فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
504 كلمه مطلقا ضروري رشته روانشناسي
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
به آرامي عجله كنيد (در مسير كار‌آفريني)
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
برندسازي با داستان‌پردازي
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
چگونه مدير‌كل شويم (راهكارهاي رسيدن به قله پيشرفت در سازمان‌ها)
مديريت رفتار كودكان بيش‌فعال (كتاب راهنما براي درمان‌گران و والدين كودكان بيش‌فعال)
شيوه بازاريابي محتوايي يك صفحه‌اي
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
بازاريابي انسان به انسان
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
بازاريابي چريكي براي فروش مستقيم
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
تكنيك‌هاي نوين تصميم‌گيري چندشاخصه (MADM) با معرفي روش‌هاي BWM-ARAS-Leopold و...
نسل پنجم بازاريابي فناوري براي بشريت
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان

504 كلمه مطلقا ضروري رشته روانشناسي

 • 50,000 تومان

كتاب پيش‌ روي شما در بخش اول شامل 504 واژه پركاربرد انتشارات بارونز است. در بخش دوم 504 واژه از پركاربردترين و مهم‌ترين واژگان رشته روانشناسي آمده است كه نه تنها منبع كارشناسي ارشد و دكتري است.

داستان‌هايي كه در ذهن مي‌چسبند (چگونه داستان‌سرايي مي‌تواند مشتريان را افسون كند بر مخاطب اثر بگذارد و كسب و كار شما را متحول كند)

 • 100,000 تومان

مدام مي‌شنويد كه جديدترين و بهترين ابزار كسب و كاري، داستان است و داستان‌سرايي مي‌تواند همه كاري براي كسب و كارها انجام دهد از كمك به رهبران براي برقراري ارتباط بهتر با ذينفعان گرفته تا انگيزه دادن به تيم‌هاي فروش و ايجاد تجربه مطلوب براي مشتريان به دور از هر رقابتي. اما چه داستان‌هايي را بايد بگوييد؟ و چطوري آن‌ها را بگوييد؟ در كتاب داستان‌هايي كه در ذهن مي‌چسبند، كايندرا هال داستان‌سراي حرفه‌اي و سخنران شناخته شده، چهار نوع داستان منحصر به فرد را معرفي مي‌كند كه مي‌توانيد براي تمايز بخشيدن، جذب و تسخير كردن و تحول ايجاد كردن، استفاده كنيد: داستان ارزش، داستان موسس، داستان هدف و داستان مشتري. كايندرا هال گام‌هاي مشخص و عملياتي را پيشنهاد مي‌دهد كه خوانندگان مي‌توانند براي يافتن، ساختن و استفاده از داستان‌هايي كه در گذشته داشته‌اند اما نمي‌توانستند به راحتي آن‌ها را بگويند، بهره ببرند هر شخص و يا هر سازماني حداقل چهار داستان در اختيار دارد. گفتن اين داستان‌ها يك مهارت ساده مي‌خواهد كه هر كسي مي‌تواند در خود توسعه دهد. چه داستان‌هايي براي گفتن داريد؟...

به آرامي عجله كنيد (در مسير كار‌آفريني)

 • 90,000 تومان

سعي بر اين بوده كه در كتاب حاضر، روايتي درست از مسير كار‌آفرينانه و آموزش مفاهيم نوين در دنياي كار‌آفريني ارائه نماييم تا نياز مخاطب به مطالعه مقالات و منابع متعدد را بر‌طرف نموده باشيم. اين ‌رو كتاب پيش‌رو مشتمل بر سه فصل مباني و مفاهيم كار‌آفريني، كار‌آفريني و فناوري اطلاعات و مفاهيم نوين در تجارت الكترونيك مي‌باشد. در هر فصل مثال‌هايي از كسب و كار‌هاي داخلي و خارجي آورده شده تا در تفهيم بهتر مطالب، راهگشاي مخاطبان باشد. معتقديم كه قدرت دانش، در به اشتراك گذاشتن آن است. اميد است با مطالعه كتاب حاضر، با رويكردي درست و منطقي به جهاني كه كار‌آفرينان آن را اداره مي‌كنند، بپيونديد.

