فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مغز بچه‌هاي باهوش و شاد چگونه تربيت مي‌شود (پيش از تولد تا 5 سالگي)
كنترل بيش‌فعالي و آموزش مهارت‌هاي هوش هيجاني به كودكان
تصاوير خوب تصاوير بد (محافظت كودكان در برابر تصاوير غيراخلاقي)
كنترل خشم و عصبانيت در كودكان و نوجوانان
 • 29,900 تومان
 • با تخفیف: 29,900 تومان
مهارت‌هاي سخنراني
 • 17,900 تومان
 • با تخفیف: 17,900 تومان
چطور 1 دوست خوب پيدا كنيم
 • 14,900 تومان
 • با تخفیف: 14,900 تومان
قلدري در كودكان و نوجوانان
 • 14,500 تومان
 • با تخفیف: 14,500 تومان
سه‌گانه جنسي زنان (بلوغ جواني يائسگي)
 • 16,900 تومان
 • با تخفیف: 16,900 تومان
خداحافظي با كمرويي و خجالت در كودكان و نوجوانان
عشق هرگز كافي نيست (راهنماي روابط زناشويي و خانوادگي)
از رابطه بد به رابطه خوب (بر اساس شناخت‌درماني)
نيروي بيكران تفكر مثبت
 • 19,900 تومان
 • با تخفیف: 19,900 تومان

مغز بچه‌هاي باهوش و شاد چگونه تربيت مي‌شود (پيش از تولد تا 5 سالگي)

 • 59,000 تومان

مهم‌ترين كاري كه مي‌توانيد در دوران بارداري انجام دهيد چيست؟ تماشاي تلويزيون تا چه حد براي كودك مناسب است؟ در كتاب «مغز بچه‌هاي باهوش و شاد چگونه تربيت مي‌شود» دكتر جان مدينا بين فضاي ميان دانسته‌هاي دانشمندان و والدين پل مي‌زند. او كه يك بيولوژيست مولكولي و در عين حال پدر چند فرزند است به شما مي‌آموزد: ـ چه جايي فطرت پايان پذيرفته و تربيت و پرورش آغاز مي‌شود. ـ چرا مردان بايد كارهاي خانه بيش‌تري انجام دهند. ـ اهميت توانايي فرزندتان در برقراري ارتباط با ديگران. ـ هوش و شادي در مغز جدا ناشدني هستند. ـ تنها نوع تربيت اثبات شده براي به‌وجود آوردن كودكان فوق‌العاده. آنچه اكنون انجام مي‌دهيد (پيش از بارداري، هنگام بارداري و طي پنج سال اول عمر فرزندتان) روي بقيه عمر فرزندتان تاثير خواهد گذاشت.

كنترل بيش‌فعالي و آموزش مهارت‌هاي هوش هيجاني به كودكان

 • 25,900 تومان

كودك شما مي‌تواند كنترل رفتار خود و تمركزش را ارتقا بخشد همه كودكان بيش فعال (ADHD) دوست دارند بتوانند علائم اختلال خود را مديريت كنند تا بهتر با ديگران كنار بيايند، اعتماد به ‌نفس بالاتري داشته و در مدرسه موفق تر باشند. اما اكثر آن‌ها مهارت‌هاي مورد نياز براي كنترل رفتارهاي ناگهاني خود را ندارند. كتاب كار براي كودكان بيش‌فعال روشي ساده پيشنهاد مي‌دهد كه تنها با 10 دقيقه تمرين در روز در يادگيري مهارت‌هاي حياتي به كودكان بيش‌فعال كمك مي كند.

تصاوير خوب تصاوير بد (محافظت كودكان در برابر تصاوير غيراخلاقي)

 • 10,900 تومان

آنچه كارشناسان مي‌گويند: جنسون و پوينر راهكاري قابل توجه را به ما معرفي كردند تا علم عصب‌شناسي را براي جلوگيري از اعتياد به تصاوير غيراخلاقي با روشي به كودكان آموزش دهيم كه بتوانند به آساني درك كنند. (دونالد. ال. هيلتون، عضو فعال كلينيك عصب‌شناسي و استاديار بخش عصب‌شناسي در دانشگاه تگزاس). «چه بخواهيم چه نخواهيم، بايد با كودكانمان به روشي كه مناسب سنشان است در مورد خطرات تصاوير غيراخلاقي صحبت كنيم. تصاوير خوب تصاوير بد، بهترين كتاب موجود براي كمك به آسان‌تر كردن اين گفتگو است. آن را تهيه كنيد. مطالعه كنيد. به هر فردي كه مي‌شناسيد در موردش توضيح دهيد.» (مت فراد، نويسنده، سخنگو، و عضو انجمن مبارزه با تصاوير غيراخلاقي).

