فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 30,000 تومان
 • 95,000 تومان

قصه عشق (نظريات جديد در مورد روابط)

 • 68,000 تومان

چه چيزي ما را به شدت به سمت برخي افراد مي‌كشاند و از برخي افراد دور مي‌كند؟ چه چيزي باعث مي‌شود برخي روابط بسيار آرام پيش بروند و برخي ديگر ناگهان شعله‌ور شوند؟ رابرت استرنبرگ در قصه عشق با اثبات اينكه رابطه‌اي كه ما ايجاد مي‌كنيم به نوع قصه هاي عاشقانه‌اي كه در درونمان داريم، بستگي دارد، پاسخ جديدي به اين سوالات مي‌دهد. استرنبرگ با تكيه بر تحقيقات گسترده و مثال هايي جذاب از زوج‌هاي واقعي، بيست و شش نوع قصه عاشقانه را مشخص مي كند، از جمله قصه فانتزي، قصه كار و تجارت، قصه كلكسيونر، قصه وحشت و بسياري ديگر كه هر كدام جنبه هاي مثبت و منفي خود را دارندو بسياري از آنها كاملا با هم ناسازگارند.

نابغه‌ي ديوانه

 • 39,000 تومان

ما كارآفرينان براي تغيير اوضاع، طبق قوانين خود زندگي كردن و از همه مهم‌تر، خلق چيزهاي جديد آفريده شده‌ايم. مهم‌ترين نبوغ ما به قسمت آفرينش مربوط مي‌شود. به همين دليل محصول استيو جابز با پيش‌بيني عالي در بازار جا مي‌افتد. ما بيشتر به مسائل مربوط به تجارت اهميت مي‌دهيم تا به جام قهرماني و اغلب وقتي رقابت قهرماني كيك‌استارتر1 پيش مي‌آيد بيشتر گيج مي‌شويم. ما نبوغ را در عمل مي‌بينيم. من حين تماشاي فيلم «پيش از فرا رسيدن شب» به همه اين‌ها فكر كردم، فيلم باشكوهي كه براساس كتاب عالي رونالد آدناس ساخته شده بود، نابغه‌اي كه موهبت‌هاي يك نفر ديگر را به نمايش گذاشت. وقتي به اين گونه كتاب‌ها يا فيلم‌ها بر مي‌خوريد كاري از شما ساخته نيست، جز اين‌كه چيزي شگفت‌انگيز بيافرينيد. چيزي كه تفاوت ايجاد كند. خواهيد ديد كه كتاب به سه بخش تقسيم شده است: بخش اول نگاهي دارد به چگونگي رسيدن ما به موقعيت كنوني! اين‌كه چطور هم‌گرايي باورها و قياس‌هاي انتقاد‌آميز منفي و تفكر گلّه‌اي هوشياري ما را مسموم كرد و اجازه داد ميانه‌رو شويم. بخش دوم برخي از پيشرفت‌هاي بزرگ و وابسته به تحولات عظيم را كه در دهۀ آينده با آن روبه‌رو خواهيم شد، كشف مي‌كند. ما مكاني خاص را انتخاب كرده، آينده را پيش‌بيني نموده و چالش‌هاي موجود آن را شناسايي مي‌كنيم تا بزرگ‌ترين فرصت‌ها براي ما آشكار ‌شوند. در بخش سوم مجموعه‌اي متشكل از ايده‌هاي بيداركننده فكري ارائه مي‌شود كه شما را مجبور مي‌كند به تفكر خود بينديشيد. هر بخش را در لحظه‌اي كه به آن نياز داشتيد مطالعه كنيد. اما بدانيد كه در هر سه بخش يك نكته مشترك وجود دارد: اين حقيقت كه چگونه بينديشيم تا كارآفريني موفق شويم؟

اينك بازاريابي شبكه‌اي

 • 60,000 تومان

شيوه كاملا جديدي از كسب و كار در سراسر دنيا در حال روي دادن است. به عبارتي دقيق‌تر، نوعي دگرگوني در شيوه خريد و فروش مردم در حال رخ دادن است. هم‌زمان، تحولي بنيادي در شيوه امرارمعاش مردم كه براي آنان مقبول و مقدور باشد به چشم مي‌خورد. شما مي‌توانيد اين تحول را همه جا ببينيد و احساس كنيد. همه‌چيز به سرعت در حال تغيير است.

معجزه زندگي (شفاي زندگي)

 • 45,000 تومان

لوييز هي بيش از 25 سال به مردم در كشف و به كارگيري كامل پتانسيل قدرت خلاقشان براي رشد فردي و بهبود زندگي خود كمك كرده است. پيام اصلي و كليدي او اين است كه اگر بخواهيم مي‌توانيم روي ذهن خود كار كنيم، و همه چيز را آن طور كه مي‌خواهيم تغيير داده و شرايط را به نفع خود بهبود بخشيم. (و حتي معالجه امراضي همچون سرطان.) او به ديگران كمك مي كند كه از پتانسيل‌هاي ذهني خود به طور كامل بهره برده و با شكوفايي استعدادها و خلاقيت‌هاي خود، موانعي كه فرد را از رسيدن به سلامتي و خواسته‌هايش در زندگي دور مي‌كند، از سر راه خود برداشته و با آرامش و اطمينان خاطر بيشتري پيش برود...

