فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
والدين سمي (گذشته تلختان را فراموش كنيد و زندگي‌تان را از نو بسازيد)
ازدواج بدون شكست (حل معماي ازدواج)
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
هنر عشق‌ورزيدن
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
مثل 1 زن رفتار كنيد مثل 1 مرد فكر كنيد
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
كاش در 20 سالگي مي‌دانستم
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
باشگاه 5 صبحي‌ها
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
شيوه گرگ (فروش خط مستقيم) مهارت در هنر متقاعد كدن اثرگزاري و موفقيت
ماوراي طبيعي شدن
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
راهبي كه فراري‌اش را فروخت
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
محدوديت صفر (سيستم مخفي اهالي هاوايي براي دستيابي به ثروت سلامتي صلح و ديگر چيزها )
تئوري انتخاب (روانشناسي نوين دريچه‌ به آرامش لذت و آزادي شخصي)
چرا مردان زنان زيرك را دوست دارند (چرا مردان عاشق زنان زيرك مي‌شوند)

والدين سمي (گذشته تلختان را فراموش كنيد و زندگي‌تان را از نو بسازيد)

 • 98,000 تومان

اين كتاب در دو بخش نوشته شده است. در بخش اولء ما انواع مختلف كاركردهاي والدين سمي را بررسي خواهيم كرد و ملاحظه مي‌كنيم والدين شما به چه شيوه‌هايي به شما آسيب زده و مي‌زنند. اين شناخت شما را براي بخش دوم كتاب آماده مي‌كند كه در آن تكنيك‌هاي خاص رفتاري بحث مي‌شوند كه اين امكان را به شما مي‌دهند توزان قدرت را در رابطه‌تان با والدين سمي به‌هم بزنيد و وارونه كنيد.

ازدواج بدون شكست (حل معماي ازدواج)

 • 39,000 تومان

ويليام گلسر نگاهي دقيق به دلايل موفقيت يا شكست برخي پيوندهاي زناشويي انداخته و معلومات تازه‌اي درباره صميميت و روابط ماندگار پيشنهاد مي‌كند او با استفاده از تئوري كنترل، به صراحت تفاوت ميان رابطه جنسي و عشق جنسي را نشان داده و به چهار فاكتور كليدي براي رسيدن به رضايتمندي در روابط زناشويي اشاره مي كند. او معتقد است كه تنها راز ماندگاري ازدواج ، هم‌نشيني دوستي و عشق جنسي است. گذشته از اين‌ ، گلسر طي يك آزمون به خوانندگان كمك مي‌كند تا شخصيت خود و شريك زندگي‌شان را بهتر شناخته و پيوند ميان خود را محكم سازند.

هنر عشق‌ورزيدن

 • 39,000 تومان

اريك فروم، روانكاو و جامعه‌شناس و نويسنده آلماني است كه در سال 1900 ميلادي در آلمان متولد و در سال 1980 درگذشت. كتاب هنر عشق ورزيدن اريك فروم يكي از آثار معروف اين نويسنده و روانكاو شهير است. اريك فروم در اين كتاب مي‌گويد كه براي عشق و عاشقي بايد آموخت. بايد ياد گرفت. عشق مهارت مي‌خواهد. رابطه جنسي مهارت مي‌خواهد. عين سرمايه‌گذاري در بورس عين ماهي‌گيري عين نقاشي و موسيقي. همه‌چيز مهارت مي خواهد و مهارت آموختني است و ارث پدري نيست كه به كسي به ارث برسد. عشق مهم است اما مهارت در عشق ورزيدن مهم‌تر از خود عشق است. از مهارت در عشق‌ورزيدن عشق متولد مي‌شود اما اگر عشق در دام ناعاشق يا نابلدعشق به بندكشيده شود افسرده مي‌شود. نام ديگر عشق افسرده نفرت است كساني كه در عشق‌ورزي نابلد هستند عشق را افسرده مي‌كنند و دل را پژمرده. عشق عاشق حاذق مي‌طلبد نه كاسب جاهل

مثل 1 زن رفتار كنيد مثل 1 مرد فكر كنيد

 • 40,000 تومان

در دنيا، هيچ جمله‌اي درست‌تر از اين جمله وجود ندارد: مردها ساده‌اند به محض اين‌كه اين جمله را خوب بفهمي هر چه درباره مردها در اين كتاب بخواني برايت خوب جا مي‌افتد. پس از آگاهي و درك اين اصل ابتدايي در مورد مردها. بايد 3 حقيقت مهم ديگر را نيز بداني: هويت، سمت و دستاوردهاي زندگي مردها، عوامل ترغيب‌كننده و انگيزه‌بخش به آن‌ها هستند.

