فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
راز عشق سلامتي و پول
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
چگونه جوجه‌تيغي را در آغوش بگيريم
 • 76,000 تومان
 • با تخفیف: 76,000 تومان
زماني براي دگرگوني
 • 51,000 تومان
 • با تخفیف: 51,000 تومان
1 دنيا حال خوب با 1 فنجان قهوه
 • 62,000 تومان
 • با تخفیف: 62,000 تومان
چه بر تو گذشته است
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان
جغد كوچولويي كه نمي‌توانست بگويد هوووو
 • 27,000 تومان
 • با تخفیف: 27,000 تومان
موضوع مرگ و زندگي (آن چه در انتها از دستاوردهاي عشق و معنويت بر جاي مي ماند)
گذر از عشق‌هاي سمي
 • 92,000 تومان
 • با تخفیف: 92,000 تومان
خجالت نكش زندگي كن
 • 21,000 تومان
 • با تخفیف: 21,000 تومان
بزرگ‌ترين راز
 • 61,000 تومان
 • با تخفیف: 61,000 تومان
جنسيت مغز (تفاوت‌هاي واقعي ميان زنان و مردان)
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
شجاعانه رهبري كن
 • 61,000 تومان
 • با تخفیف: 61,000 تومان

راز عشق سلامتي و پول

 • 110,000 تومان

مي‌تواني به همه خواسته‌هايت برسي... اين دوره پيشرفته از راندا برن، نويسنده معروف كتاب راز، نشان مي‌دهد كه چگونه قانون جذب را در سه مورد از مهم‌ترين مسائل زندگي‌ات به كار بگيري: روابط، سلامتي، پول. درس‌ها، توصيه‌ها و ماجراهاي واقعي افرادي كه با به كارگيري راز زندگي بهتري براي خودشان ساختند، و به تو نشان مي دهد كه چگونه مي‌تواني به شادي و سعادت، رضايت و خشنودي، روابطي پربار، سلامت كامل، ثروت و موفقيت برسي. راندا برن در اين كتاب مي‌گويد كه چطور قدرت افكار و احساسات مثبت، به همراه تمرين‌هايي روزانه مثل شكرگزاري و تجسم مي‌تواند هركسي را به سمت زندگي رويايي‌اش هدايت كند.

چگونه جوجه‌تيغي را در آغوش بگيريم

 • 76,000 تومان

تو هرگز به حرف‌هاي من گوش نمي‌كني! ديروز بچه‌ي هشت‌ساله شما دوست‌داشتني و سازگار بود. امروز دوازده‌ساله شده، دمدمي‌مزاج و بي ‌ادب است. راستي چه اتفاقي افتاده؟ و از همه مهم‌تر اينكه چگونه از عهده‌اش برمي‌آييد؟ شيوه‌اي كه براي مواجهه با تغييرات شديد او به كار مي‌بريد، نه‌ تنها در رفتار فعلي او اثر مي‌گذارد، بلكه تعيين‌كننده‌ي وضع او در آينده نيز خواهد بود. جولي ا. راس، مدير عامل افق‌هاي فرزندپروري، به شما دقيقا نشان مي‌دهد چه اتفاقي در نوجوان‌تان رخ داده و همه ابزاري را كه نياز داريد برايتان فراهم كرده تا بتوانيد حتي از عهده‌ي تيز‌ترين تيغ جوجه‌تيغي‌تان به‌درستي بر‌آييد.

زماني براي دگرگوني

 • 51,000 تومان

وقتي در ضمير خودآگاه‌مان تغيير ايجاد مي‌كنيم؛ افكار،رفتار، وضعيت سلامتي، سرنوشت و آينده‌مان نيز دستخوش دگرگوني مي‌شوند. همه ما امكان دگرديسي و بيداري براي دستيابي به اهداف معنويمان را داريم. بسياري از ما انسان‌ها، زندگي‌مان را در خواب عميق بي خبري مي‌گذرانيم. تنها زماني آماده قدم گذاشتن در مسير نور مي شويم كه خود برترمان سعي كند ما را از خواب غفلت بيدار سازد. بيشتر اوقات فقط يك تلنگر و ضربه روحي باعث بيداري و هوشياري كامل ما مي شود. با اين وجود اصلا نيازي نيست كه به اين شيوه دردآور از خواب بيدار شويم. بسياري از ما خودمان را در معرض ضربه‌هاي روحي مختلف قرار مي‌دهيم، زيرا نمي‌توانيم به نداي درونمان گوش بدهيم. بنابراين براي خويشتن درد مي‌آفرينيم تا مجبور شويم نگاهي به عمق وجود خود بيندازيم.

