فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كودك و رشد شتاب‌زده
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
پسرت تنبل نيست (كليد‌هاي تربيت كودكان و نوجوانان)
كتاب كليدهاي پرورش تفكر در كودكان (8 تا 12 سال)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
اصول كاركرد مغز در نوجوانان
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
نقش بازي در رشد كودك (يادگيري از طريق تجربه اتفاقات طبيعي)
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
هرگز بازنگرد (ده كاري كه هرگز تكرار نخواهيد كرد)
101 بازي جديد مهارت‌هاي زندگي براي بچه‌ها آموزش رشد همراه شدن (رده سني 9تا 15 سال)
101 بازي موزيكال براي بچه‌‌ها (سرگرمي و آموزش با ريتم و موسيقي)
قواعد تربيت كودك نوپا (روش‌هاي موثر براي كنترل خشم غلبه بر چالش‌ها و كمك به رشد كودك شما)
هيچ كودكي بي‌عيب نيست (به فرزندان خوب همان‌گونه كه هستند عشق بورزيد)
ظاهر خود را دوست داشته باشيم: برنامه‌اي گام به گام براي غلبه بر مشكلات تصوير بدني

كودك و رشد شتاب‌زده

 • 100,000 تومان

دكتر ديويد الكايند استاد رشته رشد كودك در دپارتمان اليوت - پيرسون در دانشگاه تافتز است. وي از طريق نوشتارها، حضور در رسانه‌ها و سخنراني‌هاي خود در آمريكا و خارج از كشور، به عنوان يكي از مدافعان پيشرو براي حفظ «كودكي» شناخته مي شود. از اين نويسنده كتاب‌هاي ديگري نظير «بزرگ شدند ولي به جايي نرسيدند» و «نقش بازي در رشد كودك» نيز به چاپ رسيده است. او در شهر بوستون در كشور آمريكا زندگي مي كند.

پسرت تنبل نيست (كليد‌هاي تربيت كودكان و نوجوانان)

 • 85,000 تومان

دكتر آدام پرايس روانشناسي با بيش از 20 سال تجربه كار با كودكان، نوجوانان‏، بزرگسالان، زوج‌ها و خانواده‌ها است. او در اختلالات يادگيري و اختلال كمبود توجه و بيش‌فعالي متخصص است و سابقه طولاني در كار كردن بر روي اين موضوعات دارد. او همچنين در كار كردن با نوجواناني كه فاقد انگيزه هستند تخصص دارد و گروه‌هاي اجتماعي مختلفي را براي كودكان و نوجوانان راه‌اندازي كرده است. تا ‌به حال از دكتر پرايس مقالات مختلفي درباره خانواده و درمان كودكان در مجلات علمي، كتاب‌ها و روزنامه‌ها، از جمله روزنامه «وال استريت ژورنال» و «دايره خانواده» چاپ شده است. او به دفعات درباره موضوعات مربوط به رشد كودكان و اختلالات يادگيري براي والدين و معلمان سخنراني كرده و در برنامه‌هاي مختلف تلويزيوني و راديويي از جمله «روز بخير نيويورك» حاضر شده و به بحث درباره موضوعات گوناگوني مانند انضباط‌دهي به كودكان و تاثير بازي‌هاي ويدئويي بر كودكان پرداخته است.

كتاب كليدهاي پرورش تفكر در كودكان (8 تا 12 سال)

 • 95,000 تومان

دكتر ميرنابي. شور روان‌شناس پرورشي و استاد دانشكده روان‌شناسي دانشگاه دركسل است. برنامه «مي‌توانم حل مشكل كنم» يا «روش حل مشكل»او تا به حال توسط سازمان‌هاي مختلف در آمريكا مورد استفاده قرار گرفته است؛ سازمان‌هايي همچون: «دفتر دادگستري و پيشگيري از بزهكاري نوجوانان آمريكا»، «انجمن روان‌شناسان مدارس آمريكا» و «وزارت آموزش و پرورش آمريكا».او به خاطر خلق چنين برنامه‌اي موفق به دريافت جايزه از انجمن روان‌شناسي آمريكا و انجمن بهداشت روان ملي آمريكا شده است.

