فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فركانس (قدرت ارتعاش شخصي)
  • 50,000 تومان
  • با تخفیف: 50,000 تومان
مغز خود را ارتقا دهيد (علم و هنر جديد پشت سر عملكرد مغز ارتقا يافته)
سايكوسايبرنتيك جديد (علم اوليه خود اصلاحي و موفقيت كه زندگي 30 ميليون نفر را تغيير داده است)

فركانس (قدرت ارتعاش شخصي)

  • 50,000 تومان

ديناميك انرژي، تشديد شخصي و ابر حساسيت شتابان‌تان را بكاويد تا كشف كنيد كه اغلب چطور يك تغيير ساده فركانس تمام كاري است كه براي تغيير افسردگي به آرامش، ترس به اشتياق و وضيعت‌هاي دردسردار به نتايج جادويي لازم است. چون علم براي مدت‌ها به ما ياد داده است كه به آن‌چه اتكا كنيم كه مي‌توانيم ببينيم و لمس كنيم، اغلب ملاحظه نمي‌كنيم كه روح، افكار، احساسات و بدن ما همگي از انرژي ساخته شده‌اند ـ اين كه همه چيز ارتعاش مي‌كند. ضمن آن كه از عصر تكنولوژي خارج مي‌شويم و وارد عصر شهود مي‌شويم، به ابزارهايي نياز داريم كه بفهميم اين به چه معني است كه يك موجود ارتعاشي باشيم و چگونه فركانس طبيعي ما بر ما تاثير مي‌كند. در اين كتاب، پني پيرس به ما نشان مي‌دهد كه چطور ارتعاش شخصي‌مان را حس كنيم و به دلخواه با انرژي كار كنيم تا زندگي‌مان را دگرگون كنيم. به جاي اين كه انرژي‌هاي خارجي متضاد جهت‌تان را تعيين كنند، مي‌توانيد ذهن‌تان را آرام كنيد و آگاه شويد كه كيستيد ـ فركانس طبيعي‌تان، و اين كه واقعا مي‌خواهيد چه خلق كنيد. با فهم كامل نقش انرژي، مي‌توانيد قدرت واقعي پشت قوانين جهان را به كار گيريد و از مزاياي حياتي كه براي آن ساخته شده‌ايد بهره‌مند شويد.

مغز خود را ارتقا دهيد (علم و هنر جديد پشت سر عملكرد مغز ارتقا يافته)

  • 35,000 تومان

«اين كتاب كتاب فوق‌العاده‌اي است كه به خواننده ياد مي‌دهد چگونه سلامت مغز و حافظه‌اش را بهبود دهد. من كه دو دوره قهرمان حافظه آمريكا بوده‌ام و مغزم را از عادي بودن به وضعيت قهرماني رسانده‌ام، مي‌توانم بگويم كه دكتر فتوحي به همه نكات كليدي توسعه يك مغز سالم قدرتمند اشاره مي‌كند.»

سايكوسايبرنتيك جديد (علم اوليه خود اصلاحي و موفقيت كه زندگي 30 ميليون نفر را تغيير داده است)

  • 75,000 تومان

كتاب پرفروش سايكوسايبرنتيك دكتر مالتز از زمان انتشارش در 1960 الهام‌بخش و ارتقا دهنده زندگي بيش از 30 ميليون نفر بوده است. در اين ويرايش جديد و توسعه‌ يافته، با ورزشكاران و مربيان معروف تخصصي و المپيك، كابوهاي كمندانداز، گلف‌بازان، روانشناسان ورزش، مديران، كارآفرينان، متخصصين فروش و بسياري افراد ديگر برخورد خواهيد داشت كه زندگي‌شان با اجراي فرمول مالتز براي موفقيت تغيير كرده است. چه هدف شما كاهش وزن باشد چه ترقي در ورزش، موفقيت كارآفريني خارق‌العاده، يا فروش استثنايي، عملا هر هدفي را با سايكوسايبرنتيك سريعا و به سادگي حاصل كنيد.

صفحه‌ی 1