كاش در 20 سالگي مي‌دانستم

 • 50,000 تومان

كتاب ((كاش در بيست سالگي مي‌دانستم)) يك كيميا و در بي‌همتاست و هر انديشه و عملي كه از آن تاثير بپذيرد به بخشي از اين كيميا تبديل خواهد شد. اين كتاب حاوي ماجراي زندگي افرادي‌ست كه به طرزي شگفت‌انگيز بدترين موقعيت‌ها را به فرصت‌هاي مثبت تبديل كرده‌اند. اين افراد در پرتو ذهن هوشيار و كنجكاوشان ناشناخته‌ها را رفتند و نهايتا پلي زدند كه آنان را از محدوده الگوهاي كهنه و تكراري به قلمرو طرح‌ها و ايده‌هاي جديد رهنمون كرد. هدف اين كتاب آزمودن شيوه‌هاي گوناگون براي تبديل شدن به چيزي است كه در توان شماست.

باشگاه 5 صبحي‌ها

 • 140,000 تومان

كتاب باشگاه 5 صبحي‌ها داستان جالبي درباره‌ي 2 غريبه است كه در جستجوي بهره‌وري ، كاميابي و آرامش ، با دولتمردي كه يكي از عجيب‌ترين و شگفت‌انگيزترين افراد ثروتمند است ملاقات مي‌كنند. مرد عجيب اما ميلياردر، آنها را به سفري جذاب مي‌برد و آموزش‌هايي را با آنها در ميان مي‌گذارد كه به طرز خارق‌العاده‌اي كسب و كار آنها را ارتقا مي‌دهد ، بهره‌وري آنها را بازمي‌گرداند ، شادي را بيدار مي‌كند ، همراه با تجربه كردن احساس آزادي شخص. قسمتي از اين كتاب راهنماي رسيدن به استادي ، بخشي از آن راه‌كارهايي براي بهره‌وري در حد نوابغ و بخشي براي زيستن در يك زندگي زيبا .... باشگاه 5 صبحي‌ها كتابي است كه زندگي شما را متحول مي‌كند. براي هميشه... در كتاب باشگاه 5 صبحي‌ها بيان مي‌شود كه ساعات ابتدايي روز، زمان‌هايي هستند كه قهرمانان واقعي را، به وجود مي‌آورند . اگر مي‌خواهيد به زندگي خود مسلط شويد، لازم است از صبح زود آغاز نماييد. بيدار شدن در ساعت 5 صبح شما را از حواس‌پرتي در طول روز در امان نگه مي‌دارد و خلاقيت شما در امور مختلف زندگي‌تان را افزايش مي‌دهد. با بيدار شدن در ساعت 5 صبح شما به مدت يك ساعت وقت داريد تا با 4 امپراتور دروني خود كه يكي از آنها كه در اصل همان ساختار روحي ما است روبرو شويد.‌

شيوه گرگ (فروش خط مستقيم) مهارت در هنر متقاعد كدن اثرگزاري و موفقيت

 • 105,000 تومان

جردن بلفورت كه با بازي لئوناردو دي كاپريو در فيلم شيوه گرگ وال استريت جاودانه شد، سيستم فروش و متقاعدسازي گام به گام خود را فاش كرده تا همه را به ستاره‌هاي فروش و كسب درآمد تبديل كند. او براي اولين بار كتاب اسرار خود را گشوده تا خوانندگان به سيستمي دست پيدا كنند كه ثروت هنگفتي براي او، تيم فروش و مشتريانش به ارمغان آورد. كتاب حاضر كه به زبان بي‌مانند او نوشته شده، ‌شيوه متقاعدسازي او را رمزگشايي كرده تا خوانندگان را، طرف‌نظر از سن، تحصيلات يا سطح مهارت‌ها، به گونه‌اي آموزش دهد كه به يك فروشنده، كارآفرين يا سخنران ماهر تبديل شوند.

ماوراي طبيعي شدن

 • 99,000 تومان

كتاب ماوراي طبيعي شدن تمام نيروي دروني‌تان را به كار مي‌گيرد تا شما را به سطح جديد و والا برساند. دكتر جو ديسپنزا با تركيب خرد باستاني، تحقيقات علمي و تمرين‌هاي عرفاني دفترچه راهنمايي برجسته و كاربردي براي مغز و بدن انسان در قرن 21 فراهم كرده است. او به شما مي‌آموزد كه چطور به جريان هاي منسجم‌تري از آگاهي و انرژي دست پيدا كنيد و شيمي مغز خود راتغيير دهيد. با مطالعه اين كتاب از محدوديت هاي گذشته خود عبور كرده و به معناي واقعي كلمه، بدن، ذهن و زندگي جديدي را تجربه خواهيد كرد. در اين كتاب بصيرتي ماوراي طبيعي را به وسيله دستورالعمل‌هاي گام به گام خواهيد آموخت. اگر تا كنون به دنبال معجزه مي‌گشتيد اما به شواهدي علمي و مستدل نياز داشتيد، پس اين كتاب براي شماست.

