فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پرزنت 1 دقيقه‌اي (مثل حرفه‌اي‌ها كسب و كار بازاريابي‌ شبكه‌اي‌تان را معرفي كنيد)
دل‌شكستگي (مدرسه زندگي)
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
در باب اعتماد به نفس (مدرسه زندگي)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
مشاجرات (مروري بر دعواهاي زن و شوهري)
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
خودشناسي
 • 43,000 تومان
 • با تخفیف: 43,000 تومان
سيري در كودكي (كندوكاوي در آسيب‌هاي دوران كودكي و نمود آن‌ها در بزرگسالي)
به زبان رنگ‌ها (با هركس به زبان خودش صحبت كنيد)
پسرقاپون (روش‌هاي عملي شكار شوهر)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
بله را بگيريد (آداب معاشرت با خانم‌ها)
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
چگونه عشق خود را پيدا كنيم (مدرسه زندگي)
 • 24,000 تومان
 • با تخفیف: 24,000 تومان
چرا با آدم عوضي ازدواج مي‌كنيم
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
راهبران( راهنماي گام به گام پرورش راهبران حرفه‌اي در بازار شبكه‌اي) جلد اول

پرزنت 1 دقيقه‌اي (مثل حرفه‌اي‌ها كسب و كار بازاريابي‌ شبكه‌اي‌تان را معرفي كنيد)

 • 60,000 تومان

چرا پيام‌هاي بازرگاني مي‌توانند محصولات خودشان را در 15 ثانيه يا 30 ثانيه معرفي كنند، و ما هم آن محصولات را مي‌خريم؟ آن وقت چرا براي فروش محصولات بازاريابي شبكه‌اي خودمان و معرفي اين فرصت كاري به 15 يا 30 دقيقه زمان نياز داريم؟ جوابش اين است كه پيام‌هاي بازرگاني از زبان خاص «بازاري» استفاده مي‌كنند و با استفاده از عبارت‌هاي حساب‌شده، مي‌توانند ظرف چند ثانيه پيام خود را به مخاطب منتقل كنند. پس ما از چه زباني استفاده مي‌كنيم؟ زبان اجتماعي. چرا؟ چون در مدرسه همين را به ما ياد داده‌اند. آنها تصور مي‌كردند قرار است... كارمند شويم! اگر مي‌خواهيم در بازاريابي شبكه‌اي موفق شويم، بايد عبارت‌هاي حساب‌شده و موثر را بياموزيم. زبان بازاري جواب مي‌دهد. اگر در اين زمينه فعاليت مي‌كنيم، همين الان بايد زبان بازاري را ياد بگيريم.

دل‌شكستگي (مدرسه زندگي)

 • 24,000 تومان

چه شب ها كه در آغوشش به خواب مي‌رفتم. و چه روزها كه از دلواپسي‌هايم برايش مي‌گفتم..... احساسات هم را درك مي‌كرديم... او بهترين دوستم بود... احساس مي‌كنيم يك بخش اساسي از وجودمان در هم شكسته است. نمي‌توانيم راحت توضيح دهيم كه چه مي‌كشيم. گاهي، براي چند ساعت، به نظر مي‌رسد كه انگار با اين موضوع كنار آمده‌ايم. بعد ناگهان يادمان مي‌آيد كه چه چيزي را از دست داده ايم و دنيا بر سرمان خراب مي‌شود. بارها از خودمان مي‌پرسيم چرا تركم كرد؟ احساس مي‌كنيم عيب از ما بوده. مگر چه كار كردم؟ در اين كتاب با پيش كشيدن مباحثي از روانشناسي، تاريخ، و مقداري فلسفه نشان مي دهيم كه اين درد مختص ما نيست، هنوز دوست داشتني هستيم و دوام خواهيم آورد، و حالمان خوب خواهد شد و مي‌توانيم رابطه جديدي را از سر بگيريم.

در باب اعتماد به نفس (مدرسه زندگي)

 • 45,000 تومان

در موفقيت‌ها و شكست‌ها يك خصلت نقش بسيار پررنگي بازي مي‌كند: اعتماد به نفس. به واقع، بسياري از دستاوردهاي بزرگ و كاميابي‌هاي سترگ، نه حاصل استعدادهاي عالي يا دانش متعالي، كه صرفا محصول اعتمادي است كه شخص به خودش دارد. شوربختانه اين ويژگي را در نظام آموزشي رسمي به ما ياد نمي‌دهند. اصولا اين طور به ما قبولانده اند كه اعتماد به نفس يك ويژگي نسبتا غيرعادي و ذاتي است كه هر كسي مقدار مشخص و ثابتي از آن را دارد. در واقع، اين حرف كاملا نادرست است. اعتماد به نفس يك مهارت است، نه يك عطيه ي الهي. و اين مهارت بر اساس مجموعه اي از عقايد درباره ي دنيا و جايگاه طبيعي ما در آن به دست مي آيد. اين عقايد را مي‌توان به طور نظام مند مطالعه نمود و به تدريج آن ها را آموخت، تا ريشه هاي ترديد و تسليم مفرط در ما خشكانده شود. هدف ما در اين كتاب نيز همين است.

