فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
روانشناسي اجتماعي (مقدمه‌اي بر نظريه‌ها آيين‌ها در روان‌شناسي اجتماعي)
كاربرد روان‌كاوي در نقد ادبي
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
نظريه روانكاوي (7 رساله از زيگموند فرويد)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
زندگي ربوده شده (بيوگرافي)
 • 46,000 تومان
 • با تخفیف: 46,000 تومان
جادوي فكر بزرگ
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
تحليل گفتمان كاربردي (فرهنگ عامه رسانه‌ها و زندگي روزمره)
انديشه يونگ
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
لبخند در ايستگاه آخر (مرگ پس از مرگ و باقي قضايا به روايت فلسفه روانشناسي و... از ديدگاه طنز)
طلوع صحرا (رمان)
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان

1 تك‌شاخ در دنياي الاغ‌ها (راهنماي زندگي براي همه آدم‌هاي فوق‌العاده و استثنايي كه همرنگ جماعت نيستند)

 • 85,000 تومان

زندگي مي تواند قاليچه‌اي سحرآميز باشد، فقط بايد تصميمي عاقلانه بگيري تا اين‌گونه زندگي كني. جادو اطراف همه ما وجود دارد، اگر بخواهيم آن را ببينيم. تك‌شاخ بودن را انتخاب كن. منحصر به فرد بودنت را بپذير و بگذار بدرخشد. يك تك‌شاخ در دنياي الاغ‌ها، كتابي درباره زندگي است. ميا مايكلز با استفاده از داستان زندگي خود، تجربه متفاوت بودن در دنيايي از آدم‌هاي معمولي را با ما به اشتراك ‌ميگذارد. دنيايي كه در آن همرنگ شدن با ديگران، راضي كردنشان و تبعيت از قانون‌هي مشخص، تنها راه حل ممكن به نظر مي آيد. او از سختي‌هاي زندگي تك‌شاخي، تنهايي‌ها و درك نشدن‌ها مي‌گويد و خواننده را تشويق مي كند تا راهي را كه او براي خود برگزيده در پيش بگيرد تا الماس درخشان زندگي را پيدا كند.

مامان و من و مامان

 • 45,000 تومان

عشق شفا‌بخش است. شفا‌بخش و رهايي‌دهنده. وقتي مي‌گويم عشق منظورم احساساتي‌‌گري نيست، بلكه حسي است قدرتمند كه شايد همان است كه ستاره‌ها را در جايگاه آسمان‌شان نگه‌مي‌دارد و همان دليلي كه باعث مي‌شود خون، آرام و منظم در رگ‌هايمان جريان داشته باشد. من اين كتاب را نوشته‌ام تا نشان دهم چگونه عشق مي‌تواند شفا‌بخش باشد و به آدم‌ها كمك كند تا از اعماق بي ‌حد وحصر بيرون بيايند و مرتفع‌ترين قله‌هاي نا‌ممكن را زير پا بگذارند.

عشق و ازدواج

 • 80,000 تومان

«امنيت ازدواج را تنها خودتان مي‌توانيد تضمين كنيد؛ چگونه؟ با عمل كردن به عهدهاي خود در مورد عشق ورزيدن به او، احترام گذاشتن به او، و گرامي داشتن احساسات و عقايدش! تكرار مي‌كنم:‌ عشق، احترام و گراميداشت. بسيار خب، حالا تصميم با شماست كه چگونه با شريك زندگي‌تان رفتار كنيد.»

روانشناسي اجتماعي (مقدمه‌اي بر نظريه‌ها آيين‌ها در روان‌شناسي اجتماعي)

 • 55,000 تومان

كوشش در راه شناخت مسائل رواني - اجتماعي پيشينه‌اي به بلنداي تاريخ بشر دارد انسان از هنگامي كه به موجوديت اجتماعي خويش پي ببرد پيوسته در پي‌كاوي و شناخت رفتارهاي اجتماعي كوشا بوده است . بر اساس شواهد تاريخيء شايد بتوان گفت كه نخستين تلاش‌هاي مدون و منسجم انسانء در يونان پيش از ساير جوامع صورت گرفته است ء كه آثار حكما و فلاسفه يونان از جمله افلاطون و ارسطو نمونه بارزي از آن تلاش‌هاست. امروزه پژوهش‌هاي مربوط به روانشناسي اجتماعي بيشتر جنبه تجربي به خود گرفته است و از آنجا كه مشكلات اجتماعي راه حل‌هاي عملي پيشنهاد مي‌كندء دانشي است با اهداف كاربردي كه مي‌تواند براي همگان سودمند باشد.

