فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قوانيني كه بايد شكست (100 قانوني كه بايد بشكنيد تا به اهداف واقعي خود دست يابيد)
تحول ققنوس
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
هنر تلخ نكردن زندگي (راهكار‌هاي تغيير روان‌شناختي و تحول شخصي)
رهبري در موقعيت‌هاي دشوار (غلبه بر بزرگ‌ترين چالش‌ها، با استفاده از شجاعت و اعتماد به نفس)
غلبه بر جنگ ذهني (با تغيير ذهنيت خود زندگي‌تان را تغيير دهيد)
روانشناسي جديد پيروزي (10 ويژگي برندگان قرن 21)
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
بيداري بنيادين (هنگام بيداري زنان فرا رسيده است)
فلسفه موفقيت (17 درس بي‌نظير از ناپلئون هيل)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
پاكسازي آشفتگي‌هاي ذهن ( 5 گام ساده علمي و تاييد شده براي كاهش اضطراب استرس و افكار سمي)

قوانيني كه بايد شكست (100 قانوني كه بايد بشكنيد تا به اهداف واقعي خود دست يابيد)

 • 98,000 تومان

اين زندگي متعلق به شماست؛ چرا نبايد به سبك خودتان زندگي كنيد؟!

تحول ققنوس

 • 68,000 تومان

«تحول ققنوس» عنواني است كه از داستان ققنوس، افسانه باستاني، همان پرنده‌اي كه از خاكستر خود برخاست و دوباره متولد شد الهام گرفته شده است و دقيقا مناسب شرايطي نوشته شده كه هر يك از ما ممكن است در حال حاضر آن را تجربه كنيم: دستاوردهاي پايين، عدم موفقيت و درجا زدن. جهان امروز دگرگون شده است؛ به‌ويژه اكنون كه در حال پشت سر گذاشتن پاندمي كرونا هستيم و هر يك در پي راه‌هايي براي بيرون آمدن «از خاكستر» برجا مانده از اين بيماري تا خود را دوباره ساخته و قوي‌تر از پيش ظاهر شويم. بازآفريني. برايان تريسي در اين كتاب به خوانندگان مي‌آموزد كه چگونه ذهن و زندگي‌شان را بازآفريني كنند همان‌گونه كه او با نوشتن اين كتاب مفاهيم و دانش خود را بازآفريني كرده است. «تحول ققنوس» ايده‌هاي جديدي را دربرمي‌گيرد كه برايان تريسي به تازگي به آنها دست يافته است. او به خواننده 12 اصل مهم و بديع را آموزش مي‌دهد تا به كمك آنها به موفقيت‌هاي فوق‌العاده برسد، اصولي كه فقط افراد كمي از آنها بهره مي‌برند؛ افرادي كه در هر عصر و زمان همواره موفق مي‌شوند.

هنر تلخ نكردن زندگي (راهكار‌هاي تغيير روان‌شناختي و تحول شخصي)

 • 88,000 تومان

رافائل سانتاندرو، از معتبر‌ترين روا‌شناسان جهان، پس از گذراندن تحصيلات خود در اسپانيا و انگلستان، استاد دانشگاه رامون لول شد و در حال حاضر، روان‌درمانگر بيماران، استاد پزشكان و روان‌شناساني است كه از سراسر جهان، حضوري يا با تماس تصويري در مشاوره‌هاي او در بارسلونا و مادريد شركت مي‌كنند. زندگي يعني لذت بردن، دوست‌داشتن، يادگيري و كشف چيز‌هاي جديد و ما فقط زماني مي‌توانيم اين كار‌ها را انجام دهيم و اتفاقات جديدي را براي خود رقم بزنيم كه بر ترس خود غلبه كنيم... رافائل سانتاندرو، يكي از شناخته‌شده‌ترين روانشناساني است كه براي عموم مردم مي‌نويسد و در اين اثر، براي دستيابي به تغييرات رواني، روشي كاملا عملي و روشن را پيش روي ما قرار داده است. او بر اين باور است كه به افرادي قوي‌تر و شاد‌تر تبديل شدن سرنوشت ماست. در «هنر تلخ نكردن زندگي»، نويسنده با ارائه حكاياتي از مشاوره‌ها، تجربيات و داستان‌هاي شخصي خود، به ما نشان مي‌دهد كه چگونه خود را متحول كنيم. ما مي‌توانيم با كمك يك درمانگر، از افسردگي، اضطراب يا زود‌رنجي خلاص و به انسان‌هايي آرام و شاد و خوش‌بين تبديل شويم. «هنر تلخ نكردن زندگي» جديد‌ترين ابزارهاي قدرتمند روان‌شناسي شناختي را به ما ارائه مي‌دهد كه از مهم‌ترين مكاتب درماني جهان است. از سوي ديگر اين روش بر پايه هزاران تحقيق و مطالعه انجام شده كه تاثير آن را تاييد مي‌كند.

