فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خدمت بي نظير به مشتريان (5 گام براي پيشتازي در خدمت رساني)
چرا كشورها شكست مي‌خورند (سرچشمه‌هاي قدرت فقر و غناي كشورها)
دستيابي به اشتغال‌پذيري مادام‌العمر (قواعد عملكرد ادراك سياست)
قلاب (چطور محصولي عادت آفرين طراحي كنيم)
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
ديجيتال ماركتينگ
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
خلق سازمان كارآفرين
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
تجاري‌سازي نو‎آوري (9 گام براي طراحي محصول بر اساس قيمت)
چگونه با آمار دروغ بگوييم (كتابي ساده براي هر آن كس كه افكار عمومي است)
از خودبيگانگي (جهت‌گيري‌هاي جديد در نظريه انتقادي)
نابهنجاري وحشي (قدرت متاقيزيك و سياست اسپينوزا)

خدمت بي نظير به مشتريان (5 گام براي پيشتازي در خدمت رساني)

 • 50,000 تومان

دليلتان به‌ عنوان يك مشتري براي مراجعه دوباره و چندباره به فروشگاه يا شركت مورد علاقه‌­تان چيست؟ اين مسئله فقط به كيفيت محصولات و خدمات ارائه ‌شده بستگي ندارد. پژوهش ­ها نشان مي­ دهد كه مشتريان به‌خاطر «احساسي» كه كاركنان يك فروشگاه يا شركت در آنها ايجاد مي ­كنند، بارها و بارها به آن مراجعه مي ­كنند. خيلي ساده است! اگر مي ‌خواهيد مشترياني وفادار داشته باشيد، بايد كاري كنيد مشتريان بدانند كه به آنها اهميت مي ­دهيد. اين كتاب توضيح مي‌دهد كه چگونه مي‌ توان چنين كاري كرد.

نخستين دانستي‌هاي مالي و سرمايه‌گذاري براي كودكان (درس‌هاي پولي كه كودكان و نوجوانان نبايد از دست بدهند)

 • 35,000 تومان

اين كتاب براي شناساندن امور مالي به روشي آموزنده و سرگرم‌‌كننده نوشته شده است. اگرچه روي سخن اين كتاب دانش‌آموزان پايه راهنمايي در سنين 8 تا 12 سال است، اما هر فردي در هر سني مي‌تواند از مزاياي اين كتاب بهره‌مند شود. اين كتاب براي تبديل بچه‌‌ها به سرمايه‌‌گذاران آگاه و همه‌‌چيزدان يا سرمايه‌‌دارهاي بانفوذ تجاري نيست، بلكه هدف اصلي آن نشان دادن اطلاعات پايه و درعين‌حال مهم به كودكان براي افزايش مسئوليت مالي‌شان و همچنين كمك به آنهاست تا در اوايل زندگي خود بتوانند تصميمات مالي هوشمندانه بگيرند.

چرا كشورها شكست مي‌خورند (سرچشمه‌هاي قدرت فقر و غناي كشورها)

 • 180,000 تومان

كتاب «چرا كشورها شكست مي‌خورند» طبق معيارهاي متعارف دانشگاهي، اثري اقتصادي نيست؛ و باز طبق همين معيارها اثري سياسي، جامعه‌شناختي، حقوقي و تاريخي هم نيست و در عين حال كتابي است بس دقيق و جامع درباره همه اين رشته‌هاي علمي. همين ويژگي اخير است كه تحسين عالمان اقتصاد و سياست و فرهنگ و جامعه و تاريخ را برانگيخته است. ستايندگان كتاب به تصريح يا تلويح، آن را از نمونه‌هاي درخشان مطالعات بين‌رشته‌اي تشخيص داده و گفته‌اند كه مولفان، دانشنامه‌اي كم‌نظير در علوم اجتماعي آفريده‌اند كه به پرسش‌هاي بنيادي درباب علل فقر و غناي كشورها پاسخ‌هايي قانع‌كننده داده است.

