فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اسكيل كسب و كارها (چرا تعداد اندكي از شركت‌ها اسكيل مي‌كنند چرا بقيه نمي‌توانند)
مديريت زمان(كتابخانه موفقيت)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
موفقيت فردي (كتابخانه موفقيت)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
اصول مذاكره و فن بيان تكنيك‌هاي طلايي فن بيان ارتباطات مذاكره و زبان بدن
7 عادت مردمان موثر (كتاب گويا)
 • 12,000 تومان
 • با تخفیف: 12,000 تومان
كتاب مرجع ويدئوماركتينگ براي مدرسان
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
برنده شو تا بازنده‌ها گريه كنند
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان
تكه چوب‌هاي پول‌ساز (تكه چوب‌هاي دورريز را به پول تبديل كنيد)
مادر بندباز
 • 17,000 تومان
 • با تخفیف: 17,000 تومان
مدرس مرجع (چگونه بهترين مدرس در حوزه خود باشيم و در زندگي ديگران تحول ايجاد كنيم)
تعادل در زندگي آسان است اگر (نخستين كتاب شخصي‌سازي خوشبختي در ايران)
چرا بعضي ايده‌ها پول‌ساز مي‌شوند اما بقيه زود فراموش مي‌شود (كتاب گويا)

اسكيل كسب و كارها (چرا تعداد اندكي از شركت‌ها اسكيل مي‌كنند چرا بقيه نمي‌توانند)

 • 158,000 تومان

كتاب «اسكيل كسب و كارها» يكي از آن كتاب‌هايي نيست كه بتوانيد به راحتي هنگام استراحت و نوشيدن قهوه آن را ورق زده و مطالعه كنيد. كتاب اسكيل كسب و كارها بيشتر همانند يك كتاب درسي است. اين كتاب به كسب و كار شما كمك مي‌كند و به مديران عامل و تيم اجرايي، نحوه برخورد با مسائل را آموزش مي‌دهد. فصل اول اين كتاب شامل خلاصه‌اي اجرايي است اما از همان ابتدا شما متوجه سرعت بالاي اين كتاب خواهيد شد. ورن هارنيش، نويسنده اين كتاب، درباره نوع نگارش خود مي‌گويد :«خواندن اين كتاب مانند آب نوشيدن از شلنگ آتش‌نشاني است!» بنابراين، حواس خود را جمع كنيد؛ ايده‌ها و اطلاعات زيادي در راه است!

مديريت زمان(كتابخانه موفقيت)

 • 30,000 تومان

آنچه در اين كتاب مي آموزيد 21 روش مهم براي مديريت موثر زمان است كه تقريبا همه افراد بسيار موفق آن‌ها را كشف كرده و در زندگي خود به كار گرفته‌اند. با استفاده از روش‌هاي ارائه شده مي‌توانيد در هر روز كاري دو ساعت وقت بيشتر داشته باشيد يا حتي خروجي و بهره‌وري خود را دو برابر كنيد. موفقيت اين تكنيك‌ها براي هزاران مدير اثبات شده و تا زماني كه چهار عامل معروف بهره‌وري را به كار گيريد، براي شما نيز موفقيت آميز خواهد بود. در اين كتاب به مطالب زير پرداخته مي‌شود: - روش كنترل وقفه‌ها، ايميل‌ها، جلسات و تماس‌هاي تلفني - چهار عامل كليدي بهره‌وري - اختصاص زمان براي كارهاي با اولويت بالاتر - غلبه بر تعلل و به تعويق انداختن كارها -روش‌هاي واگذاري و حذف كارها -و ده‌ها نكته كاربردي ديگر

موفقيت فردي (كتابخانه موفقيت)

 • 25,000 تومان

اين كتاب شامل 21 ايده كليدي است كه با به كارگيري آن‌ها الزامات كليدي موفقيت فردي را در خود ايجاد مي‌كنيد و همزمان بر كاستي‌هايي غلبه مي‌كنيد كه شما را از ادامه راه باز مي‌دارد . چرا برخي سريع‌تر رشد مي‌كنند و شكوفا مي‌شوند ، مدام ترفيع مي‌گيرند ، به سرعت پيشرفت مي‌كنند ، رضايت بيشتري از زندگي و كار دارند و بيشتر لذت مي‌برند ؟ در كتاب پاسخ اين سوالات داده مي‌شود و ياد مي‌گيريد چگونه در كار و زندگي موفق‌تر باشيد . در اين كتاب به مطالب زير پرداخته مي‌شود : - روش ايجاد شجاعت و اعتماد به نفس در خود - راهكرهاي حفظ نگرش مثبت -اهميت لباس در موفقيت -برنامه ريزي استراتژيك - پرورش خلاقانه -و ده‌ها نكته كاربردي ديگر

