فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روش‌هاي آماري در علوم رفتاري
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
روانشناسي سلامت
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
درمان شناختي رفتاري اختلال افسردگي از ابتدا تا انتهاي درمان
بهزيستي‌درماني (پروتكل درمان و كاربست‌هاي باليني)
تسنيم عشق در تناسب عاطفي (برگرفته از توصيه‌هاي ارزنده دكتر بارتن گلداسميت)
هوش هيجاني و روانشناسي مذاكره
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
طرح درمان مهارت‌هاي والدين در پرورش كودكان منطبق با كدهاي تشخيصي DSMV
طرح‌هاي درماني روانشناسي توان‌بخشي منطبق با كدهاي تشخيصي دي اس ام فايو‌
روش تحقيق (كمي كيفي و تركيبي) روانشناسي و علوم تربيتي خلاصه و چكيده‌اي از سرفصل‌هاي درسي
كاسب پولدار كاسب بي‌پول
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان

روش‌هاي آماري در علوم رفتاري

 • 45,000 تومان

هدف از نگارش كتاب حاضر، آشنايي كلي با آمار در علوم رفتاري است. قبل از آموزش تكنيك­هاي آماري، مفاهيم تفكر آماري معرفي شده است. امور قطعي در زندگي ما معدودند، روش‌هاي آماري به دانشجويان كمك مي­كند تا دنيا را با يك ديد احتمالي و غير قطعي نگريسته و ثبات و عدم ثبات پديده­ها را درك نمايند. علاوه بر اين، با بكارگيري تحليل هاي آماري، در مي­يابند كه چطور درجه ­اي از قطعيت را در اظهاراتشان درباره امور و مشاهدات به كار برند.

عاشق شدن هنر نيست عاشق ماندن هنر است (راهنماي عملي و گام به گام براي ايجاد و حفظ عشق و صميميت در زندگي مشترك)

 • 30,000 تومان

بسيار مهم است كارهاي كوچكي را كه باعث حفظ و تداوم رابطه مي‌شوند، فراموش نكنيم. اين كارهاي ساده مي‌تواند يك بوسه عاشقانه قبل از رفتن به سركار، تعريف كردن از همسرتان يا فقط خنداندن او باشد. اما كارهاي ساده‌اي هم هستند كه مي‌توانند به رابطه آسيب بزنند مثل قطع كردن كلام همسرتان در حين صحبت، فراموش كردن تاريخ‌ها و مناسبت‌هاي خاص يا عادي شدن وجود همسرتان، پس چگونه عادت‌هاي بدتان را كنار بگذاريد و شرع به ساختن روابط سالم كنيد؟

برنامه‌ها و مداخلات شناختي رفتاري براي افسردگي و اختلالات اضطرابي (به انضمام لوح فشرده كاربرگ‌هاي درماني)

 • 90,000 تومان

در مجموعه حاضر، ابزار عملي ارزشمندي در اختيار بالينگران روان‌درماني قرار گرفته كه براي درمان مراجعاني كه دامنه‌اي از مشكلات فعلي را دارند به كار مي‌رود. در هر جلد، اطلاعات اخير در يك اختلال خاص و يا جمعيت باليني مورد بررسي قرار گرفته است؛ كه نشان مي‌دهد چطور يك اختلال خاص ايجاد شده است. بر اين اساس مي‌توان برنامه‌هاي درماني را براي كاربرد در مورد هر مراجع تنظيم كرد. همچنين، مداخلات اثبات شده‌اي كه به كاهش فشارها و تخفيف علائم كمك مي‌نمايند، توصيف شده است. راهكارهاي مرحله به مرحله طراحي و اجراي درمان نيز با كمك مثال‌هاي باارزش مطرح شده است. مشخصه‌هاي كاربريار شامل كاربرگ‌هاي خود - گزارشي قابل توليد مجدد، كاربرگ‌ها و چك ليست‌هاي علائم است كه همگي چارچوب‌هاي عمده‌اي را به خود اختصاص مي‌دهند. راهبردهاي خاص مديريت فرايندهاي درماني نيز تشريح شده است. اين كتاب با تاكيد با رويكرد مشاركتي نسبت به درمان، و همچنين كتاب‌هاي ديگر اين مجموعه، درمانگران را قادر مي‌سازند كه بهترين عملكرد مبتني بر شواهد را به مراجعين ارائه دهند.

