر كه حال‌و‌هواي بزرگسالي در سر نداري به اين معني نيست كه نمي‌تواني مثل يك فرد بزرگسال رفتار كني. همۀ اين مسائل در اين كتاب گيرا، مفيد و پرمايه جاي‌ گرفته است. طبق نوشته‌هاي كلي ويليامز براون در وبلاگ معروفش، كتاب بزرگسالي دنياي دلهره‌آور و گيج‌كننده واقعي را دست‌يافتني ، قابل مديريت و حتي تسخير مي‌كند.

بيت ‌كوين پول آينده (كتابي كه سرمايه‌تان را حفظ و چند برابر مي‌كند)

 • 20,000 تومان

تمام اسكناس‌هايي كه بانك‌هاي مركزي سرتاسر دنيل چاپ مي‌كنند، ارز‌هاي فيات يا بي‌پشتوانه خطاب مي‌شوند، بي‌پشتوانه به اين معنا كه ارزش اين اسكناس‌ها ذاتي نيست و تنها مطيع دستورات يا قوانين دولتي است. براي اينكه يك ارز سرمايه‌اي خوب محسوب شود، بايد اطمينان يافت كه با آن پول مي‌توان فردا، هفته آينده، ماه آينده و سال آينده كم‌و‌بيش خدمات يا كالا‌هاي مشابه را خريد. به بياني ديگر، امروز مردم تمايل ندارند اسكناس‌هايشان را زير تشك‌هايشان مخفي كنند، زيرا مي‌دانند پول نقد ذخيره ارزشي خوبي نيست و اگر هم اين كار را مي‌كردند‏، طولي نمي‌كشيد كه متوجه مي‌شدند قدرت خريد آن پول كاهش يافته و يا حتي بدتر، اسكناس‌ها از گردش خارج شده و ديگر مورد پذيرش نيستند. در نقطه مقابل ارز‌هاي بي‌پشتوانه بيت‌كويني وجود دارد كه هيچ نهاد مركزي و متمركزي در ايجاد آن دخيل نبوده است و توسط يك شبكه و با يك نرخ ثابت و قابل پيش‌بيني استخراج مي‌شود و به همين دليل خاصيت ضد‌تورمي دارد. بيت‌كئين به عنوان يك سرمايه‌گذاري هدفمند، عملكرد شگفت‌انگيزي از خود به‌جاي گذاشته است. هر چيزي كه با قيمت صفر شروع شده باشد و اكنون قيمت آن صفر نباشد، يك چيز ارزشمند است. بيت‌كوين سال 2009 با قيمت صفر كارش را آغاز كرد و اكنون بعد از گذشت كمي بيش از ده سال، ده‌ها هزار دلار ارزش دارد.

آخرين باشگاه كتاب‌خواني

 • 85,000 تومان

داستان اين كتاب با فنجاني قهوه شروع مي‌شود كه از دستگاهي در اتاق انتظار مركز سرطان مموريال الوان كترينگ گرفته‌اند و موقع نوشيدن آن، ويل اتفاقي از مادرش مي‌پرسد كه مشغول خواندن چه كتابي است. بحث ميان مادر و پسر با همين پرسش گل مي‌كند و بعد از مدتي به رسمي آييني تبديل مي‌شود. توافق مي‌كنند چند وقت يك‌بار، يكي از آن‌ها كتابي را انتخاب كند و هر دو بخوانند و در مواقعي كه ماري‌آن منتظر جلسه شيمي‌درماني است، بنشينند و در موردش با هم صحبت كنند.

1 تصميم (اولين قدم به سمت 1 زندگي بهتر)

 • 63,000 تومان

به‌طور تقريبي روزانه سي‌وپنج‌هزار تصميم مي‌گيريم. همين لحظه دست‌ كم يك تصميم گرفته‌ايم كه تأثير شگرفي بر تمام جنبه‌هاي زندگي‌مان مي‌گذارد. اما كتاب يك تصميم درمورد اين نيست كه قدمي بزرگ و پرقدرت برداريم. «يك تصميم» يعني هر روزمان را با مهم‌‌ترين تصميم شروع كنيم: تصميم بگيريم خودِ واقعي‌مان باشيم. اين تصميمي است براي اينكه بدانم چه كسي هستم، براي اينكه خودم باشم و خودم را همان‌طور كه هستم نشان دهم. اگر خود را با چالشي جديد روبه‌رو ديده‌ايد، اگر مي‌خواهيد مسير زندگي‌تان را تغيير دهيد يا به‌دنبال تحول كامل هستيد، مايك باير با اين كتاب قدرتمند به شما كمك مي‌كند تا با خودِ حقيقي‌تان ارتباط برقرار كنيد و در نتيجه زندگي‌تان خودِ حقيقي شما را به نمايش بگذارد. با كمك اين كتاب مي‌توانيد موانع سر راهتان را به فرصت تبديل كنيد. يك تصميم طرحي عملي و الهام‌بخش است و به شما كمك مي‌كند زندگي‌تان را بهتر كنيد، هدفتان را پيدا كنيد، سلامت ذهن و روابطتان را بهبود ببخشيد، روي سلامت جسمتان كار كنيد و حتي پول بيشتري به دست بياوريد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1