فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تفاوت‌هاي تفاوت‌آفرين (فرهنگ تشريحي برخي تفاوت‌هاي مهم در معاني اصلطلاحات مديريت)
پرورش توانايي‌هاي رهبري
 • 17,000 تومان
 • با تخفیف: 17,000 تومان
مديريت تداوم كسب و كار (راهي به‌سوي افزايش تاب‌آوري سازمان)
مديريت ايده
 • 27,000 تومان
 • با تخفیف: 27,000 تومان
كسب و كار بين‌الملل (رويكردي جامع و كاربردي)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
پنجمين فرمان (خلق سازمان يادگيرنده)
 • 151,000 تومان
 • با تخفیف: 151,000 تومان
فروش لوكس (درس‌هايي از ديور پياژت د فور سيزن لكسوس كارتير موئت هنسي و ديگر برندهاي لوكس)
5 عينك آينده‌نگري (چگونه با كمك مدل ELTVILLE آينده را بهتر پيش‌بيني و درك نماييم
اصول و فنون موفقيت در فروش
 • 21,000 تومان
 • با تخفیف: 21,000 تومان
90 روز نخست 1 مدير( استراتژي‌هاي كليدي موفقيت براي مديران جديد در تمام سطوح)
شايستگي‌هاي 1 مذاكره كننده موفق
 • 17,000 تومان
 • با تخفیف: 17,000 تومان
راهنماي جيبي مديران براي مهارت‌هاي رهبري
 • 12,000 تومان
 • با تخفیف: 12,000 تومان

تفاوت‌هاي تفاوت‌آفرين (فرهنگ تشريحي برخي تفاوت‌هاي مهم در معاني اصلطلاحات مديريت)

 • 25,000 تومان

راسل ايكاف با دوران كاري طولاني و شايسته‌اي كه به‌عنوان بزرگمرد طراحي و تفكر سيصتمي پشت سر داشت مجموعه‌اي از اصول و نكات ارزشمند را مطرح كرد كه گاه مورد بي‌توجهي هم قرار گرفته‌اند. ايكاف در اين كتاب كه آخرين كتاب اوست كوشيده است حاصل يك عمر خردورزي خود را به‌صورت فرهنگ اصطلاحات تخصصي درآورد تا به آساني در دسترس مديران كاركنان دانشجويان و دانشگاهيان قرار گيرد. هدف او از نوشتن اين مجموعه آن بود كه مشاجره‌ها و مجادله‌هايي را كه پيرامون معاني گوناگون و برداشت‌هاي نادرست از بعضي اصطلاحات تخصصي در زندگي كاري يا شخصي افراد پيش مي‌آيد به‌گونه‌اي بنيادين و نه سطحي يا عوامانه از ميان بردارد.

پرورش توانايي‌هاي رهبري

 • 17,000 تومان

اين كتاب: با بياني شيوا و خواندني، حقايقي غيرمنتظره را درباره رهبري آشكار مي‌سازد. به رهبران سازماني كمك مي‌كند تا قدرت نفوذ خود را در راستاي ماموريت سازمان ارتقا دهند. فضايي تعاملي براي خواننده فراهم مي‌آورد تا به ارزيابي و پرورش توانايي‌هاي رهبري خود بپردازد.

مديريت تداوم كسب و كار (راهي به‌سوي افزايش تاب‌آوري سازمان)

 • 20,000 تومان

عوامل بسياري موجب اختلال در كسب و كار مي‌شود. اين عوامل ممكن است اتفاقاتي رايج هم چون غيبت كاركنان يا خرابي تجهيزات باشد. هم چنين ممكن است عوامل نادري هم چون بحران‌هاي طبيعي يا حملات تروريستي موجب اختلال در كسب و كار شود. هر كدام از اين حوادث مي‌تواند موجب تاخير در تحويل خدمات يا محصولات گردد. با استقرار سيستم مديريت تداوم كسب و كار، سازمان‌ها مي‌توانند در برابر چالش‌هاي پيش روي خود هنگام وقوع بحران مقاوم و بازگشت‌پذير گردد. اين كتاب يك راهنماي كامل مديريت تداوم كسب و كار است و سازمان‌ها با هر اندازه‌اي كه باشند و در هر بخشي كه فعاليت مي‌كنند، مي‌توانند نياز خودشان را به تهيه يك نظام جامع مديريتي براي حفظ تداوم در كسب و كار و تهيه زير ساخت‌هاي لازم براي پياده‌سازي استاندارهاي بين‌المللي مربوطه برطرف كند. سيستم مديريت تداوم كسب و كار در هر سازمان مي‌تواند نقش يك سيستم مديريت ريسك نوين را ايفا نموده و هم چنين ابزار مناسبي براي برنامه‌ريزي، كنترل و هدايت انواع برنامه‌ها در راستاي پدافند غير عامل در سازمان باشد.