روانشناسي سلامت

 • 115,000 تومان

شلي اليزابت تايلور برسته‌ترين استاد روان‌شناسي دانشگاه كاليفرنيا در لس‌آنجلس است. او دكتراي خود را در رشته روانشناسي اجتماعي از دانشگاه ييل دريافت كرد و پس از كسب مقام استادي در اين دانشگاه و مقام استادياري و دانشياري در دانشگاه هاروارد به دانشكده UCLA پيوست. علايق تحقيقاتي وي در زمينه عوامل رواني- اجتماعي است كه سلامت رواني و جسماني را در طول عمر ارتقا داده و يا به خطر مي‌اندازد.

درمان شناختي رفتاري اختلال افسردگي از ابتدا تا انتهاي درمان

 • 39,000 تومان

در زمينه نگارش اغلب كتاب‌ها در روان‌درماني، يكي از مواردي كه زياد به چشم مي‌خورد، كلي‌گويي فراوان مطالب و نبود يك قالب عملياتي مناسب و كاربردي است. نقطه تمايز كتاب حاضر اين است كه سعي شده مطالب از ساختار خاصي پيروي كند و عملياتي باشد. به اين معنا كه از همان جلسه اول متوجه خواهيم شد كه با پرسيدن چه سؤال يا موردي بايد آغاز كنيم و هر قسمت جلسه چطور بررسي مي‌شود و در برابر هر چالش به چه شكل مي‌شود برخورد كرد. در اين كتاب به جاي پرداختن به مطالب تئوريك، بيش‌تر به مسائل واقعي درمان در جلسه درمان پرداخته شده است و اين موضوع، كتاب را از ساير كتاب‌هاي ديگر كه در اين زمينه به نگارش درآمده متمايز مي‌كند.

بهزيستي‌درماني (پروتكل درمان و كاربست‌هاي باليني)

 • 29,000 تومان

انتشار اين اولين كتاب درباره بهزيستي درماني يك اتفاق تعيين‌كننده است. كار پيشگامانه جيوواني فاوا در تأليف اين كتاب قدرتمند، غني و لايه لايه روان‌درماني باعث شده تا تحقيقات بسياري انجام بشود نتايج اين پژوهش‌ها اثربخشي بسيار آن را در درمان اختلالات رواني نشان مي‌دهند. تاكنون درمانگران باليني دستورالعملي كه مراحل جلسه به جلسه و جزئيات اين روش را نشان بدهد در دست نداشتند، چيزي نبود كه به آن‌ها نشان بدهد چگونه روش بهزيستي درماني را بكار ببرند. اين كتاب مي‌تواند تبليغي باشد براي استفاده بيشتر از درماني كه براي رفع علائم بيماري‌ها و نيل به تعادل شخصي نتايج مؤثري ارائه مي‌كند.

تسنيم عشق در تناسب عاطفي (برگرفته از توصيه‌هاي ارزنده دكتر بارتن گلداسميت)

 • 25,000 تومان

هميشه صحبت از تناسب اندام به ميان آمده و آن ‌را سرلوحه يك زندگي پرنشاط فرض كرده‌اند. بعضي از افراد روزانه ورزش مي‌كنند. افراد ديگر به آن‌چه مي‌خورند و مي‌پوشند و به بدن خود توجه مي‌كنند. ميليون‌ها نفر هر كاري را كه در توان دارند براي روي فرم بودن از نظر بدني انجام مي‌دهند و اين كار خوبي است، اما آيا فكر كرده‌ايد كه اگر انسان‌ها نتوانند احساسات خود را كنترل كنند و آن ‌را در جهت صحيح قرار دهند، زندگي با وجود داشتن اندامي موزون از هم مي‌پاشد...

هوش هيجاني و روانشناسي مذاكره

 • 30,000 تومان

كتاب حاضر نقش مهم هيجان‌ها در رفتار را مورد توجه قرار مي‌دهد و به بررسي هوش هيجاني در ابعاد مختلف مي‌پردازد. مطالعات و پژوهش‌هاي نوين نشان مي‌دهند كه فقدان هوش هيجاني مي‌تواند آثار مخربي را در زمينه‌هاي فردي و اجتماعي ايجاد كند و برعكس، تقويت تحصيل آن زمينه‌ساز موفقيت‌هاي بزرگ خواهد بود.‌

