فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پك 4 جلدي به اسكيمو يخ بفروش
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
از تغيير ديدگاه تا ثروت (به اسكيمو يخ بفروش 2 )
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
گرگ‌هايي كه آنها را دريده‌ام (تكنولوژي تغيير)
چوپان دروغگوي زندگي خويشتنيم
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان
عامل تغيير باش نه معلول تقدير
 • 11,000 تومان
 • با تخفیف: 11,000 تومان
خودت را فتح كن نه دنيا را
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
بيا زندگي را بسازيم نه با زندگي بسازيم
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان

پك 4 جلدي به اسكيمو يخ بفروش

 • 39,000 تومان

اين كتاب را در وهله اول براي فعالان بخش بازاريابي شبكه‌اي نوشته‌ام، ولي به ‌صورت كلي، كتابي است مفيد فايده براي تمامي بازاريابان در تمام صنوف و براي همه آن‌هايي كه مي‌خواهند فعاليت و برنامه‌هاي تجاري و اقتصادي را در رشته‌اي خاص آغاز كنند. نت‌ورك ماركتينك، انسان‌ها را تغيير مي‌دهد، از آن‌ها افرادي خلاق و خودشكوفا و مدير و مدبر مي‌سازد. نت‌ورك ماركتينگ درمان قاطع بي‌پولي و بي‌شغلي است. با نت‌ورك ماركتينگ مي‌توان انفعال ريسك‌پذيري و افسردگي و سكون در زندگي را درمان كرد. علاج بي‌انگيزگي و بي‌كفايتي فردي و احساس نالايقي، بازاريابي شبكه‌اي است. نويسندگان و مشاوران بزرگ در زمينه موفقيت و تجارت، مانند رابرت كيوساكي، تريسي و زيگ زيگلار، بازاريابي شبكه‌اي را به‌ عنوان بهترين مقدمه براي آغاز كسب و كار و كارآفريني پيشنهاد مي‌كنند. فروش يخ به اسكيمو نمادي از انجام تكليفي دشوار و تقريبا ناممكن است. نت‌ورك ماركتينگ صحنه انجام مأموريت‌هاي سخت و ناممكن است. برنامه فروش يخ به اسكيموها شامل اهداف دشوار و بلندپروازانه است. در مسيرهاي دشوار، با موانع و بحران‌ها و خطرات سهمگين رو به رو مي‌شويم.

از تغيير ديدگاه تا ثروت (به اسكيمو يخ بفروش 2 )

 • 10,000 تومان

چرا بايد اين كتاب را بخوانيد: - ادعاي من اين است كه اگر اين كتاب را به صورت جدي بخوانيد، داراي چنان نگرش عميقي خواهيد شد كه هيچ نتوركري در دنيا از آن برخوردار نبوده است. - اگر كسي در حرفه‌تان از شما موفق‌تر است به اين خاطر است كه چيزهايي مي‌داند كه شما نمي‌دانيد. رقباي شما اين كتاب را مي‌خوانند و اگر شما نخوانيد ... - براي جدي گرفتن تجارت‌تان بايد ديدگاه صحيح داشته باشيد و براي برخورداري از ديدگاه صحيح به اين كتاب نياز داريد.

گرگ‌هايي كه آنها را دريده‌ام (تكنولوژي تغيير)

 • 12,000 تومان

گرگي پير هراز گاهي به مزرعه دهقاني دستبرد مي‌زد. سگ دهقان اما با وجود برخورداري از بنيه جواني و چالاكي، موفق به گرفتن گرگ پير نمي‌شد. روزي سگ به تعقيب گرگ پرداخت و تا رودخانه كه مرز مزرعه بود، او را دنبال مي‌كرد، ولي مثل هميشه گرگ از آب گذشت و سگ فقط به نظاره نشست. سگ از او پرسيد: «چرا با اينكه سن و سالي از تو گذشته است، نمي‌توانم به تو برسم؟» گرگ پير گفت: «تو به خاطر صاحبت به دنبال من مي‌دوي، اما من با انگيزه نجات جانم مي‌دوم.» گرگ پير با وجود ضعف بدني‌اش، سريع‌تر از سگ شكارچي مي‌دويد، زيرا انگيزه و دلايل بيشتر و مهم‌تري براي دويدن داشت. همه تفاوت‌ها از انگيزه‌هاي متفاوت ناشي مي‌شود.