آيين دوست‌يابي

 • 75,000 تومان

هشت موردي كه مي‌توانيم با كمك اين كتاب آن‌ها را بدست آوريم؟ 1- به افكار جديد بينديشيد،‌ هدف‌هاي جديدي را براي خود در نظر بگيريد و به آرزوهاي جديد دست يابيد. 2- سريع و آسان دوست پيدا كنيد. 3- روابط اجتماعي خود را بالا ببريد. 4- افراد ديگر را به مسير فكري خود هدايت كنيد. 5- توانايي، پر ستيژ و قوه تاثيرگذاري خود را افزايش دهيد. 6- از بحث و جدل خودداري كرده و روابط خود را خوشايند و دلپذير كنيد. 7- سخنران خوبي باشيد، يك سخنراني سرگرم كننده 8- در ميان ديگران شور و اشتياق ايجاد كنيد.

7 عادت مردمان موثر

 • 55,000 تومان

براي 25 سال، راهنماي گام به گام استفان كاوي، به عنوان اثري پرفروش، به ميليون‌ها نفر كمك كرد تا در تمام عرصه‌هاي زندگي به موفقيت و رضايت دست يابند. 7 عادت مردمان موثر، عبارت است از متن اصلي 7 عادت انسان‌هاي موثر، نمونه‌هايي براي مطالعه و شكل‌هاي گرافيكي مرتبط كه خوانندگان را در مسير تغييرات فردي‌شان كمك مي‌كند. اين كتاب راهنماي فوق‌العاده‌اي است براي آن‌ها كه مي‌خواهند در زندگي فردي و حرفه‌اي‌شان تفاوتي خلق كنند. كاوي از 7 اصل مديريت زندگي پرده برمي‌دارد و به ما مي‌گويد چگونه مي‌توان هر روز از آن‌ها استفاده كرد. مردم با خواندن اين كتاب تاثيري خواهند گرفت كه بتوانند آينده‌ي خود را در درست گيرند.

مديريت نگرش 101

 • 30,000 تومان

امروزه هر فردي مي‌خواهد از نردبان ترقي بالا برود، زيرا اعتقاد دارد آزادي و قدرت هدايايي هستند كه در بالا انتظار آن‌ها را مي‌كشند. چيزي كه شما تشخيص نمي‌دهيد، ذات واقعي رهبري يعني فدا كردن است. بيشتر مردم اينگونه تصور مي‌كنند كه فروتني در حرفه‌ي رهبري خيلي زود خود را نمايان مي كند. اشخاص از چيزهاي بسياري براي دستيابي به فرصت‌هاي بالقوه دست مي كشند. قرباني كردن امري بديهيي در رهبري است. اين موضوع پروسه‌اي دائمي است، هزينه‌اي است كه يك بار بايد پرداخت كرد. اين همان نگرشي است كه هر رهبر موفقي بايد حفظ كند. وقتي به گذشته حرفه‌ي خود نگاه مي‌كنم، متوجه مي‌شوم هميشه براي حركت رو به جلو بهايي بايد پرداخت كرد. هر زماني كه دريافتيد قدم همين است، براي فدا كردن دريغ نكنيد.

دانشكده كسب و كار

 • 45,000 تومان

يكي از دلايلي كه مرا به نوشتن اين كتاب واداشت، بررسي يكسري سوالات و موضوعات بود. بسياري مي‌خواهند بدانند كه چرا بازاريابي شبكه‌اي را توصيه مي كنم. به خصوص كه من به هيچ شركتي وابسته نيستم و از بازاريابي شبكه‌اي هم درآمدي نداشته‌ام. به همين دليل اين كتاب را نوشتم تا به اين طريق بتوانم جواب همه را يك جا بدهم. به نظر من بازاريابي كار هر كسي نيست. اميدوارم با خواندن اين كتاب بتوانيد دريابيد كه بازاريابي مناسب شما هست يا نه. مطمئنم با خواندن اين كتاب اگر قبلا بازاريابي كرده باشيد آنچه مي‌دانستيد و حس مي‌كرديد در شما نهادينه مي‌شود و اگر به فكر شروع بازاريابي شبكه‌اي هستيد به ارزش‌ها و فرصت‌هاي پنهان آن پي خواهيد برد، ارزش‌هايي كه اغلب از ديد ديگران پنهان است؛ به عبارت ديگر بازاريابي شبكه‌اي چيزي به مراتب فراتر از كسب درآمد بيشتر است...

