فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آزمون ايده‌هاي كسب و كار
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
مانند 1 قهرمان بيانديش و معامله كن (رازهاي قوانين و حقايق صريح 1 جادوگر بازار)
متاورس براي افراد تازه‌كار
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
از كار كردن با تو لذت مي‌برم (كافه كارفرما)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
راه‌اندازي كسب و كار از منزل (چطور از علايق و سرگرمي‌هايتان يك كسب و كار ايجاد كنيد)
علم و هنر تصميم‌گيري (گام به گام با مديران براي كسب نتايج بهتر)
مشاوره برنامه درسي (فراتر از مدرسه و دانشگاه)
 • 27,000 تومان
 • با تخفیف: 27,000 تومان
مديريت استراتژيك برند
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
علم مديريت فازي
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان

آزمون ايده‌هاي كسب و كار

 • 200,000 تومان

هفت مورد از هر 10 محصول جديد انتظارات را برآورده نمي‌كنند. هدف اين كتابء معوس كردن اين نسبت است. اين كتاب به سبك و سياق كتاب پرفروش خلق مدل كسب و كار مجموعه‌اي از فنون كاربردي براي ازمون سريع ايده‌هاي كسب و كار است كه با مطالعه آن مي‌توانيد اين فرآيند را به سرعت بياموزيدء نخستين آزمايش خود را طراحي و آزمون ايده‌هاي كسب و كار را آغاز كنيد. اگر در حال حاضر با آزمون ايده‌هاي كسب و كار آشنا هستيدء مي‌توانيد با در دست داشتن مجموعه كامل اين آزمون‌ها مهارت‌هاي خود را ارتقاء دهيد. در نهايتء مي‌توانيد با برگزاري رويدادها و دست‌يابي به زباني مشتركء فرهنگ آزمونگري نظام‌مند را در سازمان‌تان گسترش دهيد. اينك زمان آن فرا رسيده است كه از شر عقايد گذشته آزاد شويد و با بهره از شواهد ايده‌هايتان را بي‌نقص سازيد. ديويد بلند نويسنده و موسس برخي شركت‌هاي سيليكون‌ولي كه به شركت‌ها كمك مي‌كند تا با استفاده از روش‌هاي (نوپاي ناب)ء تفكر طراحي و نوآوري در مدل كسب و كار به رشد و تعالي دست يابند. الكس استروادر نويسنده اصلي كتاب‌هاي پرفروش بين‌المللي خلق مدل كسب و كار و طراحي ارزش پيشنهادي و نفر هفتم فهرست (50 متفكر) برتر رشته مديريت كه كارآفريني پرشور و سخنراني پرطرفدار است.

استارتاپ توسعه و شكست (معرفي 42 ابزار براي تسريع در رشد كسب و كار شما به همراه ده‌ها مقاله و ويديوي آموزشي)

 • 200,000 تومان

من هم مانند بسياري از بنيانگذارانء كارآفرينان و راهبرانء در تلاشم تا كسب و كارم را جلو ببرم. هزار و يك روش را امتحان كردم و فقط بعضي از آنها به دردبخور از آب درآمد. من نسبت به بعضي افراد موفق‌تر هستمء چون آن‌ها هيچ چيز را امتحان نمي‌كنند. آنچه در بيست سال اخير ياد گرفته‌ام اين است كه مواجه شدن با شكست‌هاي بيشتر اما در مقياس كوچك‌تر به نفع خودمان است. اين ترفندء راه ورود بنيان‌گذاران و رهبران كسب و كارها به دنياي فعاليت‌هاي خلاقانه استء كه البته فقط برخي از آنها به موفقيت‌هاي بزرگ تبديل مي‌شوند. اين كتاب هم يكي از همان برخي‌هاست.

مانند 1 قهرمان بيانديش و معامله كن (رازهاي قوانين و حقايق صريح 1 جادوگر بازار)

 • 150,000 تومان

كتاب مانند يك قهرمان بيانديش و معامله كن به شما كمك مي‌كند تا با دنبال‌كردن تكنيك‌هاي اثبات‌شده و قوانين ماندگار، كنترل معاملات خود را در دست گيريد. شما پاسخ برخي سوالات گيج‌كننده و دشوار خود را پيدا مي‌كنيد؛ سوالاتي مانند: چه زماني معامله برنده كوتاه مدت را براي مدت بيش‌تري نگه داريم‌؛ چه زماني ضرر خود را متوقف كنيد حتي قبل از اينكه به حد ضرر خود رسيده باشيد، چطور حجم پوزيشن (معامله) مطلوبي را ايجاد كنيد؛ چطور و كي سهام را بخريد و بفروشيد؛ و اينكه در زمان تحليل بعد از معامله چه چيزي را بررسي كنيد تا نقاط ضعف خودتان را بهبود ببخشيد و مبناي خوبي براي موفقيت خود ايجاد كنيد.

