ناشر جيحون
وضعيت كالا

معنويت يك علم است (سي‌دي ام پي تري) كتاب گويا

در نگاه اول، عنوان كتاب و قرار گرفتن دو كلمه «علم» و «معنويت» در كنار هم ممكن است سبب شگفتي شود، زيرا طرز تفكر حاكم بر علوم جديد از لحاظ تاريخي، كم و بيش، بر پايه اختلاف و گاه تقابل با برخي شيوه‌هاي فكري ناشي از سنت‌هاي ديني شكل گرفته و از اين‌جاست كه ايمان مغاير عقل، اعتقاد ضد تجربه و علم در تعارض با معنويت به شمار آمده‌است.
مولف ضمن دعوت خواننده به چنين برداشتي، تاكيد مي‌ورزد كه قوانين معنوي حقيقي همواره توجيه عقلاني و استدلال قابل قبول دارند و درك و جذب مفاهيم آن باعث رشد روح و اعتلاي جوهر وجود انسان مي‌گردد.

كتاب صوتي:
كتاب صوتي (گويا) يا Audio Book همانطور كه از نامش پيداست فايل‌هاي صوتي است كه در آن متن كتاب توسط فردي خوانده شده است.
از مزاياي آن مي‌توان دسترسي سريع، حمل آسان و قابليت استفاده در مكان‌هاي گوناگون را نام برد. كتاب‌هاي گويا مي‌توانند بخش قابل توجه‌اي از زمان‌هاي غير كارآمد را به مفيدترين و موثرترين شكل ممكن پر كنند. براي مثال در سفرهاي شهري و بين شهري، در مواقع پياده‌روي، انتظار در صف‌هاي طولاني و بسياري از موارد ديگر مي‌توان مورد استفاده قرار گيرند.
اين كتاب صوتي از تعدادي فايل‌هاي مختلف (بر اساس فصول كتاب) تشكيل شده است كه فرمت آن‌ها MP3 مي‌باشد مي‌توان فايل‌ها را در كامپيوتر، MP3 Player و تمام موبايل‌هايي كه قابليت پخش فايل‌هاي MP3 را دارند اجرا كرد.
زبان فارسي
نويسنده بهرام الهي
سال چاپ 1390
نوبت چاپ 1
نوبت ويرايش 1
ابعاد 12.5 * 0.5 * 14.2
نوع جلد -
وزن 75
شابك9789641169451