رهبري در موقعيت‌هاي دشوار (غلبه بر بزرگ‌ترين چالش‌ها، با استفاده از شجاعت و اعتماد به نفس)

 • 42,000 تومان

رهبري در موقعيت‌هاي دشوار، اثر كاملا جديد جان سي مكسول، راهنماي نهايي براي كمك به تيم شماست تا در شرايط نامنتظره ايستادگي كنيد و حتي رشد يابيد. مكسول به رهبران كمك مي‌كند تا چالش‌هاي اصلي تيم خود را شناسايي كنند، بدهي‌هاي خود را بررسي كنند و هر چالشي را فرصتي كنند براي تجديد نظر در شيوه انجام دادن كارها. او سرانجام به رهبران ابزار كاري مي‌دهد تا به كمك آن، تيم‌هاي خود را در بحبوحه شرايط سخت رشد دهند...

غلبه بر جنگ ذهني (با تغيير ذهنيت خود زندگي‌تان را تغيير دهيد)

 • 58,000 تومان

آيا افكارتان مانند زندگي‌تان از كنترل خارج شده است؟ آيا مي‌خواهيد از مارپيچ تفكر مخرب خود رها شويد؟ همه ما سعي كرده‌ايم كه عادت‌هاي بد و الگوهاي فكري ناسالم خود را ترك كنيم تا بتوانيم خود را از ذهن مهارناپذير و زندگي روزمره خارج از كنترلمان رها كنيم. كرگ گروشل، نويسنده پرفروش پاستور و نيويورك تايمز، نيز اين جدال روزمره را در برابر اعتماد به‌نفس و افكار منفي درك كرده است و در اين كتاب جديد و پرمحتواي خود، «غلبه بر جنگ ذهني»، استراتژي‌هاي كشف‌شده‌اش را براي تغيير طولاني‌مدت ذهن و زندگي با ما در ميان گذاشته است. او با استفاده از كتاب مقدس و آخرين يافته‌هاي علوم مغزي، روش‌هايي را ارائه مي‌دهد كه به كمك آنها شما از چنگال تفكر مخرب نجات مي‌يابيد و مي‌توانيد زندگي شاد و آرامي را، كه خدا برايتان مي‌پسندد، آغاز كنيد. اين كتاب به شما كمك مي‌كند: - نحوه كار مغز و سيم‌كشي مجدد آن را درك كنيد؛ - دروغ‌هايي را بشناسيد كه دشمنانتان مي‌خواهند آنها را باور كنيد؛ - افكار مخرب خود را بشناسيد و بر آنها غلبه كنيد؛ - ببينيد شكرگزاري چگونه ذهن شما را متحول مي‌كند؛ - شيوه‌هايي را گسترش دهيد كه اجازه مي‌دهند افكار خدا به افكار شما تبديل شود. بگذاريد حقيقت خدا نقشه نبرد شما براي پيروزي در جنگ ذهني‌تان شود!

روانشناسي جديد پيروزي (10 ويژگي برندگان قرن 21)

 • 68,000 تومان

در دهه هفتاد ميلادي، دنيس ويتلي كلاسيك پرفروش روانشناسي پيروزي را در 6 كاست ضبط و منتشر كرد و از همان زمان نامش بر زبان‌ها جاري شد؛ اما از آن زمان تاكنون تغييرات بسيار زيادي در جهان رخ داده است كه در آن زمان پيش‌بيني نمي‌شد. ما از اواخر عصر صنعتي به عصر ديجيتال و فراتر از آن وارد شده‌ايم؛ تغييري كه محور آخرين اثر دنيس ويتلي، «روانشناسي جديد پيروزي»، است و نويسنده، به سبكي توصيفي، در اين اثر خود ايده‌هايي جديد ارائه داده و تكنيك‌هاي قابل اجرايي را براي رسيدن به تسلط بر خود در قرن 21 مطرح كرده است؛ البته با چاشني شوخ‌طبعي. و اما آنچه دنيس ويتلي در اين كتاب آورده است: - رويكرد ما در رويارويي با ديجيتالي شدن بازار فروش و كسب و ‌كار و حتي زندگي‌هاي شخصي‌مان چگونه بايد باشد؟ - چگونه با كمك پيشرفت‌هاي علمي، به‌خصوص علم عصب‌شناسي، عادت‌هاي جديدي بسازيم و ذهن خود را تغيير دهيم؟ - مد عصر حاضر در بازار فروش، تا چه حد بر موفقيت‌هاي حرفه‌اي و كارآفريني تأثير گذاشته است؟ - تغييرات اساسي در ضوابط و عرف جامعه چه تأثيراتي روي پيدا كردن معنا در زندگي، گسترش شادماني شخصي و همچنين پرورش روابط شخصي گذاشته است؟ اين اثر آميخته‌اي از محتويات عملي و متحول‌كننده است كه استفاده از آنها بسيار ساده و با ذات حقيقي و شهرت نويسنده آميخته شده است.

