فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

مهارت‌هاي ارتباطي

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
گفتن ناگفتني‌ها (گفت و گوهايي كه معمولا انجام نمي‌دهيم)
نه كم‌رو باش نه پررو
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
خودآموز فن بيان سخنوري سخنراني (دانش و تمرينات كامل بيان سخنوري و سخنراني)
شهامت نه گفتن
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
همدلانه گوش بده راه حل نمي‌خواهد (6 راهكار عملي براي حل مشكل ديگران و بهبود روابط شما)
حد و مرزهاي بهتر
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
چگونه كلمات مناسب را كشف كنيم (راهنمايي براي انتقال دشوارترين پيام‌ها در زندگي)
هنر ايجاد رابطه (چگونه با خود و ديگران رابطه برقرار كنيم)
تيم دروني و مفاهمه متناسب با موقعيت
 • 114,000 تومان
 • با تخفیف: 114,000 تومان
قدرت مذاكره
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
بهبود رابطه (راهنماي 5 مرحله‌اي براي بهبود رابطه با همسر فرزندان خانواده دوستان همكاران)
مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده (راهكارهاي ساده براي تبديل مشكلات به فرصت‌هاي مناسب)

گفتن ناگفتني‌ها (گفت و گوهايي كه معمولا انجام نمي‌دهيم)

 • 119,500 تومان

موضوعات اصلي اين كتابء يعني مرگء رابطه زناشوييء پولء خانواده و هويتء مسائل تازه‌اي نيستند. ساختارها و الگوهايي كه در گذشته براي صحبت كردن راجع به موضوعات سخت و دشوار از آنها استفاده مي‌شد اكنون ديگر از رده خارج شده‌اند. در گذشته نهادهاء تشريفات و مراسم مذهبي و همچنين آداب و رسوم‌هايي داشتيم كه در مواقع سخت زندگي به آنها پناه مي‌برديم و كمتر به (مهارت‌هاي ارتباطي فردي) متكي بوديم. در نتيجهء با كم‌رنگ شدن نقش جامعهء نهادهاي مدني و مراسم و آيين‌هاء هر فرد بيشتر از هر زمان ديگري مسئول احياي روابط و ارتباطات خودش است. لازمه اين كار پيش‌قدم شدنء كمك به يكديگر و همچنين صحبت كردن راجع به مسائلي است كه به سختي مي‌توان از آنها حرف زد. به شما اطمينان مي‌دهيم كه هر كس مي‌تواند مهارت گفت و گوي موثر و همدلانه را در خود ايجاد كندء حتي شمايي كه فكر مي‌كنيد از پس انجام گفت و گوهاي سخت برنمي‌آييد. اين همان كاري است قرار است كه در اين كتاب در كنار هم انجام دهيم.

نه كم‌رو باش نه پررو

 • 55,000 تومان

اگر در ارتباط با ديگران مشكل داريد، يعني نمي‌توانيد به راحتي با ديگران ارتباط بگيريد و در جمع صحبت كنيد يا در مواجهه با دوست، همكاران يا همكلاسي‌ها، همسايه‌ها و... خواسته‌ها و احساسات خود را بيان كنيد و به درخواست‌هاي غيرمنطقي آنها «نه» بگوييد و يا در شروع ارتباط، ادامه و حفظ آن دچار مشكل مي‌شويد؛ خواندن و عمل كردن به توصيه‌هاي اين كتاب را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.

خودآموز فن بيان سخنوري سخنراني (دانش و تمرينات كامل بيان سخنوري و سخنراني)

