فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ذهن‌آگاهي (پيوند با خود واقعي)
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان
نامحدود (كتاب كار 40 روزه قانون جذب)
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
از هستي بخواهيد (راهنمايي ساده و خردمندانه براي تحقق پيوستن روياهاي‌تان
آرزو پردازي (سفري بيست و يك روزه براي رسيدن به آرزوها)
فركانس خلقت (تنظيم شدن با قدرت كائنات براي تجلي 1زندگي رويايي)
كافه‌اي بر لبه جهان
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
كلمات جادويي
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
امكان‌هاي بي‌پايان (هنر زندگي در رويا‌هايتان)

ذهن‌آگاهي (پيوند با خود واقعي)

 • 66,000 تومان

لحظه‌اي كه به نادرست بودن يك باور پي مي‌بريم، لحظه‌اي است كه دنيا در نظرمان دگرگون مي‌شود، مثل كودكي كه براي اولين بار مي‌فهمد پاپانوئل واقعي نيست. ذهن‌آگاهي يعني بياموزيم كه باورهاي سفت و سخت را به چالش بكشيم. ذهن‌آگاهي يك سفر است و نه يك مقصد؛ سفري كه در هر لحظه آن چيزي مي‌آموزيد تا دوچرخه زندگي را متعادل نگهداريد. اگر تصور كنيد كه به مقصد رسيده‌ايد، يادگيري شما متوقف خواهد شد و اين همان لحظه‌اي است كه با دوچرخه زندگي به زمين خواهيد خورد. ذهن‌آگاهي چيزي فراتر از تمرين و تكنيك است و نياز به برخورداري از روح كنجكاوي و جستجوگري دارد. ذهن‌آگاهي كاري نيست كه يك يا دو نوبت در روز انجامش دهيد. هوشياري بايد در تمام طول روز همراه شما باشد، اين يك فرايند مداوم، همانند رژيم غذايي است. شايد بتوانيم از اسپايدرمن چيزي بياموزيم. او براي اينكه بتواند بين ساختمان‌ها حركت كند بايد تار خود را به ديواري متصل كند و تار قبلي را رها كند. اگر او تار پشت سرش را رها نكند، نمي‌تواند رو به جلو حركت كند و در ميان تارهاي خودش گرفتار مي‌شود. آيا ما هم مي‌توانيم از تارهاي پيوندهاي قبلي رها شويم؟ ارزش امتحان كردنش را دارد. ويني دابولكار در اين كتاب با بيان چند مثال از فيلم‌هايي همچون ماتريكس، يك ذهن زيبا، اشك‌ها و لبخندها، دوازده مرد خشن، نمايش ترومن، شعله و كتاب‌هايي از جمله مرگ ايوان ايليچ، مزرعه حيوانات، كليت و نظم دربرگيرنده و تفكر به عنوان يك سيستم، مفاهيم بعضا پيچيده ذهن‌آگاهي و موانع موجود براي رسيدن به ذهن‌آگاهي را به شكلي گيرا توضيح مي‌دهد.

نامحدود (كتاب كار 40 روزه قانون جذب)

 • 68,000 تومان

زهرا ماهون نويسنده، مربي، مشاور و سخنران ساكن كاناداست. در اين كتاب با ارائه يك برنامه 40 روزه، تحقق آرزوها و اجراي قانون جذب را در شكلي كاربردي ممكن مي‌سازد . از مهمترين ويژگي‌هاي اين كتاب مي‌توان به قلم روان نويسنده و كليدي بودن نكات مطرح شده در آن اشاره كرد. با توجه به تجربه و تخصص ماهون در حوزه قانون جذب و قابل اجرا بودن اين برنامه 40 روزه اين كتاب به عموم افرادي كه مي‌خواهند به خواسته‌هاي مختلف خود دست يابند توصيه مي‌شود.