دستيابي به اشتغال‌پذيري مادام‌العمر (قواعد عملكرد ادراك سياست)

 • 100,000 تومان

با تغييرات سريع و پيشرفت شتابان فناوري، كارفرمايان و كارمندان به سختي مي ‌توانند خود را با نيازهاي هرروز بازار كار هماهنگ كنند. كارفرمايان بايد هميشه نيروي كار مناسب در كسب و كار خود داشته باشند و كارمندان نيز بايد بتوانند خود را در مسير چالش ‌هاي جديد توانمند نگه دارند. امروزه هر فردي در محيط كار با چند سوال اساسي رو به روست: آيا شغل من در خطر است؟ آيا آماده تغييرات هستم؟ چگونه مي‌ توانم خود را با تغييرات هماهنگ نگه دارم؟ اين كتاب، مهارت ها، ويژگي ‌ها و رويكردهاي لازم را براي سازگار ماندن در دنيايي با تغييرات سريع جهاني، فناورانه و نوآورانه، برمي ‌شمارد. بسياري از منتقدين معتقدند كه اين كتاب احتمالا جامع‌ ترين كتاب درباره چگونگي شاغل ماندن در بازار كار امروز است.

مديريت پول و كسب در‌آمد براي نو‌جوانان و جوانان

 • 30,000 تومان

در اين كتاب سعي شده است با زباني ساده و كاربردي، راه‌هاي پس‌انداز به كودكان و نوجوانان آموزش داده شود. مطالب به‌ گونه ‌اي تدوين شده است كه براي مربيان مهد كودك‌، معلمان و مديران مدارس نيز مفيد باشد و بتوانند گام موثري براي اعتلاي سواد مالي دانش ‌آموزان بردارند. همچنين در اين كتاب سعي شده است ضمن پايبندي به چارچوب كلي كتاب به زبان اصلي، مطالب و مثال‌‌‌ها به ‌گونه‌اي به زبان فارسي تدوين شوند كه با توجه به شرايط و فضاي كسب‌ وكار ايران نيز قابل ‌استفاده باشد.

قلاب (چطور محصولي عادت آفرين طراحي كنيم)

 • 40,000 تومان

در جهان دگرگون شونده امروز، بيشتر بنگاه‌ها به اين نتيجه رسيده‌اند كه ارزش اقتصادي‌ آن‌ها تا حد زيادي به ميزان پايداري و شدت عادت‌هايي كه در كاربران خود ايجاد مي‌كنند بستگي دارد. كسب و كارها براي جلب وفاداري مشتريان و ايجاد محصولي كه به صورت مرتب استفاده شود، نه تنها بايد بياموزند كه چه چيزي كاربر را به انجام كاري مشخص وا مي‌دارد، بلكه بايد آنچه را موجب ايجاد حس بي‌قراري براي انجام آن كار مشخص مي‌شود نيز به خوبي شناسايي كنند. اين كتاب، روش‌هاي وفادار كردن كاربران و مشتريان را بررسي كرده است و به اين پرسش مهم پاسخ داده است كه چگونه محصولي عادت آفرين طراحي كنيم.

ديجيتال ماركتينگ

 • 30,000 تومان

كتاب ماركتينگ چكيده اي از سرفصل هاي كليدي بازاريابي ديجيتال را به زباني ساده بيان داشته است . نويسنده كوشيده است علاوه بر انتقال مفاهيم كليدي، تاثيرات استراتژي بازاريابي ديجيتال و ابزار آن را توضيح دهد و با معرفي انواع رسانه و استراتژي بازاريابي ديجيتال به بررسي مزاياي آن اعم از تعامل‌‌پذيري و فردي سازي بپردازد و ابزارهاي بازاريابي ديجيال كه در اين كتاب بررسي شده عبارتند از: ايميل، وب سايت، روابط عمومي، آنلاين و تبليغات در رسانه ها و شبكه‌هاي اجتماعي.

خلق سازمان كارآفرين

 • 30,000 تومان

در پي افزايش سرعت تغييرات در زمينه اقتصاد و تكنولوژي، اهميت سزمان‌هايي كه بتوانندخود را با شرايط وفق دهند و از فرصت‌ها بهره گيرند بسيار بيشتر از گذشته احساس مي‌شود. به نحوي كه حتي شركت‌هاي وابسته به اصول هم به منظور حفظ خود مي‌بايست دست كم تا حدي از ويژگي هاي كارآفريني برخوردار باشند؛ آن هم در شرايطي كه رقيبان و خريداران شكل پيچيده اي به خود گرفته‌اند و با افزايش تقاضا راهكارهاي گذشته و سنتي ديگر كارساز نيست. اين كتاب، راه هاي ايجاد سازمان در شرايط جديد جهاني را توضيح مي‌دهد.

