فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مداخله رفتاري در مدارس (استراتژي‌هاي مثبت مبتني بر شواهد)
پرسش (1 فرمول كاربردي براي اينكه دقيقا بفهميد مشتريان چه چيزي مي‌خواهند بخرند)
توقف سيال (نكته‌ها ايده‌ها و فنون معامله براي معامله‌گران در بازار)
مديريت معامله (نكات ايده‌ها و تكنيك‌ها براي معامله‌گران بازار سرمايه)
معامله‌‌گري سودآور با كين (الگوي 5 نقطه‌اي كاملا جديد)
سرمايه‌گذار رفتاري
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
جعبه ابزار تحقيقات بازار
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
بازاريابي 5/0 (فناوري براي بشريت)
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
استراتژي مبتني بر سناريو (هدايت آينده رويكرد استوار)
بايدها و نبايدها در مديريت منابع انساني
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
تحليل بنيادي كاربردي در بازارهاي داخلي و بين‌المللي
دشمن خوني (رازها و دروغ‌هاي استارت‌آپ‌هاي سيليكون‌ولي)

مداخله رفتاري در مدارس (استراتژي‌هاي مثبت مبتني بر شواهد)

 • 199,000 تومان

اين كتاب با در نظر گرفتن فراواني حمايت تجربي از مداخلات رفتاري‌شناختي و رفتاري همراه با ضرورت آگاهي روانشناسان مدرسه و ساير پرسنل از اين مداخلات، چاپ شده است. به عبارت ديگر اين كتاب، اطلاعاتي درباره استراتژي‌هاي رفتاري مثبت مبتني بر شواهد براي استفاده در مدارس در اختيار خوانندگان قرار مي‌دهد. همچنين سعي شده است تا محتواي كتاب در يك قالب مختصر، قابل فهم و با خوانش آسان ارائه شود.

پرسش (1 فرمول كاربردي براي اينكه دقيقا بفهميد مشتريان چه چيزي مي‌خواهند بخرند)

 • 70,000 تومان

كتاب «پرسش» به شما نشان مي‌دهد كه مشتريان واقعي شما چه كساني هستند؟ دقيقا چه چيزي مي‌خواهند بخرند؟ چگونه مي‌توانيد آنها را به طرفداران دو آتيشه خود تبديل كنيد؟ و چگونه مي‌توانيد كسب و كار خود را ارتقا دهيد؟ به نظرم فرمول پرسش نقش يك مسكن در ابتدا و يك ويتامين را در انتها براي كسب و كارهاي امروزي ايفا مي‌نمايد. اين فرمول با دو محور سوالات منفي و سوالات مربوط به گذشته، مشتريان شما را از يك فيلتر جدي عبور مي‌دهد كه در خلال كتاب به يادگيري تكنيك‌ها و روش‌هاي آن در قالب چهار سبك از نظرسنجي به تفكيك خواهيم پرداخت.

توقف سيال (نكته‌ها ايده‌ها و فنون معامله براي معامله‌گران در بازار)

 • 75,000 تومان

اين كليشه كه «قبل از ضرر‏، سود را بردار» بيهوده نيست اما اگر اين سود، ضرر و هزينه‌هاي شما را در برنگيرد، بي‌ترديد ورشكست خواهيد شد. هدف اين كتاب ارائه‌ي راهكار به خواننده براي استفاده در بخش‌هاي خاصي از برنامه‌ي معاملاتي است. توقف سيال به گونه‌اي طراحي شده كه سودهاي موجود در يك معامله موفق را به حداكثر برساند و براي اين رويكرد از رفتار قيمت براي تصميم‌گيري‌ها بهره ببرد.

مديريت معامله (نكات ايده‌ها و تكنيك‌ها براي معامله‌گران بازار سرمايه)