ازدواج بدون شكست

 • 35,000 تومان

طبق نظر منتقدان و تحسين كنندگان، كتاب «ازدواج بدون شكست»، همان تاثير دوره آموزشي رابطه قابل تغيير را دارد. در مورد كتاب مذكور، آن‌چه بيش از هر چيز مورد تحسين واقع شده، اين است كه به آن جنبه از رابطه مي‌پردازد كه تا به حال بيش از ساير جنبه‌ها ناديده گرفته شده «مسئوليت فردي». راز دست‌يابي به زندگي زناشويي شاد -و حتي از آن مهم‌تر- «راز با هم ماندن يك زوج» چيست؟ كتاب حاضر به توضيح دليل اين موضوع مي‌پردازد كه چرا بعضي ازدواج‌ها موفق و ساير آن‌ها ناموفق هستند. دكتر گلاسر، روان‌پزشك معروف، در اين كتاب به خوانندگان نشان مي‌دهد كه چگونه با به‌كارگيري «تئوري انتخاب»، رابطه زناشويي خوب و خوشايندي داشته باشند.

7 روش براي گرفتن بله

 • 48,000 تومان

همه مي‌دانند كه بهترين روش براي متقاعد كردن ديگران و رسيدن به پاسخ بله استفاده از منطق و استدلال است. درست است؟ خير. نادرست است. طبق آخرين تحقيقات در حوزه علم اعصاب اكثر افراد بيش از آنكه به محرك‌هاي عقلاني و منطقي پاسخ دهند در قبال محرك‌هاي احساسي و عاطفي واكنش نشان مي‌دهند. شما به جاي استفاده از حقايق يا آمار و ارقام براي متقاعدسازي بايد محرك‌هاي احساسي درون مغز را براي اتخاذ تصميامات از سوي طرف مقابل و دادن پاسخ بله برانگيزيد. دانشمندان توانسته‌اند هفت محرك احساسي مغز را كشف كنند و آن‌ها را تحريك و فعال كنند كه در كتاب به معرفي اين محرك‌ها پرداخته شده است. شما با فعال كردن يكي از اين محرك‌هاي طرف مقابل يا بيشتر تبديل به متقاعد كننده‌اي ماهر و مسلط در هر جنبه از زندگي‌تان خواهيد شد و پاسخ بله را از طرف مقابل دريافت خواهيد كرد.

تئوري انتخاب

 • 95,000 تومان

اين كتاب درباره اهميت روابط خوب در يك زندگي موفق نگاشته شده است. در اين كتاب مي‌خواهم بيان كنم كه به غير از بيماري، فقر، عوارض ناشي از كهنسالي كه ما درگير آن هستيم مشكلات و مصائب اصلي و مهم بشر از جمله خشونت، جرم و جنايت، بدرفتاري با كودكان، سوء رفتار نسبت به همسر، مصرف الكل و اعتياد به مواد مخدر، افزايش روابط جنسي بدون عشق و بلوغ زودرس و ناهنجاري‌هاي خانوادگي نيز از روابط ناراضي كننده و ناخوشايند نشات مي‌گيرد. اين كتاب چگونگي رخ دادن اين وقايع را شرح مي‌دهد و به ما مي‌گويد كه چه كاري انجام دهيم تا بتوانيم با يكديگر روابط بهتري داشته باشيم. هنگام خواندن اين كتاب متوجه خواهيد شد كه من به جاي استفاده از كلمه «رابطه» از اصطلاح «روابط رضايت‌بخش » استفاده كرده‌ام. من هيچ تفاوتي بين اين دو نمي‌بينم. پيشنهاد مي‌كنم حتما اين كتاب را مطالعه كنيد.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

هنر ظريف بي‌خيالي

 • 45,000 تومان

انعطاف‌پذيري، شادماني و آزادي، زماني به دست مي‌آيند كه بدانيم به چه چيزهايي اهميت بدهيم و مهم‌تر اينكه بي‌خيال چه چيزهايي بشويم. اين كتاب، با مهارت و استادي نوشته شده، و كتابي كاربردي و فيلسوفانه است كه به خوانندگانش، خرد لازم براي تفكر منطقي را مي‌دهد تا بتوانند بر طبق توصيه‌هاي آن و به گونه‌اي عاقلانه اقدام كنند. مطالب اين كتاب، برخلاف ساير كتاب‌ها است. تلاش نكنيد. دست برداريد. اشتباه كنيد. معيارهاي خود را پايين‌تر بياوريد. باور به خودتان را كنار بگذاريد. از درد، استقبال كنيد... و اوه بله، خودتان را درب و داغون كنيد. هر نكته كتاب، واقعا حقيقت، مفيد، و بسيار موثرتر از مطالب خودياري و مثبت‌انديشي متداول است. موجز اما به طور شگفت‌انگيزي: عميق؛ اين كتاب را يك شبه مي‌خوانيد، و بعد مي بينيد كه يك بار ديگر هم بايد آن را بخوانيد. اين كتاب مانند پتكي بر سرتان مي‌آيد و شما را ميخكوب مي‌كند. لازم است كه صميمي‌ترين دوستتان يك سيلي به شما بزند تا از بهت و حيرت درآييد....اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

1  2  صفحه‌ی 1