فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
هان به هوش باش
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
شاه‌كليد ثروت
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
سيستم‌سازي كسب و كار براي خلق زمان كم كردن خطاها و افزايش سود
مسير مثبت‌انديشي و شادكامي (مديريت 1 زندگي موفق از نگاه حاكم دوبي شيخ محمد بن راشد آل‌مكتوم)
نجيبانه بازي كن ولي برنده شو
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
رشد 10000 برابري (10اصل ساخت موفق‌ترين كسب‌و‌كار كوچك جهان)
متفاوت بودن (در دنيايي كه ديده شدن سخت است)
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
عامل باور (مسير رسيدن به موفقيت بي‌چون ‌و‌ چرا)
هنر شروع كردن (براي هر شخص و هر كسب و كار)
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
تاثيرگذار و كليدي شو (مدل 5 مرحله‌اي براي خلق ارزش و درآمد هر چه بيشتر)
كواكتيو كوچينگ (چارچوبي قطعي براي تحول در كار و زندگي)
قهرمان زندگي‌ات باش
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان

هان به هوش باش

 • 100,000 تومان

چرا هان؟ نام كتاب «هان» به معني به هوش باش از مطلع قصيده 168 خاقاني گرفته شده است. قصيده ايوان مدائن يا همان طاق كسرا كه مرثيه‌ايست بر پادشاهان ايران. خاقاني هنگام عبور از مدائن و ديدن شكسته و بي‌مهر شدن اين شاهكار معماري دوره ساساني و قدرت پادشاه ايراني از آن به عنوان آئينه عبرت ياد مي‌كند و مخاطب را با خطاب هان، به هوش مي‌آورد. هان اي دل عبرت بين از ديده نظر كن هان... ديوان مدائن را آئينه عبرت دان... كتاب هان نيز سعي دارد در يادداشتهاي كوتاه خود كه براي كم‌حوصله‌ترين مخاطبان به نگارش درآمده نكته‌هاي خردمندانه و بعضا عبرت‌آموزي را در حد بضاعت ارائه كند. اين كتاب جمع‌آوري يادداشت‌هاي روزانه‌اي است كه طي يك سال نگاشته و در فضاي مجازي به اشتراك گذاشته شده است. مطالب كتاب هان افشره‌گونه و سه خطي است و نگارنده اميدوار است بهانه‌ها براي گريز از مطالعه، اينجا كارگر نشود.

شاه‌كليد ثروت

 • 115,000 تومان

شاه كليد ثروت وسيله مبتكرانه‌اي‌ست كه دارندگانش مي‌توانند قفل همه مشكلات‌شان را با آن باز كنند. قدرت جادوي آن از قدرت چراغ جادوي علاءالدين هم بيشتر است. دري به سوي سلامتي مي‌گشايد. دري به سوي عشق و علاقه. و با بروز منش و صفات شخصيتي كه به دوام روابط مي‌انجامد، دري به سوي دوستي. روشي ارائه مي‌كند كه به كمك آن هر سختي، هر شكست، هر نااميدي، هر قضاوت اشتباه و هر باختي در گذشته به ثروتي گرانبها تغيير ماهيت مي‌دهد. به همه نااميدان جان تازه‌اي مي‌بخشد و فرمولي نشان‌شان مي‌دهد كه به كمك آن «به هوش بيايند» و با تكيه بر حالت ذهني كه ايمان ناميده مي‌شود، از مخزن عظيم خرد نامتناهي استفاده كنند. مردمان دون‌پايه را سربلند مي‌كند و به آن‌ها قدرت، شهرت و ثروت مي‌بخشد. ساعت زمان را به عقب برمي‌گرداند و به آن‌ها كه خيلي زود پير شده‌اند، روحيه جوان مي‌دهد. روشي براي استفاده تمام و كمال از قابليت‌هاي ذهن ارائه مي‌كند تا بتوان كنترلي چالش‌ناپذير بر احساسات قلبي و قدرت ذهني داشت.

