فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قانون جذب
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
همان شو كه هستي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
صداي سكوت (چگونه عزت نفس‌مان را بهبود بخشيده و با خود ارتباط خوبي داشته باشيم)
كمكم كن گرفتار شده‌ام (6 روش اثبات شده براي تغيير ذهنيت از خودتخريبي به خودبه‌سازي)
هر آن‌چه فكر مي‌كني باور نكن (چرا فكر كردن آغاز و پايان رنج است)
براي رسيدن به آزادي به چه چيزهايي نياز داريم
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
ذهن‌آگاهي (پيوند با خود واقعي)
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان
نامحدود (كتاب كار 40 روزه قانون جذب)
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
از هستي بخواهيد (راهنمايي ساده و خردمندانه براي تحقق پيوستن روياهاي‌تان
آرزو پردازي (سفري بيست و يك روزه براي رسيدن به آرزوها)

قانون جذب

 • 45,000 تومان

با نگاهي دقيق به زندگي روزمره خود، متوجه خواهيم شد كه قانون جذب در تمامي لحظات زندگي‌مان حضور دارد. بسياري از افراد به‌دليل فاصله زماني كه بين افكار و نمود آنها وجود دارد، متوجه اين ارتباط نمي‌شوند. اما گاهي مواردي براي ما اتفاق مي‌افتد كه احساس مي‌كنيم در اثر يك پيشامد رخ داده‌اند، نه قانون جذبي كه موثر واقع شده است. براي مثال، آيا تا به حال به اين فكر كرده‌ايد كه با دوستتان تماس بگيريد و او در همان لحظه به شما زنگ بزند؟ يا درست در لحظه‌اي كه مي‌خواهيد گوشي تلفن را برداريد، شروع به زنگ زدن كند؟ اين تجارب تصادفي نيستند، بلكه نتيجه قانون جذب هستند. ما چيزي را بيشتر به‌دست مي‌آوريم كه در زندگي روي آن تمركز كرده‌ايم. به همين دليل است كه بايد خلاقيت بيشتري در افكار خود داشته باشيد. در اين كتاب قصد دارم به شما نشان دهم كه چگونه مي‌توانيد آگاهانه و حساب‌شده، چيزهاي خوب را با سوق دادن افكارتان در جهت درست، به زندگي خود جذب كنيد. تمركز روي چيزهايي كه باعث خوشحالي شما مي‌شوند، شانس جذب‌شان را افزايش مي‌دهد. طرف ديگر آن، جنبه منفي آن است، زيرا هنگامي كه روي چيزهايي تمركز مي‌كنيد كه از آنها راضي نيستيد، تمايل به جذب چيزهايي داريد كه شما را غمگين مي‌سازند. براي مثال، اگر روي ثروت و سلامتي تمركز كنيد، در واقع همان را جذب خواهيد كرد. با اين حال، اگر روي فقر تمركز كنيد وضعيتي را به خود جذب خواهيد كرد كه حتي چيزهاي كوچكي را كه فراهم آورده‌ايد را نيز از شما مي‌گيرد.

همان شو كه هستي

 • 85,000 تومان

زندگي فقط در همين آن وجود دارد و در اين لحظه بي‌پايان و جاودانه است. براي لحظه كنوني بي‌نهايت كوچك است؛ پيش از آن كه بتوانيم آن را بسنجيم رفته، با اين حال براي هميشه هست... شما ممكن است باور كنيد كه با زندگي و «اكنون» ابدي آن سازگار نيستيد، اما نمي‌توانيد چنين باشيد، زيرا شما زندگي هستيد و «اكنون وجود داريد.» ـ قسمتي از متن كتاب

صداي سكوت (چگونه عزت نفس‌مان را بهبود بخشيده و با خود ارتباط خوبي داشته باشيم)

 • 49,000 تومان

عزت نفس مسيري است كه از موفقيت‌ها، شكست‌ها، خودانتقادي و تفكرات مثبت و منفي عبور مي‌كند. سفري كه در آن مقصد مهم نيست و آنچه اهميت دارد مسير است. عزت نفس ما تصادفي تكامل نمي‌يابد بلكه با دنبال كردن مسير زندگي كامل مي‌شود. عزت نفس راهي است كه ما را به سوي بهترين نسخه از خودمان سوق مي‌دهد. فردي كه نسبت به خودش اعتماد كامل دارد مي‌تواند ارزش تنهايي را نيز درك كند. تنهايي بهايي است كه براي خارق‌العاده بودن مي‌پردازيم. ارج نهادن به تنهايي و دانش همزيستي با آن ويژگي‌هايي هستند كه افراد معدودي آنها را در اختيار دارند چراكه تنهايي براي همه وحشت‌آور است. انسان‌هاي زيادي براي اينكه در طول زندگي تنها نمانند در نهايت به هر نوع ارتباطي رضايت مي‌دهند اما درك تنهايي به معناي توانايي درك «صداي سكوت» است؛ صدايي كه وقتي مي‌شنويد شما را با خود همراه مي‌كند. اينجاست كه يك سوال مهم مطرح مي‌شود: تنهايي مانند هيولايي ترسناك است كه بايد از آن فرار كرد يا سفري به سوي خودآگاهي است؟