مشاجرات (مروري بر دعواهاي زن و شوهري)

 • 28,000 تومان

هر زن و شوهري به طور متوسط سالانه بين سي تا پنجاه مشاجره ي حسابي دارند. منظور از «حسابي»، مشاجره اي است كه كاملا خارج از هنجارهاي گفتگوي متمدنانه باشد، چيزي كه آدم نمي‌تواند از آن فيلم بگيرد و به دوستانش نشان دهد. با توجه به استرس شديدي كه اين مشاجره‌ها به ما وارد مي‌كند، مي‌توانيم از جامعه مدرن انتظار داشته باشيم توجه شاياني به اين موضوع بكند و منابع فراواني را به اين موضوع اختصاص دهد كه چرا اين مشاجرات روي مي‌دهد و چطور مي‌توانيم به طور مؤثرتري آن‌ها را آرام و برطرف كنيم. اين كتاب، يكي از آن منابع است.

خودشناسي

 • 43,000 تومان

ما بر اين باوريم كه گام نخست در مسير موفقيت خودشناسي است. تنها وقتي درك و تصور درستي از خودمان و شخصيت‌مان داشته باشيم مي‌توانيم تصميم‌هاي مطمئن، بخصوص در زمينه مسائل عاطفي و كاري، بگيريم. متأسفانه، ابزار مناسب و تكنيك‌هاي درست خودشناسي و كسب موفقيت را نمي‌توان به سادگي پيدا كرد. اين جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محيط كار به ما آموزش نمي‌دهند. بسياري از ما درگير زندگي مي‌شويم بدون آنكه اصلا بفهميم در پس ذهن‌مان چه مي‌گذرد. به همين دليل، مدرسه زندگي شكل گرفت؛ تا منبعي باشد براي كمك به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌ مان هم در حوزه كاري و هم اجتماعي. مي‌خواهيم با كمك مدرسه زندگي ياد بگيريم به آرامش برسيم و از زندگي مان بيشتر لذت ببريم.

سيري در كودكي (كندوكاوي در آسيب‌هاي دوران كودكي و نمود آن‌ها در بزرگسالي)

 • 28,000 تومان

شخصيت امروز ما در بزرگسالي تا حد بسيار زيادي متأثر از رويدادهايي است كه تا قبل از جشن تولد پانزده سالگيمان رخ داده است. نوع نگاه ما به عشق و نحوه رفتار ما در روابط عاطفي، نوع آدم‌هايي كه برايمان جذاب مي‌نمايند، درك ما از موفقيت، و رويكردمان به كار، جملگي، تحت تأثير رويدادهايي است كه در دوران كودكي برايمان اتفاق افتاده است. ما مجبور نيستيم زنداني گذشته خود بمانيم. اما براي رهايي از قيد و بندهاي پيشينه ي خود نخست بايد از وجود آن ها و ماهيت آن ها كاملا آگاه شويم. در اين كتاب با مفهوم رشد شخصيت، مفهوم ميراث عاطفي، شكل گيري برداشت شخص از خوب يا بد بودن، و تأثير كيفيت روابط عاطفي والدين بر ما در انتخاب يار / همسر براي خود آشنا مي شويم. در هر مبحث، پس از ريشه يابي موضوع، راهكارهاي واقع بينانه براي رفع مشكل پيشنهاد مي‌شود.

به زبان رنگ‌ها (با هركس به زبان خودش صحبت كنيد)

 • 24,000 تومان

مشتري احتماالي معمولا خيلي زود درباره ما قضاوت مي‌كند يعني ظرف چند ثانيه اول. منصفانه نيست اما واقعيت همين است. براي اينكه مطمئن شويم مشتري به حرف‌هاي ما با دقت گوش مي‌كند بايد قلق او را به دست بياوريم و در كمترين زمان تشخصيص دهيم كه تيپ شخصيتي‌اش چيست و با زبان خودش با او صحبت كنيم.

پسرقاپون (روش‌هاي عملي شكار شوهر)

 • 35,000 تومان

واقعا فكر مي‌كنيد شوهر پيدا نمي‌شود؟ فكر مي‌كنيد كسي از شما خوشش نمي‌آيد؟ يا فكر مي‌كنيد سر و زبان نداريد؟ يا هر كس كه به طرفتان مي‌آيد او را مي‌‌پرانيد يا آن كساني كه به طرف‌تان مي‌آيند آش دهان سوزي نيستند؟ يا آن كه از او خوشتان مي‌آيد پا پيش نمي‌گذارد؟ يا احساس مي‌كنيد دارد از شما سوء استفاده مي‌كند و سر كارتان گذاشته؟ عيب از كجاست؟ نكند از ظاهرتان است؟ يا شايد زياد حرف مي‌زنيد؟ يا حرف‌هاي نابجا مي‌زنيد؟ بيشتر از اين وقت خودتان را تلف نكنيد، بايد ياد بگيريد پسر دلخواهتان را بقاپيد!