اصول كاركرد مغز در نوجوانان

 • 65,000 تومان

اميد است اين كتاب با كمك علوم ومطالعات مربوط به مغز و استدلال‌هاي محكم علمي به شما كمك كند تا با تاروپود رشد مغزي نوجوانان آشنا شويد.

نقش بازي در رشد كودك (يادگيري از طريق تجربه اتفاقات طبيعي)

 • 85,000 تومان

دكتر ديويد الكايند استاد رشته رشد كودك در دپارتمان اليوت-پيرسون در دانشگاه تافتز است. او از طريق نوشتارها، حضور در رسانه‌ها و سخنراني‌هاي خود در آمريكا و خارج از كشور، به عنوان يكي از مدافعان پيشرو براي حفظ «كودكي» شناخته مي‌شود. از اين نويسنده كتاب‌هاي ديگري نظير «بزرگ شدند ولي به جايي نرسيدند» و «نقش بازي در رشد كودك» نيز به چاپ رسيده است. او در شهر بوستون در كشور آمريكا زندگي مي‌كند.

چيستان‌هاي راز گستر (فراسوي ذهن نا ‌شناخته)

 • 79,000 تومان

در كتاب" چيستان هاي رازگستر" به شيوه‌اي تناقض آميز و پرسمان خيز آمده است كه "كليدهاي مديريت زندگي"، رازگشايي از مقصد و معناي آن نيست بلكه زيستن شادمانه در دل رازهاي فروبسته آن است، مديريت زندگي، حل مشكلات زندگي نيست بلكه حل نشدن در مشكلات فزاينده آن به قصد واگشايي مرزهاي وجود خويش است، مديريت زندگي، جست و جوي معناهاي برساخته نيست بلكه معنازدايي از معنادار كردن ذهني آن است، مديريت زندگي جست و جوي منابع خوشي و شادي در بيرون نيست بلكه آزاد شدن از هرگونه منبع شادكامي " برساخته" در زندگي است تا " شادي خودبسنده" از مخزن وجود برخيزد.

هرگز بازنگرد (ده كاري كه هرگز تكرار نخواهيد كرد)

 • 72,000 تومان

افراد موفق در هر زمينه از زندگي توسط يك مسير قابل پيش‌بيني، كه هم تحقيق و هم تجربه آن را ثابت مي‌كنند و كتاب مقدس هم آن را توضيح مي دهد و به آن حكم مي‌كند، تغيير مي‌كنند و به موفقيت مي‌رسند، آن ها عواقب واقعي انجام كارها به روش هاي بي‌حاصل را درك مي‌كنند، ان ‌ها اين قضيه را به نحوي"درك مي‌كنند" كه تغييرشان مي‌دهد و هرگز دوباره به روش هاي قديمي انجام كارها برنمي گردند. اني دريافت‌هاي كليدي براي موفقيت در تمامي زمينه هاي زندگي و مسير اجرايي كردن آن ها، تمام آن چيزي است كه در اين كتاب خواهيد آموخت.

101 بازي جديد مهارت‌هاي زندگي براي بچه‌ها آموزش رشد همراه شدن (رده سني 9تا 15 سال)

 • 48,000 تومان

صرف نظر از مهارت‌هاي عملي كه براي گذران امور لازم‌اند، كودكان بايد مهارت هاي اجتماعي و عاطفي‌شان را نيز گسترش دهند تا به بزرگ‌سالاني متعادل تبديل شوند. اين مهارت‌ها محور بحث اين كتاب هستند. بازي‌هاي اين كتاب به ويژه (براي بچه‌هاي 6 تا 12 ساله) براي رشد و پرورش صلاحيت و آگاهي در زمينه‌هاي زير طراحي شده‌اند: خودآگاهي، خودكنترلي عواطف، شنيدن فعال، ارتباط كلامي و غيركلامي، همكاري باديگران در گروه‌هاي دو نفره و بزرگ‌تر و مشاهده و درك احساسات ديگران.

