فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

اصل موفقيت 8020 (راز دستيابي به موفقيت بيشتر با تلاش كمتر)

  • 92,000 تومان

اصل يا قانون نانوشته و جهان‌شمول 80/20 مبني بر اينكه 80 درصد دستاوردها تنها از 20 درصد فعاليت‌ها ناشي مي‌شود يا اينكه 80 درصد پول و درآمد تنها در اختيار 20 درصد افراد است و صدها نمونه و مصداق ديگر باعث مي‌شود ديد خواننده نسبت به اين موضوع عوض شده و با ريزبيني بيشتري به دنبال تاكيد بر 20 درصد مفيدتر براي موفقيت ثروتمند شدن و شادكامي برآيد.

52 اشتباه بزرگ در سرمايه‌گذاري كه حتي سرمايه‌گذاران و معامله‌گران باهوش نيز مرتكب مي‌شوند

  • 40,000 تومان

اكثرقريب به اتفاق كتاب‌ها و دستورالعمل‌ها و روش‌هاي سرمايه‌گذاري و فعاليت مالي به اين پرداخته‌اند كه چه كاري انجام دهيم، چه راهي را برويم، و چگونه سود بيشتري كسب كنيم. در واقع، كتابي كه به افراد بياموزد چه كاري را انجام ندهند، چه راهي را نروند، و از چه اشتباهاتي اجتناب ورزند، نيز براي كمك به افراد براي موفق شدن كمك مي‌كند. 52 اشتباه بزرگ در سرمايه‌گذاري به مهم‌ترين و رايج‌ترين اشتباهات در تصميم‌ها و رفتارهاي مربوط به سرمايه‌گذاري و راه‌ها و چگونگي اجتناب از آن‌ها مي‌پردازد. بخش‌هاي كتاب عبارتند از: "درك و كنترل رفتار براي موفقيت در سرمايه‌گذاري"، "ناداني سعادت نيست"، "اشتباه‌هاي مربوط به تهيه يك استراتژي"، و "اشتباه‌هاي مربوط به تشكيل پورتقوي".

روانشناسي مالي

  • 30,000 تومان

اينكه بياييم و به خود قول دهيم كه خوب باشيم و بهتر عمل كنيم، احتمالا منجر به تغيير رفتارهاي ما نمي‌شود. همه ما با قصد و نيات خوبي، كار خود را شروع مي‌كنيم، ولي متاسفانه كمتر كسي از ما موفق مي شود كه آن خواسته‌ها و نيات خوب را به واقعيت تبديل كند. براي اينكه ...

هوش مالي خود را افزايش دهيد (درباره پول و سرمايه خود باهوش‌تر عمل كنيد)

  • 92,000 تومان

كيوساكي در اين كتاب توضيح مي‌دهد كه ارزشمندترين دارايي در جهان امروز برخورداري از هوش مالي و نه چيزهايي است كه بسياري افراد تصور مي‌كنند مي‌تواند آنها را نجات دهد. در دنياي امروز كه سهام، ارز، املاك، و حتي طلا گاهي ارزش خود را به شدت از دست مي‌دهند، تنها راه موفقيت مالي، درك و پرورش خود هوش مالي است.

5 نقطه قوت برتر خود را بشناسيد (استعدادياب كليفتون مجموعه 34 نقطه قوت فردي اجتماعي و سازماني با تقسيم‌بندي كاربردي و جامع گالوپ)

  • 76,000 تومان

اين اثر در حوزه روانشناسي سلامت و نقاط قوت با اثر كلاسيك DSM-IV اما موجزتر، ساده‌تر و كاربردي‌تر از آن به شمار مي‌رود. در حوزه مديريت و منابع انساني اين كتاب نخستين تقسيم‌بندي جامع از نقاط قوت فردي، اجتماعي و سازماني افراد در جهان است.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

صفحه‌ی 1