فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
مهارت‌هاي اجتماعي‌زيستن (20 مهارت براي عبور كردن از تنگناهاي زندگي اجتماعي) مدرسه زندگي
درباره مديريت تغيير (10 مقاله‌اي كه بايد خواند)
راهنماي كنجكاوانه انديشيدن
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان
كاپيتاليسم را دوباره خواندن (مجموعه مدرسه زندگي)
از ناكامي‌هاي كودكي گذر كردن
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
ماتريس ذهن (روابط ابژه و ديالوگ روانكاوانه)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
معناي زندگي را دريافتن
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
بي‌خواب شدن
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
پشت گوش‌انداختن (چگونه استاد اين كار شويم) مدرسه زندگي
دل‌شكستگي و دل شكستن (مدرسه زندگي)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
نمايش‌هاي تن (رويكرد روان‌كاوانه به بيماري‌هاي روان‌تني)

مهارت‌هاي اجتماعي‌زيستن (20 مهارت براي عبور كردن از تنگناهاي زندگي اجتماعي) مدرسه زندگي

 • 33,000 تومان

شده جايي مهمان باشيد و ليوان شربت آلبالو از دست‌تان سر بخورد و تمام شربت بريزد روي مبل روشن ميزبان؟ شده همه رو كنند به شما و بهت‌زده و دلسوز و سرزنش‌گر نگاه‌تان كنند؟ در اين شرايط چه احساسي مي‌كنيد؟ چه واكنشي نشان مي‌دهيد؟ دل‌تان نمي‌خواهد از مهماني فرار كنيد؟ زندگي اجتماعي ما پر است از اين آبروريزي‌هاي كوچك و بزرگ. عبور كردن از تنگناهاي زندگي گاهي بسيار سخت است. بنابراين ممكن است احساس ناخوشايندي در ما برانگيخته شو و رفتار ناشايستي از ما سر بزند. در اين كتاب، تعدادي از مهم‌ترين تنگناهاي زندگي اجتماعي تحليل مي‌شود و همين به ما كمك مي‌كند كه آسان‌تر از تنگناها عبور كنيم.

درباره مديريت تغيير (10 مقاله‌اي كه بايد خواند)

 • 75,000 تومان

اغلب پروژه‌هاي تغيير در شركت‌ها با شكست روبه‌رو مي‌شوند. پروژه شما نبايد با شكست روبه‌رو بشود. اگر به موضوع مديريت تغيير علاقه داريد، اين 10 مقاله را بخوانيد. ما از ميان صدها مقاله هاروارد بيزينس ريويو مهم‌ترين مقاله‌ها را در اين زمينه انتخاب كرده‌ايم. كارشناسان در اين مقاله‌ها شناخت‌ها و توصيه‌هايي را كه نياز داريد در اختيار شما مي‌گذارند: • تغيير را در هشت مرحله بسيار مهم رهبري كنيد. • مسئله تغيير را مبرم تلقي كنيد. • عادت به وضع موجود را برطرف كنيد. • تعهد ايجاد كنيد. • منفي‌بافان را ساكت كنيد. • درد تغيير را به حداقل برسانيد. • منابع را متمركز كنيد. • هنگامي كه كسب وكار خوب است، محرك تغيير باشيد.

راهنماي كنجكاوانه انديشيدن

 • 49,000 تومان

راهنماي كنجكاوانه انديشيدن با تركيب دو رويكرد فلسفي و روانشناسي نسبت به برخي از مهم‌ترين مسائل روزمره، كنجكاوي‌هاي شما را زنده نگه مي‌دارد. اين كتاب با بيان خيلي ساده شما را با برجسته‌ترين شخصيت‌هاي فلسفي در دوره‌هاي مختلف تاريخي آشنا مي‌كند و نشان مي‌دهد ايده‌هاي آن‌ها با ملموس‌ترين تجربيات زندگي پيوند خورده‌اند...

كاپيتاليسم را دوباره خواندن (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 29,000 تومان

ابعاد مختلف كاپيتاليسم مدرن ما را دل‌زده كرده است و اميد ما به تغيير هم زيادي خوش‌بينانه يا حتي ساده دلانه مي‌نمايد. ولي خوشبختانه كاپيتاليسم اساسا طوري است كه مي‌توان تغييرش داد و اصلاحش كرد. مشكلات ما در كاپيتاليسم نه از پول، قوانين يا سياست‌ها بلكه از ذهن و روان ما ناشي مي‌شود. اولين گام براي اصلاح كاپيتاليسم درك شفاف‌تر فعل و انفعالات عاطفي و سازوكار رواني‌مان است.

