فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قدرت اكنون (راهنمايي براي روشن‌بيني معنوي)
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
تربيت آسان
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
شاد ماندن در تنگناهاي زندگي
 • 25,500 تومان
 • با تخفیف: 25,500 تومان
مهار استرس
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
ذهن نوجوان
 • 21,000 تومان
 • با تخفیف: 21,000 تومان
ذهن كودك
 • 32,500 تومان
 • با تخفیف: 32,500 تومان
غلبه بر خشم (برنامه قدم به قدم براي برخورد با خشم)
دوران سالمندي و كنار آمدن با آن
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
اصول زندگي بعد از طلاق (هر آن چيزي كه نياز است در مورد زندگي بعد از طلاق بدانيد)
قدرت مشيت الهي (ياد بگيريد دنياي خود را به همان شكلي كه مي‌خواهيد بازآفريني كنيد)

قدرت اكنون (راهنمايي براي روشن‌بيني معنوي)

 • 42,000 تومان

هر كس بخواهد خود را از دور باطل زندگي پرهياهوي عصر تكنولوژي و ماشين، كه ساختاري قالبي را ترويج مي‌كند، آزاد شود، كتاب قدرت اكنون راهي به رهايي اوست. در اين كتاب عميق‌ترين پيوندهاي انساني و پيچيده ترين مفاهيم فلسفي و عرفاني با زباني ساده بيان شده است. تا آنجا كه در توانم بود كوشيدم كه با وفاداري و تعهد به ترجمه اين كتاب ارزشمند بپردازم....

تربيت آسان

 • 90,000 تومان

در اين كتاب، روشي با عنوان «تربيت آسان» را برايتان معرفي خواهيم كرد كه حاوي اصول و راهبردهايي است كه بيشترين مشكلات و احساسات غالب براي تربيت صحيح فرزندان را از سر راه برمي‌دارد. در نتيجه، زندگي شما به عنوان والدين بسيار ساده‌‌تر و نحوه تربيت فرزندانتان نيز موثرتر مي‌شود. مهم‌تر از همه، با مطالعه اين كتاب مي‌توانيد روابطي با ذهن كودكان‌تان برقرار كنيد كه به شكل‌گيري مهارت‌هاي احساسي و اجتماعي آنان در تمام طول زندگي‌شان منجر خواهد شد. در اين ميان، روابط خودتان نيز با فرزندانتان مستحكم‌تر مي‌شود...

شاد ماندن در تنگناهاي زندگي

 • 25,500 تومان

همه ما انسان‌ها در زندگي‌مان با مشكلات، دشواري‌ها، بدبياري‌ها، شكست‌ها و حتي فاجعه‌هايي ناگوار روبرو مي‌شويم. اين حقيقت به راستي گريزناپذير است؛ اما يك مشكل بنيادين در اين زمينه وجود دارد. گاهي عده‌اي از ما پس از رويارويي با رويدادهاي ناگوار، ديگر نمي‌توانيم به زندگي طبيعي‌مان بازگرديم. مطالب اين كتاب تا حدودي در اين زمينه به ما كمك مي‌كند. ما در اين كتاب ماجراهايي واقعي را درباره‌ي انسان‌هايي مي‌خوانيم كه در موقعيت‌هايي بسيار دشوار قرار گرفته‌اند و پس از آن توانسته‌اند به زندگي عادي و طبيعي خودشان بازگردند. خواندن اين كتاب به ما كمك مي‌كند پي ببريم چگونه مي‌توانيم پس از هر بار سقوط كردن در دره‌هاي پايان‌ناپذير زندگي دوباره برخيزيم و صخره‌نوردي خودمان را شادمانه شروع كنيم .