بله را بگيريد (آداب معاشرت با خانم‌ها)

 • 22,000 تومان

بخش زيادي از طلاق‌ها و شكست‌هاي عاطفي به علت عدم آشنايي زن و مرد با الگوهاي رفتاري يكديگر است. چه انرژي‌ها، سرمايه‌ها، استعدادها و زندگي‌ها هدر مي‌رود به خاطر اينكه فردي شكست عشقي يا عاطفي خورده و روحيه‌اش خراب شده، و كلا از كار و زندگي افتاده، چرا؟ چون مثلا به دختري ابراز علاقه كرده و جواب منفي شنيده و ديگر دل و دماغ درس خواندن، كار كردن و نفس كشيدن ندارد. اگر مثل بچه آدم اظهار علاقه مي‌كرد احتمالا جواب مثبت مي گرفت و صبح روز بعد با انرژي مضاعف بيدار مي‌شد و سر كار مي‌رفت. با خواندن اين كتاب تا حد زيادي از اين اشتباهات جلوگيري مي‌شود و طرز رفتار صحيح با دخترها را مي‌آموزيد.

چگونه عشق خود را پيدا كنيم (مدرسه زندگي)

 • 24,000 تومان

ما بر اين باوريم كه گام نخست در مسير موفيت خودشناسي است. تنها وقتي درك و تصور درستي از خودمان و شخصيت‌مان داشته باشيم مي‌توانيم تصميم ‌هاي مطمئن بخصوص در زمينه‌ي مسائل عاطفي و كاري بگيريم. متاسفانه ، ابزار مناسب و تكنيك‌هاي درست خودشناسي و كسب موفقيت را نمي‌توان به سادگي پيدا كرد. اين جور مسائل را نه در مدرسه ، نه در دانشگاه و نه در محيط كار به ما آموزش نمي‌دهند. بسياري از ما درگير زندگي مي‌شويم بدون آنكه اصلا بفهميم در پس ذهنمان چه مي‌گذرد. ميخواهيم با كمك مدرسه‌ي زندگي ياد بگيريم به آرامش برسيم و از زندگي‌مان بيشتر لذت ببريم.

چرا با آدم عوضي ازدواج مي‌كنيم

 • 18,000 تومان

ما بر اين باوريم كه گام نخست در مسير موفقيت خودشناسي است. تنها وقتي درك و تصور درستي از خودمان و شخصيت‌مان داشته باشيم مي‌توانيم تصميم‌هاي مطمئن، به خصوص در زمينه مسائل عاطفي و كاري، بگيريم. متاسفانه، ابزار مناسب و تكنيك‌هاي درست خودشناسي و كسب موفقيت را نمي‌توان به سادگي پيدا كرد. اين جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محيط كار به ما آموزش نمي‌دهند. بسياري از ما درگير زندگي مي‌شويم بدون آن‌كه اصلا بفهميم در پس ذهن‌مان چه مي‌گذرد. به همين دليل، مدرسه زندگي شكل گرفت؛ تا منبعي باشدبراي كمك به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط‌مان هم در حوزه خانوادگي، هم اجتماعي، و هم شغلي. مي‌خواهيم با كمك مدرسه زندگي ياد بگيريم به آرامش برسيم و از زندگي‌مان بيشتر لذت ببريم.

راهبران( راهنماي گام به گام پرورش راهبران حرفه‌اي در بازار شبكه‌اي) جلد اول

 • 49,000 تومان

راهبري مهارت و موضوع مهمي است. اين كتاب ادعا ندارد كه شامل تمام اصول و مهارت‌هاي لازم جهت تسلط‌يابي بر مبحث راهبري مي‌شود. اين كتاب فقط براي شروع است، اما بالاخره بايد از جايي شروع كنيم، اينطور نيست؟ اگر ندانيم كه چه چيزهايي را نمي‌دانيم، بهترين گزينه شروع است. اين كتاب قاعده مهارت‌ها و روش‌هاي «چگونه انجام دادن» را شرح مي‌دهد، گر چه قطعا همه آن‌ها را به طور كامل در بر ندارد. مانند هر مبحث ديگري، ابتدا مقدمات و مباحث اوليه راهبري را ياد مي‌گيريم و سپس سراغ مباحث پيشرفته‌تر مي‌رويم. براي همين است كه اين كتاب «جلد اول» نام دارد. موضوع اين كتاب يك غول عظيم‌الجثه است به اسم مشكلات.

1  2  3  صفحه‌ی 1