فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

قاب سراب‌نشان و بيداري خواب‌نشان (نقش تلويزيون در تربيت فرزند)

  • 34,000 تومان

آمد، بي آن كه خبر دهد. خيلي قدرت‌طلب بود و خودخواه. اين را وقتي فهميدم كه ديدم پيشاني خانه را از آن خود كرد تا هميشه چشم‌ها به سوي او باشد. هيچ كس از پرحرفي‌اش به ستوه نيامد. چنان در دل‌ها جا گرفت كه اگر ساكت مي‌نشست و خاموش، همه منتظر به سخن آمدنش بودند. نمي‌خواهم نامش را تلويزيون بگذارم. نام اين قاب را قبله خانه مي‌گذارم و مي‌گويم: از وقتي كه آمده، كودكم رو به سوي او نماز تربيتش را اقامه مي‌كند. براي اين كه شرط انصاف را زير پا نگذارم، بايد بگويم قبله دل من هم مدت‌هاست رو به سوي اين قاب، چرخيده است.

بازي‌هاي عسلي و عسل‌هاي بدلي (نقش بازي در تربيت فرزند)

  • 19,000 تومان

بازي، يكي از نيازهاي حقيقي فرزاندان ماست. اين نياز، مانند آزادي، يك نياز حقيقي بوده، زياده‌طلبي به شمار نمي‌آيد. بسياري از مشكلات تربيتي فرزندان ما، به دليل عدم مديريت صحيح در پاسخ‌گويي به نياز بازي است. بازي مثل عسل، كام روح بچه را شيرين مي‌كند. اين شيريني در صورتي مي‌تواند شما را در تربيت فرزندانتان ياري كند كه عسل بازي، اصل باشد. اگر بازي‌هاي اصلي از عوامل رشد فرزاندان است، بازي‌هاي تقلبي عامل تخريب روح و روان فرزندان ماست. امروز عسل‌هاي تقلبي زياد شده است. بايد بازي‌هاي اصلي را شناخت تا گرفتار بازي‌هاي تقلبي نشد.

ارتش رايانه‌اي و نوازش تازيانه‌اي (نقش بازي‌هاي رايانه‌اي در تربيت فرزند)

  • 20,000 تومان

غفلت، فقط به اين نيست كه حواست از فرزندت پرت شود و او در ميان همهمه جمعيت گم شود. گاهي در همان خانه كه نشسته‌اي، فرزندت بي آن‌كه حتي يك قدم از تو فاصله بگيرد، گم مي‌شود؛ اما اين بار در شلوغ بازار بازي‌هايي كه اگر آغازش پيدا باشد، معلوم نيست پايانش فرزندت را به كجا خواهد برد. حواس‌هاي پرت شده را بايد جمع كرد. بچه‌هاي گم شده را بايد پيدا كرد. بايد به اين همه غفلت، پايان داد، وگرنه شايد اين غفلت باشد كه برخوشي‌هاي ما مهر ابطال بكوبد.

خارهاي گل شده و گلهاي خار شده (نقش محبت در تربيت فرزند)

  • 13,500 تومان

حتما اين مصرع از شعر مولوي را شما هم شنيده‌ايد: (از محبت خارها گل مي‌شود)) ، اما چقدر به حقيقت آن فكر كرده‌ايد؟ بسياري از مشكلات تربيتي كه مثل خار در چشم، موجب آزار روحي و عصبي ماست، با معجزه محبت به راحتي هر چه تمام‌ تر قابل حل است. محبت، بنيان روش تربيتي هر كسي است كه با انسان، آشناست. پيامبر نيكي‌ها محمد مصطفي (ص) فرمود: ((محبت اساس من است)) . هرگاه دغدغه تربيت، فكرتان را به خود مشغول كرد ، اعجاز محبت را فراموش نكنيد.

صفحه‌ی 1