فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كاربرد هنر در مسير نوجواني (ناگفته‌هاي بزرگترها از هنر) مجموعه مدرسه زندگي
انديشه و خوراك (دستور غذاهايي الهام‌بخش از آلن دوباتن) مجموعه مدرسه زندگي
افزوده‌ها بر فرهنگ نمادها (جلد ششم)
 • 275,000 تومان
 • با تخفیف: 275,000 تومان
هوش عاطفي در محيط كار (20 مهارت عاطفي براي موفقيت شغلي) كتاب گويا
ملكه صحرا (زندگي تعيين‌ كننده گرترود بل ملكه بدون تاج و تخت عراق)
چگونه كارآمد فكر كنيم (راهنماي خلاقيت و بازدهي بيشتر) مجموعه مدرسه زندگي
دل‌شكستگي (مجموعه مدرسه زندگي)
 • 21,500 تومان
 • با تخفیف: 21,500 تومان
چگونه با همكاران خود كنار بياييم
 • همراه با تخفيف
 • 58,500 تومان
 • با تخفیف: 56,160 تومان
مي‌خواهم چه‌ كاره شوم (راهنمايي براي جوانان در زمينه حرفه پول و آينده) مجموعه مدرسه زندگي
درباره خوب‌ بودن (مجموعه مدرسه زندگي) كتاب گويا
دعواهاي زن و شوهري (مجموعه مدرسه زندگي)
 • 29,500 تومان
 • با تخفیف: 29,500 تومان
ايده‌هاي بزرگ براي ذهن‌هاي كنجكاو (مقدمه‌اي بر فلسفه) مجموعه مدرسه زندگي

كاربرد هنر در مسير نوجواني (ناگفته‌هاي بزرگترها از هنر) مجموعه مدرسه زندگي

 • 67,500 تومان

چرا هنر اهميت دارد؟ پاسخ‌هايي كه بزرگسالان به اين پرسش مي‌دهند قانع كننده نيست. فقط مي‌دانند كه هنر مهم است و بايد بدان پرداخت. اين كتاب كودكان و نوجوانان را راهنمايي مي‌كند تا با ديدي متفاوت به مسئله‌ي هنر و اهميت آن در زندگي توجه كنند؛ و براي اين كار مي‌كوشد نشان دهد كه براي فهم هنر پيش از هر چيز بايد به شيوه‌اي متفاوت به زندگي نگاه كرد. نويسنده با بررسي برخي از آثار هنري مهم در طول تاريخ به اين مسئله مي‌پردازد كه چه انگيزه‌هايي به خلق اين آثار منجر شده‌اند و اين آثار چه جايگاهي در ذهن و زندگي هنرمندان داشته‌اند. در عين حال هنر ابزار يا وسيله‌ي مهمي است براي معنا‌بخشيدن به تجربه‌هاي ما در زندگي؛ تجربه‌هاي گذشته و هم حال و آينده. هنر باعث مي‌شود لحظات و احساسات خوب زندگي‌مان را ثبت و جاودانه كنيم و ارزش امور را بهتر درك كنيم؛ هنر ما را از ملال مي‌رهاند و به ما اميد مي‌بخشد. پس احتمالا مهم‌ترين دستاورد اين كتاب نزديك كردن هنر و زندگي روزمره به يكديگر است.

انديشه و خوراك (دستور غذاهايي الهام‌بخش از آلن دوباتن) مجموعه مدرسه زندگي

 • 125,000 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فيلم سازي، برگزاري كلاس‌ها، ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگي و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوين، ارائه سرگرمي، آموزش، تسلي‌بخشي و دگرگوني در زندگي خوانندگان است.

هوش عاطفي در محيط كار (20 مهارت عاطفي براي موفقيت شغلي) كتاب گويا

 • 35,000 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسيء همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شودء از جمله لندنء آمستردامء سئول و ملبورن. فيلم‌سازيء برگزاري كلاس‌هاء ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگ و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوينء ارائه سرگرميء تسلي‌بخشي . دگرگوني در زندگي خوانندگان است.