اصول مذاكره و فن بيان تكنيك‌هاي طلايي فن بيان ارتباطات مذاكره و زبان بدن

 • 49,000 تومان

با خواندن اين كتاب زبان قانع‌كردن هر انساني را خواهيد آموخت و كليد فتح ذهن و قلب افراد را در اختيار خواهيد داشت. در كتابي كه در دست داريد پكيجي كامل و ماقعا كاربردي با محوريت رسيدن شما به اهداف و آرزوهايتان در ارتبازات اجتماعي و مذاكره با ديگر انسان‌ها در موضوع‌هاي زير ارائه شده است: اسرار ارتباط موثر با انسان‌ها و نفوذ در ذهن آن‌ها آموزش اصول مذاكره و تكنيك‌هاي قانع‌كردن انسان‌هايي با تيپ‌هاي شخصيتي مختلف در محيط‌هاي خانوادگي اجتماعي و كاري اصول اساسي فن‌بيان با رويكردي جديد و كاربردي اين كتاب حاوي تكنيك‌هاي طلايي و حرفه‌اي است و براي افرادي مناسب است كه مي‌خواهند در اجتماع متفاوت‌تر و خاص‌تر باشند و در ارتباط‌هاي خود بسيار موفق‌تر از ديگران ديده شوند.

7 عادت مردمان موثر (كتاب گويا)

 • 12,000 تومان

كتاب گويل قابل پخش در موبايل ، اتومبيل و كليه سيستم هاي صوتي ديگر زندگي و ارتباطات خود با ديگران را موثر و هدفمند مديريت كنيد. پيش از تصميم‌هايي كه مي‌گيريد كه به آن‌ها بينديشيد و آن‌ها را ببينيد. غير از خود ديگران را هم درنظر بگيريد و به آن‌ها و پيشرفت‌شان كمك كنيد. اگر مي‌خواهيد وضعيت مالي و زندگي خود را از لحاظ كيفيت بهتر كنيد از برنامه‌ريزي و تلاش براي محقق كردن آن غافل نشويد. حواسمان باشد كه چقدر از احساسات خودمان هزينه مي كنيم.

كتاب مرجع ويدئوماركتينگ براي مدرسان

 • 59,000 تومان

چگونه ويدئوهاي آموزشي را به صورت حرفه‌اي و پرمخاطب توليد كنيم؟ كتاب مرجع «ويدئوماركتينگ براي مدرسان» با رويكردي كاربردي در حوزه ويدئوماركتينگ و استفاده از ويدئو در صنعت آموزش نوشته شده است كه قصد دارد تا با معرفي و آموزش پارامترها و نكات پايه‌اي استفاده از ويدئو در تقويت و ارتباط مؤثر موضوع‌هاي آموزشي، به مدرس‌ها و مربيان فعال در اين حوزه كمك كند. موارد مطرح ‌شده در كتاب همانند نقشه راه و راهنماي گام به گام دقيق و حساب شده‌اي است كه اگر مدرسان به اين موارد توجه لازم را داشته باشند، مي‌توانند از قابليت رو به رشد و روزافزون ويدئوماركتينگ در جهت برندسازي و ارائه آموزش‌هاي قابل اعتنا و مؤثر استفاده كنند.

برنده شو تا بازنده‌ها گريه كنند

 • 26,000 تومان

ـ اگر مشاوران، دبيران و والدين‌تان به استعدادهاي شما توجه نمي‌كنند. ـ اگر مشاوران، دبيران و والدين‌تان به علايق شما توجه نمي‌كنند. ـ اگر مي‌خواهيد بدانيد مشاوران و دبيران خيانت‌كار، چه كساني هستند و چه خيانت‌هايي به شما مي‌كنند. ـ اگر مي‌خواهيد با استفاده از استعداد و علايق خود به موفقيت برسيد. ـ اگر مي‌خواهيد از جايگاه مالي خانواده‌تان استفاده كنيد تا موفق شويد. ـ اگر مي‌خواهيد از جايگاه اجتماعي خانواده‌تان استفاده كنيد تا موفق شويد. ـ اگر مي‌خواهيد با استفاده از قدرت بي‌نهايت به همه آرزوهاي خود برسيد. مطالعه اين كتاب را حتما به شما توصيه مي‌كنم. اين كتاب را براي نوجوانان 15 تا 18 سال نوشتم تا با عقده بزرگ نشوند و از همان راهي كه خودشان دوست دارند موفق شوند.

تكه چوب‌هاي پول‌ساز (تكه چوب‌هاي دورريز را به پول تبديل كنيد)

 • 69,000 تومان

حتما تكه چوب‌هاي زيادي را ديده‌ايد كه دور ريخته شده‌اند و بي‌ارزش به‌نظر مي‌رسند. حتي نجارها هم چوب‌هاي دورريز زيادي دارند كه سال‌هاست كنار كارگاه خاك مي‌خورد. اين تكه چوب‌ها مقاومت كافي براي تبديل شدن به ميز را ندارد و از طرف ديگر آنقدر زيبا هستند كه نمي‌توان به راحتي از آن گذشت! چه بايد كرد؟ مي‌خواهم ماده‌اي جادويي را به شما معرفي كنم كه مي‌تواند همه‌چيز را شيشه‌اي كند و اگر به درستي استفاده شود مقاومتي در حد سنگ خواهد داشت! نام اين ماده، رزين اپوكسي است.