بيداري بنيادين (هنگام بيداري زنان فرا رسيده است)

 • 98,000 تومان

«بيداري بنيادين» راهي را براي زنان ايجاد مي‌كند تا حقيقت دروني و قدرت‌هاي خود را كشف كنند و شخصيت كاذبي را كه از خود ساخته‌اند قرباني كنند تا گوهر وجود و هويت اصلي‌شان زنده شود و بتوانند زندگي واقعي خود را زندگي كنند. دكتر شفالي به زنان كمك مي‌كند تا هدفي را كه از قبل در درونشان نهادينه شده كشف كنند و از قدر اصالت در هر زمينه‌اي از زندگي خود استفاده كنند؛ زيرا زني كه گوهر وجود خود را چشيده است مي‌تواند به بهبود جهان كمك كند. اين نكته خيلي مهم است كه بدانيم براي رشد و تعالي بايد از خودمان شروع كنيم و منتظر تغيير ديگران نمانيم.

مغز شما هميشه گوش ميدهد (مهار اژدهايان درونتان كه خوشبختي عادت ها و تمايلات شما را كنترل مي‌كنند)

 • 115,000 تومان

نويسنده پرفروش نيويورك تايمز‏‏، دكتر دنيل آمن، در اين كتاب شما را به سلاح‌هاي قدرتمندي مجهز مي‌كند تا به كمك آن‌ها بتوانيد با اژدهايان دروني خود، كه بر مغزتان آتش مي‌دمند و لذت و رضايت خاطرتان را از بين مي‌برند، بجنگيد. مغز شما هميشه به اين تاثيرات پنهان گوش مي‌دهد و تا زماني كه آن‌ها را تشخيص ندهيد و با آن‌ها مقابله نكنيد، اين اژدهايان مي‌توانند خوشبختي شما را بدزدند، روابط و سلامتي‌تان را ويران كنند. دنيل آمن در مغز شما هميشه گوش مي‌هد از غلبه بر اين اژدهايان سخن مي‌گويد: . اژدهاياني از گذشته كه دردناك‌ترين احساسات شما را بيدار مي‌كنند. . اژدهايان از افكار منفي كه به شما حمله مي‌كنند و اتضطراب و افسردگي‌تان را تقويت مي‌كنند. . ديگران و اژدهايانشان كه در زندگي شما حضور دارند و با شما مي‌جنگند. . عادت‌هاي بد اژدهايانشان كه در زندگي شما حضور دارند و با شما مي‌جنگند. . عادت‌هاي بد اژدهايان كه احتمال اضافه وزن، ضعف و كم‌كاري را در شما افزايش مي‌دهند. . اژدهايان معتاد كه باعث مي‌شوند كنترل سلامتي، ثروت و روابط خود را از دست بدهيد. . برنامه ريزي اژدهايان تبليغ‌كنندگان و سايت‌هاي رسانه‌هاي اجتماعي كه توجه شما را به سرقت مي‌برند. با مطالعه اين كتاب، مي‌آموزيد كه چگونه اين اژدهايان مضر را تشخيص دهيد و آن‌ها را از بين ببريد و احساس ناراحتي، ديوانگي، عصبي يا خارج از كنترل بودن را متوقف كنيد و شادتر و آرام‌تر باشيد و بر زندگي و سرنوشت خود مسلط بمانيد.

فلسفه موفقيت (17 درس بي‌نظير از ناپلئون هيل)

 • 65,000 تومان

ناپلئون هيل در اين كتاب از ايده‌ها سخن ميگويدء ايده‌هايي كه پايه و اساس همه ثروت‌ها هستند و نقطه شروع همه اختراعات. ما به كمك همين ايده‌هايمان از انرژي‌اي بهره‌مند مي‌شويم كه با كمك آن مي‌توانيم با ذهن‌هاي ديگر ارتباط برقرار كنيم. از اين روء پرورش ايده‌ها اولين نقطه شروع فلسفه موفقيت است.

