فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
توده يخي ما در حال ذوب شدن است
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
آموزش هوش هيجاني به كودكان (راهنماي والدين و مربيان)
7 مهارت موثر مربيگري (تحقق توان دروني افراد گروه‌ها و سازمان‌ها)
تغيير شيوه رهبري (11 تغيير مهم كه هر رهبري بايد پذيرا باشد)
قدرت درون تو
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
مربي‌گري براي عملكرد بهتر
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
مديريت خشم (چگونه خشم خود را كنترل كنيم بر خودمان مسلط باشيم و زندگي شادتري داشته باشيم)
باور كن تا به دست بياوري
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
براي موفقيت زاده شده‌اي
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان

چگونه كارها را انجام دهيم (الگوهاي فكريتان را بشناسيد گذشته‌تان را التيام بخشيد و خودتان را از نو بسازيد)

 • 160,000 تومان

دكتر نيكول لپرا، روان‌شناس، كه از محدوديت‌هاي درمان‌هاي سنتي احساس نارضايتي مي‌كرد و مي‌خواست به خود و بيمارانش بيشتر كمك كند، سفري را به‌منظور بهبود ذهني، جسمي و روحي آغاز كرد تا بتواند ابزار لازم براي خوددرماني را در اختيار افراد قرار دهد‌. او پس از آنكه خودش تأثير اين تغييرات را در زندگي‌اش تجربه كرد، آموخته‌هايش را با ديگران سهيم شد و خيلي زود (روان‌شناسي كل‌نگر) پا به عرصه‌ي وجود گذاشت. او در اين كتاب اصول خوددرماني را عنوان كرده و به خواننده كمك مي‌كند زندگي بهتر و شادتري داشته باشد. او براساس تحقيقات و يافته‌هاي علمي جديد به ما كمك مي‌كند دريابيم كه چطور تجربيات و تروماهاي دوران كودكي در ما زنده مي‌ماند و بر جسم‌مان تأثير مي‌گذارد. اين اختلالات مي‌تواند در جسم‌مان ماندگار شود و باعث شود احساس ناراحتي و بيماري كنيم. دكتر لپرا در اين كتاب ابزارهايي در اختيار خواننده قرار مي‌دهد تا بتواند از رفتارهاي مخرب رهايي يابد و زندگي‌اش را دوباره بسازد.

توده يخي ما در حال ذوب شدن است

 • 35,000 تومان

همه ما در طول زندگي با حوادث و چالش‌هايي روبه‌رو مي‌شويم اما عده كمي از ما شيوه درستي را براي غلبه بر مشكلات پيدا مي‌كنيم. پروفسور جان كاتر و همكار خلاق او، هولگر راتگبر، با چنين دغدغه خاطري، تحقيقات ارزشمندي را در چارچوب هشت مرحله مهم انجام داده‌اند كه به تغييرات مثبت و موفقي منجر شده است. اين مراحل به همه افراد، از مديران اجرايي يك سازمان گرفته تا دانش‌آموزان دبيرستاني، كمك مي‌كند تا با يك تصميم‌گيري عاقلانه، خلاقيت بيشتر، سردرگمي و استرس كمتر، از ميان توده‌هاي يخ عبور كنند و به قله موفقيت دست يابند.

آموزش هوش هيجاني به كودكان (راهنماي والدين و مربيان)

 • 40,000 تومان

كتاب حاضر، از مجموعه كتاب‌هاي «زندگي مثبت» است كه نگارنده در آن سعي دارد، هوش‌ هيجاني را به صورت گام ‌به گام و از طريق روش‌هايي چون، مشاهده كردن؛ آموزش مقابله با استرس؛ قصه‌گويي؛ شعر؛ نمايش؛ موسيقي و راهبردهاي رفتاري و تعاملات كلاسي به مربيان و والدين آموزش دهد تا كودكان بتوانند هيجان‌هاي اصلي خود نظير شادي، اندوه و خشم را بشناسند، احساسات يكديگر را درك كنند و به شكل مناسبي به آن پاسخ دهند. شايان ذكر است نگارنده در هر بخش آموزشي، سؤالاتي را مرتبط با متن، براي بررسي بيش‌تر موضوع طرح كرده است.

