فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
انقلاب دوركاري (چگونه در هر جا كه كار مي كنيم موفق شويم)
كسب و كار هوشيار (چگونه از ارزش‌ها ارزش بيافرينيم)
بازگشت گرگ‌ها (چگونه به هم بپيونديم قدرتمان را بازيابيم و تغيير ايجاد كنيم)
كاهش وزن 3 بعدي (راه حلي ساده بدون نياز به اراده براي كاهش وزن سالم و پايدار)
زندگي حضورمندانه (چگونه كاستي‌ها و نقص‌هاي ما به موهبت‌هاي زندگي ما تبديل مي‌شوند)
بدرود دون‌پايگي (شناخت موانع پيشرفت در كار و حرفه و راهكارهاي عبور از آن‌ها)
زندگي تاب‌آورانه (واقعي شدن با شرم تاب‌آوري)
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
زندگي شجاعانه (شجاعت آسيب‌پذيري و تغيير شيوه زندگي مهرورزي فرزندپروري و رهبري)

انقلاب دوركاري (چگونه در هر جا كه كار مي كنيم موفق شويم)

 • 77,000 تومان

طبق تجربه و طبق شواهدي كه در اين كتاب به تفصيل ارائه مي شود دوركاري راه ناگزير و قطعي پيش روي ماست.منافع و مزاياي آن چه براي كارفرماها و صاحبان كسب وكار و چه براي نيروي كار دور كار بر كسي پوشيده نيست ولي دوركاري نگراني هاي بسياري ايجاد مي كند مثل احساس انزوا وتنهايي احساس عقب ماندن و در ديدرس نبودن احساس نداشتن تعلق به گروه واحساس بي اعتمادي براي افراد دور كار.كتاب انقلاب دوركاري در مورد اين نگراني هاي فشار آور پاسخ هايي مبتني بر شواهد ونيز راهنمايي هايي عملي ارائه مي كند و نشان مي دهد كه رهبران چگونه مي توانند همراه با اعضاي تيم بهترين و مهم ترين روش هارا دروني كنند و به كار ببرند .(ما جهاني كاملا دور كار بر جاي نخواهيم گذاشت بلكه شاهد خواهيم بود كه كارهاي مجازي به بخشي مهم از اصول و مقدمات كاري تبديل مي شوند كه توانايي هاي ما را گسترش مي دهند و ما و سازمان هايمان را بهتر ميكنند)

كسب و كار هوشيار (چگونه از ارزش‌ها ارزش بيافرينيم)

 • 120,000 تومان

تلاش كافمن براي ترويج هوشياري در كسب و كار به نظر ما الگوي خوبي براي جامعه ماست كه بدون رودربايستي در حال تجربه كردن جنگ كثيف آرژانتين دهۀ هفتاد است با مردمي بسيار بي دفاع . پس ما هم بايد به سراغ ريشه‌ها برويم . به سراغ خود، خانواده، مدرسه و شركت‌ها و سازمان‌ها و تلاش كنيم گفتمان ديكتاتوري مبتني بر ناهوشياري را تغيير دهيم تا فرداي روشني را براي فرزندان‌مان رقم بزنيم . چنين شد كه ما به ترجمۀ اين كتاب همت گماشتيم و اميدواريم شما به خواندن آن و بهره‌برداري از آموزه‌هاي آن در راستاي هوشياري همت گماريد .

بازگشت گرگ‌ها (چگونه به هم بپيونديم قدرتمان را بازيابيم و تغيير ايجاد كنيم)

 • 22,000 تومان

بازگشت گرگ‌ها فراخواني انگيزه‌بخش براي زنان است تا قدرت فردي خويش را طلب كنند و براساس هشت قانون نوين، گله متحد خود را شكل دهند و براي هميشه نتيجه بازي را تغيير دهند. ابي ومبك مدال‌آوري است كه طلاي المپيك را دو بار از آن خود كرد، ركورد جهاني گل ملي را بين زنان و مردان شكست، به دليل استعداد شگفت‌انگيزش در مقام يك فوتباليست به قهرمان و به دليل خرد مثال زدني‌اش به نماد تبديل شد. بازگشت گرگ‌ها فراخواني است براي تك تك‌مان تا نيروي گرگ درون و قدرت گله‌مان را بشناسيم. چرا كه اگر به بازي ‌كردن با قوانين كهنه ادامه دهيم، هرگز نخواهيم توانست نتيجه بازي را تغيير دهيم.

