فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شگفتي‌هاي پنهان زندگي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
پاندا گربه و تدي (يك پارودي)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
بين 2 قلمرو (خاطرات كسي كه در زندگي‌اش وقفه‌اي به وجود آمد)
اريك و ترس‌هايش
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
زندگي روي سياره ما (آنچه خود شاهد آن بوده‌ام و تصويري از آينده)
هنر رهايي از فشارهاي زندگي (5 گام براي دست‌يابي به آرامش)
برگ برنده (تبديل دشواري به برتري)
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
حد و مرزت را تعيين كن تا آرامشت را بيابي (راهنمايي براي كاميابي در ارتباط با ديگران)
زندگي من استيون هاوكينگ
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
ريكشاران
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان

شگفتي‌هاي پنهان زندگي

 • 85,000 تومان

زندگي را به دوش نكشيد، بر آن سوار شويد! گائور گوپال داس و دوست ثروتمندش، هري، در حال تلاش براي خلاصي از ترافيك سنگين خيابان بمبئي، در خصوص جنبه‌هاي مختلف زندگي صحبت مي‌كنند، از موقعيت‌هاي متنوع پيش روي آدمي در طول زندگي گرفته تا پيدا‌كردن هدف اصلي زيستن و كليد شادي ابدي در زندگي. به هرحال اگر به دنبال مستحكم‌تر كردن روابطتان هستيد،‌ توانايي واقعي‌تان را جست‌و‌جو مي‌كنيد و در تلاشيد كه بدانيد چطور مي‌توان خوب كار كرد و حتي خود را وقف جهان اطراف كرد، گائور گوپال داس با درك دقيقي از اين جنبه‌هاي زندگي، براي شما سفري دورودراز و فراموش‌نشدني تدارك ديده است. داس يكي از مشهورترين و پرطرفدارترين راهبان و معلمان زندگي است كه نجربه و دانشش را با ميليون‌ها نفر به اشتراك گذاشته است. كتاب اول او،‌شگفتي‌هاي پنهان زندگي، تجارب و درس‌هايش را از زندگي در روايتي لذت‌بخش و پرمعنا گرد آورده است كه به شما كمك مي‌كند خود را با زندگي‌ ايدئالتان هم‌مسير كنيد.

دروغ‌هايي بزرگ در شهري كوچك

 • 145,000 تومان

زندگي مورگان كريستوفر از مسير اصلي خارج شده است. او با پذيرش جرمي كه مرتكب نشده، سه سال از عمرش را در مركز بازپروري زنانكاروليناي شمالي سپري كند. به اين ترتيب، روياي به‌راه‌انداختن كسب‌و‌كار هنري براي او به تعويق مي‌افتد... تا اين‌كه ملاقات‌كننده مرموزي پيشنهادي براي آزادي فوري به او مي‌دهد...

پاندا گربه و تدي (1 پارودي)

 • 48,000 تومان

من پاندا هستم. به دنياي من و دوستانم، گربه و تد خوش آمديد. البته اگر بشود اسمشان را دوست گذاشت. ما از زندگي‌مان لذت مي‌بريم و تلاش مي‌كنيم با هم مهربان باشيم (و گهگاه هم موفق مي‌شويم). گربه شخصيت دلنشيني دارد، هرچند شايد كمي خودخواه باشد. تدي هم با صداي نرم و نازكش و جثه كوچك و بي‌آزارش، خيلي مهربان به‌نظر مي‌رسد، اما بايد هشدار دهم كه او مي‌تواند مثل خنجر تيز و برنده باشد...

بين 2 قلمرو (خاطرات كسي كه در زندگي‌اش وقفه‌اي به وجود آمد)

 • 135,000 تومان

بين دو قلمرو شرح حالي عميق از جان سالم به در بردن و جست‌و‌جويي سخت، حساس و الهام‌بخش از مفهوم شروع دوباره است. سليكا جواد تابستان سالي كه از دانشگاه فارغ‌التحصيل شد داشت خودش را آماده مي‌كرد، تا همان‌طور كه در سخنراني‌هاي جشن فارغ‌التحصيلي مي‌گويند، وارد «دنياي واقعي» شود. عاشق شده و به پاريس نقل مكان كرده بود تا به روياي خود، خبرنگاري جنگ، تحقق بخشد. اما دنياي واقعي‌اش او را به منطقه جنگي بسيار متفاوتي برد.