برندسازي با داستان‌پردازي

 • 70,000 تومان

يك داستان صرفا مجموعه‌اي از حقايق نيست، بلكه مي‌تواند حقايقي را برانگيزد كه پيام را پشتيباني مي‌كند. تفاوت آن با پيام‌رساني تاكتيكي در اين است كه شامل ارتباط بين چشم‌انداز برند، ارزش‌ها و فرهنگ سازماني، يك استراتژي تجاري يا يك پيشنهاد ارزش با ديدگاه بلندمدت است. كتاب برندسازي با داستان‌پردازي علاوه بر كمك به خواننده براي درك اهميت و ايجاد داستان‌هاي امروزي و ضرورت تحول از پيام‌هاي استراتژيك سنتي به داستان‌هاي برندساز، چگونگي اجراي اين پارادايم نوين را آموزش مي دهد. طبق نظر آن لونز معاون اجرايي شركت ادوبي، كتاب برندسازي با داستان‌پردازي به ما يادآوري مي‌كند كه در دنياي آشفته‌اي كه پيام‌هاي بازاريابي، شما را بمباران كرده‌اند، بازگشت به اصول اوليه استراتژي عملي تنها راه موفقيت است. داستان‌هاي فربينده، معتبر، درگيركننده برند و نه فقط ويژگي‌ها و حقايق، همان چيزي است كه مردم به آن گرايش دارند و به ياد مي‌آورند.

مديريت بازار‌يابي ديجيتال و تحول از طريق نو‌آوري (چگونه مي‌توان در دنياي ديجيتالي‌سازي پيروز شد و 1 تجارت پايدار ايجاد كرد)

 • 45,000 تومان

فريدمن اظهار داشت: انفجار سريع فناوري‌هاي پيشرفته اكنون بدان معني است كه ناگهان مجموعه‌ها و منابع دانش به سراسر كره زمين متصل شده‌اند، و زمينه بازي را به سطح متفاوتي رسانده‌اند، به طوري كه هر كسب‌و‌كار و كار‌آفريني احتمالا مشتري است و هم‌زمان رقيب ديگري است. قواعد بازي براي هميشه تغيير كرده است و اين‌ها شامل همه بخش‌ها و كاركرد‌هاي تجاري مي‌شود. شركت‌ها، سازمان‌ها و كاار‌آفرينان همه بايد سريع‌تر كار كنند تا در جايگاهي يكسان باقي بمانند. در اين جهان هميشه در حال تغيير، شركت‌ها، سازمان‌ها و جوامع تحت‌تاثير چندين روند اصلي قرار مي‌گيرند. اين روند‌ها شامل ديجيتال‌سازي است، اختلالي كه همراه با نياز به تحول شركت‌ها از طريق نو‌آوري و اهميت فزاينده مسئوليت اجتماعي است. در نتيجه، بازاريابي نيز دچار تغييرات سريعي مي‌شود و بايد پذيراي عواملي باشد كه فضاي كلان هر يك از شركت‌ها و سازمان‌ها را شكل مي‌دهند.

چگونه مدير‌كل شويم (راهكارهاي رسيدن به قله پيشرفت در سازمان‌ها)

 • 45,000 تومان

در سال‌هاي اخير، مديران كل يا CEO سازمان‌هاي بزرگ بيش از هر زمان ديگر مورد توجه اخبار و رسانه‌ها بوده اند. عنوان و مزاياي شغلي مدير كل مي‌تواند يك كارمند عالي‌رتبه نسبتا گمنام را تبديل به يك رهبر قدرتمند كسب‌و‌كار در سطح بين المللي نموده و معروفيتي به اندازه يك سلبريتي‌هاي درجه يك برايش به‌همراه داشته باشد. ولي راز موفقيت اين افراد در چه نهفته است؟ دانشجويان، فارغ‌التحصيلان دانشگاهي و كارمندان رده‌هاي پايين تر هميشه از خود مي پرسند كه چگونه مي‌توان روزي مدير‌كل شد؟ كتاب«چگونه مدير‌كل شويم» نوشته جفري جي فاكس مشاور ارشد كسب‌و‌كار و استاد دانشگاه، راهنمايي ارزنده براي مديران جوان مشتاق پيشرفت است كه دائم در حال پرسيدن سوال فوق بوده و عزم راسخ و انگيزه‌اي وافر براي رسيدن به مدارج بالاي سازمان‌ها دارند. اين كتاب با مطرح كردن نكاتي بسيار كليدي كه همگي از موارد عملي و تجربيات روزمره برگرفته شده و بسيار صريح و شفاف بيان شده‌اند؟ به ما كمك مي‌كند تا با يادگيري و كسب عادت‌هاي كاري بهتر، از مهارت‌هايمان بيشترين بهره را برده و با مديريت بهتر و توان‌مندي بيشتر در مسير حرفه‌اي خود پيش برويم و به بالاترين سطوح مديريتي يك سازمان برسيم.

