فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فريب خورده تصادف
 • 156,000 تومان
 • با تخفیف: 156,000 تومان
استراتژي گروه كسب و كار
 • 156,000 تومان
 • با تخفیف: 156,000 تومان
آزمودن ايده‌هاي كسب و كار
 • 158,000 تومان
 • با تخفیف: 158,000 تومان
فرار از جلسه (چگونه جلسات را مديريت كنيم تا كسي از آن فراري نباشد)
سود و ديگر هيچ (سيستمي براي تغيير نگاه كارآفرينان و صاحبان كسب و كار به سود)
مديريت توجه (راهكارهايي براي افزايش تمركز و به دست گرفتن كنترل زندگي) همراه با كتاب تمرين
شكل‌دهي آينده انقلاب صنعتي چهارم (راهنمايي براي خلق جهاني بهتر)
انگيزه رهبري (چرا بسياري از رهبران مهم‌ترين مسئوليت‌هايشان را از سر خود باز مي‌كنند)
نتايج نوآوري باز (گذار از هياهو و پرداختن به كسب و كار)
نظريه كارها (داستان نوآوري و انتخاب مشتري)
 • 108,000 تومان
 • با تخفیف: 108,000 تومان
رهبري از بالاي خط (رويكردي جديد براي موفقيت پايدار)

فريب خورده تصادف

 • 156,000 تومان

فرد احمقِ خوش‌شانس هرگز خيال نمي‌كند كه احمقي خوش‌شانس است، او بنا به تعريفُ از عضويتش در چنين گروهي بي‌خبر است. چنين افرادي طوري رفتار مي‌كنند كه انگار واقعاٌ شايسته موفقيت بوده‌اند. اين كتاب دربارۀ بخت است، بختي كه لباس مبدل مي‌پوشد و خود را چيزي ديگر يعني مهارت معرفي مي‌كند. نسيم طالب آمارداني است كه سال‌ها به عنوان معامله‌گر در بازارهاي مالي حضور داشته، بنابراين تمركز كتاب بيش از هر كجا بر دنياي سرمايه‌گذاري است. او با عينك احتمالات به سراغ سرمايه‌گذاراني مي‌رود كه بخت را با مهارت اشتباه مي‌گيرند و از اين رو براي رسيدن به ثروت هر روز تپانچه‌اي پُر روي شقيقۀ خود قرار مي‌دهند و ماشه را مي‌چكانند. با اين حال طالب ايده‌هاي خود را به دنياي سرمايه‌گذاري و امور مالي محدود نمي‌كند. او در اين كتاب به سراغ طيف متنوعي از موضوعات مثل تاريخ، سياست، ادبيات، اسطوره، رياضيات، و زندگي روزمره مي‌رود و با كمك آن‌ها ايده‌هايش را شرح مي‌دهد. در نهايت طالب با اشاره به تجربۀ حرفه‌اي خود در دنياي معامله‌گري و بهره‌برداري از تجارب تاريخي نشان مي‌دهد كه چطور مي‌توان با شنا كردن بر خلاف جهت آب، نه تنها از گزند پديده‌هاي تصادفي در امان ماند، كه با تكيه بر آن‌ها كسب‌وكاري پررونق نيز ايجاد كرد. و البته از آن مهم‌تر چطور مي‌توان با پي بردن به نقشِ بخت در زندگي در مواجهه با مشكلات و مصائب رفتاري “قهرمانانه” داشت.

