فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كتابخانه نيمه‌شب
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
سفير سلامتي خودت باش
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
صداهاي ذهنت را خاموش كن (تصميم‌گيري را ساده كنيد و به شادي بيشتري برسيد)
سطح زندگي‌ات را بالا ببر (چگونه عملكرد 6 حوزه مهم زندگي و عادتهايتان را ارتقا دهيد)
براي تبديل روياهايت به واقعيت (ذهنيتت را تغيير بده تا بدون زحمت به روياهايت برسي)
باغ (1 داستان معنوي در مورد راه‌هاي غلبه بر ترس اضطراب و استرس)
ديوانه‌وار عاشق خودتان باشيد (جرئت كنيد و بهترين دوست خود باشيد)
لذت بي‌خيالي
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
خودت را دست‌كم نگير دختر (به خودت اعتماد داشته باش و جادوي درونت را شعله‌ور كن)
شما 1 مغول هستيد (چگونه كار غيرممكن را انجام دهيد خودتان انجام دهيد و همين حالا انجام دهيد)

كتابخانه نيمه‌شب

 • 120,000 تومان

گفت: «در ميان مرگ و زندگي كتابخانه‌اي وجود دارد و در داخل آن كتابخانه قفسه‌ها تا بي‌كران ادامه دارند. هر كتاب شانس امتحان زندگي ديگري را كه مي‌توانستي داشته باشي به تو مي‌دهد. تا ببيني اگر در زندگي‌ات انتخاب‌هاي ديگري كرده بودي شرايطت چگونه پيش مي‌رفت… اگر فرصت جبران پشيماني‌هايت را در زندگي داشتي، آيا چيزي را تغيير مي‌دادي؟»

سفير سلامتي خودت باش

 • 55,000 تومان

من قصد دارم در اين كتاب توصيه‌هايي كاربردي به شما ارائه دهم تا به كمك آن‌ها در برابر بسياري از بيماري‌ها از خود محافظت كنيد. اين توصيه‌ها درك متفاوتي از علم پزشكي است و با استفاده از منابع ويژه خود، خواهيم توانست زره‌مان را در برابر آسيب‌ها مقاوم‌تر كنيم. جسم و روح ما دائما با يكديگر در تعاملند و گنجينه‌هاي واقعي هستند كه بايد آن‌ها را به درستي بشناسيم و هر روز از آن‌ها محافظت كنيم. اين توصيه‌ها به پنج بخشي تقسيم مي‌شوند كه ستون سلامتي ما هستند: تغذيه، مديريت بدن، مراقبت‌هاي روزانه، محافظت از مغز و در نهايت، رازهاي خودكنترلي و خوش‌بيني...

صداهاي ذهنت را خاموش كن (تصميم‌گيري را ساده كنيد و به شادي بيشتري برسيد)

 • 35,000 تومان

وقتي دربارۀ موضوعات بي‌ارزش بي‌اندازه فكر مي‌كنيم، درواقع حواسمان را متوجه موضوعاتي كرده‌ايم كه شايستۀ فكركردن نيستند. در اين زمان‌ها با آنكه مي‌دانيم بهتر است انرژي ذهنمان را براي موضوعي بهتر صرف كنيم، نمي‌توانيم از فكركردن دربارۀ آن موضوع بي‌ارزش دست برداريم. اين كتاب براي كساني است كه مانند من مايل هستند روزي به گذشته نظر كنند و به اين نتيجه برسند كه زندگي خوبي داشته‌اند. مي‌توانيم ببينيم خوب زيستن با خوب فكركردن رابطه دارد. ما مي‌خواهيم بدانيم چگونه زندگي كنيم كه كلافه نشويم، مي‌خواهيم شادي و آرامش بيشتري داشته باشيم كه به معني داشتن دقايق و روزهاي بهتر است. طي سال‌ها تجربه دانسته‌ام كه چگونه راهكارهاي ساده مي‌توانند كيفيت زندگي را افزايش دهند و آن را آسان‌تر كنند…

سطح زندگي‌ات را بالا ببر (چگونه عملكرد 6 حوزه مهم زندگي و عادتهايتان را ارتقا دهيد)

 • 40,000 تومان

خلاقيت در كل ساعت‌هاي روز اتفاق مي‌افتد. لودويگ ون بتهوون بين ساعت‌هاي 6 صبح تا 2 بعد‌از‌ظهر كار مي‌كرد؛ ريچارد اشتراوس بين ساعت 10 صبح تا 1 بعد‌از‌ظهر موسيقي مي‌نوشت و پابلو پيكاسو بين ساعت 2 عصر تا 10 شب نقاشي مي‌كشيد. در‌واقع پيكاسو تا ساعت 10:30 يا 11 صبح مي‌خوابيد و بعد چندساعتي را با آرامش و بطالت مي‌گذراند و كارش را بعد‌از‌ظهر شروع مي‌كرد. هدف اصلي اين است كه يك روند روزانه ايجاد كنيد تا با سطح انرژي طبيعي‌تان هماهنگ باشد و چنان انعطاف‌پذيري‌اي به شما بدهد كه بتوانيد به همۀ مسئوليت‌ها و تعهداتتان عمل كنيد.