راهبي كه فراري‌اش را فروخت

 • 45,000 تومان

خردمندان شيوانا بيش از پنج هزار سال است كه راز خوشبختي را مي‌دانند. راز خوشبختي اين است: ببين دوست داري چه كاري را انجام دهي و سپس تمام انرژي‌ات را به سمت آن متمركز كن. زماني كه ذهن و انرژي‌ات را روي هدف مورد علاقه‌ات بگذاري، فراواني و نعمت در زندگي‌ات جريان مي‌يابد و تمام خواسته‌هايت به آساني و زيبايي برآورده مي‌شوند.

محدوديت صفر (سيستم مخفي اهالي هاوايي براي دستيابي به ثروت سلامتي صلح و ديگر چيزها )

 • 78,000 تومان

آيا واقعا احتمال مدفون بودن اسراري مرموز در زير لايه‌هاي نازك ذهن وجود دارد؟ بر اساس شواهد تاريخي ذهن هميشه پوشيده از خاطرات نبوده است ! حتي اين احتمال وجود دارد كه با ذهن بتوان به تسخير تاريك‌ترين بخش‌هاي وجود رفت. اين كتاب داستان شفا بخشي بيماران رو به مرگ ، مجرمان رواني بستري شده ، تبهكاران مخوف ، زندگي رو به فروپاشي ، دست‌يابي به شغل ايده‌ال ، عبور از تاريكي و ترس و رسيدن به روشناييو روياها را به تصوير مي‌كشد.

تئوري انتخاب (روانشناسي نوين دريچه‌ به آرامش لذت و آزادي شخصي)

 • 70,000 تومان

همه روانشناسان و متخصصان برجسته دنيا اين كتاب را خوانده و به ديگران توصيه مي‌كنند : گلاسر كتاب خود را اينگونه آغاز مي كند :اكثر مردم دنيا كه مشكلات پايه‌اي گرسنگي ، بيماري يا فقر را ندارند، در جواب سوال ((چطوري ؟ )) خواهند گفت: (( من آدم بدبختي هستم . )) و تقريبا همه آنها شخص ديگري را عامل اين بدبختي معرفي مي‌ كنند . حال اينكه خودشان اين بدبختي را انتخاب كرده اند . در اين كتاب ويليام گلاسر به تحليل و بررسي كليه رفتار‌هاي انسان مي پردازد و معتقد است كه انسان و نوع انتخاب‌ هايش سر منشا تمامي بدبختي‌ها و خوشبختي‌هاي اوست . انسان مسئول تمامي انتخاب‌ها و رفتار‌هاي خودش است و نمي تواند هيچ‌كس جز خودش را كنترل كند . افراد با انتخاب رفتار‌هايشان شروع به ارضا نياز‌هاي فطري خود مي كنند . اين نياز‌ها عبارتند از : نياز به بقا و زنده ماندن : شغل ، خانه ، نياز‌هاي جنسي و ... اين كتاب در نهايت با مطرح كردن نياز‌هاي ضروري انسان وا انتخاب‌هاي موثر اين نياز‌ها كه منجر به لذت همراه با شادي انتخاب‌هاي شماست را رقم مي زند ، پس اين كتاب را بخوانيد و براي هميشه به خاطر بسپاريد .

چرا مردان زنان زيرك را دوست دارند (چرا مردان عاشق زنان زيرك مي‌شوند)

 • 50,000 تومان

هر زني حداقل بايد يك بار اين كتاب را بخواند. با داشتن اين كتاب ديگر هيچ زني بر حسب اتفاق گرفتار عشقي نخواهد شد و پيروزمندانه از نبرد با مردان بيرون خواهد آمد. همه زنان خوب مي‌دانند كه با محبت بي‌تناسب كه پيوسته به طرف مقابل ارزاني مي‌كنند و اسمش را عشق مي‌گذارند، اجازه مي‌دهند تا احساسات و رفتارشان آن‌ها را كنترل كند، در نتيجه به سلامتي‌شان لطمه مي‌زنند، حالشان خراب مي‌شود و با اين حال باز هم نمي‌توانند از آن عشق دست بكشند. اما مطالب اين كتاب تمامي اشتباهات زنان و دختران كه در روابط با مردها اتفاق مي‌افتد را به آن‌ها نشان مي‌دهد...

1  2  صفحه‌ی 1