فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كشف اسرار كارهاي منحصر به فرد (كاربرد مهندسي معكوس در كسب و كار)
بگو نه تو مقصر نيستي (گام‌هايي ساده كه كمك مي‌كند بهتر زندگي كنيد) كتاب گويا
8 پيمان براي پايداري عشق
 • 137,500 تومان
 • با تخفیف: 137,500 تومان
اين مدير است
 • 169,500 تومان
 • با تخفیف: 169,500 تومان
تغيير در كسب و كار به روش هاروارد
 • 89,500 تومان
 • با تخفیف: 89,500 تومان
توجه طلبي
 • 69,500 تومان
 • با تخفیف: 69,500 تومان
آموزش و همكاري در محيط‌هاي نوين كاري (شيوه‌هاي امروز مربي‌گري در كار)
رهبري آسان افراد سخت (چگونه افراد خودمدار ، بدبين ، خودشيفته و سخت را مديريت كنيم)

كشف اسرار كارهاي منحصر به فرد (كاربرد مهندسي معكوس در كسب و كار)

 • 179,500 تومان

در زندگي بارها و بارها شنيده‌ايم كه موفقيت و انجام كار منحصربه‌فرد فقط حاصل استعداد و تمرين است ولي در اين كتاب، دكتر ران فريدمن، روانشناس اجتماعي برجسته به ما ياد مي‌دهد كه راه سوم قدرتمندي هم براي موفقيت وجود دارد: مهندسي معكوس. مهندسي معكوس به معناي فراتر رفتن از سطح، كشف ساختار پنهان و استخراج بينش‌هاي جديد از دل هر كار منحصربه ‌فرد و خارق‌العاده است. فريدمن با بيان مثال‌هاي برجسته از جف بزوس گرفته تا وينسنت ونگوگ، توضيح مي‌دهد كه چگونه ذهن‌هاي خلاق از مهندسي معكوس براي خلق كارهاي منحصر‌به‌فرد بهره مي‌گيرند. دكتر فريدمن با بيان داستان‌هاي جذاب از دنياي فناوري، ورزش، نويسندگي، آشپزي و حوزه‌هاي ديگر، به خوانندگان توصيه مي‌كند براي انجام كار منحصربه‌فرد و بقا در دنياي پر رقابت امروز و فرد، سوالات عاقلانه بپرسند، از ديگران بازخورد بخواهند، سنجه‌هاي با معنا براي ارزيابي كار تعريف كنند و اهداف مناسبي براي خود تعيين كنند. براي موفقيت لازم نيست نابغه باشيد ولي بايد مهارت‌ كسب كنيد و روش رسيدن به آن را بدانيد. اين كتاب راهنمايي براي يادگرفتن از بهترين‌ها، بهبود مهارت‌ها و جرقه‌زدن ايده‌هاي بكر در ذهن و پيشرفت در كسب‌و‌كار و زندگي است.

مديريت استارت‌آپ‌ها (اصول كليدي راه‌اندازي استارت‌آپ‌هاي موفق در دنياي پيش‌بيني‌ناپذير امروزي)

 • 195,500 تومان

در كتاب حاضر، اريك ريس، با معرفي شيوه «لين استارت‌آپ»، به ما نشان مي‌دهد كه چطور از ميان مه عدم قطعيتي كه استارتآپ‌ها را در ميان گرفته عبور كنيم و كسب و كار نوپاي خود را به مقصد نهايي آن كه تبديل شدن به كسب و كاري موفق و تثبيت شده است برسانيم. او تلاش مي‌كند كارآفريني و نوآوري را بر شالوده‌اي محكم استوار كند. همه استارت‌آپ‌ها به دنبال اين هستند كه با بهره‌گيري از فرصتي كه فناوري‌ها و امكانات بي‌نظير قرن بيستم ويكم در اختيارشان گذاشته، دنياي فعلي را تغيير دهند و دنياي جديدي بسازند، شيوه «لين استارت‌آپ» ابزار لازم براي اين تغيير را در اختيار كارآفرينان قرار مي‌دهد.