 • 75,000 تومان

مديريت معامله عبارت‌است از كارهايي كه بايد براي مديريت فعالانه كل فرآيند معامله انجام داد. در واقع اين فرآيند پيش از فشاردادن دكمه خريد يا فروش آغاز شده و تا زماني كه پوزيشن بسته نشود، ادامه خواهد داشت. در اين كتاب تلاش شده تا چگونگي مديريت معامله به گونه‌اي تشريح شود كه گويي خواننده خود در حال انجام اين معاملات است. يكي از ويژگي‌هاي برجسته اين كتاب، ارائه مثال‌هاي كاربردي و واقع‌گرايانه براي همراه كردن خوانندگان است. شما در اين مثال‌ها به همراه نويسنده وارد معامله شده، روند و شرايط را بررسي كرده و در نهايت در جاي مناسب از معامله خارج مي‌شويد. در واقع خواننده با مطالعه اين كتاب با چگونگي مديريت فعالانه يك معامله آشنا شده و در نهايت با تركيب مطالب ارائه شده در اين كتاب با اطلاعات و دانش خود، مي‌تواند يك برنامه معامله‌گري قابل اطمينان و منحصربه‌فرد طراحي كند؛ زيرا در نهايت هر معامله‌گر بايد بر اساس اولويت‌ها، توانايي‌ها و ويژگي‌هاي روانشناختي خود اين برنامه را تعيين كرده و معاملات خود را مديريت كند.

معامله‌‌گري سودآور با كين (الگوي 5 نقطه‌اي كاملا جديد)

 • 90,000 تومان

اين كتاب براي من واقعا مثل يك ماجراجويي بود اميدوارم براي مخاطب نيز همينطور باشد. دو عدد كاملا جديد را براي اولين بار در اين كتاب منتشر كردم كه از فيبوناچي مشتق شده‌اند. همچنين الگوي 5 نقطه‌اي كاملا جديدي را بر اساس اين اعداد كشف و طراحي كردم. البته گمان مي‌كنم كارم فراتر از اين حرف‌ها بوده است. بنظرم مفاهيم بسيار پيشرفته‌اي را در خصوص الگوها و اعداد فيبوناچي ارائه كردم كه هيچ‌جاي ديگر يافت نمي‌شود.

سرمايه‌گذار رفتاري

 • 60,000 تومان

سرمايه گذار رفتاري پيش از ورود به مباحث مربوط به ساخت سبد، ماهيت بشري انسان را در چهار بخش زير به خوبي تبيين مي‌كند: بخش اول: توصيفي از موانع جامعه شناسي، عصب شناسي و روانشناسي پيش روي تصميمات سرمايه گذاري درست فراهم مي‌كند. خوانندگان شناخت جديدي نسبت به نحوه اثرگذاري عوامل بيروني بر تصميمات كسب مي‌كنند و با اثرات اين عوامل بر انتخاب سرمايه گذاري آشنا مي‌شوند. بخش دوم: حول چهار تمايل اصلي روانشناسي است كه بر رفتار سرمايه گذاري اثر مي گذارند. اگرچه رفتار انساني بي ترديد پيچيده است، تصميمات سرمايه گذاري، عمدتا از يكي از اين چهار عامل اثر مي پذيرند. بخش سوم: از فصول اول و دوم نتيجه گيري مي‌كند و تمرين عملي براي غلبه بر مشكلات فوق فراهم مي‌كند. بخش چهارم: اين بخش روش سومي براي سرمايه گذاري فراهم مي‌كند كه با واقعيت‌هاي نواقص بافتاري و رفتاري سازگار است. خوانندگان از زيربناهاي روانشناسي رويكردهاي سرمايه گذاري رايج درك عميق تري پيدا مي‌كنند و متوجه مي‌شوند كه چرا انواع سرمايه گذاري‌هاي موفق، روانشناسي را در قلب خود دارند.

جعبه ابزار تحقيقات بازار

 • 150,000 تومان

اگر در دامنه­ ي مخاطبين اصلي اين كتاب قرار گرفته­ ايد، بنابراين يك كارآموز هستيد و نه يك متخصص. يكي از مشاركت‌هاي مهم كتاب، جهت دادن شما به سمت مطالعه بيشتر است. اين كتاب به شما خواهد گفت چكش چيست، با ميخ چكار مي‌كند، چه زماني براي زدن ميخ، كاربردي است و چه زماني بهتر است كه از پيچ و آچار استفاده كنيد اما نجاري به شما ياد نخواهد داد. بطور خلاصه، مخاطب هدف براي كتاب، شخصي است كه خودش را در كسب­ وكار، تثبيت كرده باشد نه كسي كه هرگز شغلي نداشته است تا يك دوره تحقيقات بازار يا هر دوره كسب­وكار ديگري گرفته باشد.