مديريت ايده

 • 27,000 تومان

بي‌شك ايده پردازي و نوآوري از پايه‌هاي اصلي پيشرفت و ارتقاء دانش بشري است. در اين ميان اگر سازمان‌ها را مقايس كوچك‌تري از جهان تصور كنيم توسعه و پيشرفت آن مستلزم ايده‌هاي جديد و البته مديريت آنهاست. مسلما شركت‌هاي با كاركنان بسيار، يا حتي اندك، با سيلي از ايده‌هاي جديد مواجه هستند كه عدم مديريت يا مديريت ضعيف آن‌ها مي‌تواند فرصت‌هاي ترقي را نابود كند. كاركنان بايد براي ارائه ايده‌هاي بهتر و مديران بايد براي شناخت ايده‌هاي ناب و كاربردي كردن آن‌ها آموزش ببينند. هدف اين كتاب ارائه راهكاري براي مديريت موفق ايده‌هاست چرا كه تجربه نشان داده است نظام‌هاي سنتي پيشنهادها اگر چه در كوتاه مدت تاثيرات خوبي دارند، اما در بلند مدت چندان موفق عمل نكرده‌اند. براي بهبود و كاربردي شدن ايده‌ها كاركنان و مديران بايد دوشادوش هم حركت كنند.

كسب و كار بين‌الملل (رويكردي جامع و كاربردي)

 • 30,000 تومان

ورود به فضاي كسب و كار بين‌المللي براي اقتصاد كشور و به طور خاص، براي شركت‌هاي بزرگ، ديگر يك انتخاب نيست، بلكه بقاي كسب و كارها به ايجاد شبكه‌اي از همكاري‌هاي منطقه‌اي و بين‌المللي با همتايان خارجي و داد و ستد كالا، خدمات و دانش با آن‌ها بستگي دارد.

پنجمين فرمان (خلق سازمان يادگيرنده)

 • 151,000 تومان

پيچيدگي از مشخصات عصر حاضر است. همه ما در زندگي حرفه‌اي و شخصي خود با مسايل دشوار و ناگزيري روبه‌رو مي‌شويم و بايد براي حل آنها چاره‌اي بينديشيم. بسياري از علماي علوم اجتماعي به خيال چنين چاره‌هايي بوده و كوشش زيادي در اين راه مبذول داشته‌اند. هر چند اين تلاش‌ها بي‌ثمر نبوده، ولي هر يك با آفاتي نيز همراه بوده‌اند. ساده‌انگاري شايع‌ترين اين آفات است. اين كتاب تلاشي است در جهت شناسايي ريشه‌هاي تفكر ساده‌انگارانه مديران و تبيين ناتواني‌هايي كه از اين رهگذر سازمان‌ها را گرفتار مي‌كنند.

فروش لوكس (درس‌هايي از ديور پياژت د فور سيزن لكسوس كارتير موئت هنسي و ديگر برندهاي لوكس)

 • 60,000 تومان

خريد كالاهاي لوكس معمولا بر اساس نياز مستقيم خريدار انجام نمي‌شود و گاهي لازم است فروش اين نوع كالاها با زيركي و تدبير فروشنده و تبليغات مناسب انجام شود مي‌توان گفت شركت‌هاي بزرگ روش‌هاي خاصي براي مطرح شدن در اين بازار ويژه دارند. اين كتاب به بررسي تجارب عملي تعدادي از لوكس‌ترين برندهاي جهان مي‌پردازد و از تجربيات آنها براي آموزش روش‌هاي عملي فروش كالاهاي لوكس به مخاطبان بهره مي‌گيرد.