متاورس براي افراد تازه‌كار

 • 50,000 تومان

متاورس به معني دنيايي فراتر از دنياي واقعي موجود است كه در آن، بسياري از محدوديت‌هاي موجود در دنياي واقعي رفع شده است. متاورس با استفاده از علوم و فناوري‌هاي جديد مانند «واقعيت افزوده»، «واقعيت مجازي»، «هوش مصنوعي» و «بلاكچين» دنياي مجازي ارائه ميكند كه... -برشي از متن كتاب

از كار كردن با تو لذت مي‌برم (كافه كارفرما)

 • 120,000 تومان

موضوع اصلي اين كتاب حول مفهومي به نام «تجربه كاركنان» مي‌گردد و در فصول متفاوت آن كه با سرفصل‌هاي: انقلابي در تجربه كاركنان، محر‌ك‌هاي تجربه كاركنان، محيط فيزيكي، محيط تكنولوژيكي، محيط فرهنگي، 9 گونه از سازمان‌ها، حلقه طراحي تجربه كاركنان، چرخه زندگي كاركنان، لحظات مهم يا لحظات اثرگذاري، لحظات مهم و تجربه كاركنان، هرم تجربه كاركنان، درس‌هاي از شركت Airbnb، از كجا شروع كنيم، نمونه‌هاي ديگر از اقدامات تجربه كاركنان، جايگاه مديريت تجربه كاركنان در فرايند مديريت منابع و در انتها حس ارزشمندي مي‌باشد، پيرامون محيط‌هاي موثر بر شكل‌گيري اين تجربه بحث و بررسي خواهد شد.

راه‌اندازي كسب و كار از منزل (چطور از علايق و سرگرمي‌هايتان يك كسب و كار ايجاد كنيد)

 • 155,000 تومان

كتاب «راه‌اندازي كسب و كار از منزل» به زباني ساده به بررسي و چگونگي آغاز يك كسب و كار مي‌پردازد و تمامي مشكلات و مسائلي كه هر كار‎آفرين در ابتداي فعاليت خود ممكن است با آنها مواجه شود را بيان مي‌كند. نويسنده اين كتاب خود يك كار‎آفرين موفق است كه از تجربيات، شكست‌ها و موفقيت‌هاي خود در دو شركت متوسط و بزرگ و همچنين ديگر كار‏آفرينان صحبت مي‌كند و راهكارهايي بسيار كاربردي را در اختيار خوانندگان قرار مي‌دهد. اين كتاب به موضوعات متعدد و متنوعي در زمينه شروع كسب و كار از جمله ايده‌پردازي، امكان‌سنجي ايده‌ها، راهكارهاي جذب مشتري، انتخاب نام تجاري و تبليغات اشاره مي‌كند.

علم و هنر تصميم‌گيري (گام به گام با مديران براي كسب نتايج بهتر)

 • 50,000 تومان

موفقيت يك مدير نهايتا بستگي به توانايي‌اش در تصميم‌گيري دارد. تصميمات خردمندانه باعث پيشرفته شما و شركت‌تان مي‌شود؛ تصميمات بد مانع ارتقا حرفه‌اي‌تان شده و به عملكرد تيم‌تان لطمه مي‌زند. كتاب تصميم‌گيري روش ثابت شده پنج مرحله‌اي را ارائه مي‌دهد كه مي‌تواند به شما كمك كند. مهارت‌هاي تصميم‌گيري خود را بهبود بخشيد و از دام‌‌هاي معمول كه منجر به نتايج بد مي‌شوند پرهيز كنيد. مديران ياد خواهند گرفت كه چگونه: - فنون ثابت شده تصميم‌گيري را به كار گيرند. - مشاركت افراد موثر را جلب كنند. - ريسك را كاهش دهند. - بهترين گزينه‌ها را انتخاب كنند.

مشاوره برنامه درسي (فراتر از مدرسه و دانشگاه)

 • 27,000 تومان

واژه برنامه درسي به چه چيزي اشاره مي‌كند؟ پاسخ به اين سوال، بي‌نهايت سخت است. تعاريف مختلفي در رابطه با واژه برنامه درسي وجود دارد. ماهيت غير قطعي اين واژه ناشي از درك متفاوت شركاي برنامه درسي يعني فراگيران، مربيان، پژوهشگران، مديران، و ارزيابان با رويكرد و تمركز خاص خود در گفتمان آموزشي است. اين عدم يكپارچگي و يكنواختي، منعكس كننده ماهيت پيچيده مفهموم برنامه درسي است بنابراين، لازم است تا مفهوم‌سازي واژه برنامه درسي قبل از ورود به هرگونه فعاليت در حوزه برنامه درسي از قبيل: طرح‌ريزي برنامه درسي، اجرا، ارزشيابي، و انجام مطالعات تجربي توسط مديران، معلمان، پژوهشگران، و ارزيابان، مشخص و تبيين شود. بدين ترتيب در اينجا به تعابير مختلف اين واژه پرداخته مي‌شود.