 • 49,000 تومان

يك وكيل، يك مشاور، يك نماينده، يك پزشك، يك مدرس، يك سخنران، يك تاجر، يك مدير و هر فرد حرفه‌اي ديگري، نياز هست براي يك فرد حرفه‌اي واقعي شدن و ثبات در آن، به مهارت‌هاي بيان مسلط و چيره شود! پس پر واضح است كه بدون اين مهارت، بخش بزرگي از حرفه‌اي بودن يك فرد ناقص و كم است و طبيعتا در كار و حرفه‌اش دچار اشكال مي‌شود. اكنون به روشني مي‌بينيم كه افرادي كـه به مهارت‌هاي بيان تسلط يافته‌اند، هنگامي كه در دوره‌هاي عميق‌تر مجموعه تحقيقاتي ما شركت مي‌كنند، نتايج و دستاوردهاي زيادي را خلق و كسب مي‌كنند و مهم‎‌تر از همه تغيير بزرگي در شخصيتشان را نيز تجربه مي‌كنند! و همين باعث شده است كه بيشتر قدردان آموزه‌ها باشند! چراكه ديگر، مرحله به مرحله و قدم به قدم و پله به پله رشد كردن و پيش رفتن را فراگرفته‌اند.

شهامت نه گفتن

 • 42,000 تومان

همه ما انسان‌ها تمايل داريم مورد تائيد و پذيرش ديگران قرار بگيريم. علاقه و توجه ديگران، در ما حس تعلق را زنده مي‌كند كه يكي از اساسي‌ترين نيازهاي انساني‌ست. اما بايد اين نكته مهم را در نظر داشته باشيم كه تمايل به دوست داشته شدن» با «محتاج دوست داشته شدن» متفاوت است. بنابراين براي راضي نگه داشتن ديگران هر كاري انجام مي‌دهيم و هميشه آماده و در دسترس هستيم و به خواسته‌هاي ديگران بيشتر از نيازها و خواسته‌هاي خودمان اهميت مي‌دهيم. اگر به طور مداوم اين كار را انجام دهيم، به تدريج هويت خود را گم مي‌كنيم. از طرفي تلاش براي جلب رضايت ديگران يكي از الگوهاي رفتاري‌ست كه از ترس تنها ماندن (نياز به بقا و امنيت از خود نشان مي‌دهيم. اين اثر در 4 گام اساسي، با ارائه راهكارهاي كاربردي كمك مي‌كند تا بتوانيم دست از تلاش براي جلب رضايت ديگران برداريم و با تعيين و اجراي حد و مرزهايي، بر اساس خواسته‌ها و ارزش‌هاي خودمان زندگي كنيم و از احساس ناتوان‌كننده افسردگي رهايي يابيم. اين گام ها عبارتند از: 1. درك چرايي، چگونگي و مزاياي تلاش براي جلب رضايت ديگران 2. تسكين ناراحتي و رنج ناشي از نه گفتن به خواسته هاي ديگران 3. غلبه بر افكار منفي 4. تعيين و اجراي حدو مرزها

همدلانه گوش بده راه حل نمي‌خواهد (6 راهكار عملي براي حل مشكل ديگران و بهبود روابط شما)

 • 167,500 تومان

نويسندگان كتاب گري لوندبرگ، متخصص روان‌درماني خانواده، و همسرش جوي، نويسنده و سخنران، هستند كه چندين كتاب موفق در باب بهبود روابط و توانمندسازي افراد نوشته‌اند. آنها در برنامه‌هاي راديويي و كارگاه‌هايشان به افراد و خانواده‌هاي بسياري كمك كرده‌اند ارتباط بهتر و موثر‌تري با يكديگر برقرار كنند. در اين كتاب كاربردي با استفاده از تمام تجربياتشان به موضوع مهمي پرداخته‌اند كه همگي درچارش هستيم: ديگران سراغ شما مي‌آيند و توقع دارند در نقش ناجي مشكلات زندگي آنها را حل كنيد! حال چه بايد كرد؟ در اين اثر شش تمرين كاربردي توضيح داده شده تا ما ياد بگيريم با همدلي و همدردي به ديگران گوش كنيم و آنها را ترغيب كنيم خودشان مشكلاتشان را حل كنند. اما چگونه مي‌توان مشكلات را حل كرد؟ براي ايجاد روابط موثر‌تر چه توانمندي‌اي بايد داشته باشيم؟ پيشنهاد كتاب اين است كه با روشي خلاقانه به نام ((اعتبار‌بخشي)) مي‌توانيم روابط بهتر و سالم‌تري هم براي خودمان هم براي ديگران بسازيم. اين اثر در نهايت تبديل به كتاب راهنماي مرجعي مي‌شود براي هر كسي كه مشتاق باشد روابط خود با همسر، فرزندان، همكاران و دوستان و... را بهبود ببخشد. كتابي از جنس نسخه‌هاي پيچيده ‌شده‌ي بازاري نيست كه با انبوهي از جملات انگيزشي به ما وعده‌ي درست شدن همه‌چيز را بدهد، بلكه راه‌حل تازه‌اي براي ارائه دارد و ما را به تفكر و تجديد‌نظر در چگونگي برخورد و تعامل با ديگران و ساختن روابطي همدلانه وا مي‌دارد.