از ناكامي‌هاي كودكي گذر كردن

 • 35,000 تومان

آدمي در دوران كودكي لوح سپيدي است كه اتفاق‌هاي دور و برش بر ضميرش نقشي ماندگار مي‌زنند. كودك در سال‌هاي نخستين زندگي‌اش بيش از همه با والدينش تماس دارد و تاثيري كه از آنها مي‌پذيرد با هيچ چيز ديگري برابري نمي‌كند. روابط والدين با فرزندان پر فراز و نشيب و همراه آسيب‌هاي ناخواسته است. حتي بهترين پدر و مادرها ناخواسته به فرزندشان آسيب وارد مي‌كنند. اين كتاب به شما كمك مي‌كند شناخت درستي از رابطه والدين و فرزندان كسب كنيد و در چارچوب اين شناخت بتوانيد آسيب‌هايي را كه ديده‌ايد با نگاهي بي‌طرفانه و منصفانه تجزيه و تحليل كنيد. رسيدن به چنين شناختي به شما كمك مي‌كند با اين آسيب‌ها كنار بياييد و بر آنچه در دوران كودكي از سر گذرانده‌ايد فائق شويد.

ماتريس ذهن (روابط ابژه و ديالوگ روانكاوانه)

 • 120,000 تومان

دكتر تامس آگدن در اين كتاب هيجان‌انگيز و بديع، تحليلي از نظريه ذهني كلايني ارائه مي‌دهد كه هم بسيار قدرشناسانه است و هم انتقادي. از مواضع ملاني كلايني درباره حالات پارانوئيد-اسكيزوئيد و افسرده بحث مي‌كند و با استفاده از آثار بيون، فربرن و به ويژه وينيكات و براي روشن‌تر كردن نظريه غريزه فرويد، كار كلاين را دوباره تفسير مي‌كند. هدف او اين است كه جنبه‌هايي از كار اين نظريه‌پردازان را شفاف‌سازي كند و به شكلي موثر و گيرا شرح دهد كه ذهن انسان چگونه رشد مي‌كند.. آگدن در ادامه رشد و گسترش مفهوم ابژه‌ها و روابط دروني را مورد بررسي قرار مي‌دهد. مطالب اين كتاب كه به آرا و انديشه‌هاي وينيكات در تاريخ تفكر روانكاوي مي‌پردازد اصالت و عمق قابل توجهي دارد. اين كتاب خواندني و تامل‌برانگيز را نه‌تنها متخصصان روان‌درماني، بلكه همه علاقه‌مندان به نحوه عملكرد روانشناسانه ذهن با اشتياق و علاقه خواهند خواند.

معناي زندگي را دريافتن

 • 33,000 تومان

معناي زندگي چيست؟ فكر كردن بي‌پرده و بي‌اندازه به معناي زندگي وقت‌گذراني نامتعارف و ناموفقي به نظر مي‌رسد كه گاه نيز ناخواسته خنده‌آور از كار درمي‌آيد. اين ظاهرا كاري نيست كه انسان فاني عادي به آن دست بزند يا چندان دستاوردي برايش داشته باشد. اما در حقيقت، اين موضوع به همه مربوط مي‌شود. همه ما بايد به معناي زندگي بينديشيم و زندگي معنادار را براي خود تعريف كنيم و به سوي معنادارتر كردن زندگي‌مان گام برداريم. در اين كتاب، اموري كه ممكن است معناي زندگي‌مان را در آنها بجوييم بررسي مي‌شود- عشق، خانواده، دوستي، كار، طبيعت، سياست. مي‌بينيم كه بعضي چيزها براي ما معنادار است و براي ديگران نه، و نيز درمي‌يابيم چطور فعاليت‌هاي‌مان را معنادار كنيم.

بي‌خواب شدن

 • 28,000 تومان

بي‌خوابي كابوس زمانه ماست. با زندگي‌هاي پرمشغله‌اي كه داريم تمام اميدمان اين است كه شب سر بر بالش بگذاريم و به خوابي راحت فروبرويم تا بتوانيم فردا صبح دوباره ماراتن زندگي را از سر بگيريم. اما اگر خواب‌مان نبرد چه؟ چطور مي‌شود با بي‌خوابي كنار آمد؟ آيا بايد به عنوان يك مشكل پزشكي به دنبال درمانش باشيم؟ آيا مي‌توان از زاويه متفاوتي به بي‌خوابي نگاه كرد؟ آيا مي‌توان با بي‌خوابي به صلح رسيد؟ بعد از خواندن اين كتاب‏، بي‌خوابي‌هاي‌تان كيفيتي متفاوت پيدا خواهند كرد.