كمكم كن گرفتار شده‌ام (6 روش اثبات شده براي تغيير ذهنيت از خودتخريبي به خودبه‌سازي)

 • 49,000 تومان

گرفتار شدن، نتيجه مستقيم واگذاري قدرت به كسي يا چيزي جز خودتان است. بسياري از مردم به زندگي (يا شرايط خاصي در زندگي) اجازه مي‌دهند تا نسبت‌ به آنها قدرت پيدا كند؛ قدرتي كه خودشان باعث به وجود آمدنش مي‌شوند. ناديده گرفتن هيجانات دروني، كار سالمي نيست. اين مي‌تواند منجر به بروز رفتارهاي منفي در افراد شود كه به ضرر خود و عزيزانشان است؛ رفتارهايي مثل مصرف الكل، پرخوري، كار كردن بيش از حد، قماربازي، يا ديگر عادت‌هاي بد. برعكس، تصديق كردن و به رسميت شناختن هيجانات منفي (براي مثال عصبانيت) مفيد است كه بايد آن را پردازش كنيم، به اين معنا كه از خود بپرسيم چرا عصباني هستيم و سپس قدم به قدم در جهت خنثي كردن آن حركت كنيم. فقط در آن زمان است كه ديگر از چيزهايي مثل پرخوري، الكل، پركاري يا چيزهاي ديگر براي از كار انداختن هيجانات خود استفاده نخواهيم كرد. اين اولين قدم براي آزاد شدن است. وقتي آزاد شويم، درك خواهيم كرد كه اين، هيجانات نيستند كه موجب آزارمان مي‌شوند بلكه اعمال برگرفته از آن هيجانات هستند. جريان مداوم منفي‌گرايي، به مرور زمان تبديل به خودانتقادي مي‌شود و تمام عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس شما را از بين مي‌برد. اين بدترين نوع خودتخريبي است و مانع رهايي شما از گرفتاري مي‌شود.

هر آن‌چه فكر مي‌كني باور نكن (چرا فكر كردن آغاز و پايان رنج است)

 • 49,000 تومان

چرا فكر كردن، آغاز و پايان رنج است؟ كتاب هر آن چه فكر مي‌كني باور نكن اثري كارآمد در ژانر خودسازي‌ست. جوزف انگوين در اين كتاب به شما كمك مي‌كند افكارتان را كنترل كنيد، از اضطراب و استرس خود بكاهيد و به ناشناخته‌ها ايمان داشته باشيد. اين شما و اين راهنماي دستيابي به عشق، آرامش و شادماني.

براي رسيدن به آزادي به چه چيزهايي نياز داريم

 • 72,000 تومان

رسيدن به آزادي هزينه گزافي دارد. زندگي به شيوه‌اي كه دوست داريد، يعني دردسر خودخواسته، رنجيدگي اطرافيان، انجام كارهاي سخت و حتي طرد شدن. اما در پس اين سختي‌ها، آزادي منتظر شما است. كساني كه براي آزادي ارزش قائل باشند هرگز از شما انتظار ندارند كسي غير از خودتان باشيد. وقتي رابطه خود را با كسي كه ارزش‌هاي متفاوتي با ما دارد حفظ مي‌كنيم يعني از روبرو شدن با حقيقت مي‌ترسيم، يعني هنوز از دروغ گفتن به خود و ديگران رها نشده‌ايم. هنوز نمي‌توانيم بي‌ثباتي زندگي را به عنوان يك واقعيت بپذيريم. مي‌خواهيم همچنان دروغ بگوييم تا آسايش خود را از دست ندهيم. اين يعني هنوز آزاد نيستيم.‌ ديگران سعي مي‌كنند شما را متقاعد كنند كه باورهاي خودشان بهترين باورها هستند. آنها مي‌خواهند شما را تبديل به چيزي كنند كه نيستيد. هرگز تسليم نشويد. با اين كار آزادي خود را مي‌كشيد. هميشه خودتان باشيد. اين تنها راه افتخارآميز براي ادامه زندگي است. هرگز يك زندگي غير آزاد را نپذيريد. آزادي قيمتي دارد. آيا حاضر به پرداخت بهايش هستيد؟

ذهن‌آگاهي (پيوند با خود واقعي)