اريك و ترس‌هايش

 • 65,000 تومان

معرفي مي كنم: اريك شيپفلتنر؛ پسري كه تمام اعضاي خانواده اش به رسم اجداد وايكينگشان يك نماد و سمبل براي ادامه راه زندگي دارند. پدر و مادرش سمبل خانواده و افتخار را، و خواهرانش سمبل مبارزه و پيروزي را انتخاب كرده اند و پدربزرگش هم سمبل شلغم را، اما اريك سمبل جديدي اختراع كرده و آن را سرلوحه راهش قرار داده است: دوري كردن از همه چيز. بيشتر مواقع خانواده اريك او را ناديده مي گيرند؛ به خصوص وقت هايي كه با آنها مخالفت مي كند و بهشان «نه!» مي گويد. تابستاني كه اريك به همراه خواهر بزرگترش، برانهيلد، به خانه عمو و زن عمو و پسرعموهاي شجاع و نترسش در مينه‌سوتا مي روند، معلوم مي شود كه اريك يك جور ترس عجيب وغريب دارد كه خودش هم دقيقا نمي داند چه جور ترسي است؛ پس برانهيليز تبر پرت كن تصميم مي گيرد از اين ترس ها سردربياورد و آنها را شناسايي كند... آيا قبل از اينكه خيلي دير شود كسي متوجه مخالفت اريك مي شود و صداي نه گفتنش را مي شنود؟ آيا عاقبت اريك وايكينگ سر از كار ترس هايش در مي آورد و مي تواند فكري به حالشان بكند يا مجبور مي شود باز هم كوتاه بيايد؟

زندگي روي سياره ما (آنچه خود شاهد آن بوده‌ام و تصويري از آينده)

 • 85,000 تومان

گويندۀ راديو و تلويزيون و تاريخ ‌شناس طبيعي در اين گزارش علمي آگاهي‌بخش، بينشي را كه در طول عمر خود در خصوص تغييرات چند سال اخير در جهان به دست آورده است به‌همراه نگاهي اميدوارانه به روزهاي آينده، با ديگران به اشتراك مي‌گذارد. دنيا را ببين و بعد، آن را به جاي بهتري تبديل كن. من 96 سال دارم و زندگي فوق‌العاده‌اي داشته‌ام. البته، حالا مي‌فهمم كه زندگيم چقدر فوق‌العاده بوده است. من كه پسرك جواني بودم احساس مي‌كردم آن بيرون و در طبيعت وحشي هستم و دنياي طبيعي بكر و دست‌نخورده را تجربه مي‌كنم، ولي اين افكارم در واقع وهم و خيالي بيش نبود. اين تراژدي دوران ما در همۀ گوشه و اكناف رخ داده است و روز‌به روز مي‌توان آن را عريان ديد: از دست رفتن مناطق بكر، از دست رفتن تنوع زيستي. من خود شاهد اين افول بوده‌ام. كتاب «زندگي روي سيارۀ ما» بيان آن چيزي است كه خود شاهد آن بوده‌ام و نگاه من به آينده را نشان مي‌دهد. اين كتاب داستان نحوۀ رقم خوردن اين اتفاق است، اين بزرگترين اشتباهمان، و اين كه اگر همين حالا دست بجنبانيم، هنوز هم فرصت جبران داريم. براي اين كه خانه‌اي بي‌نقص براي خودمان بسازيم و آن دنياي شگفت‌انگيزي را كه به ارث برده‌ايم به وضعيت قبل برگردانيم، در تركشمان فقط يك تير داريم. تنها چيزي كه به آن نياز داريم ارادۀ انجام اين كار است.