كنترل خشم و عصبانيت در كودكان و نوجوانان

 • 29,900 تومان

روش هاي ساده و جالب براي كمك به كودكان در كنترل خشم: بسياري از كودكان در همان ابتداي سال‌هاي ابتدايي ياد مي‌گيرند كه كج‌خلقي‌ها، گستاخي كردن، خودداري از رفتن به رختخواب يا حمام رفتن را كنار بگذارند. اما برخي كودكان، با نيروي اراده و كنترل خود مشكلاتي دارند. در صورت عدم اصلاح، اين رفتارها منجر به مشكلات جدي در دوران نوجواني و بزرگسالي مي‌شوند. مشكل كنترل خشم يكي از دلايل ارجاع كودكان براي درمان مي‌باشد. كودكان دچار اين مشكل گاهي اوقات فقط 3 سال دارند. از آن‌جايي كه مشكلات خشم در كودكان ممكن است نشانگر ساير مشكلات قابل توجه باشد بنابراين خشم در كودكان تا حد امكان بايد سريع‌تر بررسي و كنترل شود. اگر كودكي در اطرافيان شما مشكل خشم دارد، به فعاليت‌هاي موثر و دوستانه اين كتاب نياز داريد.

مهارت‌هاي سخنراني

 • 17,900 تومان

زندگي‌تان مي‌تواند راحت‌تر... هيجان‌انگيزتر و رضايت بخش‌تر باشد. آيا دليلي وجود دارد كه شما قادر نباشيد در مقابل يك شنونده در حالت ايستاده به اندازه زماني كه نشسته‌ايد خوب باشيد؟ به‌طور حتم مي‌دانيد كه وجود دارد. در حقيقت وقتي با يك گروه مواجه مي‌شويد بايد بهتر فكر كنيد. حضور آن‌ها بايد به شما هيجان و سرزندگي بيشتري اهدا كند. بسياري از سخنرانان بزرگ معتقدند كه حضور شنونده برايشان محرك و الهام‌بخش است و ذهنشان را به عملكرد روشن‌تر و مشتاق‌تر سوق مي‌دهد.

چطور 1 دوست خوب پيدا كنيم

 • 14,900 تومان

فعاليت‌هاي اين كتاب، راهكارهاي موثري پيشنهاد مي‌دهد كه در دوست‌يابي بهتر به كودك‌تان كمك مي‌كند. كتاب چطور يك دوست خوب پيدا كنيم مهارت‌هاي اجتماعي بسيار متنوعي از جمله پيدا كردن دوستان جديد و حفظ دوستي‌ها، يافتن دوستاني با علائق مشترك، روش‌هاي غلبه بر طرد شدن، نكاتي براي گسترش توافق در روابط را به كودكان مي‌آموزد. تمرين مهارت‌هاي اين كتاب مي‌تواند نوجوان را در دوران بلوغ حمايت كند، عزت‌نفس را ارتقا بخشد و انعطاف‌پذيري در بزرگسالي را توسعه دهد. دكتر لارنس اي شيپرو يك روانشناس شناخته شده ملي و كارشناس پرورش كودك است كه به خاطر تكنيك‌هاي بازي‌درماني شناختي مبتكرانه‌اش مشهور مي‌باشد.

قلدري در كودكان و نوجوانان

 • 14,500 تومان

به كودك‌تان كمك كنيد كه در هنگام مواجهه با قلدري با اعتماد به نفس و شجاعانه رفتار كند. قلدري يك واقعيت در دنياي كنوني است كه همه كودكان در دوره‌اي از زندگي خود آن را تجربه كرده‌اند و اغلب تا بعد از دوران كودكي گسترش مي‌يابد. ناديده گرفته شدن، مسخره شدن و قلدري مي‌تواند به عزت‌نفس كودك آسيب بزند و سبب ايجاد افسردگي و اضطراب در وي شود. اكنون كه قلدري از دنياي حقيقي به دنياي مجازي نيز انتقال يافته است، مجهز كردن كودكان به مهارت‌هايي كه مي‌تواند آن‌ها را در مقابل قلدرهايي كه با آن‌ها مواجه مي‌شوند محافظت كند بسيار ضروري و مهم است. فعاليت‌هاي اين كتاب به كودكان شما كمك مي‌كند تا راهكارهاي موثر براي مقابله با تمسخر، نام زشت نهادن، قلدري سايبري، شايعات و ساير انواع قلدري و مزاحمت را ياد بگيرند. كتاب "قلدري" شامل فعاليت‌ها و تمرين‌هاي 10 دقيقه‌اي است كه شما و كودك‌تان مي‌توانيد براي يادگيري دفاع از خود و مقابله موثر با قلدري در كنار هم انجام دهيد. اين مهارت‌ها سرمايه‌هاي گران‌بهايي هستند كه در دوران نوجواني و بزرگسالي اعتماد به نفس و عزت‌نفس آن‌ها را ارتقا مي‌دهند.

