فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مهماني گوگل (گوگل را عاشق خود كنيد و امشب با گوگل شام بخوريد)
رازهاي بزرگسالي
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
از اهمال‌كاري تا عمل‌گرايي
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
شاهراه تاثيرگذاري (چگونه با خلق و نشر ايده‌هاي خلاقانه به فردي تاثيرگذار تبديل شويم)
صفر تا 100 كوچينگ (هرآنچه كه بايد براي تبديل شدن به يك كوچ بدانيد)
نوجوان نويسنده (روش‌هايي ساده و خلاقانه براي نويسنده شدن)
آناتومي شخصيت (هنر شناخت خود واقعي و نفوذ در ديگري)
كسب و كار همين است (نگاهي ساده به اجزاي كليدي كسب و كار)
ربات عاشق
 • 69,500 تومان
 • با تخفیف: 69,500 تومان

اسكيل يا شكست (چگونه تيم رويايي خود را بسازيد خودتان رشد كنيد و به كسب و كارتان اجازه دهيد اوج بگيرد)

 • 98,000 تومان

اسكيل يا شكست براي هر‌نوع كسب و كاري از جمله توليد، كالاهاي مصرفي، فروشگاه‌هاي سنتي، خدمات ديجيتال، فروش عمده، خدمات مشاوره و هر ‌كار ديگري مناسب است. مهم نيست كه درآمد ميليوني داشته باشيد و در حال پيشرفت به درآمد ميلياردي باشيد يا درآمد ميلياردي داشته باشيد و بخواهيد به درآمد بيليوني يا حتي بيليارد برسيد؛ اسكيل يا شكست نقشه راه را براي چند برابر كردن رشد كسب و كارتان ارائه مي‌دهد و به شما قدرت مي‌دهد تا به ساده‌ترين راه در آسمان اوج بگيريد.

مهماني گوگل (گوگل را عاشق خود كنيد و امشب با گوگل شام بخوريد)

 • 49,000 تومان

شما را به مهماني دعوت مي‌كنم. در طول اين مهماني، همه آنچه را نياز است بدانيد، با شما در ميان خواهم گذاشت. فرض كنيد من دوست شما هستم و با توجه به ارتباط قبلي‌ام با گوگل و اعتمادي كه از گوگل جلب كرده‌ام، امشب به يك مهماني با ميزباني گوگل دعوت شده‌ام و مي‌خواهم شما را نيز با خود ببرم. در پايان مهماني، گوگل با هر كس كه به او اعتماد دارد، شام مي‌خورد. اگر به هر آنچه مي‌گويم عمل كنيد، شما نيز مي‌توانيد در پايان مهماني سر ميز شام بنشينيد و اعتماد گوگل را به دست آوريد. همان‌طور كه متوجه شده‌ايد، با يك داستان روبه‌رو هستيد كه درآن، ميز شام استعاره از صفحه اول گوگل است. قرار است در اين داستان، با قوانين هميشگي گوگل آشنا شويد و به كمك آنها، رتبه‌هاي خوبي به دست بياوريد. در اين كتاب، به نكات زير پرداخته‌ام: تعريف دقيق سئو كه هرگز از يادتان نخواهد رفت. حساسيت‌هاي گوگل كه در داستان با آنها روبه‌رو مي‌شويد. نحوه توليد بهترين محتوايي كه مي‌توانيد بنويسيد. الگوريتم‌هاي گوگل و ماموريت آنها. رسيدن به صفحه اول گوگل با پيدا كردن مسير صحيح.

رازهاي بزرگسالي

 • 79,000 تومان

رازهاي بزرگسالي فرصتي است براي فكر كردن به عميق‌ترين موضوعات زندگي. يادداشت‌هاي كوتاه اين كتاب كه در قالب داستان ارائه شده‌اند، مي‌توانند همراه با لذت كشف حقايقي عميق از زندگي باشند. حقايقي كه خود را به شكل رازي كشف شده به خواننده‌اش مي‌نمايانند. نويسنده با هر كدام از اين يادداشت‌ها فرصتي ايجاد كرده تا ذهن خواننده را متوجه عميق‌ترين مسائل زندگي كند و به اين واسطه نگرشي تازه را كه نويد زندگي پربارتر و اثرگذارتر مي‌دهد، ايجاد كند.