مديريت برند (از مباني تا پيشرفته) چارچوب نظام‌مند براي برندسازي معرفي فنون و متدولوژي‌هاي متنوع علمي و كاربردي ارائه مثال‌هاي گوناگون و ملموس با رويكرد فضاي بازار ايران)

 • 98,000 تومان

يكي از معايب كتب موجود برندينگ ارائه انبوهي از مطالب بدون نقشه منطقي و فرايندي براي برندسازي است. مهمترين مزيت كتاب حاضر رويكرد نظام‌مند و فرايندي به ابعاد و گام‌هاي مختلف برندسازي به همراه ارائه نمونه‌ها و مثال‌هاي كاربردي ايراني است. علاوه بر ويژگي هاي مذكور تلاش شده است تا سبدي متنوع از ابزارها، مدل‌ها و چارچوب‌هاي علمي عملي كاربردي قابل استفاده براي برندينگ در كتاب به صورت علمي عملي ارائه مي‌شود. هدف نهايي اين كتاب آن است كه خواننده كتاب بداند بر مبناي رويكرد علمي يك برند را از ابتدا تا انتها چگونه بسازد؟

مديريت استراتژيك برند

 • 37,000 تومان

موج غيرمنتظره برون‌سپاري در دهه‌هاي گذشته، نرخ كالايي شدن محصول را شتاب بخشيده است. چالش موجود اين است كه وقتي محصولات به سطح خاصي از عملكرد مي‌رسند و «به اندازه كافي خوب» مي‌شوند، معمولا مشتريان محصولات رقيب را از نظر كاركردي مشابه هم مي‌بينند؛ بديهي است اين افت توانايي شركت براي متمايزسازي عرضه‌هايش بر مبناي كاركرد، تمركز را به سمت «متمايزسازي بر مبناي برند» مي‌برد. در دنيايي كه در آن محصولات و خدمات به سرعت كالاسازي مي‌شوند، برندها جبهه نويني براي متمايزسازي رقابتي شده‌اند. براي اين كه برند موفق باشد بايد «ارزش بازار» ايجاد كند. «خلق ارزش بازار توسط برند» شامل دو مولفه اصلي است: استراتژي و تاكتيك‌ها. مولفه «استراتژي مديريت برند» شامل شناسايي بازارهاي هدفي كه برند در آن‌ها رقابت مي‌كند و تعريف ارزشي است كه برند در اين بازارهاي خلق مي‌كند. از سوي ديگر «تاكتيك‌هاي مديريت برند» شامل فعاليت‌هاي ويژه مربوط به طراحي برند و انتقال ارزش آن به بازارهاي مربوط است؛ بنابراين موفقيت يك برند بر اساس قابليت بقا و امكان‌پذيري استراتژي آن و تاثيربخشي تاكتيك‌هايش در خلق ارزش بازار تعريف مي‌شود. پيچيدگي تصميمات مربوط به خلق ارزش بازار اين ضرورت را ايجاد مي كند كه فعاليت‌هاي برندسازي يك شركت تحت هدايت چارچوبي قرار گيرد كه رويكردي جامع به مديريت برند عرضه مي‌كند، مانند چارچوبي كه در اين كتاب مطرح شده است.

علم مديريت فازي

 • 20,000 تومان

امروزه مديريت را با تصميم‌گيري مترادف مي‌دانند و به تعبيري، مديريت چيزي جز علم تصميم‌گيري نيست. براي توانمند كردن مدير در مواجهه با شرايط محيطي و هدايت بهينه سازمان، فنوني در علم مديريت (Magement science) تدوين شده است كه با به كارگيري آن‌ها مي‌توان امر تصميم‌گيري و برنامه‌ريزي را به خوبي انجام داد. كتاب علم مديريت فازي (Fuzzy management science) كه توسط انجمن علمي مديريت صنعتي ايران به خوانندگان عزيز عرضه شده است، درصدد معرفي مباني منطق فازي براي فراگيران كاربردي از جمله دانشجويان رشته‌هاي علوم انساني و مهندسي است. به علاوه در تلاش است كه خلاء مفاهيم كاربردي منطق فازي را كامل كند و حتي الامكان فنون عام علم مديريت را در محيط فازي به فراگيران ارائه دهد. در همين راستا، بخش‌هاي اوليه كتاب به معرفي مباني تئوري مجموعه‌هاي فازي و بخش‌هاي ديگر به ارائه فنون كاربردي علم مديريت در محيط فازي مي‌پردازد. اگر چه ادبيات نگارش كتاب با ادبيات متون رياضي منطق فازي متفاوت است، ولي تلاش شده است كه دقت‌هاي رياضي نيز مدنظر قرار گيرد.

ارائه حرفه‌اي و گزارش‌هاي علمي و تجاري (مناسب براي دانشجويان كارآفريني مديريت و فعالان كسب و كار)

 • 8,500 تومان

اين كتاب كم حجم و كاربردي به دانشجويان همه رشته‌ها، علي‌الخصوص داشنجويان رشته‌هاي مديريت و كارآفريني و نيز فعالان كسب و كار ياري خواهد كرد تا قادر به ارائه حرفه‌اي ايده‌ها و گزارشات علمي و كاري‌شان باشند. كتاب با ارائه اصولي ساده و كاربردي نكاتي را يادآوري مي‌كند كه در عمل به بهترشدن ارائه‌ها كمك خواهد نمود.

1  2  صفحه‌ی 1