حد و مرزهاي بهتر

 • 100,000 تومان

آيا در گفتن «نه» مشكل داريد يا دائما نيازهاي خود را فداي رضايت ديگران مي كنيد؟ اگر چنين است، كتاب "حد و مرزهاي بهتر" به شما كمك مي‌كند تا مرزهاي سالمي را در تمام جنبه‌هاي زندگي خود تعيين كنيد. اگر فكر مي‌كنيد كه در قبال شادي ديگران مسئول هستيدء از نااميد كردن ديگران مي‌ترسيدء يا در حال تقلا براي دفاع از خود هستيدء احتمالا در تعيين حد و مرزهاي سالم مشكل داريد. تعيين حد و مرز براي ايجاد و تقويت روابط ضروري است. تعيين اين محدوديت‌ها همچنين از شما در برابر روابط و افراد سمي محافظت مي‌كند. اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه چگونه بدون احساس ترس يا گناه در زندگي خود حد و مرزهاي سالمي تعيين كنيد. شما ياد خواهيد گرفت كه حد و مرزهاي خود را مشخص كنيد و بدانيد كه آنها در رفاه و آسايش شما نقش دارند. همچنين نكاتي وجود دارد كه به شما ياد مي‌دهد وقتي حد و مرزهايي تعيين مي‌كنيد و افراد از بابت اين حد و مرزها عصباني يا ناراحت مي‌شوند. چه كار بايد انجام دهيد و راهكارهايي به شما مي‌دهد كه بتوانيد نيازهاي خود را از آن طريق برآورده كنيد. اگر از داشتن احساس گناه خسته شده‌ايد يا از اولويت دادن به سلامت رواني و جسمي خود مي‌ترسيدء آماده هستيد كه كنترل زندگي خود را دوباره به دست بگيريد و روابط سالم و متعادلي ايجاد كنيدء با اعتماد به نفس خواسته خود را بيان كنيد و استعدادهاي كلي خود را بشناسيد.

چگونه كلمات مناسب را كشف كنيم (راهنمايي براي انتقال دشوارترين پيام‌ها در زندگي)

 • 49,000 تومان

زندگي همواره ما را بر سر دوراهي قرار مي‌دهد: از يك طرف مي‌خواهيم ديگران بدانند كه چه احساسي داريم و از طرف ديگر مي‌خواهيم كسي از دست‌مان ناراحت نشود. البته اغلب، اين دو راه دقيقاً در تضاد با يكديگر هستند. اگر خشم، ناكامي، نفرت يا عشق خود را از صميم قلب ابراز كنيم، احتمالاً يك رابطه دوستانه را نابود خواهيم كرد - و از جامعه طرد خواهيم شد. اما اگر حرفي هم نزنيم، از حس خفگي و دورويي رنج خواهيم برد.

هنر ايجاد رابطه (چگونه با خود و ديگران رابطه برقرار كنيم)

 • 50,000 تومان

ايجاد رابطه مسابقه نيست كه در آن پيروز شوي و تمام عمر با خوشحالي زندگي كني. وسيله‌اي است كه با آن مي‌تواني يك رابطه صادقانه و صميمي برقرار كني و مثل يك انسان واقعي، جنبه‌هاي انساني‌ات را با ديگران تلفيق كني. ايجاد رابطه دستاويزي است كه عزت‌نفس تو را رشد مي‌دهد و ارتباط‌هاي تو را با خود و ديگران تقويت مي‌كند. رسيدن به افق رشد حاصل يك عمر پژوهش و تلاش است. تلاش و پژوهشي كه ما را به شكيبايي و سازگاري با تلاطم‌هاي دروني خود ترغيب مي‌كند. شناخت خود و ايجاد رابطه با ديگران كليد اين پژوهش است هرچه بهتر و كامل‌تر با خود و ديگران ارتياط برقرار كنيم، احساس باارزش بودن، دوست داشتن و سلامتي، ما را زودتر در حل مشكلاتمان پيروز مي‌گرداند.