از اهمال‌كاري تا عمل‌گرايي

 • 59,000 تومان

اگر شما كارهايتان را به تاخير مي‌اندازيد يا در اجراي تصميم‌هاي خودتان دچار تعلل مي‌شويد و از اين بابت احساس خوشايندي نداريد حتما اين كتاب را بخوانيد. ممكن است از هزينه‌هاي پنهاني كه اهمال‌كاري در زندگي شما ايجاد مي‌كند، اطلاع نداشته باشيد. اهمال‌كاري شما را از رسيدن به اهدافتان باز مي‌دارد. در اين كتاب اهمال‌كاري براساس احساس‌ها، افكار، اضطراب و تا حدي بيوشيمي مغز بررسي شده است. همه فصول داراي تمرين‌هاي ساده و كاربردي هستند تا عمل‌گرايي را در شما تقويت كنند.

دپارتمان‌سازي املاك به شيوه شزوما (رشد جهشي درآمد مديران املاك با سيستم جامپ حتي املاك كوچك و متوسط)

 • 70,000 تومان

در اين كتاب با پشت صحنه دپارتمان املاك آشنا مي‌شويد. موفقيت مديران دپارتمان‌ساز را به وضوح درك خواهيد كرد. ياد مي‌گيريد تيم مشاوران حرفه‌اي درست كنيد. آژانس املاك ما آن‌قدر عالي باشد كه مشتريان در هر جاي ايران يا دنيا خريد ملك خود را از طريق مشاوران ما انجام دهند. پاسخ معماي موفقيت با مديريت زمان را خواهيد يافت. مسير موفقيت را با فرمول تار و پود مي‌پيماييد. راهكار جذب سريع پول با دپارتمان‌سازي را مي‌آموزيد. با برندسازي املاك آشنا مي‌شويد. همچنين روش‌هاي بازاريابي را پس از آشنايي با شخصيت دپارتمان‌ساز املاك در فصل آخر خواهيد ديد كه چگونه فقط با 4 قدم فرمول جامپ رشد جهشي خودتان را آغاز كنيد...

بازاريابي محتوا در 7 هفته (راهنماي قدم به قدم براي اجراي 1 برنامه موفق در زمينه بازاريابي محتوا)

 • 28,000 تومان

امروزه بازاريابي محتوا امري كاملا طبيعي است و چيز جديدي نيست. اما همانطور كه يك آرايش موي متعلق به دهه هشتاد ميلادي نميتواند با مد امروز سازگار باشد، بازاريابي محتوا نيز نسبت به سابق، به موجود جديد و قدرتمندي تبديل شده است كه ميتواند براي يك شركت، ايجاد اعتبار كند و يا اعتبار آن را نابود نمايد. در اين كتاب با يك راهنمايي قدم به قدم هفت هفته‌اي اجراي يك برنامه موفق بازاريابي محتوا را مي‌آموزيم.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

شاهراه تاثيرگذاري (چگونه با خلق و نشر ايده‌هاي خلاقانه به فردي تاثيرگذار تبديل شويم)

 • 49,000 تومان

شاهراه تاثيرگذاري كتابي درباره خلق زندگي خلاقانه است. در اين كتاب، با ايده‌هاي گوناگوني براي برندسازي شخصي از راه خواندن، نوشتن، توليد محتوا و تاثيرگذاري اشنا مي‌شويد.

صفر تا 100 كوچينگ (هرآنچه كه بايد براي تبديل شدن به يك كوچ بدانيد)

 • 90,000 تومان

شايد يكي از مشكلات صنعت كوچينگ اينه كه كتاب‌هاي خوب تو زمينه كوچينگ كمه. حتي ميشه گفت هيچ كتابي نيست كه صفر تا صد كوچينگ رو توضيح داده باشه، هر كتابي از يه جنبه متفاوت به كوچينگ پرداخته، بعضياشون درباره تأثير كوچينگ تو كسب و كارها گفتن، بعضي ها به يكي از مهارت‌هاي كوچينگ مثل پرسش‌گري پرداختن، بعضي‌ها هم اومدن گفتن چجوري ميشه از كوچينگ واسه رسيدن به يه عملكرد بهتر استفاده كرد.