استراتژي گروه كسب و كار

 • 156,000 تومان

اين كتاب كمك مي‌كند كه به دو سوال مهمي كه تنها در سطح گروه كسب و كار مطرح مي‌شود پاسخ داده شود: 1. شركت در چه كسب و كارها يا بازارهايي بايد سرمايه‌گذاري كند؟ اين پرسش شامل تصميم‌هايي است مانند تنوع‌بخشي و ورود به فعاليت‌هاي نزديك به فعاليت فعلي شركت، فروش كسب و كارها، ورود به نقاط جغرافيايي يا بازارهاي جديد، و مقدار پولي كه به هر حوزه از كسب و كار تخصيص مي‌يابد. 2. گروهي از كسب و كارها چگونه بايد مديريت شوند؟ اين پرسش شامل چگونگي سازمان‌دهي اين شركت به صورت بخش‌ها يا واحدهاي كسب و كار يا شركت‌هاي تابعه، چگونگي هدايت هر بخش، چگونگي مديريت ارتباط‌ها و هم‌افزايي‌ها ميان بخش‌هاست و اينكه چه فعاليت‌هايي را متمركز و كدام را غيرمتمركز كند و چگونه مديران اين بخش‌ها انتخاب و هدايت شوند.

آزمودن ايده‌هاي كسب و كار

 • 158,000 تومان

مهم‌ترين وظيفه‌تان در مقام نوآور، كارآفرين يا شركت آزمودن ايده هاي كسب و كاري‌‌تان به منظور كاهش ريسك شكست است. از هر 10 محصول جديد 7 محصول در برآورده كردن انتظارات ناكام مي‌مانند. هدف كتاب آزمودن ايده‌هاي كسب و كار معكوس كردن اين نسبت است. اين راهنماي عملي، به رسم كتاب پرفروش خلق مدل كسب و كار، حاوي مجموعه‌اي از فنون عملي براي آزمودن سريع ايده‌هاي جديد كسب و كاري است. با خواندن كتاب حاضر، اين فرايند را خواهيد آموخت. اولين آزمايش‌تان را طرح‌ريزي و آزمودن ايده‌هاي كسب و كاري را آغاز خواهيد كرد. اگر از قبل با موضوع آشنا باشيد، بازهم مي‌توانيد مهارت‌هاي سنجش‌تان را با استفاده از اين مجموعه گسترده آزمون‌ها تقويت كنيد. در آخر اين‌كه، از طريق رويدادها و زبان مشترك، مقياس آزمونگري را به شكلي نظام‌مند در سازمان‌تان افزايش دهيد. اكنون زمان آن است كه عقايد قديمي را كنار بگذاريد و ايده‌هايتان را به كمك شواهد شكست‌ناپذير سازيد.

فرار از جلسه (چگونه جلسات را مديريت كنيم تا كسي از آن فراري نباشد)

 • 128,000 تومان

از طرفي‏، حياتي است و از طرف ديگر به طرز آزاردهنده‌اي طولاني و ظاهرا بيهوده است. خبر خوب اين است كه جلسه ذاتا هيچ چيز بدي ندارد؛ بنابراين كاملا ممكن است كه آن را به فعاليتي جذاب، پربار و سرگرم‌كننده تبديل كنيم. خبر بد اين است كه براي انجام اين كار، بايد بخش عظيمي از نحوه دركمان از جلسه و نيز نحوه مديريت آن را از اساس تغيير دهيم.

سود و ديگر هيچ (سيستمي براي تغيير نگاه كارآفرينان و صاحبان كسب و كار به سود)

 • 128,000 تومان

كارآفرينان، كسب‌وكار خودشان را راه مي‌اندازند چون مي‌خواهند كاري كه دوست دارند را انجام بدهند و در عين‌حال آزادي مالي داشته باشند. آن‌ها بيشتر و سخت‌تر كار مي‌كنند و هر چه پس‌انداز دارند خرج مي‌كنند اما بازهم سودي نصيبشان نمي‌شوند. چون تمام درآمدشان را صرف پرداخت هزينه‌هايشان مي‌كنند. پس سود كجاست؟ ميكالوويتس در كتاب «سود و ديگر هيچ» به موضوعي اشاره مي‌كند كه امروزه بيشتر كسب‌و‌كارها با آن مواجه هستند يعني كسب سود بيشتر. او مي‌گويد فرمول‌هاي قديمي سود، ديگر جواب نمي‌دهند؛ بنابراين كسب‌و‌كارها براي حفظ بقا و رشدشان نياز به اتخاذ رويكرد و روش‌هاي جديد و متفاوتي دارند. او مي‌گويد: برداشت سود بر پرداخت بدهي اولويت دارد؛ بنابراين اول سودتان را برداريد بعد بدهي‌هايتان را بپردازيد. هم‌چنين اين كتاب به داستان شركت‌هاي زيادي اشاره مي‌كند كه از اين روش پيروي كردند و به موفقيت رسيدند.