7 مهارت موثر مربيگري (تحقق توان دروني افراد گروه‌ها و سازمان‌ها)

 • 62,000 تومان

مربيگري يك فعاليت حمايتي و تسهيلگر به منظور ايجاد تغييري مثبت، يادگيري اثربخش و يا رشد در عملكرد افراد است. يك مربي با «ايجاد اعتمادي مستحكم»، «توان دروني» افراد را به چالش كشيده و به آن‌ها كمك مي‌كند با گره زدن اهداف مهم زندگي‌شان به «تعهد دروني،، در عمل «مجري روياهايشان» باشند. مربي حرفه‌اي مهارت‌هايي را در خود نهادينه مي‌كند كه همچون بال‌هاي پرواز او عمل مي‌كنند: پرورش شايستگي‌هايي كه قابليت «اعتماد آفريني» و به «چالش پارادايم‌هاي موجود» را مقدور مي‌سازد، «شفافيت در تفكر و استراتژي‌ها» ايجاد كرده، «اجراي گام به گام اهداف» را ميسر و «بازخوردهاي سازنده» فراهم مي‌كند، «استعدادهاي دروني» را به كار گرفته و «عملكردهاي متوسطه» را ارتقا مي‌دهد. مربي قلبا باور دارد هميشه و هميشه امكان بهتر شدن و رضايتمندتر شد وجود دارد و اين مهم با پرورش و تقويت مهارت‌هاي اثربخش رقم مي‌خورد.

تغيير شيوه رهبري (11 تغيير مهم كه هر رهبري بايد پذيرا باشد)

 • 45,000 تومان

در دنياي امروز كه همه‌چيز به سرعت پيش مي‌رود، رهبران ديگر قادر نيستند با تكيه بر اصول و راهبردهاي قديمي به موفقيتي دست پيدا كنند. جان مكسول كه در زمينه آموزش‌هاي رهبري چهره‌اي موفق، با سابقه و شناخته شده در سطح جهان است، راز تبديل شدن به رهبري توانمند و تاثيرگذار در عصر حاضر را تغيير در شيوه رهبري مي‌داند. مكسول در اين كتاب به خوانندگان خود كمك مي‌كند تا توانايي و تمايل ايجاد تغييرات لازم در شيوه رهبري خود را كسب كنند و بدين وسيله شرايط را براي رشد فردي و سازماني خود مهيا سازند. او در فصولي مجزا يازده تغييري كه خود در شيوه رهبري‌اش ايجاد كرده را بيان مي‌دارد و با بياني ملموس نقش هر كدام از اين تغييرات را در دستيابي‌اش به پيشرفت مطرح مي‌كند.

قدرت درون تو

 • 40,000 تومان

بسياري از ما خود را عقب نگه مي‌داريم، چرا كه اكيدا باورمان شده كه توانايي‌هايمان محدودند. اما اگر محدوديت‌هايي كه در تصورمان است فقط يك خيال باطل باشند چه؟ در كتاب «قدرت درون تو» جان مكسول به معرفي و آزمودن هفده ظرفيت كليدي كه هر كدام از ما مالك آن هستيم مي‌پردازد. برخي از اين ظرفيت‌ها با ما متولد مي‌شوند؛ از جمله اين‌كه چگونه مي‌انديشيم و يا چگونه به‌طور طبيعي با ديگران ارتباط برقرار مي‌كنيم. باقي موارد انتخاب‌هايي هستند كه اغلب در ضمير ناخودآگاه ما وجود دارند و شامل چيزهايي مثل طرز فكرمان و يا قوانين شخصي‌مان مي‌شوند، كه همگي قابل گسترش هستند. مكسول به ما توصيه‌هايي كاربردي و واضح مي‌دهد تا بدانيم كه در هر يك از اين حوزه‌ها چه كار مي‌توانيم انجام دهيم كه رشد كنيم. با آموختن اينكه چطور عواطفمان را مديريت كنيم و سطح انرژي‌مان را در جهت غلبه بر به تعويق انداختن كارها بالا ببريم، و از سويي ديگر راحت‌تر ريسك‌پذيري كنيم، به مرور مي‌بينيم كه انتظاراتمان با موفقيت مواجه گشته و تبديل به فردي مي‌شويم كه از تصورمان خيلي بهتر است.