طرح درمان مهارت‌هاي والدين در پرورش كودكان منطبق با كدهاي تشخيصي DSMV

 • 23,000 تومان

طرح درمان متمركز. كتاب طرح درمان مهارت‌هاي والدين در پرورش كودكان براي همه روان‌پزشكان بزرگسالان، درمان‌گران خانواده، مربيان زندگي خانوادگي، روحانيون، پزشكان كودكان، پرستاران و ديگر متخصصان سلامت رواني است كه راهنمايي، مشاوره و حمايت درماني به والدين و كودكانشان مي‌دهند. محتواي كتاب شامل نمونه‌هاي زيادي از چالش‌هاي اجتماعي، عاطفي ـ احساسي، رفتاري ـ تحصيلي و بين فردي است كه خانواده‌ها به هنگام رشد و رسيدن فرزندانشان به بزرگ‌سالي با آن‌ها روبرو مي‌شوند. مداخلات طراحي شده به صورت انواع روش‌هاي عملي، راه‌گشا و هدفمند براي مشاوره خانوادگي در جهت اصلاح توانايي والد ارائه شده است تا بتواند به صورتي مثبت و صميمانه در ارتباط با فرزند خود، محدوديت‌هاي ارائه شده و تشويق رفتار مسئوليت‌پذيرانه را با استفاده از انواع فنون نظم‌دهي مثبت اعمال كند. هميشه تاكيد بر اين است كه بدون توجه به انواع يا شدت مسائل درماني، استقلال و كفايت فردي كودك افزايش يابد. عملكرد والد و كودك در خانواده، شرايط اجتماعي و جامعه هدف مداخله مي‌باشد. مداخلات درمان‌گري بر پايه واقعيت بوده و نقش والد را در هدايت رشد كودك در حوزه مهارت‌هاي اجتماعي، مسئوليت‌پذيري فردي، عزت نفس، خودكنترلي، پيشرفت تحصيلي و آماده‌سازي به عنوان يك فرد مستقل در آينده، تقويت مي‌كند.

طرح‌هاي درماني روانشناسي توان‌بخشي منطبق با كدهاي تشخيصي دي اس ام فايو‌

 • 38,000 تومان

ايده‌آل براي استفاده در شرايط بيماران بستري و سرپايي براي درمان اختلالات شناختي، هيجاني يا رفتاري افرادي دچار ضايعه مغزي يا بيماري‌هاي عصب شناختي مي‌باشند. - مولفه‌هاي طرح درمان براساس مسائل رفتاري ارائه شده - راهنماي گام به گام در نوشتن طرح‌هاي درماني - بيش از 1000 هدف‌هاي درماني عيني پيش‌نويس شده و مداخلات - فضايي قالب‌بندي شده براي ثبت گزينش‌هاي طرح درماني خودتان....

روش تحقيق (كمي كيفي و تركيبي) روانشناسي و علوم تربيتي خلاصه و چكيده‌اي از سرفصل‌هاي درسي

 • 115,000 تومان

روش تحقيق يكي از دروس محوري در مقطع كارشناسي ارشد و دكتري در رشته هاي روانشناسي و علوم تربيتي و ... است كه دانشجويان عزيز در برخي از مراحل مهم تحصيلات تكميلي همچون شركت در آزمون كنكور كارشناسي ارشد و دكتري، آزمون جامع دكتري، نگارش پايان‌نامه كارشناسي ارشد و دكتري و نگارش مقالات معتبر علمي؛ به شدت احساس نياز به اشرافيت بر روش‌هاي پژوهش مي‌نمايند....

كاسب پولدار كاسب بي‌پول

 • 16,000 تومان

اين كتاب براي چه افرادي مناسب است: - افرادي كه تا به حال شغل‌هاي زيادي را تجربه كرده‌اند اما هنوز به شغل و درآمدي ثابت و خوب نرسيده‌اند. - افرادي كه هر روز بيشتر كار مي‌كنند اما هر روز فقيرتر مي‌شوند. - افرادي كه مي‌خواهند يك كسب و كار را در بازار راه‌اندازي كنند اما هيچ تجربه‌اي ندارند. - افرادي كه يك عمر به خاطر ترس از شروع يك كسب و كار در حال شاگردي و كار براي ديگران هستند. - افرادي كه به خودباوري نرسيده‌اند كه مي‌توانند يك شغل خوب با درآمد عالي و وقت آزاد براي لذت بردن از زندگي داشته باشند. - افرادي كه ديگر از كارمندي خسته شده‌اند و علاقه‌مند به شروع يك كسب و كار آزاد در بازار هستند.

1  2  3  صفحه‌ی 1