كاهش وزن 3 بعدي (راه حلي ساده بدون نياز به اراده براي كاهش وزن سالم و پايدار)

 • 39,000 تومان

اين كتاب براي كساني است كه از اضافه وزن و چاقي رنج مي‌برند.وزنشان با وجود رژيم‌هاي سخت و موقتي به خوبي كم نشده يا خيلي زود به وزن قبل برگشته‌اند.براي كساني كه خود را براي اراده ضعيف يا تنبلي سرزنش مي‌كنند.در حالي كه همه حق دارند و مي‌توانند بدون نياز به اراده و رژيم‌هاي سخت و محدود،تنهت با استفاده از چند راهكار علمي،عملي و ساده از غذا خوردن سالم و رسيدن به تناسب اندام واقعي لذت ببرند. مدل سه بعدي كاهش وزن همه اين راهكارها نكات را آموزش مي‌دهد و از شما مشاور آگاه و توانمند براي خودتان مي‌سازد.آگاهي و توانمندي حس رضايت و اعتماد به نفسي را در شما مي سازد كه با كاهش وزن و لاغري به دنبال آن هستيد.

رهبري دليرانه (چگونه رو در رو شدن با آسيب‌پذيري به كار درست شكوفايي و خلاقيت و انساني‌تر شدن كار و زندگي مي‌انجامد)

 • 80,000 تومان

رهبر كسي نيست كه داراي لقب، مقام و قدرت اداره كردن است. رهبر كسي است كه مسئوليت مي‌پذيرد استعدادهاي بالقوه را در افراد،فرآيندها و ايده‌ها شناسايي كند و شجاعت دارد كه آنها را به فعل دراورد. وقتي دليرانه رهبري مي‌كنيم ديگر وانمود نمي‌كنيم كه ديگر همه پاسخ‌ها پيش ماست. كنجكاو مي‌مانيم و پرسش‌هاي درست را مطرح مي‌كنيم ديگر قدرت را امري محدود نمي‌بينيم كه مجبور به انباشتش باشيم، چرا كه مي‌دانيم وقتي آن را با ديگران به مشاركت مي‌گذاريم ، بي حد و حصر مي‌شود. آنگاه كه بايد كار درست انجام شود از گفتگوهاي سخت و موقعيت‌هاي دشوار نمي‌پرهيزيم و به آسيب‌پذيري روي مي‌آوريم. رهبري دليرانه مجموعه‌اي از مهارت‌ها و كنش‌هاست كه صد درصد قابل يادگيري‌اند رهبري دليرانه آموزه‌هايي است كه بايد براي كار دليرانه، گفت‌و گوهاي دشوار و ظاهر شدن با قلب باز ياد بگيريم و نيز عادت‌هايي كه بايد ترك كنيم. آيا دليرانه رهبري كردن آسان است؟ خير به هيچ وجه. زيرا انتخاب كار شجاعانه به جاي كار راحت، هميشه مطابق با طبيعت ما نيست. آيا دليرانه رهبري كردن ارزشمند است؟ همواره. زيرا ما مي‌خواهيم در كار و زندگي دلير باشيم و اين دليل بودن ما در اينجاست. برنه براون در اين كتاب به كمك پژوهش، داستان‌ها و پژوهش، داستان‌ها و شواهد چنان كه ميليون‌ها خواننده آثارش انتظار دارند و عاشق آن هستند در مورد وجوه مميزه رهبري دليرانه با رهبري مبتني بر ترس و شرم، ضرورت دليرانه رهبري كردن و مجموعه مهارت‌هاي لازم براي اين كار با ما سخن مي‌گويد.

زندگي حضورمندانه (چگونه كاستي‌ها و نقص‌هاي ما به موهبت‌هاي زندگي ما تبديل مي‌شوند)

 • 38,000 تومان

زندگي حضورمندانه يعني درگير شدن با زندگي از جايگاه ارزشمند بودن. زندگي حضورمندانه يعني پروراندن شجاعت همدردي و ارتباط به گونه‌اي كه صبح با اين فكر از خواب بيدار شويم كه مهم نيست چه كارهايي انجام داده‌ام و چه كارهايي باقي مانده‌اند من كافي‌ام و شب با اين فكر به خواب رويم كه آري من ناقص و آسيب‌پذيرم و گاه مي‌ترسم اما اين چيزها در اين حقيقت تغيير ايجاد نمي‌كند كه من همچنان شجاعم و ارزش احساس عشق و تعلق را دارم... اين كتاب دعوتي است براي پيوستن به انقلابي حضورمندانه پيوستن به جنبش اجتماعي كوچك و آرامي كه با سخني آغاز مي‌شود كه فرد فردمان بيان مي‌كنيم تجربه و داستان من اهميت دارد چون من اهميت دارم...

