فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

موضوع مرگ و زندگي (آن چه در انتها از دستاوردهاي عشق و معنويت بر جاي مي ماند)

 • 62,000 تومان

اروين يالوم از سرشناس‌ترين و اثرگذارترين روان‌پزشكان و روان‌شناسان عصر حاضر و نويسنده‌ پرفروش‌ترين رمان‌هاي روانشناسي دنيا است. در اين كتاب، او وقايع سال آخر زندگي مشتركش با مريلين را براي طرفداران بي‌شمارش در سراسر دنيا بازگو مي‌كند. آنها وقتي پس از گذشتِ بيش از شصت‌وپنج سال زندگي عاشقانه و موفق و پرثمر كنار يكديگر درمي‌يابند كه مريلين به بيماري لاعلاج مولتيپل ميلوما مبتلا شده است و فرصت زيادي ندارد، به پيشنهاد مريلين، وقايع و تجربيات و جزئيات بي‌بديلي را تا آخرين لحظات حيات او به تصوير مي‌كشند. در حين نگارش كتاب، مريلين در پي رنج و درد شديد ناشي از بيماري، با برگزيدن «مرگ انتخابي» در حضور گروه پزشكي، زندگي را بدرود مي‌گويد و همسرش، اروين، را تنها مي‌گذارد. اروين به نگارش كتاب همچنان ادامه مي‌دهد و آن را به پايان مي‌رساند.

خجالت نكش زندگي كن

 • 21,000 تومان

آيا فرصت‌ها و موقعيت‌هاي بي شماري را از دست داده‌ايد؟ صحبت در حضور جمع براي تان دشوار است؟ مي ترسيد مورد پذيرش و تاييد ديگران قرار نگيريد يا درباره‌ تان قضاوت كنند ؟ افكار و اعمال تان را تجزيه و تحليل مي كنيد و دائم خودتان را مورد انتقاد قرار مي دهيد صرفا چون خجالتي هستيد؟ در اين صورت، شما تنها نيستيد. نويسنده‌ي اين كتاب شخصا با اين مشكلات مواجه بوده و به كمك تجربياتش براي هر يك از آنها راه حل و رهنمودي يافته است. به كمك اين راهكارهاي عملي و ساده خواهيد آموخت كه چگونه بر خجالت‌‌ تان چيره شويد و راحت‌ تر با ديگران ارتباط برقرار كنيد.

بزرگ‌ترين راز

 • 61,000 تومان

هزاران سال است كه حقيقت را از دست داده‌ايم چون حتي نيم نگاهي به آنچه درست پيش روي ماست، نينداخته‌ايم. مشكلات و ماجراهاي زندگي‌مان و رويدادهاي تكراري دنيا به راحتي حواسمان را پرت كرده است. ما از بزرگ‌ترين دستاورد بشر كه درست جلوي چشمانمان است و مي‌تواند ما را از درد و رنج نجات دهد و به شادي و سعادت جاودانه برساند. غافل مانده‌ايم. با دستيابي به اين راز بزرگ، هيچ سوالي بي جواب نمي‌ماند و هر آرزويي اجابت مي‌شود. ديگر دليلي ندارد بترسي. ديگر نيازي نيست رنج بكشي. اين بزرگ‌ترين رازگشايي در زندگي توست. اين سرنوشت توست.

جنسيت مغز (تفاوت‌هاي واقعي ميان زنان و مردان)

 • 29,000 تومان

سرانجام جوابي براي اين سوال پيدا شد كه چرا زنان نمي‌توانند مانند مردان باشند؟ - آيا اين جامعه است كه سبب مي‌شود مردان رفتاري مردانه‌تر داشته باشند؟ - چرا مردها بيشتر نقشه مي‌خوانند و زنان در خواندن حروف و كلمات قوي‌تر هستند؟ - چرا در نظر مردها، زنان اسرارآميزند؟ - شم زنانه يعني چه؟ چه بسا پاسخ به هريك از اين سوالات باورهاي ما را درباره برابري زن و مرد زير سوال ببرد. به هر سمت كه نگاه كنيد، از اتاق خواب گرفته تا محل كار و نيز در روابط ميان زن و مرد، جنس مونث و مذكر از هر نظر با هم تفاوت دارند، چه در رفتار و چه در مهارت‌ها، زيرا سازمان مغزشان با هم متفاوت است...

شجاعانه رهبري كن

 • 61,000 تومان

براي اين كتاب يك هدف دارم كه به نحو گول‌زننده‌اي ساده و كمي خودخواهانه است، و آن اين است كه شديدا‏‎ دلم مي‌خواهد همه‌ي آموخته‌هايم را با شما در ميان بگذارم. دلم مي‌خواهد دو دهه پژوهش و تجربه‌اي را كه در صدها سازمان داشتم بردارم و كتابي عملي و با زبان ساده به شما عرضه كنم كه بگويد لازمه‌ي شجاعانه رهبري كردن چيست.

امروز و فردا نكن

 • 27,000 تومان

اين كتاب براي بالا رفتن بازده كاري طراحي شده‌است . از بين بردن عادت امروز و فردا كردن و به تعويق انداختن كارها دشوار است مگر اينكه دليلش را بداني. با پرداختن به برنامه پنج هفته اي اين كتاب ياد مي‌گيريد كه: 1- با انگيزه كار كنيد، اهدافتان را بشناسيد و عادت مولد و پربازده را بياموزيد. 2- در انجام امور به خوبي تمركز كني. 3- كارهاي سنگين و پروژه‌‌هاي مهم را در موعد مشخص تكميل كنيد. 4- از زير بار فشارهاي عصبي بيرون بياييد و در زندگي حرفه‌اي و شخصي‌تان موفق شويد.