365 گفتار زيبا براي زندگي (قدرت الهام‌بخشي و تغيير زندگي كلماتي خردمندانه براي شادي روزهاي شما)

 • 48,000 تومان

اي.سي.روبلدو نويسنده بين‌المللي و آثار پرفروشي است كه به خواننده كمك مي‌كند تا قدرت انديشه، خلاقيت و توجه خود را بالا ببرد. روبلدو آثار خود را بر تجربه زيسته خود و افراد برجسته و همچنين پژوهش‌هاي علمي و روانشناسي پديد آورده است. هدف او دستيابي به بالاترين بازدهي و كارايي ذهن و نيز ترغيب خواننده براي رسيدن به اين هدف است. زندگي يك فرصت است از آن بهره‌مند شويد. زندگي زيباست، تحسينش كنيد. زندگي يك آرزوست، دركش كنيد. زندگي چالش است، با آن رو به رو شويد. زندگي وظيفه است، انجامش دهيد. زندگي سابقه است، تحربه‌اش كنيد. زندگي تعهد است، آن را به انجام برسانيد. زندگي اندوه است، بر آن پيروز شويد. زندگي ترانه است، بسراييدش. زندگي تراژدي است، در برابرش قد علم كنيد. زندگي ماجراجويي است در مقابلش جسارت نشان دهيد. زندگي اقبال است، به دستش بياوريد. زندگي زندگي است، برايش بجنگيد.

از هستي بخواهيد (راهنمايي ساده و خردمندانه براي تحقق پيوستن روياهاي‌تان

 • 32,000 تومان

از جهان هستي بخواهيد راهنمايي واقع‌بينانه در جهت رشد شخصي است كه هركس، با هر سن و سالي مي‌تواند در زندگي خود به كار گيرد. جهان هستي با خلق طرح كلي براي رشد فردي و با امر كردن به ضمير ناخودآگاه همه رؤياهاي شما را تحقق مي‌بخشد. با گذشت بيش از دو دهه، مايكل ساموئلز صدها كتاب در زمينه رشد شخصي، معنويات و علوم ماوراء‌الطبيعه مطالعه و با روشي اصولي آن را آزموده است. از مجموع اين آموزه‌ها، او به شما نحوه كاربرد ساده و تكنيك‌هاي جالب ارائه مي‌دهد تا آينده مطلوب‌تري را براي شما خلق كند. اين نگرش، با تلفيق شدن با داستان‌هاي زندگي واقعي، به شما خواهد آموخت كه چگونه با دستيابي به قدرت فردي بر هر مانعي غلبه كنيد. مهم نيست وضعيت كنوني شما چه باشد، با پيروي از اصول ذكر شده در اين كتاب، قادر خواهيد بود سرنوشت خود را به دست گيريد. اين جهان پذ2يراي نجواي شماست، تنها كاري كه نياز است انجام دهيد فقط درخواست كردن است.

آرزو پردازي (سفري بيست و يك روزه براي رسيدن به آرزوها)

 • 38,000 تومان

براي اينكه به درستي آرزو كنيد ابتدا بايد ببينيد كه چه احساسي داريد، يعني به خلقيات، هيجانات و نگرش خود نسبت به دنيا توجه و تعمق كنيد. اگر احساس قدرداني و شكرگزاري داشته باشيد، همه جا را سرشار از فراواني خواهيد ديد. اگر احساس عصبانيت كنيد، همه انسان ها را در تقابل باخود در نظر خواهيد گرفت. شما انتخاب مي كنيد كه چه احساسي نسبت به هر موقعيت داشته باشيد. آيا انتخاب مي كنيد كه احساس خوش بيني، اشتياق و اميدواري داشته باشيد؟ احساسات شما تعيين كننده اعمال شما و تعيين كننده نتايجي هستند كه به دست خواهيد آورد. آرزو پردازي كلمه اي است كه من خودم ابداع كرده ام و به معناي كار و تلاش مورد نياز براي به واقعيت تبديل كردن يك آرزو است. بسته به اينكه چه آرزويي داريد، آرزوپردازي مي تواند شامل گام هاي عملي (مانند راه اندازي يك وبسايت يا خريد يك بليط هواپيما) و يا گام هاي معنوي و احساسي (مانند تغيير راهكار در مورد يك موقعيت) و يا هر دو باشد!