مهار استرس

 • 75,000 تومان

مهار استرس و رهايي از آن نيازمند ‌بكارگيري رويكرد چند لايه است. بخش نخست اين كتاب، به بحث درباره مشكل استرس و قابليت‌هاي افراد براي حل آن مي‌پردازد. در فصل‌هاي بعد، مولفه‌هايي بررسي مي‌شوند كه در زندگي روزمره همراه ما هستند و ايجاد استرس مي‌كنند. در باقي كتاب، روش‌هايي ارائه مي‌شود كه به كمك آن‌ها مي‌توانيد استرس و تنش را از خود دور و خود را آرام كنيد. فعاليت‌هاي فردي هفتگي و خودارزيابي در جاي جاي كتاب گنجانده شده است كه مشوق خوبي به شمار مي‌رود و كمك مي‌كند مفاهيم آموخته شده را در زندگي خود پياده كنيد.

ذهن نوجوان

 • 21,000 تومان

نويسنده كتاب ذهن نوجوان فرانسيس جنسن، يك عصب‌شناس مي‌باشد و به طور ويژه مطالعاتي در مورد ذهن نوجوانان و روش تفكر آنان دارد. همچنين به اين مسئله مي‌پردازد كه نوجوانان طي چي فرايندهايي با جهان اطراف خود مواجه مي‌شوند و احساسات گوناگون آنان را با توجه فرايندهاي رشد ذهن آنان بررسي مي‌كند، چرا كه به رغم نويسنده در اين سنين احساسات بر نظر غلبه دارد.

ذهن كودك

 • 32,500 تومان

مخاطب اين كتاب بيشتر والدين يا افرادي هستند كه به اقتضاي شغلي يا خانوادگي از كودكان مراقبت مي‌كنند. روش‌هاي برخورد با شيطنت كودكان، شناخت رفتار آن‌ها، برخي ساختار ذهن و شيوه رشد مغز در كودكان از لحاظ عصب‌شناسي و بيشتر رفتارشناسي هدف اصلي اين كتاب است، به گونه‌اي كه به والدين آموزش مي‌دهد نه تنها در برابر شرايط دشوار برخورد با كودكان فعال و پيش‌فعال احساس ناتواني يا خشم نكنند، بلكه در حين مديريت شرايط، هوش و رفتار فرزندان‌شان را پرورش دهند.

غلبه بر خشم (برنامه قدم به قدم براي برخورد با خشم)

 • 82,000 تومان

اجازه ندهيد ديو خشم بر شما حكومت كند. آيا گاه چنان خشمگين مي‌شويد كه حتي نمي‌توانيد حرف بزنيد؟ آيا آنقدر خشم را به دل مي‌ريزيد كه احساس مي‌كنيد توانتان را از دست داده‌ايد؟ آيا با اشخاص به ‌شدت خشمگين سر و كار داريد؟ اگر شما يا يكي از عزيزان شما در كنترل خشم خود با دشواري روبه‌رو است؛ اين كتاب راهنماي ارزشمندي است كه شما را در كار مبارزه با ديو خشم ياري مي‌دهد. با خواندن اين كتاب مي‌آموزيد: چرا با خشم خود اينگونه برخورد مي‌كنيد. از كجا بدانيم كه واكنش خشم به جا و متناسب است؟ چگونه خشم خود را به طرز مثبت و قاطعانه ابراز كنيم؟ چگونه با استفاده از توصيه‌هاي كتاب روابط خود با ديگران را بهبود بخشيم. اين كتاب با تمرينات، پرسش‌نامه‌ها و مثال‌هاي عملي شما را در جاده آرامش راهنما مي‌شود.

دوران سالمندي و كنار آمدن با آن

 • 85,000 تومان

كتابي كه پيشرو داريد از جمله معتبرترين كتب دانشگاهي در جهان مي‌باشد كه درباره تحقيقات در زمينه‌ي پيري‌شناسي و سالمندي توسط ريچارد لازاروس استاد برجسته‌ دانشگاه تدوين شده است.