ملكه صحرا (زندگي تعيين‌ كننده گرترود بل ملكه بدون تاج و تخت عراق)

 • 135,000 تومان

گرترود بل كه از دنياي برجسته‌ي ملكه ويكتورياي معروف روي برگرداند، (1868-1929) دنياي عرب را سياحت، نقشه‌برداري و حفاري كرد. وي، كه طي جنگ جهاني اول در سازمان اطلاعات انگلستان استخدام شد، نقشي حياتي در كسب حمايت رهبران عرب ايفا كرد و اطلاعات و ارتباطات وي، امكاناتي براي مغزهاي متفكر فراهم آورد تا حريف قدرت لورنس شوند. او پس از جنگ، نقشي اساسي در ايجاد خاورميانه‌ي مدرن بازي كرد و در آن زمان، قدرتمندترين زن امپراتوري انگلستان محسوب مي‌شد. گرترود بل مدتي طولاني تحت تاثير لورنس قرار داشت ولي بالاخره با حقانيت خودش، به عنوان بازيگري مهم در صحنه‌ي تاريخ مدرن، به عنوان زني ظاهر شد كه زندگيش داستاني اندوه‌بار و ماجرايي عظيم بود.

چگونه كارآمد فكر كنيم (راهنماي خلاقيت و بازدهي بيشتر) مجموعه مدرسه زندگي

 • 42,500 تومان

ما مي‌دانيم كه ذهن انسان قادر به انجام كارهاي بسيار بزرگي است چرا كه گاه و بيگاه يك يا چند ايده‌اي ناب به ذهنمان مي‌رسد، از طرفي اين را هم مي دانيم كه ذهن ما غيرقابل پيش‌بيني است و زمان زيادي را به پرسه‌زني و آشفته خيالي مي‌گذارند. در اين كتاب مي‌آموزيم چگونه افكار سست و ناپايدار خود را پيش از آنكه تحت تاثير ترس‌ها و ترديدهايمان ناپديد شوند. به تور بيانداريم. چه زماني از روز و براي چه مدت شروع به فعاليت كنيم. چگونه از ملال يا غرايزمان به بهترين شكل استفاده كنيم و چگونه بر هراس خويش در برابر مشكلات بزرگ فائق آييم.

دل‌شكستگي (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 21,500 تومان

دل‌شكستگي (مجموعه مدرسه زندگي)

چگونه با همكاران خود كنار بياييم

 • 58,500 تومان

دشوارترين بعد شغل هيچ ارتباطي به سودآوري يا رقابت يا عدم تحويل كار ندارد، بلكه به چالش‌هاي عظيم و زيباي دست و پنجه نرم كردن دائم با آن موجود اغلب جذاب اما همواره پيچيده‌اي باز مي‌گردد كه به نام همكار شناخته مي شود. همكارانمان مي‌توانند سرچشمه‌ي عظيم‌ترين لذت‌ها و پيروزي‌هاي ما باشند، آن‌ها ضعف‌هاي ما را جبران مي‌كنند، نقاط قوت ما را توسعه مي‌دهند و انرژي‌هاي ما را تجميع مي‌كنند. با وجود اين، كاركردن موفقيت‌آميز در كنار ديگران امري ساده و شهودي به حساب نمي‌آيد، بلكه نيازمند اين است كه به شكلي كارآمد با ديگران ارتباط برقرار كنيم، افكار و نقاط ضعيف خودمان را درك كنيم، بر احساسات خود مسلط باشيم و دنيا را از زاويه‌ي ديد ديگران ببينيم.