نكاتي براي رضايت بيشتر مشتريان (شركت‌هاي برتر چگونه پا را فراتر نهاده سخت‌تر مي‌كوشند تجربيات مشتري شگفت‌انگيزي خلق كنند)

 • 79,500 تومان

اين كتاب بهتر از مرزهاي شك و ترديد فراتر مي‌رود. بدين معنا كه تجربه‌ي مشتريء برخلاف عقايد رايجء به چيزي بيشتر از فروش و ارائه‌ي خدمات مشتري منتهي خواهد شد. بلكه به اهميت بيش از اندازه‌ي چند فاكتور ديگرء از جمله مديريتء نوآوري محصولء تجربه‌ي مصرف‌كنندهء سفر برند و مشتريء ارتباط پس از خريد و موارد ديگر تاكيد مي‌كند. برندهايي كه در استراتژي ديجيتالشانء به همه‌ي اين فاكتورها توجه دارندء از رقباي خودء كه هنوز مي‌كوشند از مرحله‌ي مياني عبور كردهء سهم بيشتر بازار را تصاحب كنندء پيشي گرفته‌اند.

رهبران موفق از خرد رهبري مي‌گويند (آرمان‌گرايان ، سازندگان ، تغييردهندگان ، تصميم‌گيرندگان و استادان)

 • 177,500 تومان

جف بزوس و بيل گيتس چگونه توانستند با وجود همه مشكلات، امپراتوري‌هاي فناوري جهاني بسازند؟ فيل نايت چگونه بزرگ‌ترين توليد كفش ورزشي را به وجود آورد؟ روث بيدر گينزبرگ چطور توانست به ستاره برجسته ديوان عالي تبديل شود؟ تيم كوك چگونه با الگو گرفتن از استيو جابز افسانه‌اي توانست شركتي قدرتمند تاسيس كند؟ جك نيكلاس چگونه بزرگ‌ترين گلف‌باز جهان شد؟ دكتر آنتوني فاوچي چگونه به يكي از معتبرترين صاحب‌نظران در مورد بيماري‌هاي عفوني، مانند ابولا، ايدز و اكنون كوويد 19، تبديل شد؟ تفاوت اشخاص موفق با ديگران چيست؟ نگرش آنان نسبت به زندگي چگونه است كه سبب موفقيتشان مي‌شود؟ آيا ترفندهاي خاصي به كار مي‌برند يا ويژگي‌هاي ذاتي‌شان راهنماي آن هست؟ در اين كتاب، افراد مشهور و موفق در عرصه‌هاي گوناگون طي گفتگوهايي خودماني از زندگي و كارشان براي ما روايت مي‌كنند. افرادي كه در كنار رسيدن به موفقيت، شهرت و رفاه، قدمي نيز در راه بهبود كيفيت زندگي ديگران برداشته‌اند. بديهي است كه هيچ‌كس با خواندن كتابي درباره رهبري، رهبر نمي‌شود؛ اما روايت‌هاي بعضي از معروف‌ترين رهبران فعلي نشان مي‌دهد چگونه خصلت رهبري طي دوره‌اي از زندگي و كار رشد مي‌كند و مي‌بالد. بسياري از افرادي كه در اين كتاب معرفي شده‌اند فقط با يك ايده و اشتياق‌شان شروع كرده‌اند. داستان‌هاي آن‌ها همچنين نشان‌دهنده ارزشي است كه رهبر مي‌تواند به يك چالش ببخشد، كه اغلب اثري بي‌نهايت مثبت بر بشريت مي‌گذارد...

