فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اينترنت با مغزهاي ما چه مي‌كند
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
روانشناسي اينترنت
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
366 روز با رواقيون
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
ذهن نامحدود (مغز خود را تقويت كنيد هرچيزي را سريع‌تر ياد بگيريد و زندگي دلخواه خود را بسازيد)
شب آتش
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
در حسرت دست‌هايت
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
روانشناسي بيماري‌هاي واگيردار (كرونا)
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
روياي نيمه شب
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان

اينترنت با مغزهاي ما چه مي‌كند

 • 75,000 تومان

نيكولاس كار در اين كتاب به بررسي تاثيرات اينترنت بر مغز و انتقال‌دهنده‌هاي عصبي مي‌پردازد. تحليل‌هاي او متشكل از پيشرفت‌هاي علوم اعصاب و ديگر پژوهش‌هاي رشته‌هاي فلسفه، علوم تجربي، تاريخ و توسعه فرهنگي است و پژوهش‌هاي بي‌نظير او درباره تاثيرات اينترنت بر اعصاب ما با اين دادخواهي انساني نتيجه‌گيري مي‌شود كه بايد بين تعامل‌هاي انسان و رايانه تعادل برقرار شود....

روانشناسي اينترنت

 • 60,000 تومان

كتاب روانشناسي اينترنت به قلم ياير آميچاي هامبورگر است. او مدير مركز تحقيقات روانشناسي اينترنتي در فلسطين اشغالي و مشاور صنعتي برجسته در اين زمينه است. پژوهش‌هاي او درباره تأثير اينترنت بر زندگي است. وي يكي از اولين تحليل‌گران براي توجه به قدرت و اهميت شبكه‌هاي اجتماعي آنلاين شناخته مي‌شود. اين كتاب راهنماي مهم و جذابي براي شناخت دنياي آنلاين است و استدلال مي‌كند كه در عصر پيشرفت مداوم فناوري، درك ما از روان انسان ريشه در نظريه‌هاي تثبيت شده دارد. اين كتاب، با در نظر گرفتن هر دو جنبه مثبت و منفي استفاده از اينترنت، هم براي دانش‌آموزان و هم خوانندگان عمومي جذاب است.

اعتياد به تلفن‌هاي همراه (كتاب تمرين تشخيص وابستگي به تلفن‌هاي هوشمند توقف رفتار‌هاي وسواس‌گونه و ارتقاي ارتباط سلامت‌محور با تلفن‌هاي هوشمند)

 • 38,000 تومان

در يكي از جلسات سخنراني با موضوع «اعتياد به گوشي‌هاي هوشمند»‏، سخنران با بيان اين جمله صحبت خود را به پايان رساند: «وقت شما گران‌بهاست‎؛ آن را صرف جستجو‌هاي بي‌هدف نكنيد.» اين جمله به ‌شدت بيداركننده بود. پيامي كه همه ما را به اين فكر فرو برد كه در طول روز چقدر وقت خود را در اينترنت هدر مي‌دهيم. خواننده عزيز، اگر بخواهم فقط يك جمله به شما بگويم، اين است كه درك كنيد وقتتان با‌ارزش است. شما فقط يك‌بار زندگي مي‌كنيد.

366 روز با رواقيون

 • 90,000 تومان

اين كتاب تاكنون به بيش از بيست زبان ترجمه شده و بيش از يك ميليون نسخه از آن به فروش رفته است. اين كتاب شامل 366 گزين‌گويه از زبان ماركوس اورليوس، اپيكتتوس، سنكا و رواقيون ديگر است. فلسفه رواقي پس از گذشت قرن‌ها همچنان جذابيت خود را حفظ كرده است. آنچه در اين فلسفه توجه خوانندگان مدرن را به خود جلب مي كند، آميختگي منحصر به فرد خردورزي و عمل‌گرايي آن است. به عبارت ديگر، رواقي‌گري فقط انديشيدن نيست، بلكه به همان اندازه كه عمل به انديشه‌ها اهميت دارد، فعل انديشيدن نيز مهم است. رايان هاليدي، نويسنده كتاب، در ادامه هر گزين‌گويه به طور مختصر توضيح مي‌دهد كه چگونه بايد اين مفاهيم را در زندگي روزمره به كار گرفت و با اين كار،اهميت عمل‌گرايي اين مكتب فلسفي را متذكر مي شود. هاليدي هدف از تاليف اين كتاب را اين گونه بيان مي كند: «هدف ما از نگارش اين كتاب، بازگرداندن رواقي گري به جايگاه سزاوار است؛ خصايصي كه انسان بايد به جاي استفاده از برخي رشته‌هاي پيچيده دانشگاهي، از آنها براي داشتن زندگي عالي بهره مند شود.»