بدرود دون‌پايگي (شناخت موانع پيشرفت در كار و حرفه و راهكارهاي عبور از آن‌ها)

 • 35,000 تومان

در اين كتاب درمي‌يابيم كه ديگر نمي‌توان گوشه دنجي را در يك سازمان دولتي يا خصوصي پيدا كرد و به شغلي امن و هميشگي دست يافت. پيشرفت حرفه‌اي ديگر مثل بالا رفتن از نردبان نيست. كاريابي و پيشرفت حرفه‌اي در دنياي امروز، چنان كه در كتاب حاضر گفته شده است مانند بازي كردن در ورزشگاه جنگلي است؛ يعني نيازمند صبوري، خلاقيت و مجهز شدن به دانش و مهارت‌هاي مختلف و نوشونده است. در كتاب حاضر با موانع دروني پيشرفت حرفه‌اي آشنا مي‌شويم (موانعي كه باعث عقب‌نشيني يا درجا زدن در مسير كار و حرفه مي‌شود) و سپس، راه حل‌هاي منطقي و عملي عبور از آن‌ها را ياد مي‌گيريم. اين كتاب به ما ياد مي‌دهد كه چگونه زندگي شخصي و حرفه‌اي را با هم آشتي دهيم، بدون آن‌كه يكي را به طور كلي قرباني ديگري كنيم يا حضور در يكي را به نفع ديگري كمرنگ گردانيم...

زندگي تاب‌آورانه (واقعي شدن با شرم تاب‌آوري)

 • 105,000 تومان

كتاب واقعي شدن با شرم ـ تاب‌آوري خواننده را با احساس ترساننده و فلج‌كننده شرم كه ضمن ارتباط براي آدمي ايجاد مي‌شود و نيز با نحوه تاب آوردن آن آشنا مي‌كند. اين اثر محققانه به خوبي نشان مي‌دهد كه شرم احساسي مخرب و مانع رشد و بهبود است و انسان اجتماعي كه هميشه و همه جا در معرض حمله قرار دارد، تنها با مهارت شرم ـ تاب‌‌آوري مي‌تواند از دامش‌ رهايي يابد و اگر به دام افتد بي‌آن‌كه بفهمد، شرم در وجودش لانه مي‌كند، كنترلش را به دست مي‌گيرد و از خود واقعي دورش مي‌كند. در اين كتاب مي‌آموزيم كه فرد گيرافتاده در دام شرم چگونه يا دچار ياس، انزوا، و اختلالات و ناهنجارهاي رفتاري مي‌شود يا قرباني كسب تاييد و راضي كردن ديگران. چنين فردي در هر حال، نمي‌تواند روابط عاطفي، كاري و حرفه‌اي درستي بر قرار كند، روابطي كه به احساس معنا و خشنودي در زندگي او بيانجامد و رشد و تعالي‌اش را در پي داشته باشد.

زندگي شجاعانه (شجاعت آسيب‌پذيري و تغيير شيوه زندگي مهرورزي فرزندپروري و رهبري)

 • 58,000 تومان

براون در اين كتاب اثبات مي‌كند كه آسيب‌پذيري نه تنها ضعف نيست بلكه جوهر و معناي زندگي و ملاك زندگي شجاعانه است. به اين معنا كه هر چقدر خود را آسيب‌پذيرتر كنيم، شجاعانه‌تر زندگي كرده‌ايم. با آسيب‌پذير شدن، واقعي مي‌شويم، به ارتباط واقعي و نمودهاي آن، يعني عشق و احساس تعلق، دست پيدا مي‌كنيم. در اين كتاب درباره شرم، و پديده‌هايي چون كمال‌گرايي، خوشي اضطراب‌آور، و كرختي ... كه موانع آسيب‌پذير شدن‌اند مي‌آموزيم و ياد مي‌گيريم كه چگونه حملات شرم را تاب آوريم و بدون نياز به ابزارهاي دفاعي زندگي كنيم.

صفحه‌ی 1