مادر بندباز

 • 17,000 تومان

وقتي بين كار و زندگي گير مي‌كنيد و يا حس مي‌كنيد، كار از يك‌طرف و زندگي از طرف ديگر دارند شما را مانند يك كش مي‌كشاند، تا جايي كه ممكن است تحمل مي‌كنيد ولي در نهايت دلخوري‌ها شروع مي‌شود. از دست همسرتان شاكي مي‌شويد كه چرا خانه كمكتان نمي‌كند يا كم كمك مي‌كند، از دست رئيستان شاكي مي‌شويد كه چرا دركتان نمي‌كند و انتظار اضافه‌كاري هم از شما دارد، حتي از دست درخواست‌هاي پايان‌ناپذير فرزندانتان خسته مي‌شويد. به مرور زمان، استرس و خستگي شما، تبديل به يك خشم دروني مي‌شود كه به جنگ با شما برخواسته و شما را نابود مي‌كند. با خواندن اين كتاب ياد مي‌گيريد بين زندگي و كارتان تعادل ايجاد كنيد.

مدرس مرجع (چگونه بهترين مدرس در حوزه خود باشيم و در زندگي ديگران تحول ايجاد كنيم)

 • 50,000 تومان

«اين كتاب كاربردي و روان، مجموعه‌اي از راهكارها و تكنيك‌هاي ارزشمند براي مدرس‌ها است كه مي‌تواند باعث موفقيت بيشتر آن‌ها شود.» «كتاب مدرس مرجع كه با سبكي ساده اما شيوا، گيرا و رسا توسط ژان بقوسيان به رشته تحرير درآمده است، كتابي تاثيرگذار و تحول آفرين براي كساني است كه مطرح بودن و مرجع شدن در خدمات آموزشي را يك آرمان مي‌دانند.»

تعادل در زندگي آسان است اگر (نخستين كتاب شخصي‌سازي خوشبختي در ايران)

 • 17,000 تومان

ـ دوست داريد در جمعي كه حضور نداريد درباره خوشبخت بودن شما حرف بزنند؟ ـ دوست داريد بتوانيد به اطرافيان خود كمك كنيد تا خوشبخت‌تر شوند؟ ـ چگونه مي‌شود هميشه حال خوش داشته باشيد؟ ـ چطور مي‌توانيد بدون تغيير اساسي در ميزان درآمدتان خوشبخت‌تر شويد؟ ـ عامل اصلي موفقيت‌هاي بزرگ افراد چيست؟ ـ چطور بايد انگيزه خود را در مسير درست هدايت كنيد؟ ـ راز موفقيت اسطوره‌ها، آمادگي براي تغييرات جهان است. ـ درباره تغييرات بعدي جهان چه مي‌دانيد؟ براي ورود به سال 2025 آماده هستيد يا منتظريد دنيا براي آينده شما تصميم بگيرد؟ اگر براي تغييرات آماده نباشيد چه اتفاقاتي در انتظار شما خواهد بود؟ ـ ورزشكاران حرفه‌اي، چطور با تغييرات اساسي در زندگي‌شان كنار مي‌آيند؟ (تغييراتي مثل: آسيب‌ديدگي، اردوهاي بلندمدت، زندگي در شهرها و كشورهاي مختلف و دوري از خانواده و...)

چرا بعضي ايده‌ها پول‌ساز مي‌شوند اما بقيه زود فراموش مي‌شود (كتاب گويا)

 • 12,000 تومان

در جهان امروز در هر شغل و موقعيتي كه باشيد ايده‌هايي كه نو و مفيد بوده و مورد قبول مردم هم واقع شوند حرف اول و آخر را مي‌زنند. چطور مي‌توانيد مطمئن شويد ايده‌اي كه در سر داريد ارزش سرمايه‌گذاري و صرف وقت را دارد يا نه؟! چطور مي‌توانيد ايده‌اي طراحي كنيد كه در كسب و كار يا روند علايق شما تحولي ماندگار ايجاد كند؟ «جيپ هيث» با بياني ساده و دقيق پاسخ تمامي اين سؤالات را با شما در ميان مي‌گذارد. محصولي كه در دست داريد از صفر تا صد طراحي و يا ارزش‌گذاري يك ايده‌ي ماندگار را به شما ياد مي‌دهد. شش عاملي كه نحوه‌ي گنجاندن آن‌ها در يك ايده را ياد خواهيد گرفت عبارتند از: ساده، ملموس، غيرمنتظره‌بودن، معتبربودن، حالت احساسي و حالت داستاني ايده. براي هر يك از اين موارد علاوه بر شرح كامل مطلب، چندين مثال از ايده‌هاي پول‌ساز و موفق را ملاحظه خواهيد كرد. شما با اجراي روش‌هاي آموزش داده شده در اين كتاب صوتي مي‌توانيد رفتار مخاطبان يا مشتريان‌تان را به دلخواه تغيير دهيد.
زمان: 70 دقيقه
قالب‌بندي: MP3

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1