هنر رهايي از فشارهاي زندگي (5 گام براي دست‌يابي به آرامش)

 • 75,000 تومان

استرس، دغدغه فردا، دل‌مشغولي و نگراني بخشي جدانشدني از زندگي امروز در جامعه كنوني ماست. مردان خسته از كار، جوانان بي‌انگيزه، زنان پر از دلهره و نوجوانان مضطرب از فشار درس و آينده در اطرافمان بسيار ديده مي‌شوند. به‌راستي چه مي‌شود كرد؟ آيا شيوه‌اي وجود دارد تا بتوانيم از پس اين گراني‌ها، فكر و خيال‌ها و اخبار ناخوشايند برآييم؟ در شرايط معيشت دشوار مي‌توانيم راهي براي خوشبختي بسازيم؟ آيا مي‌توانيم از بار فشارهاي زندگي خودمان را رها كنيم؟ بله! اين كتاب مي‌تواند دراين‌باره به شما كمك كند.

برگ برنده (تبديل دشواري به برتري)

 • 70,000 تومان

لورا هوآنگ، استاد مدرسه كسب و كار هاروارد و برنده جوايز متعدد، نشان مي‌دهد كه موفقيت يعني داشتن برگ برنده. برگ برنده، به تعبير ديگر يعني كيفيتي وصف‌ناپذير كه شما را در موضع قدرت قرار مي‌دهد و توجه و حمايت ديگران را برايتان به ارمغان مي‌آورد. «وقتي فقط سخت‌كوشي كافي نيست شما چه كار مي‌كنيد؟» برگ برنده راهنماي ارزشمندي است كه كمك مي‌كند آن تعصب‌ها و استنباط‌هاي خطرناكي را بشناسيد كه ممكن است درباره شما و كارتان وجود داشته باشد. هوآنگ نتايج پژوهش‌هاي اصيل را با روايت‌هايي قدرتمند و استادانه درهم مي‌آميزد تا شما با انگيزه و قدرتي تازه، مسئوليت بزرگ‌ترين چالش‌هايتان را به عهده بگيريد. اين كتاب چگونگي پيشبرد حرفه‌اي و غلبه بر موانع پيش‌رويتان را تغيير خواهد داد. به خودتان و همكارانتان لطفي كنيد و همين حالا اين كتاب را بخوانيد!

حد و مرزت را تعيين كن تا آرامشت را بيابي (راهنمايي براي كاميابي در ارتباط با ديگران)

 • 110,000 تومان

دست از كشمكش برداريد، آنچه را مي‌خواهيد آزادانه بر زبان آوريد و خود واقعي تان را زندگي كنيد. حد‌ و مرز‌هاي سالم: همه ما مي‌دانيم كه بايد حد و مرز‌‌هايي داشته باشيم تا بتوانيم در كار و زندگي به تعادل برسيم، با افراد ناخوشايند و نامطلوب كنار بياييم و از روابط با شريك زندگي، دوستان و خانواد لذت ببريم، اما معناي ((حد و مرزهاي سالم)) دقيقا چيست و چگونه ‌مي‌توانيم نيازهايمان را موفقيت بيان كنيم، ((نه)) بگوييم و بدون اينكه ديگران را برنجانيم، قاطع باشيم؟ ندرا گلاور تواب، روان‌درمانگر معتبر، متخصص رشته پرطرفدار روابط و يكي از تاثير گذار‌ترين روان‌درمانگران در اينستاگرام، اين موضوع پيچيده را واضح و روشن براي دنياي امروز بيان مي‌كند. كتاب حد و مرزت را تعيين كن تا آرامشت را بيابي با تعريف‌هايي جامع و مرتبط با واقعيت، راهي ساده و در عين‌حال قدرتمند براي تعيين حد و مرزهاي سالم در تمام جنبه‌هاي زندگي ارائه مي‌دهد؛ راهي كه ريشه در آخرين تحقيقات و بهترين تمرين‌هاي مورد‌استفاده در درمان شناختي _ رفتاري دارد. اين راهكار به ما كمك مي‌كنند نيازهايمان را به‌وضوح بشناسيم، آنها را بدون عذرخواهي بيان كنيم و مشكلات ريشه‌اي پشت وابستگي، كشمكش با ديگران، اضطراب، افسردگي فرسودگي شغلي و موراد ديگر را حل كنيم.