1 دنيا حال خوب با 1 فنجان قهوه

 • 62,000 تومان

يك برنامه روزمره بسيار قدرتمند كه زندگي را ظرف پنج دقيقه در روز تغيير مي‌دهد! چطور مي‌شود كه هر روز صبح از خواب بيدار شويد و احساس كنيد خيلي خارق العاده‌تر از قبل هستيد ... آن هم فقط ظرف پنج دقيقه؟ يك دنيا حال خوب با يك فنجان قهوه با بالا بردن اعتماد به نفس و جاري كردن حس خوشبختي در وجودتان باعث يك تحول عظيم در زندگيات مي‌شود و كمك مي‌كند تا آن زندگي جادويي كه هميشه آرزويش را داشتيد، به دست آوريد. و از همه مهم‌تر اينكه اين برنامه حس آرامش، كمال و شايستگي را در وجودتان بيدار مي كند.

چه بر تو گذشته است

 • 92,000 تومان

دراين كتاب، اپرا وينفري، از تاثيرگذار‌ترين شخصيت‌هاي عصر حاضر، و دكتر پري، محقق و عصب‌شناس و روان‌پزشك سر‌شناس، نتايج بيش از سي سال تحقيقات و تجربيات خود را درباره علل رفتار‌ها و واكنش‌ها و احساسات آدمي، در قالب گفت و‌گو و پرسش و پاسخ‌هايي ملموس، به شكلي باور‌نكردني و روشنگرانه به تصوير مي‌كشند. مباحث علمي و قابل‌ فهم مطرح‌شده در «چه بر تو گذشته است» حاكي از اطلاعاتي ضروري و جالب در زمينه خود‌شناسي،ديگر‌شناسي، تربيت فرزند، مردم‌شناسي و جامعه‌شناسي است. با مطالعه اثر حاضر، خوانندگان علت بسياري از رفتار‌هايشان را درمي‌يابند و در‌پي اين رمز‌گشايي‌ها به درك درست‌تر و واقعي‌تري از تاثير اتفاقات و تجربيات گذشته بر شخصيت كنوني و دليل عملكرد‌هاي خود دست مي‌يابند.

جغد كوچولويي كه نمي‌توانست بگويد هوووو

 • 27,000 تومان

همه ما در زندگي آرزومند «تعلق» هستيم و به آن نياز داريم‏، اين نياز از ديرباز با انسان همراه بوده است. ما براي آنكه بخشي از چيزي باشيم كه بزرگتر از ماست، بيشتر اوقات مي‌كوشيم آن را با همرنگ شدن با جماعت و جلب تاييد ديگران به‌دست آوريم، درحالي كه اين كار‌ها نه تنها جانشين‌هايي تو خالي براي تعلق‌اند بلكه اغلب موانعي در برابر آن هستند. تعلق واقعي تنها هنگامي روي مي‌دهد كه «خود» ناكامل و واقعي‌مان را به دنيا نشان دهيم. از اين رو امكان ندارد كه بدون پذيرش خود، اين مهم ميسر شود؛ يعني كنار گذاشتن هويتي كه فكر مي‌كنيم بايد داشته باشيم و پذيرش كسي كه به‌راستي هستيم.

موضوع مرگ و زندگي (آن چه در انتها از دستاوردهاي عشق و معنويت بر جاي مي ماند)

 • 81,000 تومان

اروين يالوم از سرشناس‌ترين و اثرگذارترين روان‌پزشكان و روان‌شناسان عصر حاضر و نويسنده‌ پرفروش‌ترين رمان‌هاي روانشناسي دنيا است. در اين كتاب، او وقايع سال آخر زندگي مشتركش با مريلين را براي طرفداران بي‌شمارش در سراسر دنيا بازگو مي‌كند. آنها وقتي پس از گذشتِ بيش از شصت‌وپنج سال زندگي عاشقانه و موفق و پرثمر كنار يكديگر درمي‌يابند كه مريلين به بيماري لاعلاج مولتيپل ميلوما مبتلا شده است و فرصت زيادي ندارد، به پيشنهاد مريلين، وقايع و تجربيات و جزئيات بي‌بديلي را تا آخرين لحظات حيات او به تصوير مي‌كشند. در حين نگارش كتاب، مريلين در پي رنج و درد شديد ناشي از بيماري، با برگزيدن «مرگ انتخابي» در حضور گروه پزشكي، زندگي را بدرود مي‌گويد و همسرش، اروين، را تنها مي‌گذارد. اروين به نگارش كتاب همچنان ادامه مي‌دهد و آن را به پايان مي‌رساند.

