فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دانشكده كسب ‌و ‌كار (براي كساني كه دوست دارند به ديگران كمك كنند)
فروشنده 1دقيقه‌اي (سريع‌ترين راه براي فروش بيشتر با استرس كمتر)
300 دستور غذا براي لاغري ( با استفاده از رژيم كم كالري و آسان شكمي صاف داشته باشيم)
4 راه پول‌سازي (راهنمايي براي رسيدن به آزادي مالي)
سخت نگير شاد باش
  • 99,000 تومان
  • با تخفیف: 99,000 تومان
هوش مالي
  • 48,000 تومان
  • با تخفیف: 48,000 تومان

دانشكده كسب ‌و ‌كار (براي كساني كه دوست دارند به ديگران كمك كنند)

  • 65,000 تومان

كتاب «دانشكده كسب و كار»، به كساني تقديم مي‌شود كه دوست دارند به ديگران كمك كنند، به ميليون‌ها فرد، زوج و خانواده‌هايي كه راه خود را براي ايجاد كسب و كارشان در زمينه بازاريابي شبكه‌اي شروع كرده‌اند. همانطور كه در كتاب‌هاي پرفروش‌مان، «پدر پولدار پدر بي‌پول»، «چهارراه پول‌سازي» و «هوش مالي» توضيح داده شد، وقتي يك بار كسي حقايق كاركرد پول و نكات مهم ايجاد ثروت را بياموزد، فهم اين مسئله آسان خواهد شد كه بازاريابي شبكه‌اي مي‌تواند يك «تجارت كامل» براي بسياري از افراد باشد.

فروشنده 1دقيقه‌اي (سريع‌ترين راه براي فروش بيشتر با استرس كمتر)

  • 35,000 تومان

نماد فروشنده يك دقيقه‌اي - يك دقيقه - برگرفته از نماي ساعت ديجيتالي است كه قصد دارد به ما يادآوري كندء كه يك دقيقه به مشتريانمان نگاهي بيندازيم و درك كنيم كه آنها مهم‌ترين دارايي ما هستند.

300 دستور غذا براي لاغري ( با استفاده از رژيم كم كالري و آسان شكمي صاف داشته باشيم)

  • 4,000 تومان

رژيم كم كالري يك فرآيند طبي نيست، بلكه تنها يك مراقبت غذايي است كه مي‌تواند به كساني كه دوست دارند لاغر بشوند يا نگران چاق شدن هستند كمك كند. اين رژيم باعث مي شود كه آگاهانه بعضي غذاهاي پر كالري را حذف كنيد و در عوض از غذاهايي استفاده كنيد كه قدرت انرژي‌زايي كمتري دارند و كمتر باعث چاقي مي‌شوند. رژيم كم كالري يك انتخاب غذايي است و نه محدوديت مقدار غذا.

4 راه پول‌سازي (راهنمايي براي رسيدن به آزادي مالي)

  • 89,000 تومان

آيا تا به حال از خود پرسيده‌ايد: چرا عده معدودي از سرمايه‌گذاران با كمترين خطر بيشترين درآمد را دارند در حالي كه بيشتر سرمايه‌گذاران ممكن است حتي ورشكسته شوند؟ چرا بيشتر كارمندان از يك شغل به يك شغل ديگر مي‌روند در حالي كه بقيه شغل‌شان را ترك مي‌كنند و سيستم‌هاي شغلي خودشان را ايجاد مي‌كنند؟ چگونه مي‌توانم از اين تغيير به بهترين نحو ممكن استفاده كنم و مسيرم را به سمت آزادي مالي برنامه‌ريزي كن

سخت نگير شاد باش

  • 99,000 تومان

هنگامي كه بي‌پول هستيد، دوام بياوريد و به زندگي ادامه دهيد. مردم شاد چگونه فكر مي‌كنند و شما چطور مي‌توانيد مانند آن‌ها باشيد. قبل از اين كه 20 كيلو از وزنتان را كم كنيد خودتان را دوست داشته باشيد. بعد از اخراج شدن، استقامت كنيد. قبل از اين كه با مردم ايده‌آل خود ازدواج كنيد، شاد باشيد. هنگامي كه مرد ايده‌آلتان به فردي عادي تبديل مي‌شود، شاد باشيد. اين كتاب شامل داستان‌هايي الهام‌بخش از افرادي است كه: همه مال و ثروت خود را از دست داده‌اند. خانواده خود را از دست داده‌اند. در بيماري، بدشانسي و بدرفتاري فائق آمده‌اند. اين كتاب نقشه راه شما به سوي شادماني است.

هوش مالي

  • 48,000 تومان

رابرت كيوساكي كه در هاوايي به دنيا آمده و در همانجا باليده است، يك ژاپني - آمريكايي نسل چهارم است. او بعد از فارغ‌التحصيلي از كالج نيويورك، به يگان تفنگداران دريايي پيوست و در ويتنام به عنوان افسر و خلبان و هليكوپتر شكاري خدمت كرد. بعد از جنگ، شروع به كار فروش براي شركت اكسروكس كرد و در سال 1977، شركتي را تاسيس كرد كه اولين «كيف‌هاي جيبي شبه چرم» را به بازار عرضه كرد. او در سال 1985 يك شركت آموزشي بين‌المللي تاسيس كرد كه به ده‌ها هزار دانش‌جوي سراسر دنيا تجارت و سرمايه گذاري آموخت. رابرت در سال 1994 شركتش را فروخت و از طريق سرمايه‌گذاري‌هايش توانست در سن 47 سالگي بازنشسته شود و در طي بازنشستگي موقتي و كوتاهش پدر ثروتمند، پدر فقير را نوشت.

صفحه‌ی 1