چوپان دروغگوي زندگي خويشتنيم

 • 13,000 تومان

نويسنده در اين كتاب تلاش كرده است كه نشان دهد احساس ناتواني دليل بر ناتواني نيست. همه انسان‌ها پتانسيل خوشبخت شدن دارند. علت بي‌اعتمادي به خود صرفا نبود ادله كافي براي اثبات كفايت و صلاحيت است. شما موجودي نامحدوديد اما با باورهاي برآمده از تجربيات زندگي گذشته محدود مي‌شويد. روش‌هايي را نشان داده است تا به واسطه آن ذهنيت خود را نسبت به خود تغيير دهيد. زيرا انساني كه نتواند فكرش را تغيير دهد هيچ چيز را نمي‌تواند متحول كند. تغيير از درون و با تحول در چهارچوب‌هاي فكري آغاز مي‌شود. با خود فعلي خداحافظي كنيد تا «من» واقعي و آرماني را ملاقات كنيد.

به اسكيمو يخ بفروش (128 اصل طلايي براي فائق آمدن بر دلسردي ناشي از نه شنيدن رد شدن و مشكلات در نت‌ورك ماركتينگ و بازاريابي)

 • 13,000 تومان

اين كتاب را در وهله اول براي فعالان بخش بازاريابي شبكه‌اي نوشته‌ام، ولي به ‌صورت كلي، كتابي است مفيد فايده براي تمامي بازاريابان در تمام صنوف و براي همه آن‌هايي كه مي‌خواهند فعاليت و برنامه‌هاي تجاري و اقتصادي را در رشته‌اي خاص آغاز كنند. نت‌ورك ماركتينك، انسان‌ها را تغيير مي‌دهد، از آن‌ها افرادي خلاق و خودشكوفا و مدير و مدبر مي‌سازد. نت‌ورك ماركتينگ درمان قاطع بي‌پولي و بي‌شغلي است. با نت ورك ماركتينگ مي‌توان انفعال ريسك‌پذيري و افسردگي و سكون در زندگي را درمان كرد. علاج بي‌انگيزگي و بي‌كفايتي فردي و احساس نالايقي، بازاريابي شبكه‌اي است. نويسندگان و مشاوران بزرگ در زمينه موفقيت و تجارت، مانند رابرت كيوساكي، تريسي و زيگ زيگلار، بازاريابي شبكه‌اي را به‌ عنوان بهترين مقدمه براي آغاز كسب و كار و كارآفريني پيشنهاد مي‌كنند. فروش يخ به اسكيمو نمادي از انجام تكليفي دشوار و تقريبا ناممكن است. نت‌ورك ماركتينگ صحنه انجام مأموريت‌هاي سخت و ناممكن است. برنامه فروش يخ به اسكيموها شامل اهداف دشوار و بلندپروازانه است. در مسيرهاي دشوار، با موانع و بحران‌ها و خطرات سهمگين رو به رو مي‌شويم. نت‌ورك ماكتينگ به نوعي فروش يخ به اسكيموها است. در فصل اول اين كتاب كه شامل اصول يك تا هجده است، مي‌آموزيد كه چگونه در برابر دلسردي‌هاي ناشي از ردشدن غلبه كنيد. در فصل دوم ياد مي‌گيريد كه به چه شكل احتمال دريافت پاسخ‌هاي منفي را كاهش دهيد. در فصل انتهايي كتاب نيز به برخي واكنش‌هاي منفي مي‌پردازم كه احتمال دارد با آن‌ها مواجه شويد.

عامل تغيير باش نه معلول تقدير

 • 11,000 تومان

در گذشته‌اي نه چندان دور؛ درسميناري در لاس‌وگاس يكي از شركت كنندگان نزد من آمد و گفت: چهار سال پيش؛ وقتي شما براي اين شركت سخنراني مي‌كرديد به ما گفتند كه اگر هدف‌هاي روشن و نوشته شده داشته باشيم و براي به روز كردن مهارت‌هايمان پيوسته تلاش و هرگز تسليم نشويم؛ ميتوانيم در آمد خود را دو برابر كنيم. او گفت: خوب! شما بسيار در اشتباه بوديد. من در چهار سال گذشته همه رهنمودهاي شما را مو به مو اجرا كردم؛ ولي نه تنها در آمدم دو برابر نشد؛ بلكه درآمد من تا حدود ده برابر افزايش يافت. حتي براي خودم باور كردني نيست كه امروز نسبت به چهار سال قبل؛ يعني پيش از آنكه خود را وقف بهتر شدن در آنچه انجام مي‌دهم سازم؛ چقدر درآمدم بالا رفته است.

خودت را فتح كن نه دنيا را

 • 10,000 تومان

كشيش جديد دهكده وارد مراسم معارفه مي‌شد و مادر به دختر كوچكش اما (emma) آموزش مي‌داد: «اگر اسمت را پرسيد، بگو اما جين، اگر گفت چند سالت است، بگو هشت سال، اگر پرسيد تو را چه كسي ساخته، بگو خداوند مرا ساخته.»

بيا زندگي را بسازيم نه با زندگي بسازيم

 • 28,000 تومان

بيا زندگي را بسازيم نه با زندگي بسازيم

صفحه‌ی 1