برنده يا بازنده

 • 33,000 تومان

ما داستان‌هاي مهيج و تاثيربرانگيز و اميدواركننده‌ي بسياري درباره‌ي انسان‌ها شنيده‌ايم. داستان برنده و بازنده و قهرمان از آن دست قصه‌هايي است كه در عين وضوح با انبوهي از سو‌ء برداشت‌ها و مفاهيم مبهم و متناقض درباره آن رو به رو است. استنباط اكثريت از اين مفاهيم با آنچه تبليغ وتصويرسازي شده است، تطبيق دارد. قصد ما فاصله گرفتن از اين تقسيم‌بندي و تصويرسازي رايج است.

بازگشت به كافه چرا

 • 39,000 تومان

پس از 10 سال جان دوباره به كافه چرا باز مي‌گردد... مردي به نام جان يك شب به‌طور تصادفي در جاده‌اي دورافتاده از كافه‌اي به نام چرا سر در مي‌آورد و زندگي‌اش به كلي متحول مي‌شود. 10 سال بعد باز به طرزي غير منتظره خود را درآن مكان مي‌يابد و با پرسش‌هايي جديد در منوي كافه و ماجراهايي تازه روبه رو مي‌شود.

زناني كه به خودشان اهميت مي‌دهند

 • 24,000 تومان

ما زن‌ها كارهايي را كه مي‌دانيم براي‌مان سودمند است، انجام نمي‌دهيم چون به‌قدري سرگرم مراقبت از ديگران و رتق‌وفتق امور مربوط به آن‌ها هستيم كه از خودمان غفلت مي‌كنيم. مشكل ما نا آگاهي نيست زيرا اطلاعات فراواني درباره اهميت خواب كافي، خوردن غذاهاي سالم و ورزش كردن داريم. مشكل اينجاست كه نمي‌دانيم چگونه اولويت‌هاي زندگي‌مان را رعايت كنيم. اما زنان موفق مي‌دانند چگونه از خودشان مراقبت كنند و در عين حال به ديگران نيز اهميت بدهند. آن‌ها همواره 5 راهكار زير را در زندگي دنبال مي‌كنند: 1- خود را در راس اولويت‌ها قرار مي‌دهند. 2- مي‌دانند كه چگونه از نو شروع كنند. 3- مي‌دانند كه گاهي بايد از ديگران كمك بخواهند. 4- هنر هيچ‌كاري نكردن را بلدند و در عمل به آن مهارت كامل دارند. 5- همواره متكي به خود و شاد هستند.

جاده آرامش (حكايت 1 رهرو)

 • 17,000 تومان

همچون گوهر درخشان كه از دل تخته‌سنگي تيره و ناهموار، با دستان سنگ‌تراش نمايان مي‌شود تو نيز درون خود گوهري داري، به نام من (خودت) و تنها خود تو مي‌تواني با حركتي دروني، گوهر خود را بيابي. سنگ تويي! سنگ‌تراش تويي! گوهر تويي! و مسير جاده آرامش، مسيري‌ست كه...‌

بازگشت شواليه با زره زنگ‌زده

 • 21,000 تومان

بسياري از مردم دنيا با قصه شواليه‌اي با زره زنگ‌زده آشنا هستند. شواليه‌اي خوب و گشاده‌دست و عاشق كه روز و شب خود را در جنگ‌هاي صليبي و نبرد با اژدها و رهايي دوشيزگان پاك‌نژاد دربند مي‌گذراند. شواليه‌اي قرون وسطايي كه سرانجام اسير و زنداني زره زنگ‌زده خود شد. شواليه با زره زنگ‌زده در سفر نخست خود به ما آموخت كه چگونه از بند هيجان‌هاي دست و پا گير رها شويم و در بازگشت به ما خواهد آموخت كه چگونه در راه ساختن يك رابطه ي زناشويي بر پايه عشق،گام برداريم. او و همسرش، ژوليتا موفق مي‌شوند كه غبار برآمده از نفس يا من متوهم را از وجود خود بزدايند و آن را با فضايي از عشق راستين جايگزين كنند.

رهايي از افكار سمي با منظم كردن ذهن

 • 24,000 تومان

ما مسئول افكار خودمان هستيم. واكنش ما به شرايط مختلف، نتيجه‌ي باورها، نگرش‌ها و عادت‌هاي ماست. افكار ما همچنين روي سلامتي، روابط و امور مالي‌مان تاثيرگذار است. اگر آنچه را كه مي‌بينيم يا تجربه مي‌كنيم دوست نداريم، پس بايد دريچه‌ي نگاهمان را نسبت به آن تغيير دهيم. اين كتاب راهكارهايي را به زبان ساده ارائه مي‌كند كه با به‌كار بستن آنها مي‌توانيم از شر افكار سمي كه انرژي رواني‌مان را كاهش مي‌دهند، رها مي‌شويم و از موانع به عوان فرصتي براي پيشرفت استفاده كنيم.

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1