مديريت توجه (راهكارهايي براي افزايش تمركز و به دست گرفتن كنترل زندگي) همراه با كتاب تمرين

 • 126,000 تومان

انجام دادن كارهاي درست كافي نيست؛ بايد كارهاي اشتباهي را هم كه ما را از مسيرمان دور مي‌كند كنار بگذاريم. اين كتاب نقشه راهي به شما مي‌دهد تا بتوانيد توجه‌تان را مهار وزندگي‌تان را انتخاب كنيد و بدون احساس آشفتگي از منافع باورنكردني فناوري‌هاي نوين بهره ببريد.

شكل‌دهي آينده انقلاب صنعتي چهارم (راهنمايي براي خلق جهاني بهتر)

 • 158,000 تومان

انقلاب صنعتي چهارم و اثراتش يكي از مسائل روز دنياست كه كيفيت زندگي و جايگاه ما در آينده‌ را تعيين مي‌كند. بعد از اين انقلاب ديگر همه چيز براي هميشه تغيير خواهد كرد و نظم جديدي بر دنيا حاكم خواهد شد. كساني كه مي‌خواهند در اين دنياي جديد، پيشگام باشند مدت‌هاست كه شروع به مطالعه، درباره‌ي فناوري‌هاي اين انقلاب و اثراتش كرده‌اند و در حال آماده‌سازي زيرساخت‌هاي فني و تغييرات ساختارهاي آموزشي خود هستند. تغييرات تكنولوژي ناشي از چهارمين انقلاب صنعتي، تمام جنبه‌هاي زندگي فردي، حرفه‌اي و زيست‌محيطي ما را دگرگون خواهندكرد. اين انقلاب به طوركلي بازار كار آينده را تغيير خواهد داد و باعث تغيير شكل بسياري از مشاغل خواهد شد. فناوري‌هاي صنعت0.4 نه تنها مدل‌هاي كسب ‌و كار، بلكه حاكميت، اقتصاد، كل جامعه و زندگي ما را از پايه، تغيير خواهند داد. «كلاوس شواب» در كتاب انقلاب صنعتي چهارم، ابتدا سه انقلاب صنعتي قبلي و نتايجش را به شكل مختصر توضيح مي‌دهد. سپس چهارمين انقلاب صنعتي، فرصت‌ها و چالش‌هايش را تعريف مي‌كند. نهايتا 12 گروه فناوري‌هاي جديدي كه همراه انقلاب صنعتي چهارم وارد زندگي ما خواهند شد را معرفي كرده. در بخش آخر هم توضيح مي‌دهد كه ما چطور مي‌توانيم هدايت اين انقلاب را به دست بگيريم و اثراتش بر زندگي خود را كنترل كنيم. پروفسور كلاوس شواب بنيانگذار و رئيس اجرايي مجمع جهاني اقتصاد است. اين مجمع، محلي است كه مهم‌ترين و بزرگ‌ترين رهبران اقتصادي و سرمايه‌داران دنيا دور هم جمع مي‌شوند و درباره‌ي مسائل مهم اقتصادي و جهاني تصميم‌گيري مي‌كنند.

انگيزه رهبري (چرا بسياري از رهبران مهم‌ترين مسئوليت‌هايشان را از سر خود باز مي‌كنند)

 • 69,000 تومان

انگيزه رهبري كوتاه‌ترين و ساده ترين كتابي است كه نوشته‌ام؛ ولي به‌نظرم مهم‌ترين آنهاست. دليلش اين است كه رهبري با انگيزه‌هاي نادرست بسيار خطرناك است؛ نه فقط براي افراد، بلكه براي كل جامعه. بايد بسيار زودتر از اينها اين استاندارد را دوباره جا مي‌انداختيم كه رهبري يعني به پيش بردن افراد، نه پيش بردن خود.