سه‌گانه جنسي زنان (بلوغ جواني يائسگي)

 • 16,900 تومان

هويت جنسي كودكان در هنگام تولد، بر هويت جنسي بزرگسالي‌شان تاثير دارد. قسمت عمده جنسيت يك زن در دوران طفوليت و سپس بلوغ او رشد مي‌كند. پس هر آنچه از تولد تا بلوغ رخ مي‌دهد مي‌تواند به گونه‌اي بر روي فرد و زندگي زناشويي‌اش اثر بگذارد. دار واقع داستان جنسي زندگي يك زن از دوران كودكي‌اش شروع مي‌شود و در طول زندگي‌اش ادامه مي‌يابد. كتاب پيش رو دوران طفوليت، بلوغ، جواني و ميان‌سالي يك زن را به طور كامل توضيح مي‌دهد. همچنين ساختمان جنسي و عملكرد هورمون‌ها و رفتارهاي جنسي آنان را در نظر گرفته و درباره مسائلي چون جوان ماندن، شكل بدن، لاغري، رنگ پوست، تمايلات جنسي، يائسگي و تاثير گياهان بر واكنش جنسي زنان پژوهشي تمام عيار را به نگارش درآورده است.

خداحافظي با كمرويي و خجالت در كودكان و نوجوانان

 • 25,900 تومان

چه زماني خجالت فقط يك جنبه از شخصيت كودك شما مي‌باشد و چه زماني كمرويي مشكل‌ساز است؟ حتي خجالت موقتي مي‌تواند كودك شما را از دوست‌يابي، سرگرمي و تجربيات جديد و عملكرد خوب در مدرسه باز دارد. اين كتاب شامل بيش از 40 فعاليت جالب براي كودكان و والدين آنها مي‌باشد كه مي‌توانند با هم انجام دهند و سبب افزايش اعتماد به نفس و ويژگي‌هاي مفيد براي ادامه زندگي شود. اولين فعاليت اين كتاب به ما كمك مي‌كند براي تشويق پيشرفت كودكتان و كنار گذاشتن كمرويي يك جدول امتياز ايجاد كنيد. بقيه فعاليت‌ها توسط درمانگري‌هاي كودك طراحي شده‌اند و كمك مي‌كنند تا اعتماد به نفس بالاتري كسب كنند و ارتباط راحت‌تري با ديگران داشته باشند.

عشق هرگز كافي نيست (راهنماي روابط زناشويي و خانوادگي)

 • 11,900 تومان

آيا به راستي مشكلات زناشويي غير قابل حل است و آن چنان كه گاه اينجا و آنجا گفته و شنيده مي‌شود تنها دو راه وجود دارد: طلاق يا تحمل و خودكشي تدريجي؟ ريشه مشكلات زناشويي در كجاست و چگونه مي‌توان به حل و رفع آن پرداخت؟ آيا عشق مي‌تواند تمامي مشكلات و موانع را حل كند يا عشق هرگز كافي نيست؟

از رابطه بد به رابطه خوب (بر اساس شناخت‌درماني)

 • 29,900 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: چطور علت دقيق مشكلي را كه با هر كسي داريد پيدا كنيد. چطور بتوانيد مشكلاتي را كه مدام در روابط‌تان ايجاد مي‌شود حل كنيد. شما لايق روابط صميمي و با ارزش هستيد؛ و اين كتاب كه در نوع خود بهترين است چگونگي اين كار را به شما نشان مي‌دهد. خواندن آن را به زوج‌هايي كه مي‌خواهند روابط شاد و سالمي داشته باشند توصيه مي‌كنيم.شما با استفاده از تكنيك‌هاي اين كتاب مي‌توانيد زندگي‌تان را متحول كرده و از روابط عاشقانه و رضايتمندانه‌تر با كساني كه دوستشان داريد لذت ببريد.

نيروي بيكران تفكر مثبت

 • 19,900 تومان

اين كتاب زندگي شما را تغيير مي‌دهد. كتاب نيروي بيكران تفكر مثبت از پرفروش‌ترين كتاب‌ها با تيراژهاي ميليوني در دنيا است. اين كتاب يك راهنماي عملي، ساده و قابل پذيرش است كه شما را قادر مي‌سازد از زندگي به نحو مطلوب لذت ببريد، اعتماد به نفس به دست ‌آوريد و همواره موفق و شاد باشيد.

صفحه‌ی 1