كاربرد روان‌كاوي در نقد ادبي

 • 105,000 تومان

كتاب حاضر دربرگيرنده‌ي هفت تك‌نگاري و نوشتار از زيگموند فرويد، بنيان‌گذار نظريه‌ي روانكاوي، در خوانش نقادانه‌ي متون ادبي است. فرويد از مفاهيمي كه خود در روان‌كاوي نظريه‌پردازي كرده است براي تحليل متون ادبي بهره مي‌گيرد، اما متقابلا از ادبيات هم براي تبيين مفاهيم روان‌كاوانه استفاده مي كند. وي در تبيين رابطه همكارانه‌ي اديبان و روان‌درمانگران چنين مي نويسد: «نويسنده آفرينشگر نمي تواند از آنچه به حوزه‌ كار روان‌پزشك مربوط مي‌شود اجتناب كند، همان‌گونه كه روان‌پزشك هم نمي تواند به قلمرو نويسنده‌ آفرينشگر وارد نشود. بررسي موضوعات روان‌پزشكي در ادبيات مي‌تواند درست باشد، بي آن‌كه ذره‌اي از جنبه زيبايي‌شناختي متون ادبي كاسته شود.» مجموعه اي از آثار فرويد در نقد ادبي كه ترجمه‌ي فارسي‌شان در كتاب حاضر ارايه شده است، سپهر انديشگاني او درباره‌ي چيستي آفرينش هنري و ادبي را به خواننده مي‌شناساند. اين تك‌نگاري‌ها و مقالات همچنين نمونه‌هايي دست‌اول از كاربرد رويكرد روان‌كاوانه كلايسك در نقد ادبي محسوب مي شوند و مي‌توانند راهگشاي پژوهشگران اين حوزه باشد. مترجم با افزودن مقدمه‌اي مشروح كوشيده است تا برخي از بنياني‌ترين مفاهيم نظريه‌ي روان‌كاوي را كه دانستن‌شان پيش شرط فهم آثار فرويد درباره‌ي ادبيات و هنر است، معرفي كند تا مطالعه‌ي اين كتاب براي خواننده راحت‌تر شود.

نظريه روانكاوي (7 رساله از زيگموند فرويد)

 • 95,000 تومان

روانكاوي يكي از اثرگذارترين نظريه‌ها در حوزه‌اي ميان‌رشته‌اي (بينابين علوم انساني و علوم پزشكي) است كه ردپاي آن را در بسياري از رشته‌ها به‌روشني مي‌توان مي‌ديد، از جمله در فلسفه، ادبيات، هنر، نقدادبي، تعليم و تربيت، علوم سياسي، ارتباطات، جامعه شناسي، تاريخ و ... . در نگاه نخست، روانكاوي به‌طور خاص روشي براي راه بردن به سرچشمه‌ي ناپيداي رنج‌هاي رواني و پايان دادن به آلام روحي و دردهاي روان‌تني به نظر مي‌رسد، اما گستردگي و تنوع كم‌نظير آثار فرويد پيداست كه افزون بر كاربردهاي باليني و درماني روان‌كاوي، اين نظريه همچنين ابزاري است براي فيم ادبيات و هنر و كندوكاو و تبيين مسائل فرهنگي در جوامع بشري. با توجه به انواع تحريف‌ها درباره‌ي آراء و انديشه‌هاي اين متفكر دوران‌ساز، براي فهم ديدگاه‌هاي فرويد هيچ منبعي نمي‌تواند جايگزين آثار خود او باشد. كتاب حاضر مجموعه‌ي هفت اثر از زيگموند فرويد در تبيين نظريه‌ي روان‌كاوي است. انتخاب و ترجمه‌ي اين آثار با اين هدف صورت گرفته است كه خواننده مستقيما از زبان بنيان‌گذار اين نظريه با مباني آن آشنا شود. در اين آثار، فرويد شالوده‌هاي نظري روانكاوي، سير تاريخي شكل‌گيري آن و همچنين مفاهيم و اصطلاحات اساسي اين نظريه را شرح مي‌دهد. مترجم نيز با افزودن زيرنوشت‌هاي توضيحي كوشيده است تا درك اصطلاحات تخصصي را تا حد ممكن براي خواننده‌ي فارسي زبان تسهيل كند.

زندگي ربوده شده (بيوگرافي)

 • 46,000 تومان

اسم من جيسي لي دوگارد است. يازده ساله بودم كه غريبه‌اي من را ربود. هجده سال توي يك حياط خلوت زنداني بودم و اجازه نداشتم حتي اسمم را به زبان بياورم. آنچه در اين كتاب مي‌خوانيد داستان شخصي من است درباره اين كه چگونه در يك روز شوم از ژوئن سال 1991 زندگي‌ام براي هميشه تغيير كرد.