شايد تو 1 چند پتانسيلي باشي (راهنمايي براي آنهايي كه بزرگ شده‌اند اما هنوز نمي‌دانند مي‌خواهند چه‌كاره شوند)

 • 65,000 تومان

وقتي بزرگ شدي مي‌خواهي چه‌كاره شوي؟ اين سوال آشنا از همه مادر كودكي پرسيده‌ شده است. اين پرسش كه در ظاهر بي‌آزار به‌نظر مي‌رسد، عواقب ناخواسته‌اي به همراه دارد. مي‌تواند اين حس را بدهد كه بايد حتما يك شغل، يك علاقه‌مندي يا زمينه‌اي كه به آن تعلق داشته باشيد، انتخاب كنيد. اما آيا مي‌دانستيد كه اين‌طور نيست؟ كتاب شايد تو يك چند پتانسيلي باشي كمك مي‌كند علايق و مهارت‌هايتان را به نفع خود جهت‌دهي كنيد.

زندگي من استيون هاوكينگ

 • 37,000 تومان

كتاب تاريخچه مختصر زندگي من، اثري نوشته استيون هاوكينگ است كه نخستين بار در سال 2013 انتشار يافت. اين كتاب به ماجراي زندگي شگفت‌انگيز استيون هاوكينگ مي‌پردازد و از دوران كودكي او در لندن پس از جنگ تا رسيدن هاوكينگ به شهرت و اعتبار بين‌المللي را مورد بررسي قرار مي‌دهد. اين كتاب موجز، سرگرم‌كننده و صادقانه، علاوه بر داشتن عكس‌هايي كمتر ديده شده از اين دانشمند بزرگ، جنبه‌هايي از زندگي هاوكينگ را به تصوير مي‌كشد كه در آثار ديگر كمتر به آن پرداخته شده است: پسربچه‌اي باهوش و جستجوگر كه همكلاسي‌هايش به او لقب «انيشتين» داده بودند؛ مردي شوخ و بازيگوش كه بر سر وجود سياه‌چاله‌ها با همكارانش شرط مي‌بست؛ و همسر و پدري جوان كه تلاش مي‌كرد علاوه بر دست و پنجه نرم كردن با بيماري عصبي ALS، براي خود نامي در دنياي فيزيك و اخترشناسي دست و پا كند. كتاب تاريخچه مختصر زندگي من، با جذابيت‌هاي منحصر به فرد و شوخ‌طبعي‌هاي خاص هاوكينگ، مخاطبين را با فراز و نشيب‌هاي زندگي يكي از بزرگترين و تأثيرگذارترين دانشمندان چند دهه اخير آشنا مي‌كند.

ريكشاران

 • 48,000 تومان

دكتر بيون كاتيلاتو، فرزند يك خانواد مهاجر هندي، مربي انگيزشي در فضاي ديجيتال است كه با استفاده از داستان‌هاي منحصربه‌فردش، صحنه شبكه‌‌هاي اجتماعي را در كمترين زمان فتح كرده و از طريق كانال‌هايش، تعداد بسياري را به وجد مي‌آورد. او حالا براي طرفدارانش كتابي در دوازده فصل نوشته است: شخصيت اصلي كتابش يك ريكشاران هندي است كه حين جابه‌جا كردن مسافران، با مشاوره‌ها و اندرزهايش در زمينه‌هاي عشق و ناكامي، ترس و شجاعت، حساس بودن و خودشيفتگي، صداقت و ثابت‌قدم بودن در تعقيب اهداف زندگي، به آنها كمك مي‌كند به خودشان اعتماد كنند تا بتوانند در مراحل سخت زندگي قدرت تصميم‌گيري داشته باشند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1