اين مدير است

 • 169,500 تومان

تغيير در كسب و كار به روش هاروارد

 • 89,500 تومان

تغيير در كسب و كار به روش هاروارد برنامه بازي خود را مورد بازنگري قرار بدهيد و از تغيير سود ببريد. اگر به بهترين روش‌ها و ايده‌ها براي ايجاد يك مدل تجاري كه به رشد منجر شود نياز داريد اما وقت پيدا كردن آن‌ها را نداريد اين كتاب براي شماست. اين‌ها ده ديدگاه الهام‌بخش و مفيد هستند كه همه در يك‌جا جمع‌آوري شده‌اند. اين مجموعه از مقالات هاروارد بيزينس ريويو به شما كمك مي‌كند: سودآوري كسب و كار خود را از نو بسازيد. مدل تجاري خود را طوري تنظيم كنيد كه براي موفقيت و داشتن يك استراتژي رقابتي برنده باشد. تصوراتي را كه درباره مشتريان داريد مورد آزمايش و تغيير قرار دهيد. گرايش‌هايي را كه مي‌توانند كسب و كارتان را دگرگون كنند شناسايي كنيد. فناوري‌هاي اخلال‌گر را شناسايي كنيد. پيشنهادات سنتي را تقويت كنيد. محصولات و خدماتي توليد كنيد كه براي صنعت و بازار شما بازي را تغيير بدهند. كسب و كار جديدي در يك سازمان جاافتاده ايجاد كنيد...

توجه طلبي

 • 69,500 تومان

شعار معروف سورئاليستي «به من بگو با چه كساني نشست و برخاست مي‌كني تا بگويم كه هستي»، به آساني به اين جمله تبديل مي‌شود: «به من بگو به چه چيزي علاقه داري تا بگويم كه هستي».ما خواهان هر كسي نيستيم؛ تنها افراد، تصاوير، چيزها، الگوها، ريتم‌ها و واژگان خاصي ما را تحت تأثير قرار مي‌دهند. در واقع نكته‌ي قابل توجه درجه‌ي سخت‌گيري ما است و اين‌كه چقدر خود را به هم پيوسته و منسجم فرض مي‌كنيم. فكر مي‌كنم منطورمان از احساس «علاقه» پذيرش آزادانه‌ي چيزي است كه سرخوشي و لذت‌جويي به ما هديه مي‌دهد.

آموزش و همكاري در محيط‌هاي نوين كاري (شيوه‌هاي امروز مربي‌گري در كار)

 • 99,500 تومان

اگر مي‌خواهيد استفاده بيشتري از مربي‌گري داشته باشيد، كتاب درستي را انتخاب كرده‌ايد. اگر مي‌خواهيد اثري را كه مربي‌گري روي سازمانتان مي‌گذارد گسترده‌تر كنيد يا قصد داريد فرهنگي را ايجاد كنيد كه در آن ياد گرفتن از ديگران رفتاري نهادينه شده باشد، اميدوارم پاسخ سوال‌هايتان را در اين صفحه‌ها بيابيد. رويكرد مديريت سنتي بر اين ايده دلالت دارد كه مربي‌ها افراد خاصي هستند و تنها افراد معدودي شايسته به اشتراك‌گذاري دانششان هستند. واقعيت اين است كه هيچ‌كس تمام جواب‌ها را ندارد، پيوند زدن تمام آمال و آرزوهاي شغلي‌تان به يك نفر بيهوده است. دنياي ما چنان سريع تغيير مي‌كند و آن‌قدر پيچيده است كه هيچ فردي وجود ندارد كه بتواند براي تمام عمر مربي‌تان باشد و شما را در هر قدم از مراحل شغلتان راهنمايي كند.

رهبري آسان افراد سخت (چگونه افراد خودمدار ، بدبين ، خودشيفته و سخت را مديريت كنيم)

 • 139,500 تومان

اغلب اوقات رهبران مشكلات كارمندانشان را براي مدت طولاني ناديده مي‌گيرندء زيرا از درگيري مي‌ترسند يا اگر اقدام كنندء به دليل بي تجربگي يا اينكه نمي‌دانند دقيقا چه كاري بايد انجام دهندء شرايط را بد اداره مي‌كنند. در موارد پيچيده‌ترء جايگزيني اين افراد حتي ممكن است دشوارتر باشد يا اينكه امكان دارد رهبر رابطه‌ي نزديكي با آنها داشته باشد. اقدام نكردن مي‌تواند به تمام كساني كه در اطراف آن افراد هستند آسيب برساند و ديگران راء قبل از آن كه خود افراد سخت كار را ترك كنندء به ترك كار سوق دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1