ناشر ويرايش
وضعيت كالا

درمانگاه احساسات (راهنماي مديريت اضطراب عصبانيت و افسردگي)

هدف من از نوشتن كتاب درمانگاه احساسات اين است كه به مردم كمك كنم اضطراب، عصبانيت، افسردگي و ساير احساسات ناخوشايند خود را بهتر اداره كنند. با استفاده مكرر از روش‌ها و اصول اين كتاب مي‌توانيد به مشكلات زندگي و ناكامي‌هاي‌تان بهتر رسيدگي كنيد و در مديريت روابطتان موفق‌تر باشيد. در ضمن، رضايت خاطرتان بيشتر و توانايي شما در زمينه تعقيب و دستيابي به اهداف واقع‌بينانه بيشتر مي‌شود.
زبان فارسي
نويسنده لين كلارك
مترجم مهرداد فيروزبخت
سال چاپ 1399
نوبت چاپ 4
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 344
قطع رقعي
ابعاد 14.5 * 1.5 * 21.3
نوع جلد شوميز
وزن 408
شابك9789646184732
, 22/01/1397 03:58 ق.ظ
از: جعفر
کتاب درمانگاه احساسات، راهنمای رسیدگی به مشکلات هیجانی است.
این کتاب برای بزرگسالان، نوجوانان و جوانانی نوشته شده که می خواهند خودشناسی خود را بالا ببرند و هیجانات ناخوشایند خود را بیشتر کنترل کنند.
نگارنده در کتاب حاضر، سعی دارد تا با ارائه اصول و روش‌های خودیاری، مخاطبان خود را در هرچه بهتر کنترل کردن احساسات ناخوشایند نظیر: اضطراب، عصبانیت، افسردگی و…، یاری رساند. اصول و روش‌های خودیاری بیان شده در کتاب، برگرفته از دیدگاه «درمانی‌شناختی رفتاری»، به ویژه دیدگاه «رفتاردرمانی عقلانی هیجانی» است. همچنین چهار مجموعه آزمون‌ و تمرین، بر اساس مباحث کتاب، طراحی و به منظور بهبود افکار و احساسات ناخوشایند در پایان کتاب، ارائه شده است.
با استفاده مکرر از روش ها و اصول این کتاب می توانید به مشکلات زندگی و ناکامی های تان بهتر رسیدگی کنید و در مدیریت روابطتان موفق تر باشید.
این بررسی مفید بود؟ 1 0