مديريت رفتار كودكان بيش‌فعال (كتاب راهنما براي درمان‌گران و والدين كودكان بيش‌فعال)

 • 40,000 تومان

اين كتاب به منظور بر‌آوردن نياز‌هاي والدين كودكان بيش‌فعال براي روبرو شدن با مشكلات روزمره كودكشان نوشته شده است. مطالب كتاب، درباره نحوه آموزش و مراقبت از كودك بيش‌فعال آموزش مي‌‌دهد. همچنين اين كتاب منبع جامع و ارزشمندي است كه توسط دكتر باركلي تهيه شده است و راهنما‌ي كاربردي، آسان و قابل دركي براي فائق آمدن بر مشكلات رفتاري كودكان بيش‌‌فعال است. توسط اين كتاب، اطلاعات مورد نياز درباره اختلال بيش‌فعال/ كمبود توجه (ADHD) و درمان آن كسب مي‌شود. همچنين 8 گام مديريت رفتار كودك بيش‌فعال، به‌خصوص براي سنين 8_6 ساله ارائه مي‌شود. به‌طور كلي اين كتاب در اين موارد كمك كننده است: شناخت علائم كودك بيش‌فعال، تشخيص‌گذاري صحيح اين كودكان، ارائه تكنيك‌هايي براي والدين كودكان بيش‌فعال درباره افزايش رفتار مناسب در اين كودكان، ترفيع مهارت‌‌هاي اجتماعي و تحصيلي كودك بيش‌فعال، استفاده مناسب از پاداش‌ها و برانگيزاننده‌ها، برقراري هماهنگي در رفتار با كودك بيش‌فعال در منزل و همچنين منبع حمايتي است براي متخصصان سلامت روان و مشاورين مدارس.

شيوه بازاريابي محتوايي يك صفحه‌اي

 • 90,000 تومان

بازا بازاريابي محتوايي يكي از ابزار‌هاي مورد نياز بازاريابي است كه براي ايجاد ترافيك سايت، افزايش فروش و در نهايت كسب درآمد بيشتر تمام كسب و كار‌ها لازم است. اين امر به ويژه براي كسب و كار‌هاي كوچك و شركت‌هاي نوپا كه معمولا به بودجه بازاريابي كافي دسترسي ندارند، بيشتر صدق مي كند. ساده‌سازي فرايند بازاريابي محتوايي و ارائه راهنمايي گام به گام در نقشه سفر مشتري دو ويژگي منحصر به فرد كتاب حاضر است. وقتي برندها به دنبال پيشنهاد فروش منحصر به فرد خود هستند، در اغلب موارد نمي‌دانند براي تعريف يك داستان جذاب، از چه ميزان توانايي برخوردارند. اين كتاب به شما بينش ارزشمندي درباره نحوه تفكر درباره برندتان و داستان هايي كه بيان مي كنيد را خواهد داد. شيوه آموزش بازاريابي محتوايي يك صفحه اي به نحوي است كه همه جنبه هاي دشوار و چالش برانگيز در بازاريابي محتوايي را در نظر مي گيرد و به نحوي آن را ساده مي كند كه براي همگان قابل لمس باشد. كتاب حاضر طراحي كارامد، ساده و با ارزش را براي شما به ارمغان مي آورد و اساساً راهنمايي در باب شيوه خلق يك استراتژي بازاريابي محتوايي هدفمند و در جهت دستيابي به موفقيت بلندمدت محسوب مي‌شود. براي دستيابي به موفقيت، اين كتاب شما را به آخرين سلاح‌هاي روز مجهز مي‌كند.

بازاريابي انسان به انسان

 • 90,000 تومان

بازاريابي انسان به انسان با تأكيد بر آن كه انسانيت بايد بر محصولاتي كه مي‌سازيم يا سودي كه به جيب مي‌زنيم ارجح باشد، به عنوان راهي براي حل مشكلات حاد انسا‌ن‌‌ها مفهوم بازاريابي را در قالب تازه‌اي بيان مي‌كند. اين كتاب محققان و اساتيد دانشگاهي و دست اندركاران بازاريابي و بازرگاني را به يك سفر دور و دراز فرح بخش مي‌برد و ما را تشويق مي‌كند تا شيوه خودمان در بازاريابي را از يك قالب مصرف‌گرا به سوي قالبي براي خدمت رساني زير سؤال ببريم. همچنين ما را دعوت مي كند تا به بازاريابي به عنوان ابزاري براي توسعه جامع‌نگر و همه جانبه در جوامع بشري و براي ايجاد يك كسب و كار ماندگار، بنگريم.

