ناشر نشر روان
وضعيت كالا

آسيب‌شناسي رواني 1 (ديدگاه‌هاي باليني درباره اختلالات رواني) بر اساس دي اس ام فايو

آسيب‌شناسي رواني از جمله مباحث تخصصي گرايش‌هاي باليني و در عين حال جذاب، براي دانشجويان محسوب مي‌شود. هدف از نوشتن اين كتاب، در ميان گذاشتن اطلاعات‌مان با دانشجوياني است كه با پيشينه‌هاي اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي گوناگون و اهداف تحصيلي مختلف، اين درس را مي‌گيرند و كتاب حاضر بر اساس دي اس ام فايو مي‌باشد.
زبان فارسي
نويسنده ريچارد هالجين - سوزان كراس‌ويتبورن
مترجم يحيي سيدمحمدي
سال چاپ 1397
نوبت چاپ 22
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 350
قطع وزيري
ابعاد 16.5 * 1.6 * 23.5
نوع جلد شوميز
وزن 525
شابك9789648345940
, 18/11/1395 11:45 ب.ظ
از: مهمان
یکی از کاربردی ترین منابع علمی- دانشگاهی است که میتوان از آن بعنوان منبعی سودمند در زمینه آسیب شناسی اختلالات نام برد. بحق دکتر سید محمدی حق پدرانگی و استادی خود را برتمام دانشجویان رشته روانشناسی و رشته های مرتبط تمام کرده اند که به ترجمه چندباره این چنین کتب ارزشمندی می پردازند. مطالب کتاب بخولی طبقه بندی شده و بر اساس آخرین تغییراتDSM می باشد که خود این نکته ای نغز و حایز اهمیت است. یکی از کتاب هایی که از ابتدای آنچه روانشناسی نام گرفت و تاریخچه این علم شروع به صحبت میکند و با دسته بندی اختلالات/ علت ها/نشانه ها/ و درمان های متعدد ادامه می یابد.
برای هر روانشناس/ مشاور و مددکاری لازم و واجب است که با اختلالات در سطحی عالی آشنا و دانش اندوزی داشته باشد. این منبع با مطالب علمی/ در کنار ترجمه ای روان و مباحث شیرین قطعا خاطره خوشی از این درس برای دانشجو و اساتید برجای میگذارد.
این بررسی مفید بود؟ 3 0

كالاهاي مشابه