فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
به دنبال نه (بله مقصد است و نه راه رسيدن به آن)
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
دايره اول (اصول همانندسازي در بازاريابي شبكه‌اي)
سامورايي مهربان
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
تجارت قرن 21
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
مجموعه كتاب‌هاي كاميابي (كتاب سعادت)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
تجارت نوين 1 (آنچه بازاريابان شبكه‌اي بايد بدانند)
فيل را بخور
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
يخ‌شكن‌ها در بازاريابي چندسطحي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
پيگيري در بازاريابي چندسطحي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
4 رنگ شخصيتي در بازاريابي چندسطحي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
صميميت در بازاريابي چند سطحي (13 راه براي نفوذ به ذهن ناخودآگاه مشتري احتمالي)
علم بازاريابي شبكه‌اي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان

به دنبال نه (بله مقصد است و نه راه رسيدن به آن)

 • 20,000 تومان

چه كسي گفته يا كجا نوشته شده كه شنيدن جواب نه ناخوشايند است؟چرا شنيدن جواب نه و رد شدن از سوي ديگران نمي‌تواند لذت‌بخش باشد؟ درست است كه ما هيچ كنترلي روي اعمال ديگران نداريم اما روي عكس‌العمل خودمان كه مي‌توانيم كنترل داشته باشيم. چه مي‌شود اگر تصميم بگيريم هر جواب ردي را كه مي‌شنويم به انگيزه‌اي مثبت براي خودمان تبديل كنيم؟ چه مي‌شود اگر به جاي فرار از جواب نه به جست و جوي آن برويم؟ چه مي‌شود اگر به جاي دور شدن از جواب نه يا احتمالا فقط تحمل آن،نگرشمان را تغيير دهيم و به دنبال نه حركت كنيم؟ اين كتاب براي همه كساني است كه بايد در زندگي با جواب نه رو به رو شوند.

دايره اول (اصول همانندسازي در بازاريابي شبكه‌اي)

 • 45,000 تومان

مردم به حرفه بازاريابي شبكه‌اي نگاه مي‌كنند و سيستمي را مي‌بينند كه در آن افراد با كمك كردن به يكديگر به موفقيت مي‌رسند، جايي كه بالاسري‌ها پولدار كردن زيردستان خود به درآمد مي‌رسند. ديدن اين منظره بسيار زيبا است و همين ويژگي‌ها است كه هر روز مهاجران بسياري را از دنيا كار سنتي به كسب و كار ما جذب مي‌كند. اما براي آن‌كه چنين تاثيري ماندگار بماند، شما بايد بر شيوه كاري تيم خود نظارت دقيق داشته باشيد. و اين نظارت از همان دايره اول و از خود شما شروع مي‌شود... واقعيت اين است كه در بازاريابي شبكه‌اي ابتدا بايد خودتان موفق شويد. شما در هر گامي كه برمي‌داريد يك الگوي رفتاري هستيد و به تيم خود نشان مي‌دهيد كه چگونه به مرحله بعدي موفقيت دست يابند. كافي است روي دايره خودتان تمركز كنيد تا زيردستان شما با كمال ميل رفتارتان را همانندسازي كنند و اين همانند سازي در تمام گروه تكثير شود. روي دايره خود كار كنيد تا ببينيد كه چطور همه دوست دارند مانند شما باشند.

سامورايي مهربان

 • 60,000 تومان

سامورايي مهربان ‌فردي است جسور، پاي‌بند به اصول اخلاقي و هدف‌گرا كه در زندگي ديگران و خودش پيوسته تغييراتي تازه ايجاد مي‌كند. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه چگونه: - توان‌تان را به سرعت افزايش دهيد. - هميشه راضي باشيد و بدون توجه به شرايطي كه در آن هستيد انگيزه داشته باشيد. - همواره آزاد و رها عمل كنيد. - بدانيد كه رقابت و چشم و هم‌چشمي شما را از رسيدن به آن‌چه واقعا در زندگي مي‌خواهيد، باز مي‌دارد. - هم‌زمان تمركز داشته باشيد و از زندگي لذت ببريد. - به بهترين شكل در محيطي غير قابل اعتماد كار و زندگي كنيد. - حتي اگر تا خرخره در قرض هستيد، ذهنيت مبتني بر فراواني را جايگزين ذهنيت كمبود كنيد.

تجارت قرن 21

 • 50,000 تومان

مشكل از اقتصاد نيست، مشكل خود شما هستيد. آيا از دست خودتان ناراضي هستيد كه چرا زودتر كنترل اوضاع مالي خود را به‌ دست نگرفته‌ايد؟ زندگي سخت شده. سوال مهم اين است كه «مي‌خواهيد در اين مورد چه بكنيد؟» ناليدن و نق ‌زدن درباره اوضاع بد اقتصادي يا مقصر دانستن ديگران باعث امنيت مالي‌تان در آينده نمي‌شود. اگر به دنبال ثروت هستيد، بايد خودتان آن را خلق كنيد. لازم است براي تأمين آينده مالي‌تان همين امروز منبع درآمدتان را در كنترل داشته باشيد. شما به كسب و كار خودتان نياز داريد. ممكن است وضع اقتصادي براي اكثريت مردم سخت باشد، اما براي بسياري از كارآفرينان همين حالا فرصت‌ها و منابع اقتصادي فراواني وجود دارد. نه ‌تنها همين حالا زمان آن است كه تجارت خود را شروع كنيد، بلكه هيچ زماني تا اين اندازه براي شروع مناسب نبوده است.