سيستم‌سازي كسب و كار براي خلق زمان كم كردن خطاها و افزايش سود

 • 100,000 تومان

بياييد با هم كمي راحت باشيم. اگر شما هم مثل خيلي از صاحبان مشاغلي باشيد كه ديده‌ام، هر ساعت از روز تلاش مي‌كنيد سرتان را بالاتر از آب نگه داريد، با وجود اين، كسب و كار شما با خطاهاي مكرر و نتايج متناقض سر و كار دارد. يك‌روز همه‌چيز خوب پيش مي‌رود و روزي ديگر به شدت نااميد كننده خواهد بود. سليقه‌هاي شما و كاركنان‌تان حرف اول را مي‌زند، نه اصول از پيش تعريف‌شده؛ و اين يعني نبايد انتظار نتايج قابل پيش‌بيني و مطلوبي داشته باشيد. ولي اگر در ايجاد تغيير واقعي در كسب و كارتان جدي هستيد تا بتوانيد سرانجام از روزمرگي خارج شويد و به ريل توسعه و پيشرفت قدم بگذاريد، سيستم‌سازي مي‌تواند راهگشايتان باشد. با سيستم‌سازي از شاغل بودن در كسب و كارتان استعفا مي‌دهيد و آن را از بالا و بيرون رهبري مي‌كنيد تا نتايجي فوق‌العاده را با افرادي عادي كسب كنيد و با عبور از مرحله بقا، به سوي ثروت در حركت باشيد. زمان‌تان را آزاد مي‌كنيد و از انجام كارهاي با فوريت و ضرورت فاصله مي‌گيريد و به سمت امور با اهميت در حركت خواهيد بود.

مسير مثبت‌انديشي و شادكامي (مديريت 1 زندگي موفق از نگاه حاكم دوبي شيخ محمد بن راشد آل‌مكتوم)

 • 85,000 تومان

در اين كتاب بر آن هستم تا به مفهوم مثبت‌انديشي و شادكامي از يك زاويه جديد و متفاوت نگاه كنم؛ در واقع مي‌خواهم بر اساس يك نگرش مديريتي، تاثير اين دو مفهم را روي خلاقيت، نوآوري. توليد، رهبري سازمان‌ها و جوامع و حتي زندگي‌هاي شخصي و خانوادگي افراد ارزيابي كنم و به خواننده گرامي، پيامدهاي مثبت تاثير اين دو موضوع را روي روحيه تيمي و تعاون اعضاي يك سازمان نشان دهم و بگويم چگونه مي‌شود در سايه مثبت‌انديشي و شادكامي در زندگي و كسب و كار موفق عمل كرد و به قله‌هاي موفقيت در مديريت و رهبري دست يافت؛ در ضمن تلاش كرده‌ام اهميت اين دو مفهوم را براي يك رهبر در اتخاذ استراتژي‌ها و ترسيم چشم‌اندازها بازگو كنم.

نجيبانه بازي كن ولي برنده شو

 • 130,000 تومان

يك‌بار روزنامه‌نگاري از من پرسيد آيا در كودكي حوصله‌ام سر مي‌رفته است؟ فقط يك ثانيه بايد به آن فكر مي‌كردم: هرگز اين‌طور نبود، حتي براي يك دقيقه، چون خيلي كنجكاو بودم . هر روز با هيجان ياد‌گرفتن چيز‌هاي جديد از خواب بيدار مي‌شدم. امروز هم تقريبا همين حس را دارم. تغيير، تحول واقعي، مسابقه‌اي‌ست بدون خط پايان. اين يعني چيزهاي بيش‌تري براي من (براي همه ما) وجود دارد كه ياد بگيريم. چطور است؟ _بخشي از متن كتاب

رشد 10000 برابري (10اصل ساخت موفق‌ترين كسب‌و‌كار كوچك جهان)