مربي‌گري براي عملكرد بهتر

 • 130,000 تومان

اين كتاب يكي از موفق‌ترين كتاب‌هاي سر جان ويتمور است. در اين كتاب بخش‌هاي جديد نوشته شده در مورد رهبري براي عملكرد بهتر و تغيير از طريق مربي‌گري فرافردي بسيار جالب توجه است. اين مطالب به‌روز و مرتبط هستند و چالش‌هاي مهمي را در ذهن مخاطب ايجاد مي‌كنند.

مديريت خشم (چگونه خشم خود را كنترل كنيم بر خودمان مسلط باشيم و زندگي شادتري داشته باشيم)

 • 58,000 تومان

اگر مي‌خواهيد زندگي موفق‌تر، سالم‌تر و شادتري داشته باشيد، بايد بياموزيد بر احساسات منفي غلبه كنيد. احساسات خام و قوي مانند خشم، اغلب شادي و پيشرفت را از ما مي‌ربايند. خشم نه تنها از نظر عاطفي سوزان است بلكه از نظر رواني و جسمي هم آسيب‌زننده است. متاسفانه اكثر مردم خشم خود را مدت‌ها نگه مي‌دارند يا به روش‌هاي نامناسب و مخرب با آن دست و پنجه نرم مي‌كنند. تعجبي ندارد كه بسياري از مردم در شغل، كسب و كار و روابط خود به آن ميزان از موفقيت و شادي كه مي‌خواهند،‌دست نمي‌يابند...

باور كن تا به دست بياوري

 • 50,000 تومان

رازهاي داشتن زندگي شادتر و پر از موفقيت را كشف كنيد. اگر احساس مي‌كنيد يك جا گير كرده‌ايد، بايد با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم كنيد يا نمي‌توانيد افكار منفي‌تان را رها كنيد، اين كتاب شما را در مسير درست قرار مي‌دهد. اين كتاب پر از توصيه‌هاي كاربردي و آگاهي‌‌دهنده از نويسنده معروف است. برايان تريسي به همراه كريستينا اشتاين روان‌درمان، به طور تخصصي توصيه‌ها و تجربه‌هاي خود را ارائه مي‌دهند و اين كتاب واقعا زندگي شما را تغيير خواهد داد به طوري كه هم در توسعه فردي و هم در ارتقاي روابط با ديگران پيشرفت چشمگيري داشته باشيد.

براي موفقيت زاده شده‌اي

 • 58,000 تومان

كتاب حاضر، خلاصه چهل سال تجربه «زيگ زيگلار» در حيطه تحول زندگي است. براي كساني كه خواهان رشد و پيشرفت در تمام ابعاد زندگي‌شان هستند، اين كتاب حاوي تمريناتي ساده و كاربردي است و خوانندگان را راهنمايي مي‌كند كه بر اساس استراتژي «برنامه‌ريزي ـ كسب آمادگي ـ توقع موفقيت» به اهداف خود دست يابند. رويكرد «زندگي متعادل در تمام ابعاد» زيگ زيگلار، زندگي ميليون‌ها انسان را متحول كرده است تا از سلامتي، معناي تازه‌اي از عشق و شادماني براي خانواده و دوستان، امنيت و استقلال مالي و آرامش روحي و رواني لذت ببرند.

صفحه‌ی 1