فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كاربردهاي پروتكل يكپارچه براي درمان فراتشخيصي اختلال‌هاي هيجاني
فرزندپروري ذهن‌آگاهانه
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
زوج‌ها در فرايند درمان (رويكردها و فنون در درمان كارآمد)
درمان شناختي رفتاري اصول و فراسوي آن
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
مشاوره و روان‌درماني (روان‌درماني روان‌پويشي هنر گوش دادن)
درمان‌شناختي رفتاري اختلالات تيك
 • 3,600 تومان
 • با تخفیف: 3,600 تومان

كاربردهاي پروتكل يكپارچه براي درمان فراتشخيصي اختلال‌هاي هيجاني

 • 110,000 تومان

پروتكل يكپارچه براي درمان فراتشخيصي اختلالات هيجاني، درماني شناختي رفتاري و متمركز بر هيجان است كه مشكلات تنظيم هيجان را به عنوان عامل سبب‌ساز و تداوم‌بخش مشترك در ميان اختلالات رواني مورد هدف قرار مي‌دهد. كتاب حاضر به شرح كاربرد اين پروتكل براي طيف وسيعي از اختلالات هيجاني پرداخته است و علاوه بر شرح چگونگي مفهوم‌سازي اختلالات به گونه‌اي ابعادي و به عنوان مشكلاتي مرتبط با واكنش‌پذيري منفي و احساس ناتواني در كنترل هيجانات، در هر يك از فصول خود شيوه كاربرد انعطاف‌پذير بخش‌هاي درمان را براي اختلالات گوناگون شرح مي‌دهد....

فرزندپروري ذهن‌آگاهانه

 • 95,000 تومان

با وجود شادي‌‌هاي فرزندپروري، چالش‌‌هاي آن مي‌‌تواند استرس قابل‌‌توجهي ايجاد كند. اين چالش‌‌ها زماني كه كودك مبتلا به مشكلات روان‌‌شناختي، جسماني و رفتاري است و يا زمان‌‌هايي كه والدين با هم تعارض دارند و انتظار دارند به بهترين شكل رفتار كنند، چندين برابر مي‌شود. حتي در مساعدترين شرايط هم تغييرات رشدي كودكان مي‌‌تواند اهداف والدين در فرزندپروري را خنثي كند. هم اين‌‌ها والدين را درمعرض تنش، خشم و رفتارهاي تكانشي قرار مي‌‌دهند؛ به‌ همين‌دليل، فرزندپروري بدون نقص ممكن نيست. اما با مطالعه اين كتاب به شما مژده مي‌‌دهيم كه مي‌‌توانيد اهداف بلندمدت فرزندپروري را به‌‌خاطر بسپاريد و تجربه‌‌اي نو دررابطه ‌‌با فرزندان و خانواده به خودتان هديه دهيد. كتاب فرزندپروري ذهن‌‌آگاهانه برنامه هشت جلسه‌‌اي است كه اساس آن بر شفقت و مهرباني والدين و فرزندان استوار است و براي رويارويي با رنج اجتناب‌‌ناپذير خانواده‌‌ها ضروري است. در اين برنامه كاملا عملي و موثر (همراه با تمرين‌‌هاي يوگا) بر مهارت‌‌هاي ذهن‌‌آگاهي‌‌ مانند پاسخ‌گويي به تنيدگي والدين، رسيدگي به درگيري با فرزندان يا همسر، تقويت همدلي و قدرداني از خود در مسير پرفراز و نشيب فرزندپروري، تمركز مي‌شود. ويژگي منحصربه‌‌فرد اين برنامه، استفاده از به‌روزترين يافته‌‌هاي روانشناسي در حوزه شفقت، دل‌‌بستگي و طرح‌‌واره‌‌ها براي راهنمايي گام‌‌به‌‌گام در فرزندپروري است. خواندن اين كتاب براي متخصصان باليني كودك و معلمان مفيد است و همچنين مي‌‌تواند يكي از كتاب‌‌هاي كاربردي قفسه كتاب والديني باشد كه مي‌‌‌خواهند با ذهن‌‌آگاهي،‌‌ فرزندانشان را ياري دهند تا از مراحل مهم تحولي گذر كنند.