پارو بزن (ارتقاي فرهنك رفتارهاي تيمي و شيوه‌اي تسليم‌ناپذير و هميشگي براي هدايت به سوي نيك‌بختي سرور و خوش‌بيني)

 • 56,000 تومان

پارو بزن به شما مي آموزد كه چگونه اشتياق و خوش‌بيني را چراغ راه خود كنيد بي‌‌آنكه شرايط و حوادث بيروني اشتياقتان را تحت تاثير قرار دهد. با خواندن اين كتاب درمي‌يابيد كه چگونه سه عامل تاثير‌گذار و اصلي در قايق ‌مي‌تواند زندگي شما را نيز دگرگون كند . پارو: انرژي . فقط شما مي‌توانيد پاروي خود را درآب قرار دهيد يا اينكه آن را بيرون آوريد و تصميم بگيريد كه ديگر از آن استفاده نكنيد . قايق:فداكاري. هر‌چه بيشتر به ديگران كمك كنيد و زندگي خود را وقف اين كار كنيد، زندگي‌تان بهتر و كامل‌تر و قايق شما بزرگ‌تر خواهد بود. قطب نما: جهت. بينش شما درباره زندگي خودتان و افراد پيرامونتان، به شما كمك مي‌كند تا روياي مكاني را بسازيد كه مي‌خواهيد به آنجا برويد . پارو بزن براي ورزشكاران، مربيان، رهبران تجاري و هركس ديگري كه اميدوار است بتواند كمي بيشتر از زندگي لذت و بهره ببرد مناسب است. اين اثر رهبران،تيم‌ها و سازمان‌ها را به موفقيت‌هايي بيشتر از قبل سوق مي‌دهد.

پاكسازي آشفتگي‌هاي ذهن ( 5 گام ساده علمي و تاييد شده براي كاهش اضطراب استرس و افكار سمي)

 • 105,000 تومان

افكار مسموم، افسردگي، اضطراب-آشفتگي ذهني ما غالبا با دنياي آشفته تشديد مي‌شود و با ناتواني در مديريت افكار فراري ما تداوم مي‌يابد. اما ما نبايد طوري در اين آشفتگي ذهني كنار بياييم كه گويي اين يك عادت جديد ماست. اميد و كمك در دسترس ماست-و ممكن است راه رسيدن به افكار سالم‌تر و اوج خوشبختي كوتاه‌تر از آن چيزي باشد كه شما فكر مي‌كنيد.

تصميم‌گيري بهتر پشيماني كمتر (5 پرسش هدفمند كه به شما كمك مي كند گام بعدي خود را سنجيده برداريد)

 • 65,000 تومان

هميـشه دانش پرسيـدن سؤال خوب به تصميـم‌گيري بهتر مي‌انجامد و تصميـم‌هاي ما نيز داستان زنـدگـي‌ما‌ن را خلق مي‌كند. البته هيچ‌كس قصد ندارد كه زندگي خود را با تصميـم‌هاي بـد پيچيـده‌تر كند، اما افـراد زيادي هستند كه هيچ برنامه‌اي براي تصميم‌گيري مناسب ندارند. كتاب تصميم‌گيري بهتر، پشيـماني‌كمتر به شما كمك مي‌كند تا متفاوت زنـدگي كنيد. اندي اسـتنلي، در اين اثر خود، به شما مي‌آموزد كه از تجربـه‌هاي خود ياد بگيريد و با ادغـام پنج ســؤال مهمي كه در كتـاب آورده است، انتخابـي درست داشته با‌شيـد. در اين اثر، شما خواهيد آموخت كه چگونه‌: يك فيلتر تصميم‌گيري بسازيـد تا به شما نشان دهد در زند‌گي‌تان‌، كدام گزيـنه‌ها به نتايج مثبت ختم مي‌شود. از تصميم‌گيري سريع در زمان كوتاه خوددار‌ي كنيد. در هر تصميم دشوار حقيقت و شفافيت را پيدا كنيد‌. با تصميم‌گيري بهتر، روابط خود را بهبود ببخشيد. دلا‌يل تصميم‌هاي خود را كشف كنيد تا بتوانيد با تغييرات مثبت پيش برويد. تأثير طولاني مدت انتخاب‌هاي خود را در نظر بگيريد تا زندگي‌ا‌ي شايســتۀ تجليل خلق كنيد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1