كتاب كار عزت‌نفس (برنامه‌اي ساده و موثر براي دوست داشتن خود غلبه بر ترديد به خود رسيدن به ارزش دروني تفكر منطقي قدرداني از بدن تصديق افكار)

 • 85,000 تومان

دكتر گلن شيرالدي سال‌هاي زيادي در دانشگاه پنتاگون و هيئت علمي دانشگاه مريلند مشغول به كار بوده و در همين رابطه جايزه‌ي تدريس برجسته را نيز از دانشكده‌ي سلامت و عملكرد انساني اين دانشگاه كسب نموده است. وي كتاب‌ها و مقالات متعددي با موضوع سلامت جسم و روان انسان تأليف نموده است. از عناوين تأليف شده ايشان مي‌توان به اين نمونه‌ها اشاره كرد: كتاب «مرجع اختلال استرس پس از سانحه»؛ راهنماي التيام، بهبودي و رشد - «غلبه براضطراب، نگراني و خستگي عصبي»؛ راهنماي آرامش بيشتر - «اميد و ياري درمان افسردگي»؛ راهنماي كاربردي - «حقايق آرامش بخش» ؛ راهنماي آرام‌سازي و كاهش استرس و رويكردهاي مديريت استرس كتاب مرجع مديريت خشم»؛ راه هاي زيستن آرام با آسودگي. «كتاب كار عزت نفس»، اثري بي‌نظير در ارائه روش‌هاي شناختي ثابت شده براي سخن گفتن سازنده، تحليلگرانه فرد با خود و يادگيري روش‌هاي گام به گام است. اين كتاب به خواننده كمك مي كند: اشتباهات خود را مديريت كرده و به خوبي با انتقاد مواجه گردد. مهرباني به خويشتن و ديگران را در خود بپروراند. اهدافي كه به غناي زندگي مي‌افزايند را براي خود ايجاد كرده و در راستاي رسيدن به آنها قدم بردارد.

فركانس خلقت (تنظيم شدن با قدرت كائنات براي تجلي 1زندگي رويايي)

 • 57,000 تومان

فرو رفتن در نقش قرباني، يك دام واقعي است. قدرت خود را پس بگيريد! شما اين قدرت را داريد كه فارغ از شرايط موجود، مسئوليت زندگي خود را بر عهده بگيريد. اما مسئوليت چيست؟ مسئوليت يعني توانايي شما براي واكنش مناسب. اينكه چرا و چگونه به وضعيت كنوني رسيده‌ايد مهم نيست. مهم اين است كه مسئوليت واكنش به آن را بر عهده بگيريد. انتخاب با شماست كه قرباني باشيد يا قهرمان. براي خلق يك زندگي متفاوت، نمي‌توانيد صرفا با تغيير افكار خودآگاه در سطح ذهن خود، كاري از پيش ببريد. بايد راهي پيدا كنيد تا به ذهن ناخودآگاه خود دست پيدا كنيد و آن را دوباره برنامه‌ريزي كنيد. اگر مي‌خواهيد تجلي خواسته‌هاي قلبي خود را ببينيد، اول بايد به آنها باور داشته باشيد. براي اين كار، نياز به اين داريد كه بعضي از باورهاي ذهن ناخودآگاه خود كه سد راه شما شده‌اند را از ريشه بيرون آوريد. اگر زندگي خود را پربار و رضايت‌بخش نمي‌يابيد، راه حلش اين است كه فركانس شخصي خود را طوري تنظيم كنيد كه با خواسته‌ها و نيت‌هاي شما و كائنات سازگار باشد. من اين فركانس عالي و بي‌نقص را فركانس خلقت مي‌نامم.