مجموعه كتاب‌هاي كاميابي (كتاب سعادت)

 • 50,000 تومان

كاميابي، سلامت و شادي حق مسلم شماست. به محض اين‌كه از اين نكته آگاه مي‌شويد و آن‌ را مي‌پذيريد، كافي است اصول كاميابي را بدانيد و مطابق آن‌ها عمل كنيد. در اين مجموعه كتاب‌ها، رندي گيج درباره اين اصول، نكاتي تازه و جذاب را به شما مي‌آموزد تا با كمك آن‌ها كاميابي را در زندگي‌تان متجلي كنيد. در اين مجموعه براي‌تان آشكار مي‌شود كه: - چه نكاتي آگاهي از كاميابي را در شما بيدار مي‌كند. - براي تجلي كاميابي در زندگي‌تان چه بايد بكنيد. - چرا خيلي‌ها فقير باقي مي‌مانند. و...

تجارت نوين 1 (آنچه بازاريابان شبكه‌اي بايد بدانند)

 • 12,000 تومان

انقلابي در صنعت فروش مستقيم در حال وقوع است. ارتباط با فدراسيون جهاني فروشندگان مستقيم و مديران عامل شركت‌هاي بزرگ اين صنعت چنان بصيرتي را ارزاني مي‌دارد كه مي‌توان قدم‌هاي پيش روي اين صنعت را ديد و به فرصت‌هاي طلايي كه براي ميليون‌ها تازه ‌وارد به اين عرصه فراهم مي‌آورد، اميدوار بود و در نهايت قدم‌هاي راسخ‌تري برداشت. مي‌توان خطرات و دست‌اندازهاي مسير را پيش‌بيني كرد و از راه آموزش و اشاعه‌ حرفه‌اي بازاريابي شبكه‌اي راهي هموار را براي پيشرفت اين حرفه مهيا كرد. بيش از صدسال كه جهان، تجربه صنعت فروش مستقيم را در كوله‌بارش دارد،اما اين صنعت در كشور ما نوپاست و بايد در راه رشد صحيح آن كوشا بود؛ اين مهم، محقق نمي‌شود، مگر با فراگيري تجربيات افراد موفق كل دنيا، چرا كه اين كار ، مي‌تواند مانع از تكرار اشتباهات شود و رسيدن به هدف را آسان‌تر كند. در همين راستا، كتاب حاضر بر آن است تا ابزار لازم براي حرفه‌اي شدن و حرفه‌اي انديشيدن را براي علاقه‌مندان اين حوزه فراهم كند.

فيل را بخور

 • 45,000 تومان

همان‌طور كه فشار دائمي روي سكان لازم است تا كشتي در مسير درست باقي بماند؛ اين كتاب به 52 درس كاربردي براي خودسازي تقسيم شده تا هر هفته در طول يك سال از زندگي‌تان را با تغييراتي كه دنبالش هستيد، پربار ساخته و شما را در مسير پيروزي قرار دهد. در هر بخش مفهومي تازه ارائه شده؛ در پايان هر فصل، داستاني درباره اين مفهوم بيان گرديده و نكات كليدي و گام‌هاي كاربردي براي عملي كردن اين مفهوم در زندگي پيشنهاد شده است. پس در زمانت و پول‌تان صرفه‌جويي كنيد و آموزش‌هاي لازم را از كسي فرا بگيريد كه سال‌هاي سال به هزاران نفر از رهبران و صاحبان تجارب‌هاي بزرگ دنيا كمك كرده است تا موفق شوند و موفق بمانند.

يخ‌شكن‌ها در بازاريابي چندسطحي

 • 40,000 تومان

براي رونق بخشيدن به كسب و كار چندسطحي‌تان لازم نيست به دنبال افرادي خاص بگرديد. تقريبا هر كسي كه با او در اين مورد حرف مي‌زنيد... مشتري تضمين ‌شده شما است. اين عالي نيست؟ درباره اين واقعيت فكر كنيد. آيا هنگامي با مشتري‌هاي احتمالي‌تان در مورد اين كار صحبت مي‌كنيد، آن‌ها درآمد بيشتري در زندگي‌شان نمي‌خواهند... نكند درآمد كمتري مي‌خواهند؟! البته كه همه به دنبال درآمد بيشتري هستند! همه مشتري‌هاي احتمالي به شكلي تضمين شده به دنبال اين فرصت كاري هستند. اما مهم اين است كه ما در صحبت با آن‌ها از چه كلماتي براي شكستن يخ گفتگو استفاده مي‌كنيم. با آموختن مهارت‌هاي «يخ‌شكن»، مي‌توانيد كاري كنيد كه مشتري‌هاي احتمالي خودشان به شما اصرار كنند تا كسب و كارتان را به آن‌ها معرفي كنيد.

