ناشر اوحدي
وضعيت كالا

لحظه‌هاي ناب زندگي (راز شادماني واقعي را پيدا كنيد)

دكتر باربارا دي‌آنجليس، نويسندة موفق و صاحب نام روابط فردي، در اين كتاب شما را راهنمايي مي‌كند تا بتوانيد در زندگي‌تان معناي حقيقي را پيدا كنيد و راضي باشيد، نه وقتي كه پولدار شديد يا همسر مناسب خود را يافتيد و يا به وزن دلخواه رسيديد، بلكه در همين لحظه‌اي كه در آنيد. او ايده‌ها و مهارت‌هاي كارسازي براي ايجاد لحظات ناب بيشتر را با همسرتان، فرزندان‌تان، شغل‌تان و براي خودتان به شما مي‌آموزد و روش‌هايي به شما عرضه مي‌كند كه هر روز معنويت را احساس كنيد تا مراحل زندگي شما مقدس و سرشار از معجزات فراوان گردد.
زبان فارسي
نويسنده باربارا دي آنجليس
مترجم شهرزاد لولاچي
سال چاپ 1392
نوبت چاپ 8
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 296
قطع رقعي
ابعاد 14.3 * 1.5 * 21.5
نوع جلد شوميز
وزن 350
شابك9789646376946
, 22/01/1397 03:32 ق.ظ
از: جعفر
کتاب “لحظه های ناب زندگی” نوشته خانم باربارا دی انجلس – انتشارات اوحدی -ما را دعوت می کند که زندگی را لحظه لحظه تجربه کنیم و با دائما در آینده یا گذشته بودن، ناهوشیارانه عمرمان را هدر ندهیم. لحظه های ناب زندگی به ما نشان می دهد که شادمانی حقیقی در همین لحظه وجود دارد و نه در گذشته یا آینده. این کتاب،‌ شادمانی را نه یک داشته،‌ بلکه یک مهارت می داند – مهارت درک کردن هر لحظه و به تمامیت زندگی کردن آن.

در بخشی از این کتاب، خانم دی آنجلس جمله جالبی به شرح زیر بیان می‌کند:
“اول دلم لک زده بود که بتوانم دبیرستان را تمام کنم و به دانشگاه بروم. بعد داشتم می‌مردم که دانشگاه را تمام کنم و سر کار بروم، بعد دلم لک زده بود که ازدواج کنم و بچه‌دار شوم. بعد همیشه منتظر بودم که بچه‌هایم بزرگ شوند و به مدرسه بروند و من بتوانم دوباره مشغول کار شوم. بعد آرزو داشتم که بازنشسته شوم و حالا دارم می‌میرم که یک دفعه متوجه شدم « اصلاً یادم رفته بود زندگی کنم » شاد بودن و احساس خوشبختی را به اگرهایمان مربوط نکنیم زیرا اگرها پایان ناپذیرند و بیاد داشته باشیم زندگی یک سفر است و هدف نیست.”
زندگی درک لحظه هاست، خواندن این کتاب را به همه کسانی که دوست دارند از لحظات زندگی لذت ببرند پیشنهاد می کنم.
این بررسی مفید بود؟ 0 0

سبد خريد مشترياني كه اين كالا را خريده‌اند