فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سررسيد محتوا 1401
  • 59,000 تومان
  • با تخفیف: 59,000 تومان
50 گام موثر در بازاريابي محتوايي
  • 47,000 تومان
  • با تخفیف: 47,000 تومان
اسرار فتح قله گوگل (200 فاكتور مؤثر بر سئو)
  • 59,000 تومان
  • با تخفیف: 59,000 تومان

سررسيد محتوا 1401

  • 59,000 تومان

يك نوازنده ماهر مي تواند با بداهه نوازي، مخاطبان زيادي را به وجد آورد اما هيچ اركستري نمي تواند بدون هماهنگي و نت‌هاي تنظيم شده به هنرنمايي بپردازد؛ حتي اگر از بهترين نوازنده‌ها تشكيل شده باشد. بازاريابي محتوايي، يك فعاليت گروهي است و همانند اركستر به يك برنامه هدفمند و زمانمند نياز دارد تا به يك نتيجه مسحوركننده دست يابد. «سررسيد محتوا 1401» ابزاري كارآمد است كه به مخاطب كمك مي كند تمام اجزاي برنامه بازاريابي محتوايي رابه صورت هماهنگ كنار هم بچيند.

شبكه متخصصان (120 گام براي حضور موفق در لينكدين)

  • 49,000 تومان

موفقيت در هر كسب و كار سه شرط اساسي دارد: شرط اول ارتباط است، شرط دوم هم ارتباط است. شرط سوم هم در نهايت ارتباط است. با بررسي كسب و كارهاي موفق در تمام بازارهاي محلي، ملي و حتي بين المللي به وضوح مشاهده مي شود كه موفق ترين برندها، داراي بيشترين و موثرترين شبكه هاي ارتباطي هستند. جادوي شبكه هاي اجتماعي اين فرصت را در اختيار كسب و كارها قرار داد تا سرعت و كيفيت برقراري ارتباط با ذي نفعان شان را بالا ببرند. در ميان همه شبكه هاي اجتماعي، «لينكدين» يك استثنا است. اين پلتفرم برخلاف سايرين، نه براي سرگرمي بلكه با هدف ايجاد و تقويت ارتباط ميان فعالان فضاي كسب و كار ايجاد شد. «شبكه متخصصان» در 120 گام، شيوه حضور موفق و موثر در لينكدين را معرفي كرده است.

50 گام موثر در بازاريابي محتوايي

  • 47,000 تومان

مردم قبل از اينكه خريد كنند سؤال مي‌پرسند. شانس موفقيت برندها، به پاسخ‌هايي كه به سؤال‌هاي مشتريان مي‌دهند وابسته است. برندي كه بتواند سؤال‌هاي مردم را به درستي پيش‌بيني كند و پاسخ‌هاي مناسبي به آن‌ها ارائه دهد، شانس بيش‌تري براي جلب اعتماد آن‌ها دارد. فضاي مجازي به برندها اين فرصت را مي‌دهد تا پاسخ‌هاي خود را به شيوه‌هاي مختلف در دسترس كاربران قرار دهند.

اسرار فتح قله گوگل (200 فاكتور مؤثر بر سئو)

  • 59,000 تومان

گوگل كه هيولاي اينترنت است آن‌قدر در موفقيت كسب و كارها نقش دارد كه همه مديران سعي دارند او را رام كنند و به تسخير خود درآورند. آن‌ها مي‌دانند كه «گوشه چشم»هاي اين هيولاي بزرگ چقدر در كاميابي يا شكست برندشان مؤثر است. به همين خاطر مديران هوشمند سعي مي‌كنند تمام رمز و رازهاي رام كردن گوگل را به كار گيرند تا بخت يارشان شود و سهمي بيش‌تر از بازار داشته باشند. «اسرار فتح قله گوگل» قصد دارد در 200 گام، فنون شكار اين هيولاي بزرگ را به شما معرفي كند..

صفحه‌ی 1