پيگيري در بازاريابي چندسطحي

 • 30,000 تومان

دليل هر تماس ما با مشتري احتمالي، كمك كردن به او براي اين است كه احساس بهتري درباره ما داشته باشد و اطلاعات بيشتري درباره محصول و فرصت كاري‌اي كه به او پيشنهاد مي‌دهيم، كسب كند. پيگيري درست به اين معناست كه بايد گفتگويي سازنده با مشتريان احتمالي خود داشته باشيم. آن‌ها در انتظار تماس تلفني ما هستند. ما هميشه مشتري‌هاي احتمالي‌مان را درك مي‌كنيم و هنگامي كه زمان مناسب براي آن‌ها فرا برسد، در كنارشان خواهيم بود. آيا اين جالب به نظر نمي‌رسد؟ از تكنيك‌هاي معرفي شده در اين كتاب براي رساندن مشتري‌هاي احتمالي‌تان از پاسخ «الان زمان مناسبي براي شروع اين كار نيست» به «همين الان زمان مناسبي براي شروع اين كار است»، بهره ببريد.

4 رنگ شخصيتي در بازاريابي چندسطحي

 • 40,000 تومان

آيا تاكنون هنگام صحبت كردن با مشتري‌اي احتمالي در چنين موقعيتي قرار گرفته‌ايد؟ مشتري احتمالي نياز شديدي به فرصت كاري‌تان دارد و شما اين فرصت را به او پيشنهاد مي‌دهيد. سپس در پايان جلسه معرفي كار با جواب «نه» از طرف مشتري احتمالي روبه‌رو مي‌شويد. چه اتفاقي افتاد؟ چه كار اشتباهي كرديد؟ در واقع روشن است كه شما با زبان رنگ شخصيتي مشتري احتمالي سخن نگفته‌ايد. اگر نتوانيم پيام خود را به زبان مشتري احتمالي‌مان ترجمه كنيم، مشتري آن‌طور كه بايد حرف‌هاي ما را درك نمي‌كند. پس نكته مهم در اين ميان چيست؟ مهم اين است كه پيامي كه در ذهن داريم را به ذهن ديگران منتقل كنيم و براي اينكه به شكل اثرگذار اين كار را انجام بدهيم، بايد به زبان رنگ شخصيتي مشتري احتمالي‌مان صحبت كنيم.

صميميت در بازاريابي چند سطحي (13 راه براي نفوذ به ذهن ناخودآگاه مشتري احتمالي)

 • 55,000 تومان

چرا مشتري‌هاي احتمالي به پيشنهادتان گوش نمي‌دهند؟ اينكه چطور فرصت كاري يا محصولات شركت‌تان را معرفي مي‌كنيد اهميتي ندارد، قدرت‌تان در فروش نيز چندان مهم نيست. مهم‌ترين نكته در بازاريابي چند سطحي به همان چند ثانيه اولي باز مي‌گردد كه توزيع‌كننده با مشتري احتمالي ملاقات مي‌كند. شما بايد ياد بگيريد كه چطور در اين چند ثانيه سرنوشت‌ساز اعتماد مشتري احتمالي را جلب كنيد. مي‌پرسيد چگونه؟ با مخاطب قرار دادن آن بخش از مغز او كه مسئول تصميم‌گيري است و اين يعني ذهن ناخودآگاه مشتري احتمالي. نگران نباشيد اين كار سختي نيست، اين كتاب تكنيك‌هاي كاربردي و عبارت‌هاي كوتاهي را به شما مي‌آموزد كه با به كار گرفتن‌شان روي تصميم آني مشتري احتمالي اثري مثبت خواهيد گذاشت.

علم بازاريابي شبكه‌اي

 • 40,000 تومان

بازاريابي شبكه‌اي واقعي بر مبناي يك‌پارچه‌سازي فرهنگي و آموزش بنيان‌ها، اصول و مهارت‌هايي بنا نهاده مي‌شود كه باعث ايجاد ثبات و رشد مي‌گردند. اين كتاب راهنما، اطلاعات ذهني و سطح مهارت شما را در بخش‌ها و موضوعات خاص خودتان افزايش مي‌دهد و كمك‌تان مي‌كند تا متمركز بمانيد، از سيستم پيروي كنيد و به روياهايتان واقعيت ببخشيد. شما مي‌آموزيد كه موفقيت‌تان از تغيير دادن ديگران ايجاد نمي‌شود، بلكه موفقيت حاصلِ تغيير در خود شماست.

1  2  صفحه‌ی 1