فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
10 گام براي آرامش زندگي
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
چگونه شاد باشيم و از زندگي خود لذت ببريم (به همراه سي دي)
10 فرمان براي تربيت كودك (چگونه كودك خود را بهتر تربيت كنيم)
مرزهايي براي كودكان (تعيين حدود براي فرزند كله‌شق و لجباز)
از شوهرت مراقبت كن (مراقبت و تغذيه روحي مناسب از شوهران)
در 21 روز زندگي‌ات را تغيير بده
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
ترس را احساس كن اما كار را انجام بده
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

10 گام براي آرامش زندگي

 • 65,000 تومان

دكتر لورا شلزينگر دكتراي فيزيولوژي خود را از دانشگاه كلمبيا دريافت كرده و داراي مدرك فوق دكترا در زمينه مسائل زناشويي است.او مولف هفت كتاب با ارزش به نام‌هاي زير مي‌باشد: - 10 گام براي آرامش زندگي . - از شوهرت مراقبت كن. - 0ا كار احمقانه كه زندگي زن ها را خراب مي‌كند. - 10 كار احمقانه كه زندگي مردها را خراب مي‌كند. - كارهاي احمقانه والدين كه زندگي بچه‌ها را خراب مي‌كند. - 10كار احمقانه كه زندگي زن و شوهر را خراب مي‌كند . - كودكي بدء زندگي خوب.

چگونه شاد باشيم و از زندگي خود لذت ببريم (به همراه سي دي)

 • 60,000 تومان

مايكل در كتاب پر فروشش به نام «آنچه را كه مي‌خواهيد مي‌توانيد داشته باشيد» فوايد عملي ترويج شادي درون را براي خلق موفقيت محسوس و به معناي واقعي كلمه، بيان كرد. حالا، او «چگونگي» شادي را بيان مي‌كند، راه‌هاي ساده و موثر براي شكست دادن استرس، غلبه بر خشم، گذشتن از افسردگي و كسب فوايد احساس شادي. در اين كتاب خواهيد يافت: - فرمول شادي و سه مرحله‌اي آسان كه شما را قادر مي‌سازد احساس خوبي داشته باشيد، احساس بهتر و حتي احساس شادي در هر موقعيت. - چرا ناراحتي دشمن نيست- علي‌رغم عقيده همگاني، يكي از كليدهاي احساس خوب داشتن است. - اصل اجازه- پيروزي بر بزرگ‌ترين مانع براي يك زندگي شاد. - تكنيك‌هاي خاص و اثبات شده براي آن كه استرس، خشم و ترس را به گذشته انتقال دهيد. نگرش‌هاي رفتاري با اين تجويزهاي غيررسمي براي شادي، سلامت و نيك بختي، دكتر شخصي خود باشيد. خواه در جستجوي يك محرك انرژي‌زاي قوي هستيد و يا يك متغير پايدار، در اين كتاب هرچه كه نياز داريد تا قدرت شادي را در زندگي شخصي خود به كار گيريد، وجود دارد.

10 فرمان براي تربيت كودك (چگونه كودك خود را بهتر تربيت كنيم)

 • 25,000 تومان

آنچه كه مي‌بينيد روش‌هاي عادي برخورد با چالش‌ها و مسائلي است كه بيشتر والديني كه كودكان زير 5 سال دارند؛در بيشتر روزهاي هفته با آن روبرو هستند.من اين تكنيك‌ها را اختراع نكردم.شك دارم كسي بتواند ادعا كند كه اين تكنيك‌ها به طور ناگهاني اختراع شده‌اند.من به ساده‌گي از حس طبيعي والديني كه با آنها برخورد داشتم پيروي نمودم كه ببينم چه كار مي‌كنند و چه كاري نمي‌كنند....

مرزهايي براي كودكان (تعيين حدود براي فرزند كله‌شق و لجباز)

 • 37,000 تومان

اين كتاب اطلاعاتي برايتان فراهم مي‌كند و ابزار هايي زا كه نياز داريد در اختيار شما قرار مي‌دهد تا به وسيلة آن‌ها كودك كله‌شق و لجباز خود را درك كنيد، رفتارهاي نادرست او را بشناسيد و آن را متوقف سازيد در اين كتاب از جمله مباحثي كه خواهيد آموخت عبارتند از: درك كردن و مهرباني نسبت به كودك بدون تسليم شدن به او! بدون تهديد، فرزندانتان را به اطاعت وا داريد! دعواها و كشمكش‌هاي روزانه را از زندگي خود حذف كنيد! پيام‌هاي روشن و محكم به فرزندتان بدهيد و به او احترام بگذاريد! وبسياري مطالب جالب ديگر!

از شوهرت مراقبت كن (مراقبت و تغذيه روحي مناسب از شوهران)

 • 7,500 تومان

دكتر لورا شلزينگر زن‌ها را راهنمايي مي‌كند كه از شوهران خود به صورتي مناسب مراقبت كنند تا شادي در رضايت از زندگي زناشويي را براي خود تضمين كنند. اينك در عملي‌ترين كتابي كه تا به حال خوانده‌ايد، دكتر لورا به شما نشان مي‌دهد چگونه از قدرتي كه داريد براي لذت بردن از زندگي، صميميت و آرامش كه هميشه در زندگي خود انتظار داشتيد استفاده كنيد. اصول ساده او در اين كتاب، از فروپاشي بسياري از زندگي‌هاي پرتنش جلوگيري كرده‌است. حالا شما مي‌توانيد به زندگي خود روح تازه دهيد.

در 21 روز زندگي‌ات را تغيير بده

 • 69,000 تومان

يك بار ديگر روتس فيشل براي كمك به ما در چالش‌هاي تغيير، كتاب راهنمايي راخلق كرد، ابزارها وايده‌هاي قدرتمندي را به شما مي‌دهد آن‌چنا كه بتوانيد از نقاطي كه به آن‌ها چسبيده‌ايد عبور كرده و براي ايجاد زندگي‌اي كه خواهانش هستيد به سمت جلو پيش برويد. مدل او براي خواندن و به كارگيري آسان است. من با قطعيت اين را به همكارانم و مشتريانم خواهم گفت.

ترس را احساس كن اما كار را انجام بده

 • 30,000 تومان

ما با سخنگويي در جمع، دفاع از خود، تصميم‌‌گيري، صميميت، تغيير شغل، تنها ماندن، سالخورده‌گي، رانندگي، از دست دادن يك عزيز، پايان يك رابطه و... از آغاز مي‌ترسيم. اين كتاب به شما نگرش و ابزاري براي بهبود گسترش توانايي‌تان در برخورد با هر موقعيتي مي‌دهد. شما از يك موقعيت درد، زمين‌گيري، افسردگي به يك موقعيت توانمندي، انرژي و هيجان منتقل مي‌شويد.

صفحه‌ی 1