براي تبديل روياهايت به واقعيت (ذهنيتت را تغيير بده تا بدون زحمت به روياهايت برسي)

 • 43,000 تومان

همه ما مي‌خواهيم زندگي‌اي شادتر، روابطي بر پايه درك و صداقت متقابل، حرفه‌اي موفق و پول و فراواني بيشتر در همه حيطه‌هاي زندگي داشته باشيم. اين كتابِ متحول‌كننده به شما كمك مي‌كند تا با به ‌كارگيري چند قانون ساده و خودباوري، به تمام خواسته‌هاي قلبي‌تان برسيد. در اين كتاب به بررسي كليِ رمزوراز قوانينِ هستي مي‌پردازيم تا متوجه شويم چگونه بايد زندگي‌مان را به بهشتي زميني تبديل كنيم. تعداد افرادي كه در اين دنيا بينوا، نااميد، آزرده و در شرايط بد اقتصادي هستند كم نيست. اين نتيجۀ اعمال خودشان است. با خواندن اين كتاب كاملاً به اين مساله پي خواهيد برد كه چرا چنين اتفاقاتي رخ مي‌دهد و چگونه مي‌توانيد به آساني واقعيتي را خلق كنيد كه هميشه رويايش را مي‌ديديد. اگر با ذهني خودآگاه، اراده‌اي محكم، ايمان، مقاومت و براساسِ قانونِ جذب، كه جزئياتش را بعداً توضيح خواهم داد، مشغول به كار شويد، تغييرات خيلي زودتر از آنچه فكرش را مي‌كنيد نمايان خواهند شد.

باغ (1 داستان معنوي در مورد راه‌هاي غلبه بر ترس اضطراب و استرس)

 • 18,000 تومان

هدف من از نوشتن اين كتاب، اين است كه به مردم كمك كنم نبرد ذهني را - كه از ديد معنوي با آنها روبه‌رو هستند - درك كنند. ((روان)) به معناي روح و ماهيت است و در بسياري موارد، ذهن ما نيازي به اصلاح ندارد؛ بلكه روح ما به بهبودي نياز دارد. من شخصاً در زندگي با افسردگي و اضطراب دست و پنجه نرم كرده‌ام و همين كه روح و ذهنم را با مراقبه، دعا و حقايق معنوي تغذيه كردم، صلح و آرامش و شادي بيشتري و همچنين بهبودي را پيدا كردم. بخش بزرگي از اين بهبودي به لطف موعظه‌هاي ((اروين مك مانوس)) بود كه وقتي 35 سال داشتم، عيسي مسيح را براي من زنده كرد. اروين به من كمك كرد تا درك كنم كه ما نمي‌توانيم با راهكار‌هاي انساني در نبرد معنوي پيروز شويم. ما اين كشمكش را با منع بيشتر نيرو، حقيقت و قدرت برنده خواهيم شد.

ديوانه‌وار عاشق خودتان باشيد (جرئت كنيد و بهترين دوست خود باشيد)

 • 57,000 تومان

دنيايي را تصور كنيد كه در آن هر دختري كه متولد مي‌شود عاشق خود است و در آن عشق باقي مي‌ماند‏، دنيايي كه در آن هيچ دختري هيچ‌گاه خود را جدا شده از عشق به خود نمي‌داند و به ريسماني از عشق متصل است كه به او احساس امنيت، توجه و خاص بودن مي دهد. هر دختر به جاي اينكه از دريچه نگاه ديگران خود را قضاوت كند، به جاي اينكه تحت تاثير (تو كافي نيستي) قرار بگيرد، با اين باور رشد مي‌كند كه صرف نظر از موفقيت‌ها، شكل بدن، زندگي عشقي يا وضعيت مالي، او بيش از اندازه كافي است، زيرا خودش است. اين فكر كه روح منحصر به فردش را مي توان با روح فرد ديگري يا يك ايده‌آل بيروني مقايسه كرد، هرگز به ذهنش خطور نمي‌كند. او باور دارد كه اگر جز اين بينديشد، كمال حماقت و جنون است.

دختران پرشروشور (خودت را انتخاب كن كتاب قانون را دور بينداز و چراغ زندگي و كسب و كارت را روشن كن)

 • 25,000 تومان

زمانش رسيده تمام حصارهايي كه خودمان را درونش محصور كرده بوديم بشكنيم. زمانش رسيده كه وضعيت موجود را ناديده بگيريم، با حس شهودي خويش آشتي كنيم و همه چيز را به شيوه خودمان انجام دهيم. زمانش رسيده كه وارد دنياي منحصر به فرد خودمان شويم و آنقدر جسور باشيم كه خودمان را انتخاب كنيم. كتاب لعنتي قوانين را پاره كنيم و پا به قدرت خودمان بگذاريم و زني بااستعداد، توانمند و مصمم را نشان دهيم. زمان يك تحول و انقلاب رسيده است.