101 بازي موزيكال براي بچه‌‌ها (سرگرمي و آموزش با ريتم و موسيقي)

 • 40,000 تومان

وقتي اين كتاب را باز مي‌كنيد وارد يك سرزمين كشف نشده مي‌شويد. هنوز اصول عملي براي چگونگي استفاده از بازي‌هاي موزيكال و آهنگين در محيطي آموزشي و سرگرم‌كننده وجود ندارد. اين كتاب، صد و يك روش براي كشف اين سرزمين به شما مي‌دهد. همچنين ابزارهايي براي ساخت بازي‌هاي موزيكال براساس ايده خودتان، دوستانتان و يا دانش‌آموزان ارائه مي‌دهد. در اين بازي‌ها در واقع تاكيد بر بازي است نه اجرا. و اگرچه بازي‌ها براساس قواعد خاصي انجام مي‌گيرند، اما كيفيت و ماهيت بازي عمدتا براساس ويژگي و توانايي شركت‌كنندگان تعيين مي‌شود.

قواعد تربيت كودك نوپا (روش‌هاي موثر براي كنترل خشم غلبه بر چالش‌ها و كمك به رشد كودك شما)

 • 45,000 تومان

آبري هارگيس مربي والدين و مشاور آموزشي است كه بيشتر به دليل داشتن رويكردي همدلانه و درك دنياي پر رمز و راز كودكي شهرت دارد. او نويسنده كتاب پرطرفداري به نام «نقاط عطف رشد كودك در سال اول زندگي» است. هارگيس به عنوان بنيان‌گذار «انستيتو رشد كودك رد وودز»ء مربي والدين است و در دوره‌هاي آنلاين والدين را با استفاده از روش‌هاي تربيتي دلسوزانه و آموزش به شيوه ماريا مونته‌سوريء راهنمايي مي‌كند. او به همراه همسر و دو فرزندش در شهر سان‌فرانسيسكو زندگي مي‌كند.

هيچ كودكي بي‌عيب نيست (به فرزندان خوب همان‌گونه كه هستند عشق بورزيد)

 • 61,000 تومان

جيل ساوج نويسنده و سخنران است و تا به حال هفت كتاب تاليف كرده است. او بنيان‌گذار و مدير موسسه «قلب‌ها در خانه» است، موسسه‌اي كه به تشويق، آموزش و تعليم مادران مي‌پردازد. او همچنين در برنامه‌هاي موسسه «تمركز بر خانواده» و وب‌سايت «خط عابر پياده» هم شركت مي‌كند. جيل ساوج به همراه همسرش، مارك، صاحب پنج فرزند است. دكتر كيتي كوك بنيان‌گذار و مدير موسسه «تقدير از كودكان» است. او تا به حال با برپايي سخنراني‌ها، سمينارها و ديگر برنامه‌ها بر هزاران خانواده در بيش از سي كشور دنيا تأثيرگذار بوده است. مفاهيم كاربردي، مرتبط و هدف‌محور او به همراه شيوه سخنراني محترمانه، طنزگونه و درگير كننده‌اش، از كودكان گرفته تا نوجوانان، والدين، مربيان و معلمان را جذب برنامه‌هاي او كرده است. او تا به حال شش كتاب نوشته است.

ظاهر خود را دوست داشته باشيم: برنامه‌اي گام به گام براي غلبه بر مشكلات تصوير بدني

 • 70,000 تومان

اين كتاب براي افرادي نوشته شده است كه بسيار نگران ظاهر خود هستند و مي‌خواهند كاري براي آن انجام دهند. اگر نگراني درباره ظاهرتان تاثيري منفي بر عزت نفستان گذاشته يا لذت زندگي را بر شما حرام كرده است، خواندن اي كتاب به شما توصيه مي شود.اين كتاب از چند جهت با كتاب‌هاي ديگردر اين زمينه متفاوت است. بسياري از كتاب‌هاي موجود تمركز اصلي را بر وزن و تناسب اندام گذاشته‌اند و روي سخن آن‌ها اغلب زنان است. اما اين كتاب نگراني از ظاهر را از بعد وسيع‌تري نگاه مي كند؛ فرقي نمي كند كه شما زن باشيد يا مردء به سبب پوست و يا مويتان خجالت بكشيد يا براي لب و قسمت‌هاي ديگربدنتان. مطالب اين كتاب درك تازه‌اي از مشكلاتتان ارائه مي‌ كند و همچنين برنامه‌اي گام به گام براي غلبه بر آن در اختيارتان مي‌گذارد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1