مثل انيشتين بياموزيد (تسلط بر حفظيات بيشتر تند‌خواني تمركز بالا سهولت در كسب مهارت و يادگيري در كوتاه‌ترين زمان ممكن)

 • 38,000 تومان

پيتر هالينز نويسنده‌ي معاصر؟ روان‌شناس و پژوهشگر در زمينه‌ي انسان‌شناسي است. او كتاب‌هاي پر‌فروش بسياري در زمينه‌ي روان‌شناسي يادگيري و تقويت ذهن به رشته‌ي تحرير در آورده‌است. وي براي خود‌آموزي ، انضباط شخصي، تفكر خلاق، استفاده‌ي حداكثر از كارايي مغز و كسب مهارت‌هاي مختلف ، تكنيك‌هاي ويژه‌اي دارد كه در كتاب‌هاي متعدد خود به آن‌ها پرداخته است. كتاب «مثل انيشتين بياموزيد» براي كساني نوشته شده است كه قصد دارند سرعت ، كارايي و دقت در يادگيري را به طور همزمان بياموزند. افزايش قدرت تمركز، ارتقاء ظرفيت حافظه، انتخاب تكنيك‌هاي برتر، هدف گذاري هوشمندانه ، تند‌خواني موثر و همه‌ي نكاتي كه براي آموختن لازم داريد ، به تفضيل در اين كتاب آمده‌است. آيا حافظه‌اي مي‌خواهيد كه مانند اسفنج اطلاعات را جذب كند؟ ميخواهيد سرعت يادگيري خود را بالا ببريد؟ حافظه‌اي قوي داشته‌باشد؟ به راحتي مهارت‌هاي جديد ياد بگيريد؟ از آزمون‌هاي درسي سر‌بلند بيرون بياييد؟ در كتاب «مثل انيشتين بياموزيد» براي همه‌ي اين موارد راه‌حل‌هاي بي نظيري ارائه شده است. تخصص او ياد دادن شيوه‌هاي تقويت حافظه براي يادگيري حداكثر در كوتاه‌ترين زمان است.

كافه‌اي بر لبه جهان

 • 35,000 تومان

تصور كنيد وقتي خسته و درمانده از تمام تكلف هايي كه رسم زندگي شما را به آن واداشته، مي خواهيد براي خود كنج خلوتي پيدا كنيد تا آنجا اندكي تمرين رهايي كنيد، ناگهان دريچه‌ي پنجره‌اي پنهان به روي شما گشوده مي شود و عظمت جهان هستي، برابر ديدگانتان، جان مي گيرد؛ پس از خود مي پرسيد: «چرا تاكنون، هرگز پنجره را باز نكرده بوديد و اين قدر به تاريكي خو گرفته ايد؟!» حالا قرار است «كافه‌اي بر لبه‌ي جهان» چشم اندازي روشني بخش براي شخصيت اصلي داستان فراهم آورد. جان، نماد مردماني است كه در تب و تاب ظواهر زندگي غرق شده اند و هرگز در جستجوي معناي اصيل وجودي خويشتن نبوده اند؛ اما شايد يك شب، در اوج ناباوري، در مكاني غريب، با سؤالاتي روبه رو شوند كه به سادگي نمي توانند از كنارش بگذرند.

كلمات جادويي

 • 38,000 تومان

ما صدا هستيم. (يا اين‌طور فكر مي‌كنيم) و تا زماني كه باور داشته باشيم كه ما صدا هستيم، داستاني كه روايت مي‌شود، كيفيت زندگي‌مان را تعيين مي‌كند، هر لحظه از تجربيات‌مان را شكل مي‌دهد. هر چيزي كه مي‌خواهيم و به آن باور داريم، مستلزم تغيير است. جهان بازتابي به سوي شما ندارد. دنياي شما توسط خودتان ايجاد مي‌شود، لحظه به لحظه. دنياي من نيز توسط خودم خلق مي‌شود، ثانيه به ثانيه. همه ما در هر لحظه از زندگي روزمره واقعيت خودمان را مي‌سازيم. تو، من و هر كس ديگري بر روي اين كره خاكي به نوعي سازنده واقعيت است. ما در هر ثانيه تجربيات زندگي خودمان را بنا مي‌كنيم. بدون حضور شما، واقعيت تنها انبوهي از انرژي در حال چرخش است. بدون وجود شما خورشيد، ماه، كهكشان و حتي غروب خورشيد نيز وجود ندارد. همچنين هيچ ميز، صندلي، ماشين و يا تلفن همراهي نيز وجود ندارد. بدون شما، اصلا هيچ چيزي وجود ندارد. آنها تنها زماني به واقعيت تبديل مي‌شوند كه شما اين تكه‌هاي انرژي را مشاهده كرده و همانند تكه‌هاي پازل كنار هم قرار دهيد و برچسب‌گذاري‌شان كنيد. همه حوادث، اجسام، خانه‌ها و ماشين‌ها در زندگي‌تان به آن شكلي كه آنها را مي‌بينيد و درك مي‌كنيد ساخته مي‌شوند. آنها در همين لحظه توسط افكارتان و توسط انبوهي از انرژي‌هاي چرخان شكل مي‌گيرند. و اين‌گونه است كه انرژي به جسم و افكار به چيزها مبدل مي‌شود.