تيم دروني و مفاهمه متناسب با موقعيت

 • 114,000 تومان

ستاره راهنماي روانشناسي ارتباطات همانا «هماهنگي قائم به حقيقت درون و برون» است: آنچه گفته يا رفتار مي‌شود، بايد موافق و مطابق با حقيقت درون و برون باشد. اين در واقع تكليفي مضاعف در برقراري تناسبي دوسويه است، تكليفي كه از خلوص و اصالت قائم به درون دست نمي‌كشد، ليكن در عين حال مجموعه مقتضيات و ملزومات تنيده بر هر موقعيت انضمامي و نيز نقش «من» را از نظر دور نمي‌دارد. تكليفي سخت و بركشنده: «نه فقط با خودت، بلكه با حقيقت موقعيتي كه درآن قرارگرفته‌اي نيز در توافق باش!». اولا حقيقت وضعيت موجود چيست؟ در اينجا چه مي‌گذرد؟ در اين صحنه چه كسي، چه نقشي و چه اهدافي دارد؟ من از ديد ديگران و با توجه به شرايط موجود كيستم و بايد به عنوان چه كسي وارد صحنه بشوم؟ رابطۀ تنگاتنگ اين وضعيت با زمينه‌هاي سيستمي تنيده بر پيرامون آن چگونه است؟ پاسخ به اين پرسش‌ها نخستين گام در سمت‌گيري به سوي يافتن راه‌حل هماهنگ و مناسب است. گام بعدي يافتن حقيقت مقتضيات، مكنونات و ملزومات دروني است: در هر مسئله روزمره، از مشكل‌هاي كوچك ارتباطي (من چطور مسئله را به دوستم بگويم؟) تا تصميمات اساسي براي زندگي (در زندگي من واقعاً چه چيز اهميت دارد؟)، نداهاي درونيِ متضاد و متنوعي به جنب‌وجوش مي‌افتند. حاملين اين نداها تا حدود زيادي اهل عمل‌اند و البته اهل عمل در صحنه بروني (مي‌خواهند حرف اول را بزنند و سريع اقدام كنند) و همين‌طور در صحنه دروني (در نقش روحيه‌دهندگان و شركت‌كنندگان در گفت‌وگوي دروني). كدام نداهاي دروني، كه بي‌ترديد همه با هم يكسره پرت و پلا نمي‌بافند و غالبا انتظارات به حقي دارند، شنيده مي‌شوند؟ براي اتخاذ رفتار و گفتاري سنجيده در قبال تكليفي كه اين موقعيت در پيش‌روي من گذاشته، بايد كدام نداها، تمايلات و انگيزه‌هاي دروني به توافق و اشتراك‌مساعي برسند؟ پس از اين گام دوجانبه، يافتن راه‌حلي موافق با حقيقت درون و مطابق با حقيقت برون شروع مي‌شود. «با هم حرف‌زدن» همواره يك وجه بين‌انساني و يك وجه درون‌انساني دارد. شولتس فن تون در اين كتاب اين دو را با هم به تصوير مي‌كشد تا رويداد دروني را قابل رويت، ملموس و قابل فهم به نمايش بگذارد.