نتايج نوآوري باز (گذار از هياهو و پرداختن به كسب و كار)

 • 118,000 تومان

هنري چسبرو در جديدترين كتابش هياهوي نمايشي حاكم بر نـوآوري باز را كنار زده و نشان داده است كه چرا دستاورد شركت‌ها و كشورها از نوآوري باز با آنچه بايد باشد، همچنان فاصله فراوان دارد و براي به كارگيري هرچه بهتر نوآوري باز چه مسيري را بايد پيش گرفت. به بيان ساده‌تر، تاثير عملي و ملموس نوآوري و نوآوري باز بر پيشرفت اقتصادي و رفاه عمومي همچنان بسيار كم‌تر از چيزي است كه مي‌تواند باشد. چسبرو با نگاهي نقادانه به تجربه دو دهه گذشته، برداشت‌هاي نادرست از نوآوري باز و موانع اجراي آن را معرفي كرده است. شركت‌ها با درك درست از نوآوري باز مي‌توانند ظرفيت پيشرفت نمايي فناوري را به خدمت گرفته و رشد به مراتب بيش‌تري را در كسب و كار تجربه كنند.

نظريه كارها (داستان نوآوري و انتخاب مشتري)

 • 108,000 تومان

كسب‌وكارها چطور بايد مسير رشدشان را هموار كنند؟ چطور مي‌توانند با اطمينان محصولات و خدماتي ارائه كنند كه مشتريان خواهان خريدشان باشند؟ آيا نوآوري بازي بخت‌واقبال است؟ استاد فقيد مدرسۀ كسب‌وكار هاروارد، كليتون كريستنسن، پاسخ را در آستين دارد. كريستنسن در آستانۀ قرن بيست‌ويكم با طرح نظريۀ پيشگامانۀ نوآوري برهم‌زننده دنياي كسب‌وكار را متحول كرد. حالا او گام ديگري به پيش برداشته است و با انتشار كتاب نظريۀ كارها، حكمت‌ها و دانسته‌هايي جديد برايمان آورده است.

واقع‌بيني (10 دليلي كه نشان مي‌دهد در مورد جهان اشتباه مي‌كنيم و چرا اوضاع جهان بهتر از آن است كه فكر مي‌كنيد)

 • 95,000 تومان

كتاب واقع‌بيني ابزاري است كه مي‌توانيم از آن كمك بگيريم تا با خطاي كمتري محيط پيرامون خود را ببينيم و تحليل كنيم؛ كتابي بر پايه آمار و اطلاعات و نمودارهايي كه ديد بهتري از اوضاع جهان به خواننده مي‌دهد. روسلينگ مي‌خواهد به خواننده خود كمك كند با كاهش خطاهاي شناختي و تحليلي، تصويري واقع‌بينانه‌تر از جهان به دست بياورد. در جهاني كه تحت تسلط داستان‌ها و روايت‌هاست، روسلينگ مي‌خواهد تخت سلطنت را در اختيار اعداد و ارقام و داده‌ها قرار دهد و به اين منظور مي‌كوشد خواننده خود را به ابزارهاي متعددي براي اعتبار‌سنجي ادعاها و ارزيابي و وزن‌ كردن واقعيت‌ها مجهز كند.

رهبري از بالاي خط (رويكردي جديد براي موفقيت پايدار)

 • 128,000 تومان

ما با بسياري از رهبران برجسته و مشهور دنيا كه با ازدواج نافرجامء خانواده از هم گسيختهء دل بي احساس و آينده‌اي بي‌ رويا وارد ميان‌سالي شده‌اند كار كرده‌ايم. آنها مي‌توانند با افتخار درباره دستيابي به تعداد زيادي از اهداف پيش‌بيني شده فصلي صحبت كنند و پول كافي براي اثبات آن نيز دارندء اما براي پيدا كردن معناء رضايتمنديء شادكامي و تعادل در تقلا هستند.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1