ذهن نامحدود (مغز خود را تقويت كنيد هرچيزي را سريع‌تر ياد بگيريد و زندگي دلخواه خود را بسازيد)

 • 80,000 تومان

ارزشمندترين موهبتي كه خداوند به ما عطا كردهء مغز است. مغز همان عاملي است كه آموختنء عشق ورزيدنء انديشيدنء آفريدن و حتي شادي كردن را براي ما ممكن كرده است. مغز همچون دروازه‌اي ما را به جهان احساساتء استعدادها و توانايي‌ها راه مي‌هد تا به تجربه عميق زندگي و عشق‌ورزي پايدار دست يابيم. مغز به ما كمك مي‌كند طرح‌هاي نو دراندازيم و آن‌ها را بپرورانيم و به سرانجام برسانيم.

شب آتش

 • 32,000 تومان

اريك امانوئل اشميت نويسنده نام‌آشناي فرانسوي در داستان شب آتش ما را به سفري طولاني و پرماجرا به صحراي آفريقا مي‌برد سفري كه سرآغاز تجارب عرفاني اوست و او را از فيلسوفي ملحد به كاوشگري تعالي‌جو تبدلي مي‌كند.

در حسرت دست‌هايت

 • 32,000 تومان

در گوشه‌اي از دنيا چهار خانواده شبيه ما روزگار مي‌گذرانند. اگر پرنده باشيد و بر فراز شهر پرواز كنيد، خواهيد ديد كه خانه هايشان با اندك فاصله كنار هم است و سقف خانه هايشان پنجره‌اي رو به آسمان دارد. اگر به زمين نزديك‌تر شويد، آن‌ها را مي‌بينيد، آدم هايي كه كنار هم‌اند. دستان‌شان را براي هم تكان مي‌دهند، همديگر را بغل مي‌كنند و به سمت هم گلوله برفي پرتاب مي‌كنند. چهار خانواده كه در شمال، جنوب، شرق و غرب خيابان زندگي‌شان را مي كنند..

روانشناسي بيماري‌هاي واگيردار (كرونا)

 • 26,000 تومان

بيماري‌هاي همه‌گير (پاندمي) چالش‌هايي را در سلامت عمومي ايجاد مي‌كنند و موجب پريشاني رواني در بخش‌هاي زيادي از مردم مي‌شود. دكتر استيون تيلور طيف وسيعي از تحقيقات را گرد هم آورد تا بتواند تحليلي واضح،‌جذاب و دانشمندانه از عوامل تاريخي، اجتماعي و روان‌شناختي درگير در پاندمي‌ها ارائه دهد. تيلور در اين كتاب به نقش عوامل روان‌شناختي در پاندمي‌ها جلوگيري از شيوع عفونت مي‌پردازد. او با تكيه بر كار اصلي خود در زمينه اضطراب و ترس، تحقيقاتي از سلامت عمومي،‌روانشناسي اجتماعي، اپيدميولوژي و چند رشته ديگر، ارائه كرده و راهكاهايي براي تغيير عوامل رواني اجتماعي بيان مي‌كند.

روياي نيمه شب

 • 55,000 تومان

پدربزرگ از پشت قفسه‌ها بيرون آمد و به گوشواره‌اي زيبا و گران‌بها كه من طراحي كرده و ساخته بودم، اشاره كرد. خوشحال شدم كه آن را براي ريحانه انتخاب كرده بود: هرچند بعيد مي‌ديدم كه مادرش زير بار قيمت آن برود. گوشواره را بيرون آوردم و به پدربزرگ دادم. طراحي و ساخت اين گوشواره، كار هاشم است. حرف ندارد! مادر ريحانه گوشواره‌ها را گرفت و ورانداز كرد. واقعا قشنگند، ولي ما چيزي ارزان‌قيمت مي‌خواهيم. مادر ريحانه گوشواره‌ها را روي مخمل گذاشت. با نگاهش گوشواره‌هاي قبلي را جستجو كرد. پدربزرگ گوشواره‌هاي گران‌بها را توي جعبه كوچكي گذاشت. جعبه را به طرف مادر ريحانه سراند. از قضا قيمت اين گوشواره‌ها دو دينار است. در دلم به پدربزرگ آفرين گفتم. از خدا مي‌خواستم كه ريحانه صاحب آن گوشواره‌ها شود. قيمت واقعي‌اش ده دينار بود. يك هفته روي آن زحمت كشيده بودم.

صفحه‌ی 1