5 عينك آينده‌نگري (چگونه با كمك مدل ELTVILLE آينده را بهتر پيش‌بيني و درك نماييم

 • 111,000 تومان

اين كتاب، ابزارهايي را فراهم مي‌كند تا به كمك آنها: ـ پنج نوع آينده يعني آينده شگفت‌انگيز، قابل خلق، مطلوب، محتمل و برنامه‌ريزي شده را خلق و پيش‌بيني كنيد. ـ با كمك مدل ELTVILLE ، خود و سازمانتان را براي رويارويي با اين آينده‌ها آماده سازيد.

اصول و فنون موفقيت در فروش

 • 21,000 تومان

هدف اصلي اين كتاب آموزش علمي؛ واقعي و كاربردي فروش كالا و خدمات است. مخاطبين اين كتاب افرادي هستند كه سود را بلند‌مدت محاسبه مي‌كنند و هدف آن‌ها فقط فروش محصولات نيست بلكه قصد دارند از طريق به‌كار‌گيري يك روش علمي و در يك فرآيند چهره به چهره و قدم به قدم؛ ارتباط سالم و بلند مدت كاري با خريداران برقرار كرده و به عنوان يك مشاور و همراه به مشتريان در تصميم به خريد كمك كنند. در اين كتاب خواهيم آموخت كه چگونه نياز‌هاي واقعي مشتريان را كشف كنيم؛ با مشتري ارتباط برقرار كنيم؛ به سوالات؛ ايرادات و نگراني‌هاي او پاسخ قانع‌كننده داده و در يك فرآيند فروش ساخته يافته او را به سمت خريد محصولات موسسه خود هدايت كنيم.

90 روز نخست 1 مدير( استراتژي‌هاي كليدي موفقيت براي مديران جديد در تمام سطوح)

 • 38,000 تومان

اين كتاب؛ ابزار عملي فراهم آورده است كه به شما نشان مي‌دهد چگونه: نقاط قوت و ضعف خود را ارزيابي كرده و آسيب‌پذيري‌هاي شخصي خود را شناسايي نماييد. موقعيت خود را تشخيص دهيد و چالش‌ها و فرصت‌هاي پيش رويتان را درك كنيد. با رئيس‌تان براي ايجاد يك رابطه كاري سازنده مذاكره داشته باشد. موفقيت‌هاي زودهنگامي را به دست آوريد كه ايجاد اعتبار و شتاب مي‌كنند. تيم‌هاي خود را بسازيد و با ائتلاف‌هاي پشتيبان‌ تاثيرگذار ارتباط برقرار كنيد. استراتژي؛ ساختار؛ سيستم‌ها و مهارت‌ها را در جهت دستيابي به موفقيت هم‌راستا نمايد. ميان خواسته‌هاي اقتضائات شخصي و حرفه‌اي در دوران انتقال؛ تعادل ايجاد كنيد.

شايستگي‌هاي 1 مذاكره كننده موفق

 • 17,000 تومان

اين كتاب به صورت كاربردي باورها؛ آگاهي‌هاي دروني؛ توانمندي‌هاي ذاتي و اكتسابي؛ ويژگي‌ها و خصوصيات شخصيتي و رفتاري؛ دانش؛ آگاهي‌ها؛ مهارت‌ها و تكنيك‌هايي كه يك مذاكره‌كننده شايسته و موفق بايد از آن‌ها برخوردار باشد را با محوريت تجربيات دكتر مسعود حيدري؛ پدر اصول و فنون مذاكره ايران به رشته تحرير درآورده است.

راهنماي جيبي مديران براي مهارت‌هاي رهبري

 • 12,000 تومان

در تاليف اين كتاب‌ها، به دو موضوع توجه ويژه شده است: يكي آن‌كه كتاب‌ها در حداقل حجم ممكن، حداكثر مفاهيم مورد نياز را به خواننده منتقل مي‌كنند و دوم، كتاب‌هاي اين مجموعه، با زباني كاربردي نگاشته شده‌اند تا مديران بتوانند از آن‌ها به عنوان راهنماي عمل استفاده كنند.

1  2  صفحه‌ی 1