 • 75,000 تومان

عميقا معتقد به راهگشا بودن اين كتاب از «مايكل گربر» در حوزه‌ي اداره‌ي كسب‌و‌كار هستم تا جايي كه اگر كسي اين كتاب را نخوانده باشد‏، به گمانم نمي‌تواند به درستي مفهوم اصلي كسب‌و‌كار و كارآفريني را درك كند و در نهايت احتمال زيادي دارد كه در اين مسير به بيراهه برود. اين كتاب به شما مي‌گويد براي رهايي از برده‌داري مدرن (سخت كار كردن براي پول) چه اقداماتي بايد انجام دهيد و از اين رهگذر، شما را با مفهوم شگفت «كوچك‌بودن» نه «كوچك‌ماندن» آشنا مي‌كند. با خواندن اين كتاب شما مي‌توانيد روند درست جهاني‌شدن در برند‌هاي معتبر را درك كنيد‎؛ امروز بنيان‌گذار استارباكس صاحب كسب‌و‌كاري با بيش از سي‌و‌پنج هزار شعبه در سراسر جهان است يا والمارت مديريت فروش چندين ميليون محصول را در بيش از ده هزار فروشگاه زنجيره‌اي پيش مي‌برد و كتاب رشد ده ‌هزار برابري، رواي تاثير‌گذار اين افسون مهم در كارآفريني و اداره‌ي كسب‌و‌كار‌هاي كوچك است.

متفاوت بودن (در دنيايي كه ديده شدن سخت است)

 • 80,000 تومان

مردم واقعي و مشكل مردم واقعي اين است كه آن ها دنيا را مثل بازرگانان نمي بينند. آن ها به زبان نكات فرموله شده صحبت نمي كنند دنيا را به نمودار هاي فلوچارت يا چارچوب نرم افزاري در نمي آورند افراد واقعي دنيا را به شكل طبيعي تري مي بينند. آن ها عادت خاص خودشان را دارند. غير قابل پيش بيني هستند و به شكل زيبايي نامنظم اين كتاب هم تا حد زيادي به همين صورت است.

عامل باور (مسير رسيدن به موفقيت بي‌چون ‌و‌ چرا)

 • 50,000 تومان

مي‌توانم اطمينان دهم خواندن اين كتاب يكي از بهترين اقدامات شما براي موفق شدن در زندگي خواهد بود. مطالب اين كتاب از سه منبع تغذيه مي‌كند. نخست تجربيات خودم به عنوان شخصي كه از صفر، كارآفرين شد. دوم، از ديدگاه‌هاي مغز متفكر‌ترين افراد حال حاضر ايران و جهان كه در اين سال‌ها كلي از آثارشان را خوانده‌ام و براي‌تان گلچين كرده‌ام؛ و سوم از خلال تجربياتم در مشاوره به كار‌‌آفرينان ديگر در مقام بيزنس كوچ معتقدم تجربه‌ي زيسته‌ي يك انسان، آن هم يك هموطن كه در شرايطي مشابه سر كرده است، مي‌تواند چراغ راه ديگراني باشد كه در مسير معنابخشي به زندگي‌شان هستند. هر انسان يك كتاب است و نشاني از اين كه خداوند نگهدارمان؛ آن هم با نشانه‌هايي كه سر راه‌مان مي گذارد تا بياموزيم و به كار ببنديم. هيچ چيز اتفاقي نيست و خواندن اين كتاب هم از سوي تو نشانه‌اي ست براي تحول...

هنر شروع كردن (براي هر شخص و هر كسب و كار)

 • 100,000 تومان

من سابقه راه‌اندازي سه شركت، سرمايه‌گذاري روي ده شركت و مشاوره به سازمان‌هاي دو‌ نفره و سازمان‌هاي بزرگي مثل گوگل را دارم. دوبار در اپل كار كرده‌ام و سفير برند يك استارت‌آپ به اسم كانوا هستم. صد‌ها كار‌آفرين طرح‌هاي‌شان را به من ارائه كرده‌اند، تا حدي كه گوش راستم دائم زنگ مي‌زند. خودم چندين بار استارت‌آپ را تجربه كرده‌ام. به‌قول متخصصان تكنولوژي، الان «نسخه حافظه اصلي» هستم يا دارم خاطراتم را ضبط مي‌كنم. دانشم با خون دل به دست آمده است. خلاصه اين‌طور بگويم كه از تجربه من سود خواهيد كرد.