نوجوان نويسنده (روش‌هايي ساده و خلاقانه براي نويسنده شدن)

 • 89,000 تومان

همه ما براي نوشتنء بيش از هر چيزي به باوري نياز داريم كه يادمان بيندازد مي‌توانيم بنويسيم. گاهي چنين باوري در ما وجود ندارد و اين است كه نوشتن به شكل يك طلسم درمي‌آيدء اما طلسم نوشتنء هرآن در معرض نابودي استء حتي وقتي بهاه‌اي ساده براي نوشتن داشته باشيم. بهترين بهانه براي شروع نوشتنء باور به اين است كه همه انسان‌ها ذاتا نويسنده‌اند و اگر بخواهندء مي‌توانند بنويسند.

آناتومي شخصيت (هنر شناخت خود واقعي و نفوذ در ديگري)

 • 89,000 تومان

در اين كتاب با دانشي كهن آشنا مي‌شويد كه آرزو مي‌كرديد اي كاش قبل از تصميمات مهم زندگي اين مطالب را ياد گرفته بوديد. ما همگي روزانه درگير انواع ارتباطاتء در نقش والدء همسرء نوجوانء كارمندء كارآفرين يا مدير و ... هستيم.نقش‌هايمان در طول روز به طرق مختلف عوض مي‌شود و روابط گوناگون را تجربه مي‌كنيمء از رابطه كاري در محل كار گرفته تا روابط زناشويي و والدفرزندي در خانه. آيا رفتارها و مدل‌هاي ارتباطي‌مان متناسب با نقش‌هايمان عوض مي‌شود يا تنها با يك مدل ازتباطي در هر نقشي ظاهر مي‌شويم؟ آيا خودمان و اطرافيانمان را مي‌شناسيم كه با توجه به آن بتوانيم ارتباطات بي‌دردسر برقرار كنيم؟

كسب و كار همين است (نگاهي ساده به اجزاي كليدي كسب و كار)

 • 49,000 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند ديدگاهي ساده و سيستمي به كارتان داشته باشيد و اولويت‌هاي درستء براي رشد كارتان را تشخيص بدهيد. در اين كتاب سعي كرديم كسب و كار را به ساده‌ترين شيوه ممكن توضيح بدهيم و به اجزاي سازنده آن بپردازيم. اين ديدگاه ساده به كسب و كار شما كمك كند تا بتوانيد سريع‌تر رشد كنيد. در اين كتاب به چه مطالبي پرداخته مي‌شود؟ - نكاهي به اجزاي كليدي كسب و كار. - تامين محصولات و خدمات لازم. - روش تحويل محصولات با بازاريابي و فروش. - تعهد براي پشتيباني و خدمات پس از فروش. - ساخت تيم و روش‌هاي آموزش و انگيزش. - توسعه كسب و كار.

ربات عاشق

 • 69,500 تومان

ربات عاشق، داستان كوله‏ گردي به نام ماركو است. او در سفر به شهري پيشرفته با مؤسسه‌اي آشنا مي‏شود كه سفرهاي مجازي برگزار مي‏كند. ماركو براي تجربه «شبيه‏‌سازي يك سفر»، لباس مخصوص مي‏پوشد و به وسيله سلول شبيه‌ءساز به «دنياي مجازي» وارد مي‏شود. جذابيت‏هاي بي ‏انتهاي دنياي مجازي و سفرهاي شبيه‏‌سازي باعث مي‏شود، ماركو براي ماه‌ها در سلول شبيه‌‏ساز زندگي كند. سلول شبيه‏‌ساز همانند چراغ جادو، تمام آرزوهاي ماركو را برآورده مي‏سازد. او از همين سلول شبيه ‏ساز به تمام جاهاي زيباي دنيا سفر مي‏كند، به گذشته مي‏رود، براي راه‌اندازي كسب و كار آموزش مي‏بيند، عاشق مي‏شود، ازدواج مي‏كند، بچه‏ دار مي‏‏شود و در نهايت، سفرِ شبيه‌‏سازي شده به «مرگ» را تجربه مي‌كند كه ...... كتاب حاضر در قالب داستان، از سبك زندگي و كسب و كار به همراه آينده‌‏اي كه در انتظار بشر است، سخن مي‏گويد و نشان مي‏دهد كه چگونه انسان با كمك «فناوري» به دنياي جديدي از زندگي وارد مي‏شود.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1