ناشر ساقي
وضعيت كالا

مفاهيم و تكنيك‌هاي فيلم‌برداري از پايه تا پيشرفته ( براي دانشجويان و علاقه‌مندان به هنر فيلمبرداري)

فيلمبرداري به عنوان يكي از نخستين فناوري‌هاي سينما از ابتدا هنري پيچيده و در عين حال خلاقانه بود، لذا براي موفقيت در اين راه بايد تمامي الفبا و دانش شيوه‌هاي مختلف هنر فيلمبرداري را درك نموده و در جهت اجراي آن سخت كوشيد. مفاهيم و تكنيك‌هاي فيلمبرداري كتابي است مصور كه با تشريح كاربردي‌ترين اصطلاحات تخصصي مرتبط با فيلمبرداري و تنظيمات فني دوربين‌هاي ديجيتال، آشنايي با تجهيزات جانبي و كاركرد دوربين‌هاي حرفه‌اي و دوربين‌هاي dslr، شيوه‌هاي مختلف فيلمبرداري همچون تايم لپز، روتوسكوپي، كروماكي، هاي‌اسپيد، hdr، hfr، روز براي شب، فيلمبرداري از اتومبيل و در نهايت شناخت لوازم و شيوه‌هاي مختلف نورپردازي تلاش مي‌كند قابليت‌هاي فني و بياني دانشجويان و علاقه‌مندان به هنر فيلمبرداري را افزايش دهد. كتاب شامل 10 فصل با عناوين: درآمدي بر فيلمبرداري، مراحل توليد فيلم و عوامل انساني سينما، تركيب‌بندي و كادربندي، لنزها، دوربين‌ها، انواع پايه‌هاي دوربين، دانش‌نامه تخصصي فيلمبرداري، برق، كابل‌ها و رابط‌هاي ويدئو و صدا، فيلترها و نور و نورپردازي مي‌باشد.
زبان فارسي
نويسنده محمد رحيمي
سال چاپ 1394
نوبت چاپ 3
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 512
قطع وزيري
نوع جلد شوميز
وزن 761
شابك9786006128672
, 02/04/1395 12:35 ق.ظ
از: مهمان
من کتاب رو از فروشگاه شما تهیه کردم کتاب جامعی است و به جنبه های کلیدی و کاربردی در زمینه فیلمبرداری پرداخته و توصیه می کنم علاقمندان به فیلمبرداری و عکاسی حتما آنرا مطالعه کنند.
این بررسی مفید بود؟ 0 0
, 09/04/1396 12:23 ب.ظ
از: مهمان
کتاب را خود نویسنده به من هدیه دادن. کتاب خوب و جامعی است در زمینه فیلمبردار. به دوستداران هنر عکاسی و فیلمبرداری توصیه می کنم.  
این بررسی مفید بود؟ 0 0
, 02/05/1396 08:46 ب.ظ
از: ads.fashionpage@gmail.com
من فکر میکنم این کتاب جامع ترین کتاب در حوزه ی یادگیری فیلمبرداری هست و توصیه میکنم دوستان علاقه مند حتما این کتاب رو یک بار مطالعه کنند ، قطعا شگفت زده خواهند شد، ممنون از سایت خوب جیهون ک این کتاب ارزش مند رو قرار داده
این بررسی مفید بود؟ 0 0

سبد خريد مشترياني كه اين كالا را خريده‌اند