زوج‌ها در فرايند درمان (رويكردها و فنون در درمان كارآمد)

 • 80,000 تومان

كتاب حاضر از بيست فصل تشكيل شده و داراي اين ويژگي منحصر به فرد است كه در كاردرمانيء هم به خوبي به عوامل درون‌فردي پرداخته و هم عوامل ارتباطي و ميان‌فردي و فراتر از آن عوامل بين‌نسلي را مورد توجه قرار داده است. روح كلي حاكم بر اثرء سيستمي است و هم‌زمان سعي دارد سيستم فرديء سيستم زوجي و سيستم بين‌نسلي را در ارزيابي و درمان مد نظر قرار دهد. ازاين روء كتاب حاضر بسيار كاربردي است و خط سير كمك به زوج‌هاي متعارض را از ابتدا تا انتهاي كار به خوبي نشان مي‌دهد. اين موضوع به زوج درمانگران كمك مي‌كند سردرگم نباشند و به‌تبع آن سيستم زوجي را نيز نامتعادل‌تر نكنند. به‌ويژهء به زوج‌درمانگران مبتدي كمك مِي‌كند تا زير نظر يك سوپروايزر بياموزند كه چگونه در كارشان اثربخش باشند و اعتماد به نفس حرفه‌اي به دست آورند.

درمان شناختي رفتاري اصول و فراسوي آن

 • 55,000 تومان

درمان شناختي رفتاري يكي از درمان‌هاي مهم و مبتني بر حمايت تجربي در حوزه سلامت روان است. كتاب حاضر، ويرايش جديد كتاب جوديت اس بك است و مي‌توان آن را يكي از تاثيرگذارترين منابع در اين حوزه دانست. اين كتاب در 21 فصل به همراه سه پيوست به صورت دقيق و گام به گام به آموزش درمان شناختي رفتاري پرداخته است. در فصل‌هاي مختلف اين كتاب روند درمان شناختي رفتاري از مراحل مقدماتي تا مراحل پيشرفته مورد بررسي قرار گرفته است...

مشاوره و روان‌درماني (روان‌درماني روان‌پويشي هنر گوش دادن)

 • 4,500 تومان

كتاب حاضر كه انعطاف پذيري را آموزش مي‌دهد،‌براي پرورش مهارت‌هاي اساسي درمانگري روان تحليل‌گري طراحي و تدوين شده است. يكي از اين مهارت‌هاي اساسي، گوش فرادهي است، البته روان‌پويشي همانند چتري است كه استراتژي‌هاي شنيداري زيادي را در بر دارد و چهار شيوه آن از همه مهمتر مي‌باشد، يعني گوش دادن در جهت پي‌بردن به تعارض‌ها، گوش دادن در جهت پي‌بردن به ارتباطات ناهشيار و گوش دادن در جهت پي بردن به دفاع‌ها كه خوانندگان مي‌آموزند چگونه با فعال گوش دادن و تمرين كردن،‌ به انتقال، تعارض، و انواع پي ببرند.اين كتاب به بررسي اين موارد مي‌پردازد.

درمان‌شناختي رفتاري اختلالات تيك

 • 3,600 تومان

هدف از اين نوشتار، كاربرد رويكردهاي شناختي رفتاري و روش‌هاي روان‌آموزشي مرتبط با آن و رويكرد روان‌فيزيولوژيايي اختلال تيك به منظور كمك به كنترل افراد مبتلا به سندروم تيك مي‌باشد. بخش آغازين كتاب با طرح موضوعات نظري و پژوهشي،ماهيت اختلال تيك را توضيح مي‌دهد. در بخش‌هاي مياني الگوي روانشناسي شناختي روان‌فيزيولوژي ارائه شده است و بخش آخر ابزار و راهنماي كاربردي براي كمك به درمان‌گر ضميمه شده است.

صفحه‌ی 1