بازاريابي 5/0 (فناوري براي بشريت)

 • 100,000 تومان

فيليپ كاتلر توانايي شگفت انگيزي در ايجاد شفافيت در بازاريابي گذشتهء حالء آينده ء داردء او به خوبي مي‌داند چه چيزي بايد پايدار باشد و چه چيزي بايد تغيير كند. آنچه واقعا مرا در مورد اين كتاب تحت تاثير قرار مي‌دهد. اين است كه چگونه اين كتاب قدرت فناوري‌هاي مدرن و نظام ارزشي نوظهور بشريت را يكپارچه مي‌كند.

استراتژي مبتني بر سناريو (هدايت آينده رويكرد استوار)

 • 60,000 تومان

اگر درباره تحولات امكان‌پذير در آينده پيش از آن كه واقعا اتفاق بيافتند بيانديشيد، در نتيجه فضا و فرصت‌هايي را براي پاسخگويي به آن‌ها ايجاد خواهيد كرد. وقتي كه شما جلوتر از مسائل باشيد مي‌توانيد گزينه‌هاي جايگزيني را به جاي غرق شدن در مسائل به‌وجود آوريد. اين رويكرد آينده‌نگر بسيار ارزشمندتر از رويكرد حل مساله است كه بر اساس آن بعد از وقوع يا تنها براي پاسخ‌گويي به بحران‌ها، اقداماتي صورت مي‌گيرد و متاسفانه رويكرد غالب بسياري از مديران نيز چنين مي‌باشد. در حاليكه يك متفكر استراتژيك در خصوص آينده هشيار بوده و ديدي فراتر از به‌ دست آوردن سود صرف و اهداف كوتاه مدت دارد. وي با رويكرد سناريو، گزينه‌هاي اقدام و حذف را در افق بلند مدت پرورش و در زمان مناسب به جاي واكنش، كنشي آگاهانه و برنامه ريزي شده را در اولويت امور قرار مي‌دهد

بايدها و نبايدها در مديريت منابع انساني

 • 25,000 تومان

در اين كتاب ابتدا مطالبي در زمينه بازاريابي و جذب نيروي انساني كه اولين گام در مديريت منابع انساني است، ارائه مي‌شود. سپس به آموزش مديريت استعداد و دلبسته كردن كاركنان پرداخته مي‌شود. مسائل حقوق و مزايا و جبران خدمت در فصول بعدي مطرح مي‌شود. در ادامه توصيه‌هايي براي حفظ كاركنان، قانون‌مداري و تبعيت از قوانين و مقررات بيان مي‌شود. در پايان مباحث اخلاق كسب و كار، استراتژي منابع انساني، مديريت تحول و مديريت بحران و ادغام كسب وكارهاي مشترك بررسي مي‌شود.

تحليل بنيادي كاربردي در بازارهاي داخلي و بين‌المللي

 • 150,000 تومان

كتاب حاضر، به صورتي ساده و با استفاده از مثال‌هاي متعدد، به بيان تجربيات مختلف از تحليل بنيادي و ابزارهاي نوين مورداستفاده آن در بازارهاي جهاني پرداخته است. آنچه اين كتاب را از ساير كتاب‌هاي تحليل بنيادي متمايز مي‌كند، بيان ساده آن است كه به‌صورت كاملاً مفهومي به بيان اساس تحليل بنيادي و ابزارهاي نوين آن پرداخته است. فصل اول: تحليل بنيادي چيست و چرا بايد از آن استفاده كنيد فصل دوم: چگونه تحليل بنيادي انجام دهيم فصل سوم: كسب سود با استفاده از تحليل بنيادي فصل چهارم: خبره شدن در تحليل بنيادي فصل پنجم: بخش ده ها

دشمن خوني (رازها و دروغ‌هاي استارت‌آپ‌هاي سيليكون‌ولي)

 • 65,000 تومان

اين كتاب بر اساس صدها مصاحبه با حدود 150 نفر نوشته شده كه بيش از 60 نفر از آن‌ها كارمندان سابق شركت ترانوس هستند. اسامي اكثر مردان و زناني كه به عنوان شخصيت راوي در اين كتاب بيان شده‌اند، واقعي است، اما برخي نيز خواسته‌اند هويتشان فاش نشود: چرا كه مي‌ترسيدند شركت به اقدام تلافي‌جويانه دست بزند يا پايشان به بازپرسي‌هاي وزارت دادگستري باز شود. نقل قول‌هاي موجود در متن كه برگرفته از ايميل‌ها يا اسناد است، كلمه به كلمه مطابق بر اصل آن بوده است.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1