تجاري‌سازي نو‎آوري (9 گام براي طراحي محصول بر اساس قيمت)

 • 70,000 تومان

اين كتاب، كتاب راهنماي مديران عامل، مديران ارشد سازمان و نيز مديران واحد تحقيق ‌وتوسعه است. آنچه در اين كتاب آمده پيش‌‌تر در شركت‌‌هاي موفق زيادي در سراسر جهان اجرا شده است. پيشنهادهاي كتاب حاصل تجربه‌‌اي است كه موسسه سايمون-كوچر براي صدها شركت‌ در سراسر جهان اجرا كرده‌ است. اين برنامه بسيار مشخص و سرراست است، اما به ‌هيچ‌ وجه ساده نيست. بسياري از اجزاي اين برنامه با دانسته‌‌هاي كنوني مديران در تناقض است. در اين برنامه به ‌جاي اينكه تاكيد بر سرعت عمل و آزمودن سريع موارد مختلف باشد، بيشتر بر دقت و احتياط پيش از برداشتن هر گام تاكيد مي‌‌شود

چگونه با آمار دروغ بگوييم (كتابي ساده براي هر آن كس كه افكار عمومي است)

 • 65,000 تومان

آمارها و تجارب آماري در حال شكل‌دهي به ذهنيت و تصميمات ما هستند. البته اين آمارها گاه به شكل درستي بيان مي شوند و گاه حتي وقتي كه شكل درستي بيان مي‌شوند، آنگونه كه درست است، برداشت نمي شوند. در جاي جاي اين كتاب، مثال‌هايي را خواهيد ديد كه هر روز از طريق رسانه‌هاي مختلف با آن‌ها روبرو هستيد و سعي اين كتاب اين است كه اين مثال ها را بررسي كرده و نشان دهد كه چگونه با آگاهي مي‌توان از سواستفاده از اعداد و آمار جلوگيري كرد. در ضمن خواهيد ديد براي پايان دادن به استبداد اعداد نيازي به سواد زيادي نيست. روش‌هاي كشف حقه هاي آماري در موارد زيادي، بسيار ساده هستند. فقط به كسي نياز دارد كه آگاهي‌اش را بالا ببرد و به واسطه ي آگاهي، از ابهت اعداد نترسد.

از خودبيگانگي (جهت‌گيري‌هاي جديد در نظريه انتقادي)

 • 22,000 تومان

نويسنده كتاب ريشه مفهوم هگلي-ماركسي از خودبيگانگي را تا فلسفه ژان ژاك روسو به عقب مي‌برد و مي‌گويد هر چند در آثار روسو نامي از اين مفهوم برده نشده اما توصيف او از انسان ناب در حالت طبيعي و آلوده شدن اين انسان به فساد در اجتماع، دقيقا توصيف انسان از خودبيگانه شده است. توصيف انساني است كه جوهريت انساني خود را در اجتماع از دست داده و از طبيعت بي‌آلايش انساني‌اش جدا افتاده و تنها شده است.

نابهنجاري وحشي (قدرت متاقيزيك و سياست اسپينوزا)

 • 55,000 تومان

بررسي ماهيت قدرت، يكي از پروژه‌هاي محوري نظريه معاصر، به خصوص در ميان متفكران فرانسوي چون ميشل فوكو، ژيل دلوز و فليكس گتاري بوده است. اين نظريه پردازان به تحليل صور، مكانيسم‌ها و كاربردهاي مختلفي مي‌پردازند كه از طريق آن‌ها قدرت در كل افق اجتماعي، شخص و سياسي سرمايه گذاري مي كند. تفسير آنتونيو نگري از اسپينوزا اداي سهم مهمي به اين پروژه است. تحليل او تلاشي است براي اثبات اين نكته كه اسپينوزا يك (ديگري) اثربخش براي قدرت فراهم كرده است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1