مي‌خواهم چه‌ كاره شوم (راهنمايي براي جوانان در زمينه حرفه پول و آينده) مجموعه مدرسه زندگي

 • 59,500 تومان

راهنمايي براي جوانان در زمينه‌ي حرفه، پول و آينده احتمالا تاكنون براي‌تان پيش آمده است كه با فرد بزرگسالي روبرو شويد و از شما بپرسد در آينده مي‌خواهي چه كاره شوي؟، انگار كه معمولي‌ترين سوال جهان را مي‌پرسد و بعد شما در مواجهه با اين پرسش دستپاچه، هراسان يا شايد كمي هم آزرده شده باشيد. شما نتها نيستيد. يكي از دشوارترين پرسش‌هاي زندگي اين است كه بدانيد با زندگي‌تان چه كار مي‌خواهيد بكنيد و بسياري از بزرگسالان هنوز هم با ان دست و پنجه نرم مي‌كنند. مي‌خواهم چه كاره شوم كتابي درباره جهان كار و مخصوص جوانان نوشته شده است. اين كتاب ما را به سفري پيرامون اساسي‌ترين پرسش‌هايي مي برد كه درباره اين موضوع وجود دارند. پرسش‌هايي مثل: چگونه مي‌توانيم علايقم را كشف كنيم؟ يك شغل خود چه چيزهايي دارد؟ چقدر بايد پول دربياورم؟ اقتصاد چگونه عمل مي‌كند؟ حاصل كار كتابي است كه گفتگوهاي بسيار سودمندي را شكل مي‌دهد و به شما كمك مي‌كند تا با اميدواري و ديدي مثبت به زندگي كاري‌تان نگاه كنيد.

درباره خوب‌ بودن (مجموعه مدرسه زندگي) كتاب گويا

 • 28,000 تومان

اغلب كتاب‌هايي كه مي‌خواهند ما را تغيير دهند به دنبال اين هستند كه ما را پولدارتر يا لاغرتر كنند. در عوض، اين كتاب مي‌خواهد به ما كمك كند كه خوب‌تر باشيم. خوب‌تر بودن يعني: زودرنج نبودن، صبورتر بودن، آمادگي بيشتر براي شنيدن، صميمي‌تر بودن و گوشت ‌تلخ نبودن... ممكن است خوب بودن بلافاصله باعث جذب پول و شهرت نشود، اما ويژگي بي‌اندازه مهم چيزي است كه در موقعيت‌هاي بغرنج پيش رويمان فراموشش مي‌كنيم. اين كتاب راهنمايي است براي كشف چشم‌انداز ناشناخته خوب بودن كه ما را با مضامين اين ويژگي فراموش شده آشنا مي‌كند.

دعواهاي زن و شوهري (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 29,500 تومان

دعواهاي زن و شوهري (مجموعه مدرسه زندگي)

ايده‌هاي بزرگ براي ذهن‌هاي كنجكاو (مقدمه‌اي بر فلسفه) مجموعه مدرسه زندگي

 • 45,000 تومان

كودكان از بسياري جهات فيلسوف به دنيا مي‌آيند. آن‌ها بي‌نياز از ترغيب ديگران، برخي از مهم‌ترين سوال‌ها را مي‌پرسند؛ سوالاتي در مورد زمان، ميرايي، خوشبختي و معناي زندگي. با اين حال متاسفانه اغلب اوقات اين كنجكاوي ذاتي پرورش پيدا نمي‌كند و همان‌طور كه بزرگ مي‌شوند، سوال‌هايشان كم و كمتر مي‌شود. كتاب ايده‌هاي بزرگ براي ذهن‌هاي كنجكاو طراحي شده است تا غريزه فلسفي خودانگيخته كودكان را مهار كند و آن را از طريق آشنايي با ايده‌هاي اساسي و پرشور فلسفي در طول تاريخ پرورش دهد. اين كتاب ما را به ديدار شخصيت‌هاي برجسته فلسفه در نقاط مختلف جهان از تمام دوره‌ها مي‌برد و برايمان آشكار مي‌كند كه چگونه ايده‌هاي آن‌ها تا امروز اهميت خود را حفظ كرده‌اند. اين كتاب با تمرين‌ها و تصويرسازي‌هاي زيبا، شور و طراوت ايده‌هاي متفكران بزرگ را زنده مي‌كند و براي ذهن‌هاي كنجكاو بالاي نه سال پيشنهاد مي‌شود...

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1