جادوي فكر بزرگ

 • 95,000 تومان

روش‌هايي كه در اين كتاب عرضه شده است به منظور عمل كردن است نه مطالعه صرف. اين روش‌ها و تكنيك‌ها به قدري تازه و بديع است كه نويسنده ناگزير دست به ابداع اصطلاحات جديدي زده است. دكتر شوارتز در اين كتاب مراحلي را كه بايد براي نيل به قابليت‌هاي فكر بزرگ پيموده شود، ترسيم كرده است، او در اين كتاب مي‌آموزد كه چگونه با تمركز روي مسائل عمده، از قيد نكات جزئي و دست‌ و پاگير رهايي يابيد. او ثابت مي‌كند كه نوع خاصي از تفكر، در حكم برگ برنده‌اي است كه در اختيار شما قرار مي‌دهد. او با عرضه يك برنامه پيشرفته سي‌روزه شما را هدايت مي‌كند كه بتوانيد پيشرفت خود را به سوي اهداف مورد نظرتان ارزيابي كنيد. و به شما مي‌آموزد كه چگونه با يك برنامه سرمايه‌گذاري درازمدت روي خودتان وضع مادي خود را براي آينده، مستحكم و مطمئن سازيد.

تحليل گفتمان كاربردي (فرهنگ عامه رسانه‌ها و زندگي روزمره)

 • 60,000 تومان

كتاب حاضر با هدف معرفي جديدترين شكل تحليل گفتمان نوشته شده است كه اصطلاحا‘ «تحليل انتقادي - چند وجهي گفتمان» ناميده مي‌شود. تحليل گفتمان در ابتدا بيشتر ماهيتي زبان مبنا داشت و به مرور، با افزوده شدن ابعادي سياسي و ايدئولوژيك، به «تحليل انتقادي گفتمان» تبديل شد. «تحليل انتقادي - چند وجهي گفتمان» حاصل تحول تدريجي تحليل گفتمان و عبور آن از مرحله‌اي انتقادي به مرحله‌اي جديد است كه در آن علاوه بر كاويدن زبان و برملاكردن ايدئولوژي و قدرت در متون و رفتارهاي اجتماعي، جلوه‌هاي گوناگون فرهنگ عامّه نيز كاويده مي‌شوند. لذا موضوعات بسيار متنوعي در دايره تحليل انتقادي - چندوجهي گفتمان قرار مي‌گيرند، از جمله سبك زندگي دلالت اشياء، برنامه‌هاي تلوزيون، رؤياها، لطيفه‌ها،آگهي‌هاي تجاري،مُدِ لباس، ادبيات، اسطوره‌ها (اعم از كهن يا معاصر)، رفتارهاي روزمره از قبيل سيگار كشيدن، و غيره. هريك از فصل‌هاي كتاب حاضر، همين قبيل موضوعات را مي‌كاود. از جمله محاسن اين كتاب، كاربردي بودن بحث‌هاي آن است. كليه‌ي مفاهيمي كه در بحث‌هاي نظريِ ابتداي هر فصل مطرح شده‌اند، در بخش دومِ همان فصل در تحليل عمليِ يك نمونه‌ي معيّن به كار رفته‌اند. از اين حيث، كتاب حاضر نه فقط منبعي جديد براي شناخت متأخرترين شكل تحليل گفتمان است، بلكه با ارائه‌ي نمونه‌هاي كاربردي از تحليل گفتمان در حوزه‌ي ارتباطات اجتماعي، فرهنگ عامّه،ادبيات،رسانه‌ها و زندگي روزمره همچنين مي‌تواند الگويي براي انجام دادن پژوهش ‌هاي‌مشابه در كشور ما باشد. دكتر آرتورآسا برگر، مؤلف اين كتاب، استاد ارتباطات در دانشگاه سان‌فرانسيسكو، و دكتر حسين پاينده، مترجم كتاب حاضر، استاد نظريه و نقد ادبي دانشگاه علامه طباطبائي است.