تاثيرگذار و كليدي شو (مدل 5 مرحله‌اي براي خلق ارزش و درآمد هر چه بيشتر)

 • 70,000 تومان

مردم سراسر جهان از روش KPI كه در اين كتاب ياد مي‌گيريد‏ جواب مي‌گيرند. اين روش بر اساس بيان واضح ارزش‌‌تان و عرضه‌ي آن به شكلي ست كه براي بازار مطلوب باشد. اصول اين كتاب در پنجاه صنعت مختلف‏ در بيش از دوازده كشور‏‏‏‏‏، از سوي بيش از هزار كار آفرين و رهبر آزمايش شده‌اند و جهاني بودن‌شان ثابت شده است. آگر گام‌هاي بيان‌شده در اين كتاب را به ترتيبي كه توصيه مي‌شوند، برداريد و آن‌ها را در حد مطلوبي انجام دهيد، شخص تاثير گذار كليدي‌شدن در صنعت‌تان در دوازده ماه آينده سخت نيست. اگر اين كار را انجام دهيد، لزومي ندارد به تحصيل و مدرسه برگرديد يا دهه‌ها صرف بالا رفتن از نردبان شركت‌ها كنيد. خيلي زود در حوزه‌هاي خودتان شخص تاثير گذار كليدي خواهد شد.

كواكتيو كوچينگ (چارچوبي قطعي براي تحول در كار و زندگي)

 • 100,000 تومان

اين كتاب مدل منسجمي براي كوچينگ است و اصول، روش‌ها، مفاهيم و مهارت‌هاي عملي را براي كوچينگ ارائه مي‌كند. در واقع كتاب نشان مي‌دهد چطور مي‌توان كوچينگ را به شكل موثري پياده كرد. ما در اين مسير پيشگام بوده‌ايم و ده‌ها هزار مربي كواكتيو در سراسر جهان تربيت كرده‌ايم. كواكتيو بودن مربوط به ماهيت رابطه كوچينگ است و با شيوه همكاري كوچ و كوچي (مراجعه‌كننده) با همديگر، يعني اتحاد آن‌ها براي تحقق برنامه‌هاي كوچي سر و كار دارد. در نسخه‌هاي قبلي كتاب، به اين رابطه كواكتيو بنيادي پرداخته‌ايم و حالا لازم است بدانيم چه چيزي اين رويكرد كوچينگ را منحصر به فرد و تحول‌آفرين مي‌كند. هدف ما اين نيست كه همه كوچ شوند، بلكه مي‌خواهيم كوچينگ را درك كنند و بتوانند اصول ظرف توانمندكننده آن را به كار ببندند. نسخه چهارم كواكتيو كوچينگ يك روش نوين براي بودن در رابطه و در ضمن تداوم گفتگوست؛ راهي براي شناخت و كاربست مهارت‌هايي كه هم در سطح محلي و هم در سطح جهاني مي‌توانند نتايج موثرتر، تغييرات آگاهي‌بخش‌تر و روابط سالم‌تري در پي داشته باشند.

قهرمان زندگي‌ات باش

 • 120,000 تومان

اين كتاب براي قهرمانان بالقوه است و تمام جمعيت كره زمين را شامل مي‌شود؛ نه معدود افرادي كه اين مدال را به گردن خود و نفس ناطقه انساني خويش آويخته‌اند و به آرزوهاي خويش دست يافته‌اند. «رابين شارما» در اين كتاب مي‌جنگد تا ثابت كند من و شما مي‌توانيم كارهاي خارق‌العاده انجام دهيم. رويدادهاي شگفت‌انگيز را تجربه كنيم و به اسرار برتري انسان‌هايي كه پيش از ما زيسته‌اند، پي ببريم...

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1