پشت گوش‌انداختن (چگونه استاد اين كار شويم) مدرسه زندگي

 • 33,000 تومان

بسياري از ما در پشت گوش انداختن كارها نابغه‌ايم. ما به خاطر كارهاي نكرده‌مان عميقا احساس گناه مي‌كنيم.ساعت هاي بسياري را به بطالت مي‌گذرانيم، انگار كه فرصتي ابدي داريم و هيچ‌گاه قرار نيست بميريم. به خاطر اين احساس گناه، هيچوقت دنبال فهميدن اين نكته نمي‌رويم كه چرا كارها را پشت گوش مي‌اندازيم. چنان كه در اين كتاب خواهيم ديد پشت گوش انداختن كارها مصيبت عجيب‌و‌غريبي نيست كه در اين دنيا فقط ما را گرفتار كرده باشد بلكه يكي از خصوصيات آدميزاد است. اگر روي كاناپه لم داده‌ايد، حالا ديگر بلند بشويد و با اعتماد به نفس كار‌هاي مهم‌تان را پيش ببريد.

از لذت آني تا ملال فوري (جستار‌هايي كوتاه درباره زندگي روزمره ايراني)

 • 89,000 تومان

آنچه در اين كتاب مي‌خوانيد نوشته‌هايي درباره زندگي روزمره ايراني است. پيژامه، فينگرفود، عروسي، پدر و مادر بودن، لايك نكردن، بي‌تربيتي، شوآف كردن، شاخ اينستاگرام شدن، بد و بي‌راه گفتن، به سفر رفتن، قرنطينه، و شركت در مجلس ترحيم از جمله موضوعاتي است كه فردين علي‌خواه درباره آنها به زباني ساده نوشته است. تمرين «غير‌معمولي ديدن‌ پديده‌هاي معمولي، و معمولي ديدن پديده‌هاي غيرمعمولي» و همچنين پرهيز از قلمبه‌نويسي ضمن اشاعه بينش جامعه‌شناختي مد نظر او بوده است.

دل‌شكستگي و دل شكستن (مدرسه زندگي)

 • 25,000 تومان

تقريبا كسي را پيدا نمي‌كنيم كه در زندگي دلش نشكسته باشد. در چنين شرايط غم‌انگيزي توصيه مي‌كنند كه اجازه دهيد زمان زخم‌ها را التيام دهد. اما درك شرايط و دورنما نقشي مهم در اين ميان ايفا مي‌كند. گاهي اوضاع را از آنچه هست بدتر مي‌كنيم. دائما به خودمان مي‌گوييم به قدر كافي خوب نيستيم، در همه كارها شكست مي‌خوريم، دست ردي كه به سينه‌مان خورده يعني قرار است هميشه با ما بدرفتاري بشود... اين كتاب با ارائه تعدادي نكته تاريخي، چندين نكته روان‌شناسي و اندكي هم بحث فلسفي به شما كمك مي كند تا دل شكستگي را پشت سر بگذاريد. ياد مي‌گيريم واكنش‌مان به طرد شدن چگونه شكل گرفته، بهترين راه فكر كردن درباره رابطه شكست خورده چيست و در زمان سرخوردگي بهتر است چه نگاهي به روابط آينده‌مان داشته باشيم.

نمايش‌هاي تن (رويكرد روان‌كاوانه به بيماري‌هاي روان‌تني)

 • 99,000 تومان

جويس مك‌دوگال تلاش مي‌كند تا ما را با خود در سفري به سرزمين تاريكي و سكون همراه سازد، جايي كه هنوز به كلمات ره نداده. سرزمين آشفتگي و اغتشاش نويسنده نشان مي‌دهد كه وقتي دهان (به سبب دسترسي نداشتن به واژگان) بسته است، بدن به سخن مي‌آيد و حديث درد سرمي‌دهد. او نيز مانند فرويد مي‌كوشد كه به جاي ناديده گرفتن چالش‌ها، به سمت آن‌ها برود و نوري بر آنها بتاباند. سخن از ناشنيده‌ها مي‌راند و ظرفيتي براي ساخت‌دهي به فضاي روان ايجاد مي‌كند. نمايش‌هاي تن يكي از درخشان‌ترين آثار در زمينه فهم بيماري‌هاي روان‌تني است، بيماري‌هايي كه از نظر نويسنده واكنشي است به دسترسي نداشتن به كلمات.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1