گذر از عشق‌هاي سمي

 • 92,000 تومان

در اين كتاب سوزان فوروارد، روانشناس سرشناس و متخصص حوزه روابط بين فردي، به مهم‌ترين موضوع انساني، يعني عشق و احساسات و روابط عاشقانه، به ويژه در قالب عشق‌هاي افراطي و ناسالم كه خط قرمزهاي هيجانات و احساسات خوشايند و لطيف عاشقانه و لذت‌بخش را رد كرده‌اند و درواقع، به رفتاري وسواسي و آسيب‌زننده و حتي خطرناك تبديل شده‌اند مي‌پردازد. عشق‌هايي كه يكي از طرفين رابطه را ترك كرده و رفت ا‌ست، اما طرف مقابل حاضر به پذيرش اين موضوع نيست، بلكه پيگير و سمج است و براي دستيابي به خواسته‌اش تهديد مي‌كند و گاه دست به اعمال غيرمنطقي يا ابلهانه مي‌زند. در اين كتاب سوزان فوروارد با مطرح‌كردن نمونه‌هاي واقعي مراجعانش، نه‌تنها تصويري از تفاوت عشق و دوست‌داشتن سالم و همچنين ناسالم نشان مي‌دهد، بلكه با ارائه‌ي مثال‌هاي كاربردي از مراجعانش، براي مواجهه و كنارآمدن با اين‌گونه احساسات فلج‌كننده، راهكارها و روش‌هايي عملي در اختيار خوانندگان قرار مي‌دهد و قدم به قدم به آنان كمك مي‌كند كه به زندگي عادي خود بازگردند.

خجالت نكش زندگي كن

 • 21,000 تومان

آيا فرصت‌ها و موقعيت‌هاي بي شماري را از دست داده‌ايد؟ صحبت در حضور جمع براي تان دشوار است؟ مي ترسيد مورد پذيرش و تاييد ديگران قرار نگيريد يا درباره‌ تان قضاوت كنند ؟ افكار و اعمال تان را تجزيه و تحليل مي كنيد و دائم خودتان را مورد انتقاد قرار مي دهيد صرفا چون خجالتي هستيد؟ در اين صورت، شما تنها نيستيد. نويسنده‌ي اين كتاب شخصا با اين مشكلات مواجه بوده و به كمك تجربياتش براي هر يك از آنها راه حل و رهنمودي يافته است. به كمك اين راهكارهاي عملي و ساده خواهيد آموخت كه چگونه بر خجالت‌‌ تان چيره شويد و راحت‌ تر با ديگران ارتباط برقرار كنيد.

بزرگ‌ترين راز

 • 61,000 تومان

هزاران سال است كه حقيقت را از دست داده‌ايم چون حتي نيم نگاهي به آنچه درست پيش روي ماست، نينداخته‌ايم. مشكلات و ماجراهاي زندگي‌مان و رويدادهاي تكراري دنيا به راحتي حواسمان را پرت كرده است. ما از بزرگ‌ترين دستاورد بشر كه درست جلوي چشمانمان است و مي‌تواند ما را از درد و رنج نجات دهد و به شادي و سعادت جاودانه برساند. غافل مانده‌ايم. با دستيابي به اين راز بزرگ، هيچ سوالي بي جواب نمي‌ماند و هر آرزويي اجابت مي‌شود. ديگر دليلي ندارد بترسي. ديگر نيازي نيست رنج بكشي. اين بزرگ‌ترين رازگشايي در زندگي توست. اين سرنوشت توست.

جنسيت مغز (تفاوت‌هاي واقعي ميان زنان و مردان)

 • 29,000 تومان

سرانجام جوابي براي اين سوال پيدا شد كه چرا زنان نمي‌توانند مانند مردان باشند؟ - آيا اين جامعه است كه سبب مي‌شود مردان رفتاري مردانه‌تر داشته باشند؟ - چرا مردها بيشتر نقشه مي‌خوانند و زنان در خواندن حروف و كلمات قوي‌تر هستند؟ - چرا در نظر مردها، زنان اسرارآميزند؟ - شم زنانه يعني چه؟ چه بسا پاسخ به هريك از اين سوالات باورهاي ما را درباره برابري زن و مرد زير سوال ببرد. به هر سمت كه نگاه كنيد، از اتاق خواب گرفته تا محل كار و نيز در روابط ميان زن و مرد، جنس مونث و مذكر از هر نظر با هم تفاوت دارند، چه در رفتار و چه در مهارت‌ها، زيرا سازمان مغزشان با هم متفاوت است...

شجاعانه رهبري كن

 • 61,000 تومان

براي اين كتاب يك هدف دارم كه به نحو گول‌زننده‌اي ساده و كمي خودخواهانه است، و آن اين است كه شديدا‏‎ دلم مي‌خواهد همه‌ي آموخته‌هايم را با شما در ميان بگذارم. دلم مي‌خواهد دو دهه پژوهش و تجربه‌اي را كه در صدها سازمان داشتم بردارم و كتابي عملي و با زبان ساده به شما عرضه كنم كه بگويد لازمه‌ي شجاعانه رهبري كردن چيست.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1