قدرت مذاكره

 • 70,000 تومان

قدرت مذاكره به ميليون‌ها نفر كمك كرده تا راه بهتري براي مذاكره ياد بگيرند. اين كتاب يكي از متون مقدماتي درباره كسب‌و‌كار در دوران مدرن است و براساس تحقيقات پروژه مذاكره‌ هاروارد نوشته شده است. اين پروژه شامل گروهي است كه به همه نوع سطوح مذاكره و حل و فصل تعارض‌ها مي‌پردازد. قدرت مذاكره استراتژي قدم به قدم و اثبات‌شده‌اي به شما پيشنهاد مي‌دهد تا بتوانيد در هر نوع اختلاف با ديگران‏، توافق‌هاي دوجانبه قابل‌قبولي به دست بياوريد. اين كتاب كه كاملا ويرايش و به روزرساني شده است، روشي صاف و پوست‌كنده و همه‌‌فن حريف به شما ارائه مي‌دهد تا بتوانيد مشاجرات زندگي خصوصي يا حرفه‌اي‌تان را بدون اينكه عصباني شويد يا گول بخوريد حل و فصل كنيد. روش مذاكره‌اي كه در اين كتاب شرح داده مي‌شود، مسائل و مشكلات را كنار مي‌گذارد و با بها دادن به منافع طرفين، گزينه‌هاي جديد پيش پاي شما قرار مي‌دهد و از معيار‌هاي عيني و بي‌طرف استفاده مي‌كند تا به دو طرف مذاكره كمك كند به توافق برسند.

بهبود رابطه (راهنماي 5 مرحله‌اي براي بهبود رابطه با همسر فرزندان خانواده دوستان همكاران)

 • 230,000 تومان

مولف در اين كتاب در پنج مرحله نشان مي‌دهد كه مي‌توانيد در فرآيند بهبود رابطه مهارت يابيد و روابط خود را كارآمدتر كنيد. 1. روش‌هاي دريافت و ارسال پيام عاطفي را تحليل كنيد. 2. كشف كنيد كه سيستم فرماندهي هيجاني مغز چگونه بر فرآيند رابطه عاطفي شما تاثير مي‌گذارد. 3. تاثير ميراث هيجاني را بر توانايي دريافت و ارسال پيام بررسي كنيد. 4. مهارت‌هاي ارتباط عاطفي خود را ارتقا بخشيد. 5. در رابطه با ديگران معاني مشترك بيابيد. برقراري رابطه جادوگري نيست و مثل هر مهارت ديگري مي‌توان آن را آموخت و تمرين كرد و در آن ماهر شد؛ اما زمان خاصي براي كسب مهارت در برقراري ارتباط در نظر گرفته نشده است. هر چند برقراري ارتباط شفابخش است، به طور خودكار روي نمي‌دهد. حتي وقتي افراد انگيزه بسياري در اين زمينه دارند، باز هم بايد آگاهانه و به صورت مداوم بكوشند. اين كتاب كمكتان مي‌كند آموخته‌هايتان را براي بهبود رابطه با همسر، فرزندان، دوستان، خواهر و برادرها و همكاران به كار گيريد و از شش مانع تخريب‌كننده ارسال و دريافت پيام اجتناب كنيد.

مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده (راهكارهاي ساده براي تبديل مشكلات به فرصت‌هاي مناسب)

 • 139,900 تومان

خونسردي خودتان را حفظ كنيد! نمي‌توانيد با همه كساني كه ملاقات‌شان مي‌كنيد، كنار بياييد. كتاب مقابله با آدم‌هاي مشكل‌دار به زبان ساده، راهكارهاي موثري معرفي مي‌كند تا در موقعيت‌هاي سخت و حاد از آن‌ها استفاده كنيد و از عصبانيت‌ به خونسردي برسيد. در اين كتاب اين مطالب را مي‌خوانيد: دريافت اطلاعاتي مفيد درباره چهار گونه از آدم‌هاي مشكل‌ (نحوه شناسايي و برخورد با آن‌ها)؛ راهكارهاي مفيد براي حمايت از خود گوش دادن پويا: محدوديت‌گذاري استفاده از مشرب خوش. راهكارهايي براي به حداقل رساندن رفتارهاي سمي در همه موقعيت‌ها؛ راهكارهاي عملي براي ايجاد تغييرات مثبت در آدم‌هاي مشكل؛ بررسي اين مطلب كه چرا اجتناب و پرخاشگري تنها بر وخامت موجود مي‌افزايد. پروفسور ارلن ماتيوس اوهل، روانشناس، روان‌درمانگر، متخصص روانشناسي رشد و نويسنده كتاب‌هاي گوناگون است. آثار او در بسياري از سازمان‌هاي انتشاراتي و مجلات و روزنامه‌هاي معتبر چاپ شده است...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1