 • 66,000 تومان

لحظه‌اي كه به نادرست بودن يك باور پي مي‌بريم، لحظه‌اي است كه دنيا در نظرمان دگرگون مي‌شود، مثل كودكي كه براي اولين بار مي‌فهمد پاپانوئل واقعي نيست. ذهن‌آگاهي يعني بياموزيم كه باورهاي سفت و سخت را به چالش بكشيم. ذهن‌آگاهي يك سفر است و نه يك مقصد؛ سفري كه در هر لحظه آن چيزي مي‌آموزيد تا دوچرخه زندگي را متعادل نگهداريد. اگر تصور كنيد كه به مقصد رسيده‌ايد، يادگيري شما متوقف خواهد شد و اين همان لحظه‌اي است كه با دوچرخه زندگي به زمين خواهيد خورد. ذهن‌آگاهي چيزي فراتر از تمرين و تكنيك است و نياز به برخورداري از روح كنجكاوي و جستجوگري دارد. ذهن‌آگاهي كاري نيست كه يك يا دو نوبت در روز انجامش دهيد. هوشياري بايد در تمام طول روز همراه شما باشد، اين يك فرايند مداوم، همانند رژيم غذايي است. شايد بتوانيم از اسپايدرمن چيزي بياموزيم. او براي اينكه بتواند بين ساختمان‌ها حركت كند بايد تار خود را به ديواري متصل كند و تار قبلي را رها كند. اگر او تار پشت سرش را رها نكند، نمي‌تواند رو به جلو حركت كند و در ميان تارهاي خودش گرفتار مي‌شود. آيا ما هم مي‌توانيم از تارهاي پيوندهاي قبلي رها شويم؟ ارزش امتحان كردنش را دارد. ويني دابولكار در اين كتاب با بيان چند مثال از فيلم‌هايي همچون ماتريكس، يك ذهن زيبا، اشك‌ها و لبخندها، دوازده مرد خشن، نمايش ترومن، شعله و كتاب‌هايي از جمله مرگ ايوان ايليچ، مزرعه حيوانات، كليت و نظم دربرگيرنده و تفكر به عنوان يك سيستم، مفاهيم بعضا پيچيده ذهن‌آگاهي و موانع موجود براي رسيدن به ذهن‌آگاهي را به شكلي گيرا توضيح مي‌دهد.

نامحدود (كتاب كار 40 روزه قانون جذب)

 • 68,000 تومان

زهرا ماهون نويسنده، مربي، مشاور و سخنران ساكن كاناداست. در اين كتاب با ارائه يك برنامه 40 روزه، تحقق آرزوها و اجراي قانون جذب را در شكلي كاربردي ممكن مي‌سازد . از مهمترين ويژگي‌هاي اين كتاب مي‌توان به قلم روان نويسنده و كليدي بودن نكات مطرح شده در آن اشاره كرد. با توجه به تجربه و تخصص ماهون در حوزه قانون جذب و قابل اجرا بودن اين برنامه 40 روزه اين كتاب به عموم افرادي كه مي‌خواهند به خواسته‌هاي مختلف خود دست يابند توصيه مي‌شود.

365 گفتار زيبا براي زندگي (قدرت الهام‌بخشي و تغيير زندگي كلماتي خردمندانه براي شادي روزهاي شما)

 • 48,000 تومان

اي.سي.روبلدو نويسنده بين‌المللي و آثار پرفروشي است كه به خواننده كمك مي‌كند تا قدرت انديشه، خلاقيت و توجه خود را بالا ببرد. روبلدو آثار خود را بر تجربه زيسته خود و افراد برجسته و همچنين پژوهش‌هاي علمي و روانشناسي پديد آورده است. هدف او دستيابي به بالاترين بازدهي و كارايي ذهن و نيز ترغيب خواننده براي رسيدن به اين هدف است. زندگي يك فرصت است از آن بهره‌مند شويد. زندگي زيباست، تحسينش كنيد. زندگي يك آرزوست، دركش كنيد. زندگي چالش است، با آن رو به رو شويد. زندگي وظيفه است، انجامش دهيد. زندگي سابقه است، تحربه‌اش كنيد. زندگي تعهد است، آن را به انجام برسانيد. زندگي اندوه است، بر آن پيروز شويد. زندگي ترانه است، بسراييدش. زندگي تراژدي است، در برابرش قد علم كنيد. زندگي ماجراجويي است در مقابلش جسارت نشان دهيد. زندگي اقبال است، به دستش بياوريد. زندگي زندگي است، برايش بجنگيد.