بازاريابي چريكي براي فروش مستقيم

 • 90,000 تومان

كتاب بازاريابي چريكي براي فروش مستقيم همان كتابچه راهنماي عمليات است كه براي شروع كار نياز داريد. در اين كتاب بيش از 100 تاكتيك ارائه شده توسط برخي از معروف‌ترين رهبران در اين صنعت را مي‌يابيد كه بيش از سه قرن دانش براي اشتراك دارند. مثل اين است كه بهترين افراد را در اين صنعت در اطراف خود داشته باشيد تا هر وقت به آن‌ها احتياج داشته باشيد،‌شما را راهنمايي كنند. حتي شبكه‌هاي فصلي نيز اين كتاب را منبع ارزشمندي مي‌دانند. با استفاده از تمام خرد و دانايي كه در اين كتاب به صورت فهرست‌وار جمع آوري شده است، مي‌توانيد راه حل بسياري از مشكلات را فوراً پيدا كنيد. هيچ چيز بهتر از يادگيري از كساني نيست كه بر بسياري از همين مشكلاتي كه شما اكنون با آن‌ها دست و پنجه نرم مي‌كنيد فائق آمده‌اند! كتاب بازاريابي چريكي براي فروش مستقيم راهي براي حمايت و قابليت پيشرفت اعضا با استفاده از نقاط قوت شخصي خود فراهم مي‌كند. اين راهنما به شما مي‌آموزد چگونه براي ماه ها و سال هاي بعد برنامه ريزي كنيد كه نگراني از وقايع آينده را از بين مي‌برد. سطح درآمدتان چقدر بيشتر مي‌شد اگر مي‌توانستيد ترس از ناشناخته‌ها را با اطمينان از آينده بازاريابي خود جايگزين كنيد؟

تكنيك‌هاي نوين تصميم‌گيري چندشاخصه (MADM) با معرفي روش‌هاي BWM-ARAS-Leopold و

 • 35,000 تومان

چگونه مي‌توانيم تصميم‌گيري را در حوزه فردي، گروهي وسازماني با ارتقا از روش‌هاي كلاسيك به تصميم‌گيري منطقي‌تر و مطمئن‌تر تبديل كرد؟ چه روش‌هاي جديدي در تصميم‌گيري وجود‌ دارد؟ از چه روشي بري تصميم‌گيري امور كسب‌وكار خود استفاده كنيم؟ اين‌ها سؤالاتي هستند كه اين مجموعه به دنبال آن مي‌باشد. كتاب تكنيك‌هاي نوين تصميم‌گيري چندشاخصه به پژوهشگران، اساتيد و دانشجوياني كه علاقمند به موضوع تصميم‌گيري، در پي ارائه روش‌هاي نوين در سازمان‌ها، پايان‌نامه‌ها، مقالات، و شيوه هاي مطالعاتي خود مي‌باشند، كمك مي‌كند. اين مجموعه به معرفي روش‌هاي جديد تصميم‌گيري چند شاخصه (MADM) كه بيشتر با نام روش‌هاي نوين در تصميم‌گيري شناخته مي‌شوند، مي‌پردازد. همچنين اين كتاب تلاش دارد تا با نگاهي جامع، دقيق و تخصصي به بيان مفاهيم كلي مرتبط با تصميم گيري، ادبيات مرتبط با تصميم‌گيري چند معياره (MODM) و معرفي برخي از اين روش‌هاي نوين به نام روش هاي BWM- ARAS- SWARA- Leopold- RIAM و غيره به همراه حل يك مثال بپردازد.

نسل پنجم بازاريابي فناوري براي بشريت

 • 95,000 تومان

كتاب نسل پنجم بازاريابي مي‌تواند سرآغازي براي آشنايي مديران كسب وكارها با پتانسيل هايي باشد كه به واسطه تكنولوژي در دنياي بازاريابي فراهم شده است. استفاده درست و بهره‌مندي از بستري كه به واسطه تكنولوژي‌ها در بازاريابي فراهم شده نيازمند اطلاعات، دانش و استراتژي است وگرنه صرف حضور در فضاي بازاريابي آنلاين نمي‌تواند ضامن موفقيت شركت‌ها باشد. كتاب نسل پنجم بازاريابي تمامي اطلاعات و استراتژي‌هاي لازم جهت حضور مؤثر در فضاي بازاريابي ديجيتال را در 12 فصل گردآورده است. چالش‌هاي پيش روي بازاريابان در دنياي ديجيتال، استراتژي‌هاي جديد براي بازاريابي با توانمندي فناوري، و تاكتيك‌هاي جديد براي بهره‌برداري از فناوري بازاريابي از جمله مباحثي است كه در اين كتاب به آن‌ها پرداخته شده است. علاوه بر آن مفاهيمي همچون بازاريابي پيش بين، بازاريابي زمينه‌اي، بازاريابي چابك و بازاريابي پشرفته نيز مفاهيمي هستند كه در نسل پنجم بازاريابي شرح داده شده‌اند.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1