انديشه يونگ

 • 35,000 تومان

يونگ در زمره نخستين انديشمنداني بود كه از راه هم‌فكري با فرويد به شكل‌گيري مفاهيم نظريه روان‌كاوي ياري رساند. ولي او متعاقبا راه خود را از راه استاد جدا كرد و مكتب جديدي را با نام «روانشناسي تحليلي» بنياد گذاشت. يونگ در عين اين‌كه بر ديدگاه فرويد مبني بر وجود ضمير ناخودآگاه صحه مي‌گذارد، قائل به گونه‌اي ديگر از ضمير ناخودآگاه نيز هست كه ديگر نه مبين انديشه‌ها و آرزوهاي كام‌نيافته و هراس‌هاي فردي، بلكه مخزن گرايش‌ها و افكاري است كه در نزد همه ابناء بشر مشترك هستند. يونگ با مطالعه گسترده در نظام‌هاي اسطوره‌اي و فرهنگ‌هاي گوناگون، مجموعه‌اي از تصاوير ذهني جهان‌شمول را تدوين كرد كه در مكتب او با نام «كهن الگو» مشخص مي‌شوند. تفحص در كهن‌الگوها نه فقط راهي براي فهم الگوهاي عام رفتار بشر، بلكه هم‌چنين شيوه‌اي براي قرائت نقادانه متون ادبي و آثار هنري است. اين كتاب براي كساني نوشته شده است كه مي‌خواهند با خواندن كتابي كمابيش كم‌حجم، دريچه‌اي بر افكار يونگ براي‌شان گشوده شود. هر يك از فصل‌هاي پنج‌گانه كتاب حاضر، جزء مهمي از انديشه‌هاي يونگ را با استناد به نوشته‌هاي خود او و با شرح و تفسير به خواننده معرفي مي‌كند. نقل قول‌هاي مكرر از يونگ و ارجاعات ايضا متعدد به ساير نوشته‌هاي مرتبط با موضوعات مورد بحث، راهنماي ضمني خواننده‌اي است كه پس از خواندن كتاب حاضر به مطالعه بيش‌تر درباره آراء و انديشه‌هاي يونگ راغب مي‌شود. به منظور فهم راحت‌تر متن، مترجم با افزودن زيرنوشت‌هاي توضيحي، اصطلاحات روان‌كاوانه‌اي را كه نويسنده كتاب فقط به كار برده اما شرح نداده و هم‌چنين اشاراتي را كه چه‌بسا براي خواننده‌ي ناآشنا قدري مبهم يا گيج‌كننده باشند، توضيح داده است. دكتر ريچارد بيلسكر، مؤلف اين كتاب، استاد فلسفه در دانشگاه مريلند جنوبي، و دكتر حسين پاينده، مترجم كتاب حاضر، استاد نظريه و نقد ادبي دانشگاه علامه طباطبايي است.

لبخند در ايستگاه آخر (مرگ پس از مرگ و باقي قضايا به روايت فلسفه روانشناسي و از ديدگاه طنز)

 • 22,000 تومان

تا به حال به اين فكر كرده‌ايد كه قرار است يك روز بميريد؟ كه روزي روزگاري قرار است زندگي شما به آخر برسد؛ به ته تهش؟ طبق تحقيقات و بررسي‌هاي ميداني، ترس شماره يك مردم آمريكا، سخنراني در جمع و ترس شماره دويشان مرگ است. با اين حساب اكثر مردم آن كشور ترجيح مي‌دهند هنگام مراسم تدفين به جاي اين‌كه مشغول سخنراني براي جمع باشند، در تابوت خفته باشند. لبخند در ايستگاه آخر روايت متفاوت و طنزآميزي است از شيوه‌هاي مؤثر مواجهه با مرگ، و پاسخ به سؤال‌هاي اخروي و فرادنيوي كه هميشه ذهن‌تان را مشغول مي‌كرد اما جرات پرسيدنش را نداشتيد...

طلوع صحرا (رمان)

 • 45,000 تومان

واريس ديري، سخنگوي سازمان ملل براي مبارزه با ختنه دختران، فعال حقوق بشر، نويسنده و مانكن. در سال 1965 در خانواده اي سنتي و چادرنشين مسلمان در صحراي سومالي به دنيا آمد. در اولين كتابش به نام گل صحرا از داستان زندگي اش مي گويد: داستاني غم انگيز از ختنه شدن در پنج سالگي و فرار از خانواده، در دوازده سالگي درست وقتي كه مي خواستند او را به عقد پيرمردي شصت ساله درآورند، صحراي سوزان سومالي را به تنهايي و با پاي برهنه و پياده طي كرد و دست سرنوشت او را به لندن رساند. وقتي به عنوان يك كارگر ساده در لندن كار مي كرد، عكاس معروفي او را كشف كرد و در نهايت يكي از مانكن هاي معروف دنيا شد ولي هميشه روياي بازگشت به خانه و وطنش سومالي را در سر داشت. كتاب پيش رو، طلوع صحرا، از بازگشت او پس از بيست سال به وطنش سومالي مي گويد. سفري پرخطر و پر فراز و نشيب به قلب كشوري از هم پاشيده و در حال جنگ. واريس هرگز كشور و فرهنگي كه از آن آمده بود را فراموش نكرد. آمده تا راهي براي ياري رساندن به زنان و كودكان وطنش بيابد.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1