از هستي بخواهيد (راهنمايي ساده و خردمندانه براي تحقق پيوستن روياهاي‌تان

 • 32,000 تومان

از جهان هستي بخواهيد راهنمايي واقع‌بينانه در جهت رشد شخصي است كه هركس، با هر سن و سالي مي‌تواند در زندگي خود به كار گيرد. جهان هستي با خلق طرح كلي براي رشد فردي و با امر كردن به ضمير ناخودآگاه همه رؤياهاي شما را تحقق مي‌بخشد. با گذشت بيش از دو دهه، مايكل ساموئلز صدها كتاب در زمينه رشد شخصي، معنويات و علوم ماوراء‌الطبيعه مطالعه و با روشي اصولي آن را آزموده است. از مجموع اين آموزه‌ها، او به شما نحوه كاربرد ساده و تكنيك‌هاي جالب ارائه مي‌دهد تا آينده مطلوب‌تري را براي شما خلق كند. اين نگرش، با تلفيق شدن با داستان‌هاي زندگي واقعي، به شما خواهد آموخت كه چگونه با دستيابي به قدرت فردي بر هر مانعي غلبه كنيد. مهم نيست وضعيت كنوني شما چه باشد، با پيروي از اصول ذكر شده در اين كتاب، قادر خواهيد بود سرنوشت خود را به دست گيريد. اين جهان پذ2يراي نجواي شماست، تنها كاري كه نياز است انجام دهيد فقط درخواست كردن است.

آرزو پردازي (سفري بيست و يك روزه براي رسيدن به آرزوها)

 • 38,000 تومان

براي اينكه به درستي آرزو كنيد ابتدا بايد ببينيد كه چه احساسي داريد، يعني به خلقيات، هيجانات و نگرش خود نسبت به دنيا توجه و تعمق كنيد. اگر احساس قدرداني و شكرگزاري داشته باشيد، همه جا را سرشار از فراواني خواهيد ديد. اگر احساس عصبانيت كنيد، همه انسان ها را در تقابل باخود در نظر خواهيد گرفت. شما انتخاب مي كنيد كه چه احساسي نسبت به هر موقعيت داشته باشيد. آيا انتخاب مي كنيد كه احساس خوش بيني، اشتياق و اميدواري داشته باشيد؟ احساسات شما تعيين كننده اعمال شما و تعيين كننده نتايجي هستند كه به دست خواهيد آورد. آرزو پردازي كلمه اي است كه من خودم ابداع كرده ام و به معناي كار و تلاش مورد نياز براي به واقعيت تبديل كردن يك آرزو است. بسته به اينكه چه آرزويي داريد، آرزوپردازي مي تواند شامل گام هاي عملي (مانند راه اندازي يك وبسايت يا خريد يك بليط هواپيما) و يا گام هاي معنوي و احساسي (مانند تغيير راهكار در مورد يك موقعيت) و يا هر دو باشد!

كتاب كار عزت‌نفس (برنامه‌اي ساده و موثر براي دوست داشتن خود غلبه بر ترديد به خود رسيدن به ارزش دروني تفكر منطقي قدرداني از بدن تصديق افكار)

 • 85,000 تومان

دكتر گلن شيرالدي سال‌هاي زيادي در دانشگاه پنتاگون و هيئت علمي دانشگاه مريلند مشغول به كار بوده و در همين رابطه جايزه‌ي تدريس برجسته را نيز از دانشكده‌ي سلامت و عملكرد انساني اين دانشگاه كسب نموده است. وي كتاب‌ها و مقالات متعددي با موضوع سلامت جسم و روان انسان تأليف نموده است. از عناوين تأليف شده ايشان مي‌توان به اين نمونه‌ها اشاره كرد: كتاب «مرجع اختلال استرس پس از سانحه»؛ راهنماي التيام، بهبودي و رشد - «غلبه براضطراب، نگراني و خستگي عصبي»؛ راهنماي آرامش بيشتر - «اميد و ياري درمان افسردگي»؛ راهنماي كاربردي - «حقايق آرامش بخش» ؛ راهنماي آرام‌سازي و كاهش استرس و رويكردهاي مديريت استرس كتاب مرجع مديريت خشم»؛ راه هاي زيستن آرام با آسودگي. «كتاب كار عزت نفس»، اثري بي‌نظير در ارائه روش‌هاي شناختي ثابت شده براي سخن گفتن سازنده، تحليلگرانه فرد با خود و يادگيري روش‌هاي گام به گام است. اين كتاب به خواننده كمك مي كند: اشتباهات خود را مديريت كرده و به خوبي با انتقاد مواجه گردد. مهرباني به خويشتن و ديگران را در خود بپروراند. اهدافي كه به غناي زندگي مي‌افزايند را براي خود ايجاد كرده و در راستاي رسيدن به آنها قدم بردارد.

1  2  3  صفحه‌ی 1