امكان‌هاي بي‌پايان (هنر زندگي در رويا‌هايتان)

 • 120,000 تومان

تجلي افكار در واقعيت، چيز جديدي نيست اما آنچه به آن قدرت مي‌دهد، جرأت رويا داشتن است. به اين معنا كه شجاعت لازم براي داشتن افكار جديد را پيدا كنيد. اهدافي فراتر از اهداف پيش پا افتاده براي خود در نظر بگيريد و جسارت به واقعيت رساندن آنها را باور كنيد. اصل بنيادي "افكار، واقعي مي‌شوند"، همراه با تكرار مداوم تصويرسازي ذهني و تركيب آنها با انتظارات و احساساتي كه از باورهاي ما سرچشمه مي‌گيرند، روياها يا ترس‌هاي ما را متجلي مي‌سازند. وقتي خواسته‌هاي جديدي در زندگي مي‌خواهيم، در واقع احساساتي را مي‌خواهيم كه اين خواسته‌ها براي ما به همراه مي‌آورند، نه خود آنها. مسيري كه براي رسيدن به خواسته‌ها طي مي‌كنيم و دستاوردهايي كه در راه آنها حاصل مي‌كنيم، آن احساسات خوشايند را به ما منتقل مي‌كنند. بزرگترين پاداش اين سخت‌كوشي، احساس شادماني بعد از رسيدن به مقصد و چيره شدن بر ترس‌ها و ترديدهاست. پس به درد و رنج با ديد يك بدشانسي نگاه نكنيد بلكه آن را نشانه‌اي بدانيد كه زمان رشد و درك بالاتر از خود و زندگي فرا رسيده. از درد به‌عنوان قطب‌نمايي براي يافتن باورهاي محدود‌‌كننده استفاده كنيد.

راهكارهاي افزايش اعتماد به نفس براي زنان (ابزارهايي مهم براي افزايش خودباوري و دستيابي به توانايي‌هاي حقيقي خود)

 • 57,000 تومان

به دليل عدم قطعيت‌ها و ترديد‌هاي بسياري كه در دنيا وجود داردء يادگيري دوست داشتن خود و خروج از حيطه سكون كمي دلهره آور است. اين كتاب ابزارهايي ساده مبتني بر اصول درماني اثبات شده براي كمك به تقويت اعتماد به نفسء روابطء افزايش انگيزه و همچنين داشتن بينشي مثبت در زندگي ارائه مي‌دهد. خواهيد آموخت كه افكار و رفتارتان بر عزت‌ نفس‌تان تاثير مي‌گذارد و براي تغيير الگو‌هاي منفي به سراغ آموزه‌هاي تخصصي برويد. شما دست به كار شناسايي نقاط قوت و ارزش‌هاي خودء برطرف كردن ترديدهاء و رويارويي قاطعانه با موقعيت‌هاي رعب‌انگيز خواهيد شد. با تمرين‌هاي ساده و مفيدي كه ‌مي‌توانيد در هر شرايطي انجام دهيدء اعتماد به نفس و توانايي‌هاي خود را بالا ببريد.

1  2  صفحه‌ی 1