جرات به خرج دهيد و به خودتان فكر كنيد (9 مرحله براي كنارگذاشتن زني كه خود را به فراموشي سپرده و تبديل‌شدن به بانويي شكوفا)

 • 39,000 تومان

بهترين دوران يك زن زماني آغاز مي‌شود كه ديگر انتظار نداشته باشد مرد يا شخصيتي بيروني براي او خوشبختي به ارمغان بياورد. زماني كه مناعت طبع و احترام به خود را حس كند و به خاطر هيچكس وقار خود را از دست ندهد، حتي اگر همه اينها به معني تنها ماندن باشد.

لذت بي‌خيالي

 • 59,000 تومان

آيا هرروز با اين فكر از خواب بيدار مي‌شويد كه كارهاي زيادي براي انجام دادن داريد و وقت بسيار كمي در اختيارتان است؟ آيا فشار كار هاي روزمره‌تان به اندازه‌‌اي‌ست كه شما را عصبي و مضطرب مي‌كند؟ تونيا دالتون، متخصص در حوزه بازدهي كه خودش هم در شركتي مدير است، رويكرد جديدي را به شما نشان مي‌دهد. احساس اضطراب شما به اين دليل نيست كه كار زيادي براي انجام دادن داريد، علت اصلي آن اين است كه نمي‌دانيد بايد از كجا شروع كنيد. شايد كار كمتر انجلم دادن به نظر شما درست نيايد، اما دقيقا برعكس است. كار كمتر، يعني وقت و انرژي خود را صرف همان كاري كه مي‌خواهيد و بايد انجام دهيد، مي‌كنيد. شما در اين كتاب خواهيد آموخت كه به چه نحوي اين كار را انجام دهيد. ياد خواهيد گرفت كه اهدافي مشخص براي خودتان تعريف و آن‌ها را اولويت‌بندي كنيد. خواهيد آموخت كه چگونه استراتژي‌هايي دقيق براي رسيدن به هدفتان مشخص كنيد. مجله فورچون لذت بي‌خيالي را در بين ده كتاب برتر سال در حوزه تجارت معرفي كرده است. اين كتاب انتخاب مناسبي‌ست براي تغيير شيوه‌هاي قديمي و در پيش گرفتن رويكردهايي نوين. زماني كه بياموزيد لازم نيست براي رسيدن به هدفتان الزاما خيلي بيشتر كار كنيد، دروازه‌هاي يك زندگي شكوفا و خالي از اضطراب و احساس گناه به روي شما باز خواهد شد.

خودت را دست‌كم نگير دختر (به خودت اعتماد داشته باش و جادوي درونت را شعله‌ور كن)

 • 39,000 تومان

اميدارم اين كتاب به تو كمك كند تا خودت را دست‌كم نگيري. تو هميشه مي‌تواني بهترين جايگاه را داشته باشي. اميدوارم كه بداني آن جايگاه خاص درون توست. شايد اكنون در كنه وجودت احساس گمشدگي داشته باشي، اما هرگاه اراده كني، مي‌تواني به خانه برگردي. او هميشه منتظر توست. هدف نويسنده از اين كتاب اين است كه برايتان بگويم چطور به اينجا رسيده‌ام و چگونه به مراجعينم كمك كرده‌ام واميدوارم بتوانم به شما نيز كمك كنم كه سال‌ها درد، شرمندگي و ترديد و ناامني را كنار بگذاريد و حس خودارزشمندي خويش را بازيابيد.

شما 1 مغول هستيد (چگونه كار غيرممكن را انجام دهيد خودتان انجام دهيد و همين حالا انجام دهيد)

 • 29,000 تومان

همه ما از قدرتي برخورداريم و مي‌توانيم اثري عظيم خلق كنيم، اين اثر خواه يك نهاد اجتماعي باشد، يك كار هنري غيرانتفاعي زيبا كه به دنيا الهام بدهد،يا يك فناوري كه زندگي مردم را ساده‌تر كند. من حكايت خودم و داستان مغول را با شما در ميان مي‌گذارم تا با درس‌هايي كه آموخته‌ام آشنا شويد و آن ها را در زندگي امروزتان به كار بريد. به شما خواهم گفت چطور با شتاب بيشتري رشد كنيد و زودتر از آن‌چه تصور مي‌كرديد به اهدافتان برسيد. مغول شدن الزاما به معناي ثروتمند شدن نيست، هرچند اين هدف را نيز در نظر داريم.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1