اصول زندگي بعد از طلاق (هر آن چيزي كه نياز است در مورد زندگي بعد از طلاق بدانيد)

 • 4,800 تومان

قبول اين واقعيت انكارناپذير كه دوره ازدواج ما به پايان رسيده است، بايد براي ما به طور كامل هضم شود تا بتوانيم زندگي جديدي بسازيم؛ نياز است به عقب برگرديم و نگاهي به ازدواج خود بيندازيم تا دقيقا ببينيم در چه مواقعي موضوعاتي را كه از برداشت شخصي خودمان نشات گرفته با مسائل ديگر اشتباه گرفته‌ايم. اغلب برداشت‌هاي شخصي ما از پيامدهاي ازدواجمان، نادرست و غيرواقعي است. رنجش عميق ما باعث مي‌شود افكارمان تيره و تار و دامنه دركمان محدود شود.

قله‌ها و دره‌ها (موقعيت‌هاي خوب و بد را چه در زندگي شغلي و چه در زندگي شخصي به نفع خودتان به كار ببريد)

 • 39,000 تومان

قله‌ها و دره‌ها به هم متصل هستند. اشتباهاتي را كه در موقعيت‌هاي خوب امروز مرتكب مي‌شويد، به معناي واقعي موقعيت‌هاي بد فردا را براي شما مي‌آفرينند. همچنين، كارهاي خردمندانه‌اي را كه در موقعيت‌هاي بد امروز انجام مي‌دهيد، به معناي واقعي، موقعيت‌هاي خوب فردا را براي شما مي‌آفرينند.

درمان اضطراب (چگونه نگراني را متوقف كنيم و به زندگي بازگرديم برنامه‌اي هشت مرحله‌اي براي غلبه بر اضطراب)

 • 56,000 تومان

از هر چهار نفر يك نفر از اضطراب رنج مي‌برد. ميليون‌ها نفر تحت تأثير نشانه‌ها و تألمات اظطراب در موقعيت ناخوشايندي بسر مي‌برند. خوشبختانه بيماري اضطراب تا حدود بسيار زياد قابل درمان است. كتاب اضطراب به بيماران اضطرابي و دوستان و بستگان آنها كمك مي‌كند تا به‌سرعت از نشانه‌هاي اضطرابي بكاهند و سلامتي و پايداري را به جاي آن ايجاد كنند. در اين كتاب نويسندگان به شش نوع اصلي اضطراب اشاره كرده‌اند كه از جمله آنها مي‌توان به اختلال وحشت‌زدگي، اگورافوبيا، اختلال اضطراب فراگير، فوبياهاي خاص و اختلال وسواس فكري - عملي اشاره كرد. براي درمان اضطراب در اين كتاب روش‌هاي مختلف پيشنهاد شده است كه مي‌توانيد از آنها استفاده كنيد.

قدرت مشيت الهي (ياد بگيريد دنياي خود را به همان شكلي كه مي‌خواهيد بازآفريني كنيد)

 • 64,000 تومان

اراده به طور كلي به صورت قصد و عزم راسخ در نظر گرفته مي‌شود. در اين صورت انسان با اراده هرگز تسليم تصوير دروني‌اش نمي‌شود و و در همه زمينه‌ها به سمت قله موفقيت پيش مي‌رود. بر اساس چنين ديدگاهي، كار و تلاش طاقت‌فرسا به همراه انگيزه‌اي خستگي‌ناپذير براي رسيدن به كمال، راز و رمز موفقيت به شمار مي‌آيد. در اين كتاب، اراده به شيوه‌اي كاملا متفاوت به شما معرفي مي‌شود. در اين كتاب پي مي‌بريد اراده كاري نيست كه شما آن را انجام مي‌دهيد بلكه به صورت انرژي است و شما بخشي از آن انرژي هستيد. كتاب حاضر نخستين كتابي است كه اراده را همچون ميداني از انرژي در نظر مي‌گيرد. شما براي همكاري در امر آفرينش زندگي خود به اين ميدان انرژي دسترسي داريد.

1  2  صفحه‌ی 1